Norsk Orientering

Startliste for NM-natt

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM-natt
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: fredag 18 september 2015

D 17-18 E

4 280 m, 44 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
308Kristin Helland-HansenIL Tyrving09.03
309Line SølbergOL Trollelg09.06
310Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering09.09
311Ida AurebekkTorridal IL09.12
312Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)09.15
313Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering09.18
314Emilie WestinPorsgrunn OL09.21
315Ida Johanne AadlandSamnanger IL09.24
316Maren Roll PaulsenFredrikstad SK09.27
317Synne Eide RappRaumar Orientering09.30
318Ellen Marie AriansenLillomarka OL09.33
319Kristin OttesenFredrikstad SK09.36
320Karine VestølVegårshei IL09.39
321Andrea DrangsholtTorridal IL09.42
322Idunn HaavengenKongsberg OL09.45
323Constance StorvestreVaregg Fleridrett09.48
324Pernille OpheimFreidig09.51
325Synne Malene BrækkeHalden SK09.54
327Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering10.00
328Ingvild C. FleisjeLillomarka OL10.03
329Astrid FiskumIL Tyrving10.06
330Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett10.09
331Anne Willkommen EikenKongsberg OL10.12
332Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb10.15
333Martine TopstadLarvik OK10.18
334Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK10.21
335Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)10.24
336Tonje Aasheim NymarkAskøy OL10.27
337Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering10.30
339Siri MoholthKongsberg OL10.36
340Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering10.39
341Oda SikkelandIL Tyrving10.42
342Silje HaugeHisøy OK10.45
343Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)10.48
344Ingrid LundanesEmblem IL10.51
345Malin SandstadFreidig10.54
346Åshild KolstadMo OK10.57
347Margrethe WisløffAsker Skiklubb11.00
348Gina GranstedtHalden SK11.03
349Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb11.06
350Julie NærestadVegårshei IL11.09
351Emma ArnesenByåsen IL11.12
352Marie OlaussenFredrikstad SK11.15
353Ingeborg EideByåsen IL11.18

D 19-20 E

5 180 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
6Ragnhild LøvliAsker Skiklubb09.01
8Helene OmdalSandnes IL (Rogaland)09.07
9Karen BjergaardNydalens SK09.10
10Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering09.13
11Guro JordheimHemsedal IL09.16
12Åsne Skram TrømborgKongsberg OL09.19
13Nina Asheim BirkelandHalden SK09.22
14Silje ArntzenAsker Skiklubb09.25
15Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering09.28
16Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK09.31
17Julie HjortlandLarvik OK09.34
18Marte Hoff HagenByåsen IL09.37
19Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb09.40
20Sigrid AlexandersenFossum IF09.43
21Evine Westli AndersenLøten o-lag09.46
22Tonje VassendFossum IF09.49
23Anine AhlsandNydalens SK09.52
24Karen Oline KolstadFreidig09.55
25Ragnhild HjermstadFossum IF09.58
26Frida SætherFreidig10.01
27Andrine BenjaminsenLillomarka OL10.04
28Eirin Svanøe-HafstadFrol IL10.07

D 21-E

6 880 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
106Anna UlvensøenNTNUI09.11
107Ingvild Maalen-JohansenNTNUI09.14
108Lene Godager KaasBækkelagets SK09.17
109Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering09.20
110Eline DrageKongsberg OL09.23
111Camilla ØhmanNTNUI09.26
112Marianne DæhliHalden SK09.29
113Vigdis HobølOppsal Orientering09.32
114Marit IsachsenAsker Skiklubb09.35
115Malin JakobssonNydalens SK09.38
117Kine Hallan SteiwerHalden SK09.44
118Kine GulliksenBækkelagets SK09.47
119Marianne AndersenKonnerud IL09.50
120Lone BrochmannBækkelagets SK09.53
121Eva JurenikovaHalden SK09.56
122Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK09.59
124Emma JohanssonFredrikstad SK10.05
125Bodil HelgerudHalden SK10.08
126Anne M Hausken NordbergNydalens SK10.11
127Mari FastingHalden SK10.14
128Maren Jansson HaverstadNTNUI10.17
129Kamilla OlaussenFredrikstad SK10.20
130Linn HokholtNTNUI10.23

H 17-18E

6 700 m, 45 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
408Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)08.56
409Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett08.59
410Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering09.02
411Ole Martin EdstrømOppsal Orientering09.05
412Adrian OpheimFreidig09.08
414Ole Jakob OlsrødStokke IL09.14
416Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb09.20
417Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett09.23
418Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn09.26
419Sander Hildebrand RogndokkenFet OL09.29
421Magnus WølnebergIL Tyrving09.35
422Anders RønningNord-Østerdal OK09.38
423Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK09.41
425Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering09.47
426Are WigaardOppsal Orientering09.50
427Andreas SedinRaumar Orientering09.53
428Ludvig RødnesOppsal Orientering09.56
429Vegard MyklemyrEiker OL09.59
432Kjetil MølnvikFreidig10.08
433Håkon Østraat SævareidHalden SK10.11
435Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn10.17
436Hallvard Arntzen FossSandefjord OK10.20
437Martin Borge HeirFossum IF10.23
438Olav Milian Schmitt GranHalden SK10.26
439Tarjei HoloFossum IF10.29
440Sverre Bang StøengHamar OK10.32
441Trygve HeggedalKongsberg OL10.35
442Olav Andreas RemmenOL Trollelg10.38
443Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn10.41
444Erlend Nilsen SandnesEmblem IL10.44
445Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering10.47
447Ivar Jevne ArnesenHamar OK10.53
448Trygve Kristoffer LøvliHalden SK10.56
449Johannes Bakke AashamarKristiansand OK10.59
450Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering11.02
451Anders HagaRaumar Orientering11.05
452Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb11.08
453Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK11.11
454Håvard EidsmoFreidig11.14
455Eirik Langedal BreivikNydalens SK11.17
456Peter NordbrødenHalden SK11.20
457Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK11.23
458Håkon Raadal BjørloHalden SK11.26
459Audun HeimdalKonnerud IL11.29
460Knut AasheimOppsal Orientering11.32

H 19-20E

7 940 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208Morten JørgensenKristiansand OK09.22
209Vegard RessemFrol IL09.25
210Henrik Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering09.28
211Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering09.31
212Sigurd MelsomFossum IF09.34
213Stian SundsvikFrol IL09.37
215Henrik UpsalKristiansand OK09.43
216Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering09.46
217Steinar KollerudLillomarka OL09.49
218Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK09.52
219Simen BordalFossum IF09.55
221Karl FremstadKongsberg OL10.01
222Jonas Madslien BakkenNTNUI10.04
223Øyvind WiggenByåsen IL10.07
224Magne JutulstadNTNUI10.10
225Jonas RessemFrol IL10.13
226Oskar StørmerFossum IF10.16
227Gaute FriestadKristiansand OK10.19
228Olai Stensland LillevoldFossum IF10.22
229Anders Felde OlaussenHalden SK10.25
230Andreas SølbergOL Trollelg10.28
231Elias T. MølnvikFossum IF10.31
232Dag BlandkjennKristiansand OK10.34
233Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett10.37
234Markus HolterHalden SK10.40
235Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn10.43

H 21-E

11 030 m, 57 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
512Arve OpheimMåren OK09.07
513Paul TorvundØstmarka OK09.09
514Are KristiansenIL Tyrving09.11
515Antonio Martínez PérezHalden SK09.13
516Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett09.15
517Mathias DrageKongsberg OL09.17
518Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL09.19
519Thorbjørn VærpKristiansand OK09.21
520Thor MellaOppsal Orientering09.23
521Jan GranstedtHalden SK09.25
523Kjetil BjørloHalden SK09.29
524Vidar BenjaminsenLillomarka OL09.31
526Marius WikstrømRingsaker OK09.35
527Tore NymarkAskøy OL09.37
528Ola LestebergKongsberg OL09.39
530Audun BjerknesMåren OK09.43
532Trond KortnerØstmarka OK09.47
533Magnus JohanssonKristiansand OK09.49
534Ola Marius PedersenOppsal Orientering09.51
535Espen JakobsenIL Tyrving09.53
538Christian HolmboeIL Tyrving09.59
539Lars OwrenFreidig10.01
540Håvard TelstøEtnedal IL10.03
541Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)10.05
542Thore KornmoPorsgrunn OL10.07
543Stein BlomsethLillomarka OL10.09
544Truls KvaaseBækkelagets SK10.11
548Anders NordbergNydalens SK10.19
549Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK10.21
550Borger MelsomFossum IF10.23
552Sindre SandvenFossum IF10.27
553Espen FiskumHalden SK10.29
555Bojan BlumensteinNydalens SK10.33
556Harald KalagerNTNUI10.35
557Halvor Eid NielsenNydalens SK10.37
559Øystein SørensenNydalens SK10.41
560Fredrik EliassonHalden SK10.43
562Vegard Blomseth JohnsenNTNUI10.47
564Jim Øystein NybråtenIL Tyrving10.51
565Sjur HoviKristiansand OK10.53
566Anders TiltnesIL Tyrving10.55
567Matthew SpeakeLillomarka OL10.57
568Bjørn LundanesNTNUI10.59
569Sindre RønningFossum IF11.01
570Øyvind HelgerudHalden SK11.03
572Rasmus Rørholt TheisenNTNUI11.07
573Anders VisterNydalens SK11.09
574Nicholas OskarssonLillomarka OL11.11
575Dag Steinar RagvinBø OL11.13
576Bjørn EkebergIL Tyrving11.15
577Magne DæhliHalden SK11.17
579Olav LundanesHalden SK11.21
580Martin VisterFrol IL11.23
581Jon Aukrust OsmoenNTNUI11.25
582Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett11.27
584Carl Petter LyngenFrol IL11.31
585Carl Godager KaasBækkelagets SK11.33

D 19-20 Gjest

5 180 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3Arianna TauferNydalens SK08.54

D 21 Gjest

6 880 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
103Laura PortinHalden SK09.02

H 21 Gjest

11 030 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
504Matthieu PuechIFK Göteborg08.51
505Fredric PortinHalden SK08.53

Annonser

IOF Eventor