Norsk Orientering

Startliste for Elgdilten

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Elgdilten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: søndag 15 mai 2016

N-åpen

2 200 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
520Elmer BlomFet OL11.00
521Hentik JørgensenLillehammer OK11.00
522Ingrid JørgensenLillehammer OK11.00
523Martin EdvardsenHamar OK11.00
524Johanne Hovland BirkelidHamar OK11.00
525Mads R JevanordFossum IF11.00
526Magnus R JevanordFossum IF11.00
527Kaja Aarskog BjerkeHamar OK11.00
528Andreea StanciuFlyfemkamp11.00
529Iver AarsethNydalens SK11.00
531Amund Hagberg SolumRond OL11.00
532Selma Bergseng RindenLøten o-lag11.00
533Fredrik Funderud WedumLillehammer OK11.00
535Nikolai TesloHadeland OL11.00
536Aurora Sabela BrobakkenSnertingdal IF Orientering11.00
538Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL11.00
539Therese HolmenSnertingdal IF Orientering11.00
540Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL11.00
541Iben Nilsen HjemsæterHamar OK11.00
543Eskil Bergseng RindenLøten o-lag11.00
544Sigve TorsethLillehammer OK11.00
545Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL11.00
546Maja WangNydalens SK11.00
547Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK11.00
548Lars FlaskerudOL Toten-Troll11.00
549Eivind LutnæsHamar OK11.00
551Johanne BergLøten o-lag11.00
552Andreas IngvaldsenRond OL11.00

D -10

2 230 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
429Pernille Nor-WollØstmarka OK12.28
430Mari EggenNydalens SK12.29
431Synne Kvittum NytrøenTynset IF12.30
432Emma Aune JakobsenOK Moss12.31
433Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK12.32

D 11-12

2 230 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
445Andrea sæther VerdeniusVingelen IL12.44
446Mari AarsethNydalens SK12.45
447Anne FrøislandVang OL12.46
448Eline Horten JordetVingelen IL12.47
449Live Raknes SogstadGjø-Vard OL12.48
450Selma Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK12.49
451Anja HoleFørde IL12.50
452Guro SchjølbergTynset IF12.51
453Serine JørgensenLillehammer OK12.52

D 11-12N

2 200 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
402Mari Aarskog BjerkeHamar OK12.01
403Henriette BergLøten o-lag12.02
404Sigrid HaugskottOL Trollelg12.03
405Emilia DiesenVang OL12.04
406Tiril Lødeng NilsenOK Moss12.05

D 13-14

2 730 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
338Martine SkjelsvikLillehammer OK12.02
339Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering12.03
341Thea FagerhaugRaumar Orientering12.05
342Astrid RognstadHadeland OL12.06
343Emma Bangstad BergersenHamar OK12.07
344Oline HyttebakkLøten o-lag12.08
345Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK12.09
346Kristin LundanesEmblem IL12.10
347Berthe TesloHadeland OL12.11
348Frida HaugskottOL Trollelg12.12

D 13-16C

2 340 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
468Tiril elisabeth EggenNydalens SK13.07
470Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb13.09
471Emilie Stenslet HalsRaumar Orientering13.10

D 13-16N

2 300 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
416Tonje EdvardsenElverum OK12.15

D 15-16

3 430 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
120Carina SveenElverum OK12.40
121Elin FløLillomarka OL12.41
122Ingeborg RognstadHadeland OL12.42
123Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK12.43
124Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF12.44
125Jorun BækkenOs IL12.45

D 17-B

2 730 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
368Ellen NilsenStjørdals-Blink Orientering12.32
370Hege WangLillomarka OL12.34
371Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL12.35
372Irene Kroken BergsetIL Veten12.36
373Bente HortenVingelen IL12.37
374Hanna Eide SolstadIL Tyrving12.38
375Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering12.39
376Liv Edle GrønstadGimle IF12.40
377Stine AustadRaumar Orientering12.41
378Elin LauritsenHamar OK12.42
379Ingrid WangNydalens SK12.43
380Elin BergsengLøten o-lag12.44

D 17-C

2 340 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
480Laila Eriksen BlomFet OL13.19
481Marianne Granum HelsvigKonnerud IL13.20
482Anita HøieRingsaker OK13.21
483Sonja SnuggerudGjø-Vard OL13.22
484Torhild Svaland AasBirkenes IL13.23
485Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering13.24
486Celine VistedGjø-Vard OL13.25
487Mona SveenVang OL13.26
489Else StordalOL Tønsberg og omegn13.28

D 17-N

2 300 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
424Tina BjørnstadRaumar Orientering12.23

D 17-20

4 070 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
303Dorte NarumHamar OK12.58
304Lise Hveem KrogstiRingsaker OK12.59
305Tonje Aasheim NymarkAskøy OL13.00
306Christine Williksen HøilandFossum IF13.01
307Guro Skari BergerLillehammer OK13.02
308Ingrid LundanesEmblem IL13.03
309Marit SveenHamar OK13.04
310Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering13.05
311Åshild Faller RåheimFet OL13.06
312Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering13.07

D 21-

4 070 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
315Wenche RydningFlyfemkamp13.10
316Elin-Kristin HemNTNUI13.11
317Idunn AssevFlyfemkamp13.12
319Renate EvensenFlyfemkamp13.14

D 35-

3 790 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3Mari GottebergHamar OK12.02
4Hanne StensletRaumar Orientering12.03
5Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll12.04
6Mari JøranliTorpa OL12.05
7Eva LutnæsHamar OK12.06

D 40-

3 430 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
105Margrethe NilsenHamar OK12.25
106Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF12.26
107Berit BergsetIL Veten12.27
108Elisabeth holmboe EggenNydalens SK12.28
109Heidi TronbølFet OL12.29
110Linda FredhMåren OK12.30
111Kristin HaugskottOL Trollelg12.31
112Valborg MadslienLillehammer OK12.32
113Kjersti Hagberg SolumRond OL12.33
114Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK12.34
115Audrun UtskarpenOslostudentenes IK12.35
116Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK12.36
117Mari Norgård PetershagenHamar OK12.37

D 45-

3 430 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
128Anita StensethSnertingdal IF Orientering12.48
129Ane BjørnsgaardLillehammer OK12.49
130Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering12.50
132Marianne SveenElverum OK12.52
133Anne-Grete AustadRaumar Orientering12.53
134Gunn Elin RudiHadeland OL12.54
135Hege SolerødGjø-Vard OL12.55
136Kjersti Holt HanssenMåren OK12.56
137Kjersti VestengenHamar OK12.57
138Heidi ØstliRaumar Orientering12.58
139Tove AasheimAskøy OL12.59
140Tone AlmåsIL Leik13.00
141Tove Lundgård PedersenRingsaker OK13.01
142Anne Berit RørlienFossum IF13.02
143Mai Iren AlmåsIL Leik13.03

D 50-

3 200 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211Anne-Guri JevneHamar OK12.40
212Kjersti NarumOL Vallset/Stange12.41
213Tone BakkenLillomarka OL12.42
214Jartrud SteinsliØstmarka OK12.43
215Vanja StaffOL Toten-Troll12.44
216Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK12.45
219Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL12.48
220Mai Helen LingaIL Gular12.49
221Siw SolstadIL Tyrving12.50
222Mette SolbergseterAustmarka IL12.51
223Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering12.52
224Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange12.53
225Hilde ForbordMalvik IL12.54
226Hege HeibergHadeland OL12.55

D 55-

3 200 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
229Anne Mette NormannTynset IF12.58
230Kjersti RønningHamar OK12.59
231Anita Østgård OlsenLøten o-lag13.00
232Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange13.01
233Berit DanielsenIL Tyrving13.02
234Lena GottfridssonNittedal OL13.03
235Barbro Falck-YtterGjø-Vard OL13.04
236Grete BerntsenMåren OK13.05
237Marianne Rud SkjærstadLøten o-lag13.06
238Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK13.07
239Guri LarssenLillehammer OK13.08
240Aase LøvlandKolbotn og Skimt OL13.09
241Ingrid RavnanOL Toten-Troll13.10
242Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF13.11
244Kari Elisabeth NatvigNittedal OL13.13

D 60-

2 820 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
268Sirpa LiljaModum OL12.23
269Sidsel StorihleRingsaker OK12.24
270Gro SolnørdalRudsbygd IL12.25
271Anne SørumRingsaker OK12.26
272Reidun Fallan SmaavikFreidig12.27
273Elle M. MelbyeHeming Orientering12.28
274Margrete JørandliGjø-Vard OL12.29
275Wenche BjørnstadRingsaker OK12.30

D 65-

2 820 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
258Elisabet RiseRingsaker OK12.13
259Inger K BrøndboOL Vallset/Stange12.14
260Anne-Berit Kyhring KarsetSteinkjer OK12.15
261Marit TyldumRudsbygd IL12.16
262Berit SaxhaugRaumar Orientering12.17
263Rigmor Lømo AasElverum OK12.18
264Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL12.19
265Anne Berit MoeRaumar Orientering12.20

D 70-

2 820 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
249Tea ForbergRond OL12.04
250Aase Tove GoldenMåren OK12.05
251Hjørdis ØvreåsBotne SK12.06
252Randi KisteNidarøst OK12.07
253Kirsten BakkeGjø-Vard OL12.08
254Katharina Mo BergeFreidig12.09
255Siri HestadHamar OK12.10
256Tordis Rytter JakobsenOK Moss12.11
257Odbjørg NordengRudsbygd IL12.12

D 75-

2 820 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
247Inger E. VamnesHamar OK12.02

H -10

2 230 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
436Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL12.35
437Lauritz BrunborgNittedal OL12.36
438Even LienGjø-Vard OL12.37
439Mathias LinløkkenØstmarka OK12.38
440Amund FlaskerudOL Toten-Troll12.39
441Asbjørn LandeEidskog OL12.40
442Audun TorsethLillehammer OK12.41

H 11-12

2 230 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
455Christian Funderud WedumLillehammer OK12.54
457Lars LienGjø-Vard OL12.56
458Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK12.57
459Jo Randar HolmøyHadeland OL12.58
460Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL12.59
461Aksel HolmenSnertingdal IF Orientering13.00
462Anders TaraldsenLillehammer OK13.01
463Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL13.02
464Håkon TorsethLillehammer OK13.03
465Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll13.04

H 11-12N

2 200 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
409Markus FinskudRaumar Orientering12.08
411Tobias Tronbøl LiumFet OL12.10
412Kristoffer EngebretsenRaumar Orientering12.11
413Emil SkytterenOdal OL - Orientering12.12

H 13-14

2 730 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
353Vegar HoleFørde IL12.17
354Jørgen SchjølbergTynset IF12.18
355Odin Høie VollumRingsaker OK12.19
356Mats LindaasElverum OK12.20
357Leif-Inge JevnlidIL Veten12.21
358Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL12.22
359Sven Bergset LangvikIL Veten12.23
360Axel Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK12.24
361Grunde IsaksætreGrue IL12.25
362Arthur BrunborgNittedal OL12.26

H 13-16C

2 340 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
474Benjamin SævikFlyfemkamp13.13
475Martin ReinemoHamar OK13.14
476Gaute LindaasElverum OK13.15
477Sander BystrømIndre Østfold OK13.16

H 13-16N

2 300 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
419Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering12.18
421Lars Mikkel Lødeng NilsenOK Moss12.20

H 15-16

3 790 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10Magnar SlagstadFjellhug/Vereide IL12.09
11Iver HyttebakkLøten o-lag12.10
12Asgeir EspelandTynset IF12.11
13Simen Gran BlystadLøten o-lag12.12
14Elias BergsetIL Veten12.13
15Jonas VindalWing OK12.14
16Gaute Kvittum NytrøenTynset IF12.15
18Herman BrunborgNittedal OL12.17
19Martin AlfeiLøten o-lag12.18
20Alf Briskerud HassekvodGrue IL12.19

H 15-16B

2 730 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
365Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering12.29
366Sondre SkytterenOdal OL - Orientering12.30

H 17-B

2 730 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
383Tor Arne AndersenHamar OK12.47
384Andreas FløLillomarka OL12.48
385Samuel BraatenOdal OL - Orientering12.49
386Jarle RogndokkenFet OL12.50
387Magne JohansenVang OL12.51
388Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL12.52
389Stein Rune ØverbyLøten o-lag12.53
390Kai FunderudLillehammer OK12.54
391Leif Arne NytrøenTynset IF12.55
392Knut Even HoleFørde IL12.56
393Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering12.57
394Sondre ØstbyeElverum OK12.58
395Gaute NepstadNTNUI12.59
397Leif JordetVingelen IL13.01
398Lars Danielsen HolenMarkane IL13.02
399Martin SkytterenOdal OL - Orientering13.03
400Øystein SnuggerudGjø-Vard OL13.04

H 17-C

2 340 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
492Anders LindaasElverum OK13.31
493Terje TorsethLillehammer OK13.32
494Marius HolmenSnertingdal IF Orientering13.33
495Børge TaraldsenLillehammer OK13.34
496Morten EngebretsenRaumar Orientering13.35
497Gaute SkjelsvikLillehammer OK13.36

H 17-20

4 940 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
42Ivar Jevne ArnesenHamar OK12.41
43Eirik Langedal BreivikNydalens SK12.42
44Per Ivar ReinemoHamar OK12.43
45Petter MarkhusVerdal OK12.44
46Erlend Kvittum NytrøenTynset IF12.45
47Jørgen Kjos BarkenæsFet OL12.46
50Sander Hildebrand RogndokkenFet OL12.49
51Anders HaugskottOL Trollelg12.50
52Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL12.51

H 21-

4 940 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
54Joar Dørum KleivaElverum OK12.53
55Snorre HansenByåsen IL12.54
56Bjørn SævikFlyfemkamp12.55
57Tom-Vegard FeltstykketHadeland OL12.56
58Glenn MullerFlyfemkamp12.57
60Frank SandbergFlyfemkamp12.59
61Steinar BakkenLillehammer OK13.00
62Ørjan RavndalÅlgård Orientering13.01
63Steffen ArntzenFlyfemkamp13.02
64Morten TangenMåren OK13.03
65Johannes NarumVaregg Fleridrett13.04
66Joachim De Bruyn TrzebinskiFlyfemkamp13.05
67Jostein HaugOL Vallset/Stange13.06
68Daniel KnutsenFlyfemkamp13.07
69Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL13.08
70Joachim EideFlyfemkamp13.09
71Even HaugOL Vallset/Stange13.10
72Per Magnus DahlElverum OK13.11
73Ola KeiseråsIL Leik13.12
74Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering13.13
75Trygve OlsenNTNUI13.14
76Kenneth BilstadVang OL13.15
77Anders AmundsenFlyfemkamp13.16
78Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering13.17
79Simen SmestadBækkelagets SK13.18

H 35-

4 070 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
322Stian OverskeidIndre Østfold OK13.17
323Per Ole M. GundersenEidsvoll OL13.18
324Erik Rytter JakobsenOK Moss13.19
325Sverre Berg LutnæsHamar OK13.20

H 40-

4 070 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
328Trond FlaskerudOL Toten-Troll13.23
329Øyvind LienGjø-Vard OL13.24
330Lars Eirik EggenNydalens SK13.25
332Thomas JørgensenLillehammer OK13.27
333Anders SollienOL Toten-Troll13.28
334Roar SkoglundIL Veten13.29

H 45-

3 790 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
22Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb12.21
23Hans JevanordFossum IF12.22
24Roar HaugHadeland OL12.23
25Jan Erik AalbergBækkelagets SK12.24
26Even ErlienGjø-Vard OL12.25
28Einar TesloHadeland OL12.27
30Jan LenndinLillehammer OK12.29
31Hans Arild SkjevdalRøros IL12.30
32Roger Roll GulbrandsenBrandval/Kongsvinger OK12.31
33Hans Olav HygenØstmarka OK12.32
34Dag WangLillomarka OL12.33
35Kai SolumRond OL12.34
36Bent Ove Barmoen RindenLøten o-lag12.35
37Tore NymarkAskøy OL12.36
38Jan Erik IsaksenNydalens SK12.37
39Bjørn Gaute HerlyngGrue IL12.38
29Eivind LandeEidskog OL13.04

H 50-

3 430 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
145Hans Reier SigmondLillehammer OK13.05
146Svein ThorsbergGrue IL13.06
147Per StedjeØstmarka OK13.07
148Erik SlettumGjø-Vard OL13.08
149Frode HaugskottOL Trollelg13.09
150Anders BergsetIL Veten13.10
151Jon BjørnstadLøten o-lag13.11
152Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering13.12
153Erlend RåheimOK Øst13.13
154Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering13.14
155Trond ØieLøten o-lag13.15
156Terje LinløkkenØstmarka OK13.16
157Frode SjøvoldRøros IL13.17
158Stig BratsbergMolde og Omegn IF13.18
159Dag ØkernRaumar Orientering13.19
160Guttorm L EggeOslostudentenes IK13.20
161Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK13.21
163Geir PaulsenOL Trollelg13.23
164Lars-Ivar AarsethNydalens SK13.24
165Olav BakkenLillomarka OL13.25
166Nils Harald StaffOL Toten-Troll13.26
167Stein Magnus MoenGrue IL13.27
169Jon VindalWing OK13.29
170Ivar BergsetIL Veten13.30

H 55-

3 430 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
82Stein Arne NegårdVang OL11.00
81Trygve RognstadHadeland OL12.01
83Bjørn SolbergseterAustmarka IL12.03
84Tore NilsenElverum OK12.04
85Sture OttesenIndre Østfold OK12.05
86Ove MartinsenHauketo IF12.06
87Audun StrandlieGjø-Vard OL12.07
88Steinar AasBirkenes IL12.08
89Morten Roger AndersenHalden SK12.09
90Erik HaugenRingsaker OK12.10
91Morten DueMåren OK12.11
92Lars Roger LundanesEmblem IL12.12
93Morten KarlsenMåren OK12.13
94Harald ØstbyeElverum OK12.14
95Kay Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK12.15
96Tor StrandRaumar Orientering12.16
97Frode BergersenHamar OK12.17
98Tormod PedersenRingsaker OK12.18
99Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL12.19
100Egil EideIL Tyrving12.20
102Onno VerberneOL Toten-Troll12.22

H 60-

3 200 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
173Kjell Magne NordviGrue IL12.02
174John TangenHamar OK12.03
175Bård NatvigNittedal OL12.04
176Jan SveenRaumar Orientering12.05
177Yngve GottfridssonNittedal OL12.06
178Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL12.07
179Arnfinn PedersenGjø-Vard OL12.08
180Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering12.09
181Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK12.10
182Kjell Joar RognstadLillehammer OK12.11
183Björn NilssonOK Fryksdalen12.12
184Bernt O. MyrvoldSarpsborg OL12.13
185Øyvind SørlieHadeland OL12.14
186Per Hermann KrøgerMåren OK12.15
187Svein LingaIL Gular12.16
188Roar SætabergetLunderseter IL12.17
189Tor SolbergseterAustmarka IL12.18
190Per Kristian EkebergIL Tyrving12.19

H 65-

3 200 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
192Odd RiseRingsaker OK12.21
193Nils-Petter WiikDriv IL12.22
194Nils Olav VennevikFreidig12.23
195Svein Endre HoveByåsen IL12.24
196Paul SkjakerHadeland OL12.25
197Per Anders AasElverum OK12.26
198Lars SaxhaugRaumar Orientering12.27
199Helge StorsveenLøten o-lag12.28
200Knut HaugOL Vallset/Stange12.29
201Jarle BusterudElverum OK12.30
202Eldar BørsumBækkelagets SK12.31
204Håkon HalvorsenElverum OK12.33
205Willy GrønstadGimle IF12.34
206Knut MalmoRingsaker OK12.35
207Odd GundersenEidsvoll OL12.36
208Knut WikstrømRingsaker OK12.37
209John Birger SkansenRudsbygd IL12.38

H 70-

2 820 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
267Ottar EvensenElverum OK12.22
276Sven MarkenLøten o-lag12.31
287Hans A TingvoldRaufoss IL Orientering12.42
288Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL12.43
289Hans StordalOL Tønsberg og omegn12.44
290Leidulv VinjeNidarøst OK12.45
291Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving12.46
292Trygve HestadHamar OK12.47
293Rolf KarsetSteinkjer OK12.48
294Jon FærdenKolbotn og Skimt OL12.49
295Tore KisteNidarøst OK12.50
296Magnar ØvreåsBotne SK12.51
297Olav HøiåsVang OL12.52
298Rolf GjølbergLarvik OK12.53
299Geir TrøanKolbotn og Skimt OL12.54
300Helge BjaalandHeming Orientering12.55
301Stein Erik EdvardsenElverum OK12.56
302Hasse BergstrømIL Tyrving12.57

H 75-

2 820 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
283Bjørn MyhrmoenRond OL12.38
284Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange12.39
285Jon TyldumRudsbygd IL12.40
286Roger TorperIndre Østfold OK12.41

H 80-

2 820 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
277Hans LarsenRaumar Orientering12.32
278Arvid HaugOL Vallset/Stange12.33
279Nils JanssonSkattkärrs SOK12.34
280Arne StrandlieGjø-Vard OL12.35
281Mads BergNord-Østerdal OK12.36
282Iver RognstadHadeland OL12.37

Annonser

IOF Eventor