Norsk Orientering

Startliste for O-idol og Norgescup finaler

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: O-idol og Norgescup finaler
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: lørdag 19 september 2015

D 17-18 E

2 840 m, 51 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
405Johanne Øderud VatneBækkelagets SK14.08
406Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering14.10
407Constance StorvestreVaregg Fleridrett14.12
408Ida Johanne AadlandSamnanger IL14.14
409Ida AurebekkTorridal IL14.16
410Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)14.18
411Emilie Liabakk EriksenByåsen IL14.20
412Pernille OpheimFreidig14.22
413Synne Eide RappRaumar Orientering14.24
414Martine EngebretsenHeming Orientering14.26
415Line SølbergOL Trollelg14.28
416Idunn HaavengenKongsberg OL14.30
417Marthe RamstadFet OL14.32
419Stine Frogner TømmervoldHamar OK14.36
420Synne Malene BrækkeHalden SK14.38
422Kristin OttesenFredrikstad SK14.42
423Emilie WestinPorsgrunn OL14.44
424Marit Melby JacobsenLardal OL14.46
425Maren Roll PaulsenFredrikstad SK14.48
427Andrea DrangsholtTorridal IL14.52
428Hedda VonenLillomarka OL14.54
429Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering14.56
431Siri MoholthKongsberg OL15.00
433Julie NærestadVegårshei IL15.04
434Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering15.06
435Martine TopstadLarvik OK15.08
436Ingvild C. FleisjeLillomarka OL15.10
437Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering15.12
438Dorte NarumHamar OK15.14
439Astrid FiskumIL Tyrving15.16
440Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)15.18
441Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett15.20
442Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)15.22
443Anne Willkommen EikenKongsberg OL15.24
444Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering15.26
445Oda SikkelandIL Tyrving15.28
446Sigrid BjørgenHamar OK15.30
447Silje HaugeHisøy OK15.32
448Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)15.34
449Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb15.36
450Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)15.38
451Gina GranstedtHalden SK15.40
452Ingrid LundanesEmblem IL15.42
453Emma ArnesenByåsen IL15.44
454Åshild Faller RåheimFet OL15.46
455Margrethe WisløffAsker Skiklubb15.48
456Åshild KolstadMo OK15.50
457Ingeborg EideByåsen IL15.52
458Malin SandstadFreidig15.54
459Marie OlaussenFredrikstad SK15.56
460Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb15.58

D 19-20 E

3 050 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
603Kristine AusenPorsgrunn OL14.27
604Arianna TauferNydalens SK14.29
605Ragnhild LøvliAsker Skiklubb14.31
606Maren GrandeFrol IL14.33
607Karen BjergaardNydalens SK14.35
608Kajsa Stina SandstadFrol IL14.37
609Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg14.39
610Nora Hui AndersenHamar OK14.41
611Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering14.43
612Helene OmdalSandnes IL (Rogaland)14.45
613Ingvild WangLillomarka OL14.47
615Silje ArntzenAsker Skiklubb14.51
616Nina Asheim BirkelandHalden SK14.53
617Åsne Skram TrømborgKongsberg OL14.55
618Marte Hoff HagenByåsen IL14.57
619Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK14.59
620Frida SætherFreidig15.01
621Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering15.03
623Synnøve BråtenVegårshei IL15.07
624Anine AhlsandNydalens SK15.09
625Karen Oline KolstadFreidig15.11
626Ragnhild HjermstadFossum IF15.13
627Andrine BenjaminsenLillomarka OL15.15
628Tonje VassendFossum IF15.17
629Eirin Svanøe-HafstadFrol IL15.19
630Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb15.21
631Evine Westli AndersenLøten o-lag15.23
632Sigrid AlexandersenFossum IF15.25

D 21-E

4 270 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204Anna UlvensøenNTNUI13.06
205Tone LyeIL Tyrving13.08
206Siri KollerudLillomarka OL13.10
207Kristine FjeldboNTNUI13.12
208Leena KuusipohjaKristiansand OK13.14
210Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering13.18
211Lene Godager KaasBækkelagets SK13.20
212Emilie Westli AndersenLøten o-lag13.22
213Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK13.24
214Anne Johanne LindNydalens SK13.26
215Kine GulliksenBækkelagets SK13.28
216Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK13.30
217Linn HokholtNTNUI13.32
218Kamilla OlaussenFredrikstad SK13.34
219Bodil HelgerudHalden SK13.36
220Emma JohanssonFredrikstad SK13.38
221Mari FastingHalden SK13.40
222Maren Jansson HaverstadNTNUI13.42
223Anne M Hausken NordbergNydalens SK13.44
225Lone BrochmannBækkelagets SK13.48

H 17-18E

3 570 m, 63 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
504Sam LunøeNydalens SK14.21
505Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK14.23
506Even Lindstad BørresenHamar OK14.25
507Jostein TandbergNydalens SK14.27
508Kristian Reiersen JensenKristiansand OK14.29
509Johannes BordalRingsaker OK14.31
511Audun Rognerud BøeFossum IF14.35
512Simen Åmodt AmundsenLardal OL14.37
513Vegard MyklemyrEiker OL14.39
514Anders RønningNord-Østerdal OK14.41
515Bjørnar LøvliAsker Skiklubb14.43
516Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering14.45
517Jens Didrik BergLarvik OK14.47
518Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn14.49
519Magnus WølnebergIL Tyrving14.51
521Kristoffer NygårdVaregg Fleridrett14.55
522Erlend Kvittum NytrøenTynset IF14.57
523Sigurd Svaland AasKristiansand OK14.59
524Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett15.01
525John RundeKristiansand OK15.03
526Kjetil MølnvikFreidig15.05
527Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering15.07
528Jørgen Kjos BarkenæsFet OL15.09
530Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)15.13
531Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn15.15
532Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb15.17
533Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering15.19
534Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett15.21
535Håvard Landro SvingheimKonnerud IL15.23
536Jørgen VisterIndre Østfold OK15.25
537Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK15.27
538Sander Hildebrand RogndokkenFet OL15.29
539Ole Martin EdstrømOppsal Orientering15.31
541Adrian OpheimFreidig15.35
542Ole Jakob OlsrødStokke IL15.37
543Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett15.39
544Sverre Bang StøengHamar OK15.41
545Trygve Kristoffer LøvliHalden SK15.43
546Tobias KristensenLarvik OK15.45
547Håkon Østraat SævareidHalden SK15.47
548Trygve HeggedalKongsberg OL15.49
549Johannes Bakke AashamarKristiansand OK15.51
550Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn15.53
552Ivar Jevne ArnesenHamar OK15.57
553Erlend Nilsen SandnesEmblem IL15.59
554Martin Borge HeirFossum IF16.01
555Torkel ReinhartsenKristiansand OK16.03
556Tarjei HoloFossum IF16.05
557Petter Vangen LunåsmoTynset IF16.07
558Hallvard Arntzen FossSandefjord OK16.09
559Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering16.11
560Olav Andreas RemmenOL Trollelg16.13
562Olav Milian Schmitt GranHalden SK16.17
563Anders HagaRaumar Orientering16.19
564Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb16.21
565Eirik Langedal BreivikNydalens SK16.23
566Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK16.25
567Knut AasheimOppsal Orientering16.27
568Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK16.29
569Håkon Raadal BjørloHalden SK16.31
570Audun HeimdalKonnerud IL16.33
571Peter NordbrødenHalden SK16.35
572Håvard EidsmoFreidig16.37

H 19-20E

3 630 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
705Håvard MyhreKongsberg OL15.04
706Henrik UpsalKristiansand OK15.06
707Henrik Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering15.08
709Olav EkrheimVaregg Fleridrett15.12
711Endre AaenStjørdals-Blink Orientering15.16
712Sigurd MelsomFossum IF15.18
715Karl FremstadKongsberg OL15.24
716Harald Astrup ArnesenHeming Orientering15.26
717Vegard RessemFrol IL15.28
718Erik Olsvik DengerudNydalens SK15.30
719Vegard Rønning HuberHamar OK15.32
721Steinar KollerudLillomarka OL15.36
722Håvard IrgensFossum IF15.38
723Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering15.40
724Stian SundsvikFrol IL15.42
725Simen BordalFossum IF15.44
726Øyvind WiggenByåsen IL15.46
727Sigur HeggedalKongsberg OL15.48
728Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK15.50
729Vetle ChristiansenRaumar Orientering15.52
730Jonas RessemFrol IL15.54
732Elias T. MølnvikFossum IF15.58
733Anders Felde OlaussenHalden SK16.00
734Oskar StørmerFossum IF16.02
735Andreas SølbergOL Trollelg16.04
736Olai Stensland LillevoldFossum IF16.06
737Dag BlandkjennKristiansand OK16.08
738Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett16.10
739Gaute FriestadKristiansand OK16.12
740Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn16.14

H 21-E

5 120 m, 40 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
306Vegard Brun SagaIL Tyrving13.11
307Per Melander OftenNTNUI13.13
308Marius WikstrømRingsaker OK13.15
310Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)13.19
311Harald KalagerNTNUI13.21
312Sjur HoviKristiansand OK13.23
314Lars OwrenFreidig13.27
315Jarkko HuovilaHalden SK13.29
316Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK13.31
317Øyvind EngerNTNUI13.33
318Øivind Thorvald Due TrierNydalens SK13.35
319Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL13.37
320Magnus JohanssonKristiansand OK13.39
321Antonio Martínez PérezHalden SK13.41
322Eirik Martens SvensenKristiansand OK13.43
324Sindre SandvenFossum IF13.47
325Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett13.49
326Thomas Natvig ÅrstadHalden SK13.51
328Håvard HagaNydalens SK13.55
329Espen JakobsenIL Tyrving13.57
330Bjørn LundanesNTNUI13.59
331Espen FiskumHalden SK14.01
332Bojan BlumensteinNydalens SK14.03
333Rasmus Rørholt TheisenNTNUI14.05
334Øyvind HelgerudHalden SK14.07
335Sindre RønningFossum IF14.09
336Leif StørmerFossum IF14.11
338Emil AhlbäckFossum IF14.15
341Eirik RustadRaumar Orientering14.21
342Anders VisterNydalens SK14.23
345Matthew SpeakeLillomarka OL14.29
346Olav LundanesHalden SK14.31
347Bjørn EkebergIL Tyrving14.33
348Magne DæhliHalden SK14.35
349Carl Petter LyngenFrol IL14.37
350Anders NordbergNydalens SK14.39
352Carl Godager KaasBækkelagets SK14.43
353Martin VisterFrol IL14.45
354Jon Aukrust OsmoenNTNUI14.47
355Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL14.49

O-Idol H16

5 280 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Knut KyrkjebøTIF Viking11.00
2Per Ivar StoklandGanddal IL11.02
3Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering11.04
4Håkon KornmoPorsgrunn OL11.06
5Simen BallangrudRaufoss IL Orientering11.08
6Thomas KortNord-Østerdal OK11.10
7Anders HaugskottOL Trollelg11.12
8Erlend BrendstuenHalden SK11.14
9Einar EkelandOddersjaa SSK11.16
10Jørgen WulfsbergNydalens SK11.18
11Tord StrandKongsberg OL11.20
12Sindre R HoltHedrum OL11.22
13Oscar LyngenFrol IL11.24
14Even-Johan KaspersenMo OK11.26
15Bjørn Anders FlågenHeming Orientering11.28
16Jørgen BaklidKonnerud IL11.30
17August Asheim BirkelandHalden SK11.32
18Styrk Hundseid KamsvågFossum IF11.34
19Øyvind HjermstadFossum IF11.36
20Erling HjermstadFossum IF11.38
21Elias JonssonNydalens SK11.40
22Einar MelsomFossum IF11.42
23Oskar Spets StorhovFreidig11.44
24Sebastian DalandKristiansand OK11.46
25Kasper FosserHeming Orientering11.48

O-Idol D16

4 340 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
101Marit SveenHamar OK11.31
102Kristina VollHaugesund IL Orientering11.33
103Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL11.35
104Ane Holm GrønengLillehammer OK11.37
106Julie Roll TørnqvistFana IL11.41
107Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss11.43
108Vera MelkildFreidig11.45
109Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering11.47
110Emma Eithun PaulsenNittedal OL11.49
111Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering11.51
112Maria PrestbøenSandefjord OK11.53
113Nora TorgersenHalden SK11.55
114Heidi Therese WiestVang OL11.57
115Ane DyrkornEiker OL11.59
116Vilde Årøen LykkeEmblem IL12.01
117Ingvil AhlsandNydalens SK12.03
118Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK12.05
119Aurora MoholthKongsberg OL12.07
120Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK12.09
121Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK12.11
122Ragnhild EideByåsen IL12.13
123Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF12.15
124Synne StrandAsker Skiklubb12.17
125Anine LomeHamar OK12.19

O-Idol utfordrer H16

5 280 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
26Martin Andresen SkotteFossum IF11.50
27Per Clemet WisløffAsker Skiklubb11.52
28Mathias HermstadFreidig11.54
30Emil AaenStjørdals-Blink Orientering11.58
31Alexander Skaug YtterbølHalden SK12.00
32Håvard RokkanMo OK12.02
33Axel HoveidAsker Skiklubb12.04
34Lavran ThorstensenOppsal Orientering12.06
35Joar GjerdahlKonnerud IL12.08
36Mathias VindalFreidig12.10

O-Idol utfordrer D16

4 340 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
131Ella Arentz HagenSandefjord OK12.31
133Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK12.35
134Karoline AuneHalden SK12.37
135Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL12.39

Annonser

IOF Eventor