Norsk Orientering

Startliste for TA-sprint løp 4

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseSkriv ut

Arrangementets navn: TA-sprint løp 4
Arrangørorganisasjon: OK Skøynar
Dato: onsdag 20 mai 2015

Freidig

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
77Sindre JohannessenÅpen 2,5 (27)2 470 m18.05

Frol IL

29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
74Harald BakkenÅpen 2,5 (27)2 470 m18.02
4Erik DybdahlH 11-12 (5)1 420 m18.04
30Oscar LyngenH 15-16 (10)1 670 m18.04
6Sigurd VatnH 11-12 (5)1 420 m18.06
78Ivar ReinåsÅpen 2,5 (27)2 470 m18.06
80Eirin Svanøe-HafstadÅpen 2,5 (27)2 470 m18.08
11June MunkebyD 11-12 (5)1 420 m18.11
83Paul SirumÅpen 2,5 (27)2 470 m18.11
12Iselina Myhr ImslandD 11-12 (5)1 420 m18.12
13Linnea MunkebyD 11-12 (5)1 420 m18.13
14Linnea SandvikD 11-12 (5)1 420 m18.14
15Erik Myhr ImslandÅpen 1,5 (15)1 420 m18.15
88Bjørn Olav NygårdÅpen 2,5 (27)2 470 m18.16
17Jonas AlstadÅpen 1,5 (15)1 420 m18.17
90Lars Sandstad SkjesetÅpen 2,5 (27)2 470 m18.18
19Magnus AlstadÅpen 1,5 (15)1 420 m18.19
46Ragne MunkebyD 15-16 (10)1 670 m18.20
22Martine Myhr ImslandÅpen 1,5 (15)1 420 m18.22
95Marie Wold StavrumÅpen 2,5 (27)2 470 m18.23
24Cecilie AasengÅpen 1,5 (15)1 420 m18.24
50Ane Marte VatnD 15-16 (10)1 670 m18.24
26Nikoline MunkebyÅpen 1,5 (15)1 420 m18.26
98Carl Petter LyngenÅpen 2,5 (27)2 470 m18.26
54Tobias AlstadH 13-14 (10)1 670 m18.28
100Kine Sofie SandstadÅpen 2,5 (27)2 470 m18.28
62Martin Wold StavrumH 13-14 (10)1 670 m18.36
66Matilde MunkebyD 13-14 (4)1 670 m18.40
68Mari Kilskar GrevskottD 13-14 (4)1 670 m18.42
71Anne Margrethe KvamÅpen 2 (2)1 670 m18.45

Malvik IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
81Roar ForbordÅpen 2,5 (27)2 470 m18.09

OK Skøynar

21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
103Tor Gausen SkjæranÅpen 1,5 (15)1 420 m18.00
104Petra Gausen SkjæranÅpen 1,5 (15)1 420 m18.00
105Nora HanstadÅpen 1,5 (15)1 420 m18.00
29Morten SvendgårdH 15-16 (10)1 670 m18.03
33Kristian VeieH 15-16 (10)1 670 m18.07
37Andreas RonglanH 15-16 (10)1 670 m18.11
85Anders IsraelssonÅpen 2,5 (27)2 470 m18.13
16Ingrid Gustad StrømÅpen 1,5 (15)1 420 m18.16
18Guro HegstadÅpen 1,5 (15)1 420 m18.18
20Håkon HallanÅpen 1,5 (15)1 420 m18.20
23Hannah Gustad StrømÅpen 1,5 (15)1 420 m18.23
25Rebekka VeieÅpen 1,5 (15)1 420 m18.25
99Kirsten Marie LynumÅpen 2,5 (27)2 470 m18.27
106Marit SvendgårdÅpen 1,5 (15)1 420 m18.27
56Simen HegstadH 13-14 (10)1 670 m18.30
109Joar SvendgårdÅpen 2,5 (27)2 470 m18.31
58Trym Nergård RønningH 13-14 (10)1 670 m18.32
61Hallvar HallanH 13-14 (10)1 670 m18.35
63Håvard VeieH 13-14 (10)1 670 m18.37
67Louise RonglanD 13-14 (4)1 670 m18.41
69Hege HallanD 13-14 (4)1 670 m18.43

Steinkjer OK

17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3Vegard JermstadH 11-12 (5)1 420 m18.03
75Torgrim SundÅpen 2,5 (27)2 470 m18.03
5Niklas Landsem MelhusH 11-12 (5)1 420 m18.05
31Jørgen Rannem HalseH 15-16 (10)1 670 m18.05
34Simen Eliassen KvarmeH 15-16 (10)1 670 m18.08
36Birk Barstad SundH 15-16 (10)1 670 m18.10
82Pål WærumÅpen 2,5 (27)2 470 m18.10
38Sigurd Landsem MelhusH 15-16 (10)1 670 m18.12
84Lars Eric SætherÅpen 2,5 (27)2 470 m18.12
41Lina Kvitvang BenanD 15-16 (10)1 670 m18.15
43Vibeke Kvistad DengerudD 15-16 (10)1 670 m18.17
89Trond Svanøe-HafstadÅpen 2,5 (27)2 470 m18.17
92Karl Aksel JermstadÅpen 2,5 (27)2 470 m18.20
48Kristel HaltbrekkenD 15-16 (10)1 670 m18.22
96Svein Anders MelhusÅpen 2,5 (27)2 470 m18.24
101Marie DaleÅpen 2,5 (27)2 470 m18.29
60Sigve BremsetH 13-14 (10)1 670 m18.34

Stjørdals-Blink Orientering

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
73Kyrre KraftÅpen 2,5 (27)2 470 m18.01
32Audun Wanvik HaugenH 15-16 (10)1 670 m18.06
35Emil AaenH 15-16 (10)1 670 m18.09
87Maiken Økern HågårdÅpen 2,5 (27)2 470 m18.15
45Ane Nielsen SolbergD 15-16 (10)1 670 m18.19
91Endre AaenÅpen 2,5 (27)2 470 m18.19
53Henrik KraftH 13-14 (10)1 670 m18.27
57Marius MøllerH 13-14 (10)1 670 m18.31

Verdal OK

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
7Martin Vehus SkjerveH 11-12 (5)1 420 m18.07
10Trude MarkhusD 11-12 (5)1 420 m18.10
42Sigrid Vehus SkjerveD 15-16 (10)1 670 m18.16
44Eline KippeD 15-16 (10)1 670 m18.18
47Sofie HallemD 15-16 (10)1 670 m18.21
94Gunhild BredesenÅpen 2,5 (27)2 470 m18.22
49Liva-Mari LøvstadD 15-16 (10)1 670 m18.23
97Petter MarkhusÅpen 2,5 (27)2 470 m18.25
102Ole Morten FrøsethÅpen 2,5 (27)2 470 m18.30
59Tore MarkhusH 13-14 (10)1 670 m18.33
70Kristian MidthjellÅpen 2 (2)1 670 m18.44

Annonser

IOF Eventor