Norsk Orientering

Startliste for CRAFT-cup - Arendal

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: CRAFT-cup - Arendal
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: søndag 29 mai 2011

H17-18

3 550 m, 93 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
116492Ørjan RykkjeFana IL11.06
Petter ReistadIL Tyrving11.08
Petter ReistadIL Tyrving11.08
Petter ReistadIL Tyrving11.08
160439Johannes SvendsenOL Trollelg11.12
87109Sindre BækLøten OL11.14
165687Håkon GimseHeming/Njård OL11.16
209132718Sondre Hunnes ØveråsSandefjord OK11.18
94139Severin BergliaEiker OL11.20
160416Håkon GodagerLøten OL11.22
212111423Erlend SkattumFossum IF11.24
124727Rasmus Rørholt TheisenMellembygd OL11.26
114063Erlend Engzelius GylverAsker Skiklubb11.28
89055Lars Henrik ThonIF Sturla11.30
155776Gustav FiskumIL Tyrving11.32
165110Vegard Bjerkreim NilsenLillehammer OK11.34
157727Truls Wanvik KrogstadmoSelbu OK11.36
139527Mathias DrageKongsberg OL11.38
220154253Oskar RøenVaregg Fleridrett11.40
123905Sigurd Oxaas WieMo OK - Orientering11.42
123575Adrian OpheimMåren OK11.44
158400Johannes NarumHamar OK11.46
79461Anders EmilssonOppsal IF Orientering11.48
132447Bård Engzelius GylverAsker Skiklubb11.50
134061Torjus RaaVaregg Fleridrett11.52
160462Brage SætherSPK Freidig11.54
153834Sondre Ruud BråtenRaumar Orientering11.56
156972Sjur HoviSkien O-klubb11.58
141685Øystein StorsveenLøten OL12.00
153993Bjørnar Smeland NygårdseterVegårshei IL12.02
232144602Anders TreekremÅs-UMB Orientering12.04
160815Lars Maukon MurenAsker Skiklubb12.06
147401Erlend Søbye GrønvoldPorsgrunn OL12.08
141116Sigurd StenvikByåsen IL12.10
78355Per Ola OttesenVaregg Fleridrett12.12
158397Andreas StenerudOL Tønsberg og omegn12.14
139549Paul SirumFrol IL12.16
239160790Harald KalagerAsker Skiklubb 12.18
160425Morten BujordetKristiansand OK12.20
158030Petter JakolaBodø og Omegn IF Orientering12.22
130677Martin RønningSPK Freidig12.24
132052Øystein Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb12.26
157150Jørgen MadslienNydalens SK12.28
153898Thorstein WangLillomarka OL12.30
145052Stian JensenIndre Østfold OK12.32
247154049Eirik Skoglund GodalLillomarka OL12.34
123823Erlend IsachsenAsker Skiklubb12.36
88631Magne HagaRaumar Orientering12.38
61057Øyvind StrandeRingerike OL12.40
113165Hans HerbergGjø-Vard OL12.42
160440Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg12.44
132619Sindre SandvenKongsberg OL12.46
151138Borger MelsomFossum IF12.48
160977Jørgen Hjellup HorneIL Tyrving12.50
131410Thomas SchiveOK Moss12.52
83083Simen Eid NielsenNydalens SK12.54
63825Sebastian TorgersenBækkelagets SK12.56
137007Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett12.58
165105Simen Jevne ArnesenHamar OK13.00
124181Sindre Engzelius GylverAsker Skiklubb13.02
80084Ove BaardsgaardOL Trollelg13.04
119548Hallvard HaugenFossum IF13.06
157135Lars SkantzeIL Tyrving13.08
138544Terje Dalen SørgårdByåsen IL13.10
165100Dag LofthusLillehammer OK13.12
151136Åsmund WennemoRaumar Orientering13.14
134226Olav VestølVegårshei IL13.16
146548Sigurd FlåganKongsberg OL13.18
158081Per Øyvind ValenHaugesund IL13.20
123607Magnus FarnesOL Tønsberg og omegn13.22
124731Håkon HegrebergBodø og Omegn IF Orientering13.24
88629Håvard HagaRaumar Orientering13.26
138540Erlend RaastadSkien O-klubb13.28
80796Espen SundsvikFrol IL13.30
158109Jonas Klausen EspedalStavanger Orienteringsklubb13.32
116401Johan HoelRaumar Orientering13.34
136250Fredrik RaastadSkien O-klubb13.36
127654Emil AhlbäckFossum IF13.38
123879Tobias SolliSkien O-klubb13.40
97992Bjørn LundanesEmblem IL13.42
85010Tord BjørnsenIL Express13.44
86276Tormod Hovdenak StenersenOL Trollelg13.46
144862Anders VisterIndre Østfold OK13.48
Ola KvisleAsker Skiklubb13.50
Ola KvisleAsker Skiklubb13.50
Ola KvisleAsker Skiklubb13.50
160417Asbjørn OlsenLøten OL13.52
123600Nikolai Korvald SkaareNydalens SK13.54
145310Sindre RønningTynset IF13.56
156913Jakob Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering13.58
142727Håkon SelmerSPK Freidig14.00
157073Anders BjergaardNydalens SK14.02
124681Geir Inge KeiseråsIL Leik14.04

Annonser

IOF Eventor