Norsk Orientering

Startliste for Løvspretten

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Løvspretten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: mandag 16 mai 2016

Råtass

2 490 m, 47 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
448Nils StorslettHamar OK11.00
449Tobias SkoglundIL Veten11.00
450Ingrid Sofie JevanordHamar OK11.00
451Hedda ØyenHamar OK11.00
452Hanna HønningstadHamar OK11.00
453Pernille Sletten HånesLillehammer OK11.00
454Kristian LøvsethVang OL11.00
455Håkon LøvsethVang OL11.00
457Johanna VangenHamar OK11.00
458Lotta Irstad HuuseHamar OK11.00
459Nora Holmen StorslettHamar OK11.00
461Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL11.00
462Mathilde Østerkløft MotrøenHamar OK11.00
463Gustav Østerkløft MotrøenHamar OK11.00
464Ella RavndalÅlgård Orientering11.00
465Agnes FlengsrudHamar OK11.00
466Kristian Narum SyversenHamar OK11.00
467Hugo RøsteNOTEAM11.00
468Odin RøsteNOTEAM11.00
470Thea Gimsø RøsteRingsaker OK11.00
471Julia Gimsø RøsteRingsaker OK11.00
472Emil FingarsenElverum OK11.00
474Mari StenbergVang OL11.00
475Hanna BystrømIndre Østfold OK11.00
476Magnus R JevanordFossum IF11.00
477Mads R JevanordFossum IF11.00
478Kristoffer EngebretsenRaumar Orientering11.00
479Maren Bleken RudVang OL11.00
480Sigrid HaugskottOL Trollelg11.00
481Synne SørliEidskog OL11.00
482Eirin Melgalvis BilstadVang OL11.00
483Tobias Tronbøl LiumFet OL11.00
484Lars FlaskerudOL Toten-Troll11.00
485Eskil Malmo JordheimVang OL11.00
486Selma Bergseng RindenLøten o-lag11.00
487Mina Bleken RudVang OL11.00
488Hannah Hveem KrogstiRingsaker OK11.00
489Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK11.00
490Amund Søndmør MartinsenHamar OK11.00
492Aksel Tonjer FingarsenElverum OK11.00
494Eline Malmo JordheimVang OL11.00
495Aurora Sabela BrobakkenSnertingdal IF Orientering11.00
496Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK11.00
497Peder Melgalvis BilstadVang OL11.00
498Minda IngelsrudøyaEidskog OL11.00
1020Sara Engeset BergerHamar OK11.00
1021Simen Engeset BergerHamar OK11.00

D -10

3 040 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
400Synne Kvittum NytrøenTynset IF12.14
401Pernille Nor-WollØstmarka OK12.15
403Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK12.17

D 11-12

3 040 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
398Mari AarsethNydalens SK12.12
406Anne FrøislandVang OL12.20
408Guro SchjølbergTynset IF12.22
409Anja HoleFørde IL12.23

D 13-14

3 330 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
313Emma Bangstad BergersenHamar OK12.06
314Astrid RognstadHadeland OL12.07
315Martine SkjelsvikLillehammer OK12.08
317Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering12.10
318Frida HaugskottOL Trollelg12.11
319Berthe TesloHadeland OL12.12
320Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK12.13
321Kristin LundanesEmblem IL12.14

D 13-16C

2 910 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
430Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb12.44

D 13-16N

2 490 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
388Tonje EdvardsenElverum OK12.02
389Andrine BerganFet OL12.03

D 15-16

5 630 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
89Tora Aasheim NymarkTIF Viking12.36
91Jorun BækkenOs IL12.38
92Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF12.39
93Ingeborg RognstadHadeland OL12.40
94Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK12.41
95Carina SveenElverum OK12.42

D 17-AK

5 040 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
223Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK11.59
218Anna-Thekla TonjerElverum OK13.10
219Monica HalvorsenVang OL13.11
220Marianne SveenElverum OK13.12
221Ingvild Rud SkjærstadLøten o-lag13.13
222Hildegunn LindstadOL Toten-Troll13.14
224Lisbeth GråvVang OL13.16

D 17-B

3 330 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
322Anita StensethSnertingdal IF Orientering12.15
323Bente GrøndalenHamar OK12.16
324Anne Berit RørlienFossum IF12.17
325Irene Kroken BergsetIL Veten12.18
326Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange12.19
327Kjersti Hagberg SolumRond OL12.20
328Gro EllegaardVang OL12.21
329Berit BergsetIL Veten12.22
330Elisabeth RuudFredrikstad SK12.23
331Anne Berg GjølbergLarvik OK12.24
332Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL12.25
333Cecilie BerganFet OL12.26
334Eli StensliLøten o-lag12.27
335Mari PetershagenHamar OK12.28

D 17-C

2 910 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
431Henriette NessetÅlgård Orientering12.45
433Else StordalOL Tønsberg og omegn12.47
434Sonja SnuggerudGjø-Vard OL12.48
436Mona SveenVang OL12.50
438Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering12.52

D 17-N

2 490 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
386Evy Camilla MotrøenHamar OK12.00
393Matilde OsalandÅlgård Orientering12.07
395Tina BjørnstadRaumar Orientering12.09

D 17-20

6 240 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2Kristine FjeldRingsaker OK12.01
3Heidi Therese WiestVang OL12.02
4Lise Hveem KrogstiRingsaker OK12.03
6Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering12.05
7Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering12.06
8Christine Williksen HøilandFossum IF12.07
9Marit SveenHamar OK12.08

D 21-

7 190 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
287Tonje Aasheim NymarkAskøy OL13.02
288Ingrid LundanesEmblem IL13.03
289Idunn AssevFlyfemkamp13.04
290Galina RibediucSki-o Moldova13.05
291Wenche RydningFlyfemkamp13.06
292Elin-Kristin HemNTNUI13.07
293Renate EvensenFlyfemkamp13.08

D 35-

6 240 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
12Eva LutnæsHamar OK12.11
13Tone Bleken RudVang OL12.12
15Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll12.14

D 40-

5 630 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
76Anne Kjersti BriskerudGrue IL12.23
77Heidi TronbølFet OL12.24
78Margrethe NilsenHamar OK12.25
79Kristin HaugskottOL Trollelg12.26
80Linda FredhMåren OK12.27
81Audrun UtskarpenOslostudentenes IK12.28
82Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK12.29
83Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF12.30
84Ragnhild JetlundVang OL12.31
85Valborg MadslienLillehammer OK12.32
86Yngvild MalmoVang OL12.33

D 45-

5 510 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
127Gunn Elin RudiHadeland OL12.17
128Tone AlmåsIL Leik12.18
129Tove AasheimAskøy OL12.19
130Mai Iren AlmåsIL Leik12.20
131Hege SolerødGjø-Vard OL12.21
132Nina SøndmørHamar OK12.22
133Heidi ØstliRaumar Orientering12.23
135Laila Høiås HerlyngGrue IL12.25
136Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering12.26
137Kjersti Holt HanssenMåren OK12.27
138Tove Lundgård PedersenRingsaker OK12.28

D 50-

5 510 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
142Mai Helen LingaIL Gular11.59
141Vanja StaffOL Toten-Troll12.31
143Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL12.33
144Jartrud SteinsliØstmarka OK12.34
145Anne Marit BordalRingsaker OK12.35
146Hilde ForbordMalvik IL12.36
147Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering12.37

D 55-

5 040 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203Kjersti RønningHamar OK12.55
204Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF12.56
205Bodil HulløenKristiansand OK12.57
206Grete Berge OwrenFreidig12.58
207Ingrid RavnanOL Toten-Troll12.59
208Toril HallanLillomarka OL13.00
209Kari Elisabeth NatvigNittedal OL13.01
210Marianne Rud SkjærstadLøten o-lag13.02
212Berit DanielsenIL Tyrving13.04
213Lena GottfridssonNittedal OL13.05
214Turid GiilRond OL13.06
215Grete BerntsenMåren OK13.07

D 60-

5 040 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
148Birgit KorvaldNydalens SK12.00
149Bente Tangen WikstrømRingsaker OK12.01
150Wenche BjørnstadRingsaker OK12.02
151Gro SolnørdalRudsbygd IL12.03
153Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange12.05
154Sidsel StorihleRingsaker OK12.06
155Margrete JørandliGjø-Vard OL12.07
156Reidun Fallan SmaavikFreidig12.08
157Anne SørumRingsaker OK12.09
158Elle M. MelbyeHeming Orientering12.10
159Sirpa LiljaModum OL12.11

D 65-

3 200 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
239Elisabet RiseRingsaker OK12.14
240Inger K BrøndboOL Vallset/Stange12.15
241Marit TyldumRudsbygd IL12.16
242Rigmor Lømo AasElverum OK12.17
244Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL12.19

D 70-

3 200 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
230Aase Tove GoldenMåren OK12.05
231Randi KisteNidarøst OK12.06
232Kirsten BakkeGjø-Vard OL12.07
233Odbjørg NordengRudsbygd IL12.08
234Tea ForbergRond OL12.09
235Hjørdis ØvreåsBotne SK12.10
236Turid Margrete ArnesenGrue IL12.11
237Katharina Mo BergeFreidig12.12

D 75-

3 200 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
227Anne-Britt NilsenKjelsås IL12.02
228Inger Johanne RuudHamar OK12.03

H -10

3 040 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
410Amund Hagberg SolumRond OL12.24
413Emil Tonjer FingarsenElverum OK12.27
414Mathias LinløkkenØstmarka OK12.28
415Lauritz BrunborgNittedal OL12.29
416Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange12.30
417Amund FlaskerudOL Toten-Troll12.31
418Nikolai TesloHadeland OL12.32

H 11-12

3 040 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
422Vetle Søndmør MartinsenHamar OK12.36
423Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK12.37
424Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL12.38
426Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL12.40

H 13-14

3 330 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
351Sander Tonjer FingarsenElverum OK12.44
352Sven Bergset LangvikIL Veten12.45
353Vegar HoleFørde IL12.46
354Even BordalRingsaker OK12.47
355Mats LindaasElverum OK12.48
356Arthur BrunborgNittedal OL12.49
357Leif-Inge JevnlidIL Veten12.50
358Jørgen SchjølbergTynset IF12.51
359Grunde IsaksætreGrue IL12.52

H 13-16C

2 910 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
441Benjamin SævikFlyfemkamp12.55
442Gaute LindaasElverum OK12.56
443Martin ReinemoHamar OK12.57
444Sander BystrømIndre Østfold OK12.58

H 13-16N

2 490 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
392Mathias BerganFet OL12.06

H 15-16

6 240 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
18Asgeir EspelandTynset IF12.17
20Herman BrunborgNittedal OL12.19
21Gaute Kvittum NytrøenTynset IF12.20
22Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange12.21
23Even LindaasVang OL12.22
24Simen Gran BlystadLøten o-lag12.23
25Jonas VindalWing OK12.24
26Elias BergsetIL Veten12.25
27Eskil FrøislandVang OL12.26
28Alf Briskerud HassekvodGrue IL12.27
29Magnar SlagstadFjellhug/Vereide IL12.28
31Njaal Ellegaard MelbyVang OL12.30

H 17-AK

5 630 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
96Lars Erik JevanordHamar OK12.43
97Joar Dørum KleivaElverum OK12.44
98Even HaugOL Vallset/Stange12.45
100Bent Ove Barmoen RindenLøten o-lag12.47
101Per Magnus DahlElverum OK12.48
102Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering12.49
103Even ErlienGjø-Vard OL12.50
105Arnstein DaleOL Vallset/Stange12.52
106Arne RøsteRingsaker OK12.53
107Ole Underthun JohansenIL Tyrving12.54
108Henning JordheimVang OL12.55
109Audun FingarsenElverum OK12.56

H 17-B

3 330 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
311Roar SkoglundIL Veten12.04
312Odd RiseRingsaker OK12.05
336Lars Danielsen HolenMarkane IL12.29
337Stein Rune ØverbyLøten o-lag12.30
338Sondre ØstbyeElverum OK12.31
339Odd NysæterRingsaker OK12.32
340Leif Arne NytrøenTynset IF12.33
341Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering12.34
342Arne SørliEidskog OL12.35
344Knut Even HoleFørde IL12.37
345John TangenHamar OK12.38
346Øystein SnuggerudGjø-Vard OL12.39
347Erik HaugenRingsaker OK12.40
348Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL12.41

H 17-C

2 910 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
343Kjetil JacobsenHamar OK12.36
447Morten EngebretsenRaumar Orientering13.01

H 17-20

7 190 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
300Eirik Langedal BreivikNydalens SK13.15
301Sverre NarumOL Vallset/Stange13.16
302Per Ivar ReinemoHamar OK13.17
303Samuel BraatenOdal OL - Orientering13.18
305Erlend Kvittum NytrøenTynset IF13.20
306Anders HaugskottOL Trollelg13.21

H 21-

9 060 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1000Erlend FjeldRingsaker OK11.00
384Ørjan RavndalÅlgård Orientering11.59
360Simen BordalFossum IF12.53
361Lars-Ivar AarsethNydalens SK12.54
362Thomas NipenNydalens SK12.55
363Kenneth BilstadVang OL12.56
364Morten TangenMåren OK12.57
365Håvard IrgensFossum IF12.58
366Trygve OlsenNTNUI12.59
367Mathias NipenBækkelagets SK13.00
368Anders HagaRaumar Orientering13.01
369Bjørn SævikFlyfemkamp13.02
370Ola KeiseråsIL Leik13.03
371Simen SmestadBækkelagets SK13.04
372Anders AmundsenFlyfemkamp13.05
374Glenn MullerFlyfemkamp13.07
375Johan HoelRaumar Orientering13.08
376Tore NymarkAskøy OL13.09
377Joachim EideFlyfemkamp13.10
379Steffen ArntzenFlyfemkamp13.12
380Audun StrandlieGjø-Vard OL13.13
381Joachim De Bruyn TrzebinskiFlyfemkamp13.14
382Geir Myhr ØienRingsaker OK13.15
383Frank SandbergFlyfemkamp13.16
385Christian Faruga KarldénKvillebyns SK13.18

H 35-

7 190 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
294Ole Fredrik VangenHamar OK13.09
296Stian OverskeidIndre Østfold OK13.11

H 40-

7 190 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
276Trond FlaskerudOL Toten-Troll12.51
277Øyvind LienGjø-Vard OL12.52
280Pål StenbergVang OL12.55
281Erik RosenvoldØstmarka OK12.56
282Tom BerganFet OL12.57
283Lars Karelius NoerBrandval/Kongsvinger OK12.58
284Carl Erik WasbergOppsal Orientering12.59
285Geir Jota BjørloHamar OK13.00

H 45-

7 190 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
260Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb12.35
261Jon-Anders BordalRingsaker OK12.36
262Bjørn Gaute HerlyngGrue IL12.37
263Hans JevanordFossum IF12.38
264Einar TesloHadeland OL12.39
265Asgeir LiumFet OL12.40
266Jan Erik IsaksenNydalens SK12.41
267Øyvind EdvardsenRingsaker OK12.42
268Lars Erik GjeinFossum IF12.43
269Anders SollienOL Toten-Troll12.44
270Hans Olav HygenØstmarka OK12.45
271Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering12.46
272Knut JetlundVang OL12.47
273Kai SolumRond OL12.48

H 50-

6 240 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
32Jon Steinar MjølnerødHalden SK12.31
33Ole Christian BangHamar OK12.32
34Geir PaulsenOL Trollelg12.33
35Per StedjeØstmarka OK12.34
37Jørn MoeFet OL12.36
38Terje LinløkkenØstmarka OK12.37
39Nils Harald StaffOL Toten-Troll12.38
41Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering12.40
42Stein Magnus MoenGrue IL12.41
43Ivar BergsetIL Veten12.42
44Frode HaugskottOL Trollelg12.43
45Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering12.44
46Stig BratsbergMolde og Omegn IF12.45
47Guttorm L EggeOslostudentenes IK12.46
48Jon VindalWing OK12.47
49Svein ThorsbergGrue IL12.48
50Henning WernøeHamar OK12.49
51Kjetil LivenLøten o-lag12.50
52Anders BergsetIL Veten12.51

H 55-

5 630 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
55Stein Arne NegårdVang OL12.02
56Morten KarlsenMåren OK12.03
58Onno VerberneOL Toten-Troll12.05
59Harald ØstbyeElverum OK12.06
60Sture OttesenIndre Østfold OK12.07
61Geir OwrenFreidig12.08
62Hallvard FjærLillomarka OL12.09
63Morten Roger AndersenHalden SK12.10
64Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL12.11
65Morten HulløenKristiansand OK12.12
66Martin GranlyLillomarka OL12.13
67Frode BergersenHamar OK12.14
68Jens Olav KløvrudLillomarka OL12.15
69Lars Roger LundanesEmblem IL12.16
70Bjarte LindstadOL Toten-Troll12.17
71Tor StrandRaumar Orientering12.18
72Richard Zeiner-GundersenFossum IF12.19
73Morten DueMåren OK12.20

H 60-

5 510 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
111Yngve GottfridssonNittedal OL12.01
112Kjell Magne NordviGrue IL12.02
113Øyvind SørlieHadeland OL12.03
114Per Kristian EkebergIL Tyrving12.04
115Bernt O. MyrvoldSarpsborg OL12.05
116Per Hermann KrøgerMåren OK12.06
117Bård NatvigNittedal OL12.07
118Øystein RuudFredrikstad SK12.08
119Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK12.09
120Olav NipenIL Tyrving12.10
121Svein LingaIL Gular12.11
122Roar SætabergetLunderseter IL12.12
124Odd Erik JordheimVang OL12.14

H 65-

5 040 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
183Ola BækkevoldOK Moss12.35
185Nils Olav VennevikFreidig12.37
186Tormod PrestrudRudsbygd IL12.38
188Jarle BusterudElverum OK12.40
189John Birger SkansenRudsbygd IL12.41
190Svein Endre HoveByåsen IL12.42
191Knut SkjesetVang OL12.43
192Per Anders AasElverum OK12.44
193Knut WikstrømRingsaker OK12.45
194Håkon HalvorsenElverum OK12.46
195Harald BakkeGjø-Vard OL12.47
196Knut MalmoRingsaker OK12.48
197Knut HaugOL Vallset/Stange12.49
198Terje MalmHamar OK12.50
199Willy GrønstadGimle IF12.51
200Paul SkjakerHadeland OL12.52

H 70-

5 040 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
161Stein Erik EdvardsenElverum OK12.13
162Hans StordalOL Tønsberg og omegn12.14
163Rolf KarsetSteinkjer OK12.15
164Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving12.16
165Geir TrøanKolbotn og Skimt OL12.17
166Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL12.18
167Øivind Magne RogndalenHamar OK12.19
168John Thomas PetersenNittedal OL12.20
169Helge BjaalandHeming Orientering12.21
170Jon FærdenKolbotn og Skimt OL12.22
171Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering12.23
172Hasse BergstrømIL Tyrving12.24
173Olav HøiåsVang OL12.25
174Trond FeiringHamar OK12.26
175Per VoldVang OL12.27
176Rolf GjølbergLarvik OK12.28
177Klaus EngenEidskog OL12.29
178Tore LangaardOppsal Orientering12.30
179Magne SmelandVang OL12.31
180Magnar ØvreåsBotne SK12.32
181Tore KisteNidarøst OK12.33
182Helge RevhaugRingerike OL12.34

H 75-

3 200 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
254Roger TorperIndre Østfold OK12.29
255Jon TyldumRudsbygd IL12.30
257Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange12.32
258Jon Vegard LundeLillehammer OK12.33

H 80-

3 200 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
246Halstein ØdegårdLøten o-lag12.21
247Iver RognstadHadeland OL12.22
248Hans RuudHamar OK12.23
249Nils JanssonSkattkärrs SOK12.24
250Arvid HaugOL Vallset/Stange12.25
251Herleik NylundLøten o-lag12.26
252Arne StrandlieGjø-Vard OL12.27

Annonser

IOF Eventor