Norsk Orientering

Startliste for TA-sprint løp 4

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: TA-sprint løp 4
Arrangørorganisasjon: OK Skøynar
Dato: onsdag 20 mai 2015

D 11-12

1 420 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10Trude MarkhusVerdal OK18.10
11June MunkebyFrol IL18.11
12Iselina Myhr ImslandFrol IL18.12
13Linnea MunkebyFrol IL18.13
14Linnea SandvikFrol IL18.14

H 11-12

1 420 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3Vegard JermstadSteinkjer OK18.03
4Erik DybdahlFrol IL18.04
5Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK18.05
6Sigurd VatnFrol IL18.06
7Martin Vehus SkjerveVerdal OK18.07

D 13-14

1 670 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
66Matilde MunkebyFrol IL18.40
67Louise RonglanOK Skøynar18.41
68Mari Kilskar GrevskottFrol IL18.42
69Hege HallanOK Skøynar18.43

H 13-14

1 670 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
53Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering18.27
54Tobias AlstadFrol IL18.28
56Simen HegstadOK Skøynar18.30
57Marius MøllerStjørdals-Blink Orientering18.31
58Trym Nergård RønningOK Skøynar18.32
59Tore MarkhusVerdal OK18.33
60Sigve BremsetSteinkjer OK18.34
61Hallvar HallanOK Skøynar18.35
62Martin Wold StavrumFrol IL18.36
63Håvard VeieOK Skøynar18.37

D 15-16

1 670 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
41Lina Kvitvang BenanSteinkjer OK18.15
42Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK18.16
43Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK18.17
44Eline KippeVerdal OK18.18
45Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering18.19
46Ragne MunkebyFrol IL18.20
47Sofie HallemVerdal OK18.21
48Kristel HaltbrekkenSteinkjer OK18.22
49Liva-Mari LøvstadVerdal OK18.23
50Ane Marte VatnFrol IL18.24

H 15-16

1 670 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
29Morten SvendgårdOK Skøynar18.03
30Oscar LyngenFrol IL18.04
31Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK18.05
32Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering18.06
33Kristian VeieOK Skøynar18.07
34Simen Eliassen KvarmeSteinkjer OK18.08
35Emil AaenStjørdals-Blink Orientering18.09
36Birk Barstad SundSteinkjer OK18.10
37Andreas RonglanOK Skøynar18.11
38Sigurd Landsem MelhusSteinkjer OK18.12

Åpen 1,5

1 420 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
103Tor Gausen SkjæranOK Skøynar18.00
104Petra Gausen SkjæranOK Skøynar18.00
105Nora HanstadOK Skøynar18.00
15Erik Myhr ImslandFrol IL18.15
16Ingrid Gustad StrømOK Skøynar18.16
17Jonas AlstadFrol IL18.17
18Guro HegstadOK Skøynar18.18
19Magnus AlstadFrol IL18.19
20Håkon HallanOK Skøynar18.20
22Martine Myhr ImslandFrol IL18.22
23Hannah Gustad StrømOK Skøynar18.23
24Cecilie AasengFrol IL18.24
25Rebekka VeieOK Skøynar18.25
26Nikoline MunkebyFrol IL18.26
106Marit SvendgårdOK Skøynar18.27

Åpen 2

1 670 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
70Kristian MidthjellVerdal OK18.44
71Anne Margrethe KvamFrol IL18.45

Åpen 2,5

2 470 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
73Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering18.01
74Harald BakkenFrol IL18.02
75Torgrim SundSteinkjer OK18.03
77Sindre JohannessenFreidig18.05
78Ivar ReinåsFrol IL18.06
80Eirin Svanøe-HafstadFrol IL18.08
81Roar ForbordMalvik IL18.09
82Pål WærumSteinkjer OK18.10
83Paul SirumFrol IL18.11
84Lars Eric SætherSteinkjer OK18.12
85Anders IsraelssonOK Skøynar18.13
87Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering18.15
88Bjørn Olav NygårdFrol IL18.16
89Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK18.17
90Lars Sandstad SkjesetFrol IL18.18
91Endre AaenStjørdals-Blink Orientering18.19
92Karl Aksel JermstadSteinkjer OK18.20
94Gunhild BredesenVerdal OK18.22
95Marie Wold StavrumFrol IL18.23
96Svein Anders MelhusSteinkjer OK18.24
97Petter MarkhusVerdal OK18.25
98Carl Petter LyngenFrol IL18.26
99Kirsten Marie LynumOK Skøynar18.27
100Kine Sofie SandstadFrol IL18.28
101Marie DaleSteinkjer OK18.29
102Ole Morten FrøsethVerdal OK18.30
109Joar SvendgårdOK Skøynar18.31

Annonser

IOF Eventor