Norsk Orientering

Startliste for Pinsesprinten

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Pinsesprinten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: lørdag 14 mai 2016

N-Åpen

1 500 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
442Hanna LutnæsHamar OK14.00
443Torjus HønningstadHamar OK14.00
444Christiane HermansenVang OL14.00
445Linnea HanebergVang OL14.00
446Sivert Olai ØyeGjø-Vard OL14.00
447Jørgen LerFet OL14.00
448Sigurd BerntsenRingsaker OK14.00
449Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL14.00
450Eskil Bergseng RindenLøten o-lag14.00
451Eivind LutnæsHamar OK14.00
452Selma Bergseng RindenLøten o-lag14.00
453Kasper SnapaGrue IL14.00
455Therese HolmenSnertingdal IF Orientering14.00
456Sigve TorsethLillehammer OK14.00
457Maren Julie FinstadSentrum OK14.00
459Alette SnapaGrue IL14.00
460Emma Aune JakobsenOK Moss14.00
461Marie BergerLillehammer OK14.00
462Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL14.00
463Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK14.00
464Karsten EllevoldOdal OL - Orientering14.00
465Ane BeitdokkenLillehammer OK14.00
466Maja WangNydalens SK14.00
467Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL14.00
468Erik BeitdokkenLillehammer OK14.00
469Ole Jacob EllevoldOdal OL - Orientering14.00
470Fredrik Funderud WedumLillehammer OK14.00

D -10

2 050 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
243Pernille Nor-WollØstmarka OK15.02
244Johanne BergLøten o-lag15.03
245Synne Kvittum NytrøenTynset IF15.04
246Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK15.05

D 11-12

2 050 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
256Guro SchjølbergTynset IF15.15
257Anja HoleFørde IL15.16
258Eline Horten JordetVingelen IL15.17
259Selma Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK15.18
260Andrea sæther VerdeniusVingelen IL15.19
261Aasne Sofie EllevoldOdal OL - Orientering15.20

D 11-12N

1 500 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
334Eira Eveline SolbergLøten o-lag15.01
335June Rogstad BekkevoldLøten o-lag15.02
336Sigrid HaugskottOL Trollelg15.03
337Tiril Lødeng NilsenOK Moss15.04
338Henriette BergLøten o-lag15.05

D 13-14

1 960 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
309Tora HasselvoldGrue IL16.08
310Martine SkjelsvikLillehammer OK16.09
311Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering16.10
312Oline HyttebakkLøten o-lag16.11
313Astrid RognstadHadeland OL16.12
315Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK16.14
316Trude MarkhusVerdal OK16.15
317Frida HaugskottOL Trollelg16.16
318Kristin LundanesEmblem IL16.17

D 15-16

2 450 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
180Jorun BækkenOs IL15.38
181Charlotte EideGjø-Vard OL15.39
182Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF15.40
183Elin FløLillomarka OL15.41
184Anna Vangen LunåsmoTynset IF15.42
185Carina SveenElverum OK15.43
186Inga SandvoldTynset IF15.44

D 17-

2 580 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
6Elin-Kristin HemNTNUI15.05
7Idunn AssevFlyfemkamp15.06
8Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering15.07
11Anne Berg GjølbergLarvik OK15.10
12Guro KarlsenLillehammer OK15.11
13Renate EvensenFlyfemkamp15.12
14Tonje Aasheim NymarkAskøy OL15.13
15Ane Holm GrønengLillehammer OK15.14
16Marit SveenHamar OK15.15
17Ingrid LundanesEmblem IL15.16
18Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering15.17
19Wenche RydningFlyfemkamp15.18
20Guro Skari BergerLillehammer OK15.19
21Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL15.20
22Kristin UlvesethVang OL15.21

D 17-C

2 070 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
285Marianne SveenElverum OK15.44
286Sonja SnuggerudGjø-Vard OL15.45
287Else StordalOL Tønsberg og omegn15.46
288Anita HøieRingsaker OK15.47
290Tina BjørnstadRaumar Orientering15.49
291Celine VistedGjø-Vard OL15.50
292Maja Seigerud HaugenLunderseter IL15.51

D 35-

2 550 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
134stine HolmenHamar OK16.13
135Elianne HanebergVang OL16.14
136Mari GottebergHamar OK16.15
137Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering16.16
138Ruth-Marie Høilund LerSentrum OK16.17
139Randi Lilleengen BeitdokkenLillehammer OK16.18
140Mari TaraldrudSentrum OK16.19
141Eva LutnæsHamar OK16.20

D 40-

2 550 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
63Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF15.02
64Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK15.03
65Audrun UtskarpenOslostudentenes IK15.04
66Hanne Marie LiumElverum OK15.05
67Anne Kjersti BriskerudGrue IL15.06
68Valborg MadslienLillehammer OK15.07
69Anne Marit HagenGrue IL15.08
70Heidi TronbølFet OL15.09
71Bente HortenVingelen IL15.10
72Berit BergsetIL Veten15.11
73Linda FredhMåren OK15.12
74Kristin HaugskottOL Trollelg15.13
75Mari Norgård PetershagenHamar OK15.14

D 45-

2 450 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
189Mai Iren AlmåsIL Leik15.47
190Hilde GrønengLillehammer OK15.48
191Tove AasheimAskøy OL15.49
192Kjersti VestengenHamar OK15.50
193Tone AlmåsIL Leik15.51
194Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering15.52
195Marit B. EithunNittedal OL15.53
196Hege WangLillomarka OL15.54
197Hege SolerødGjø-Vard OL15.55
198Ingrid WangNydalens SK15.56
199Laila Høiås HerlyngGrue IL15.57
200Kjersti Holt HanssenMåren OK15.58
201Øyfrid MoenHamar OK15.59
202Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF16.00
203Ane BjørnsgaardLillehammer OK16.01

D 50-

2 450 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
206Mai Helen LingaIL Gular16.04
208Jartrud SteinsliØstmarka OK16.06
209Anne-Guri JevneHamar OK16.07
210Hilde ForbordMalvik IL16.08
211Anne Marit BordalRingsaker OK16.09
212Tone BakkenLillomarka OL16.10
213Vanja StaffOL Toten-Troll16.11
214Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK16.12

D 55-

2 450 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
217Grete BerntsenMåren OK16.15
218Berit DanielsenIL Tyrving16.16
219Ingrid RavnanOL Toten-Troll16.17
220Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK16.18
221Kari Elisabeth NatvigNittedal OL16.19
222Guri LarssenLillehammer OK16.20
223Barbro Falck-YtterGjø-Vard OL16.21
224Grete Berge OwrenFreidig16.22
225Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF16.23
226Kjersti RønningHamar OK16.24
227Aase LøvlandKolbotn og Skimt OL16.25
228Undis Irene StrømHamar OK16.26

D 60-

2 120 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
378Aud Mona RøsteHadeland OL15.45
379Sidsel StorihleRingsaker OK15.46
380Sirpa LiljaModum OL15.47
381Wenche BjørnstadRingsaker OK15.48
382Elle M. MelbyeHeming Orientering15.49
383Reidun Fallan SmaavikFreidig15.50
384Gro SolnørdalRudsbygd IL15.51
385Liv Edle GrønstadGimle IF15.52
386Bente Tangen WikstrømRingsaker OK15.53
387Margrete JørandliGjø-Vard OL15.54
388Anne SørumRingsaker OK15.55

D 65-

2 120 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
371Inger K BrøndboOL Vallset/Stange15.38
372Linda ThuIL Koll15.39
374Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL15.41
375Kari BergLarvik OK15.42

D 70-

2 120 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
363Marith BrekkeHamar OK15.30
364Aase Tove GoldenMåren OK15.31
365Tordis Rytter JakobsenOK Moss15.32
366Kirsten BakkeGjø-Vard OL15.33
367Hjørdis ØvreåsBotne SK15.34
368Katharina Mo BergeFreidig15.35
369Turid Margrete ArnesenGrue IL15.36

D 75-

2 120 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
360Inger E. VamnesHamar OK15.27
361Vesle Mari PranOdal OL - Orientering15.28

H -10

2 050 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
249Jørgen Holm GrønengLillehammer OK15.08
250Lauritz BrunborgNittedal OL15.09
251Mathias LinløkkenØstmarka OK15.10
252Even LienGjø-Vard OL15.11
253Audun TorsethLillehammer OK15.12

H 11-12

2 050 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
263Christian Funderud WedumLillehammer OK15.22
264Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL15.23
265Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK15.24
266Markus FinskudRaumar Orientering15.25
267Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL15.26
268Anders Lohne AarstadOdal OL - Orientering15.27
269Håkon TorsethLillehammer OK15.28
270Aksel HolmenSnertingdal IF Orientering15.29
271Anders TaraldsenLillehammer OK15.30
272Lars LienGjø-Vard OL15.31

H 11-12N

1 500 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
343Adrian Rogstad DørumVang OL15.10
344Emil SkytterenOdal OL - Orientering15.11
345Andreas Holm HermansenVang OL15.12
346Tobias Tronbøl LiumFet OL15.13
347Finn Elias HanebergVang OL15.14

H 13-14

1 960 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
321Vegar HoleFørde IL16.20
322Axel Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK16.21
323Odin Høie VollumRingsaker OK16.22
324Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering16.23
325Birk ThorstensenOppsal Orientering16.24
326Arthur BrunborgNittedal OL16.25
327Sven Bergset LangvikIL Veten16.26
328Jørgen SchjølbergTynset IF16.27
329Mats LindaasElverum OK16.28
330Leif-Inge JevnlidIL Veten16.29
331Grunde IsaksætreGrue IL16.30
332Sjur Holm GrønengLillehammer OK16.31

H 13-16C

2 070 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
278Simeon BraatenOdal OL - Orientering15.37
279Sander BystrømIndre Østfold OK15.38
280Benjamin SævikFlyfemkamp15.39
281Gaute LindaasElverum OK15.40
282Martin ReinemoHamar OK15.41

H 13-16N

1 920 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
352Lars Mikkel Lødeng NilsenOK Moss15.19

H 15-16

2 550 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
99Jostein KarlsenLillehammer OK15.38
100Jonas VindalWing OK15.39
101Torstein NordgaardOdal OL - Orientering15.40
102Asgeir EspelandTynset IF15.41
103Iver HyttebakkLøten o-lag15.42
104Elias BergsetIL Veten15.43
105Martin AlfeiLøten o-lag15.44
106Magnar SlagstadFjellhug/Vereide IL15.45
107Even KarlsenLillehammer OK15.46
109Herman BrunborgNittedal OL15.48
110Simen Gran BlystadLøten o-lag15.49
111Alf Briskerud HassekvodGrue IL15.50
112Gaute Kvittum NytrøenTynset IF15.51
113Sondre SkytterenOdal OL - Orientering15.52

H 17-

2 800 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
35Joar Dørum KleivaElverum OK15.34
36Joachim De Bruyn TrzebinskiFlyfemkamp15.35
37Per Ivar ReinemoHamar OK15.36
38Joachim EideFlyfemkamp15.37
39Ola KeiseråsIL Leik15.38
40Trygve OlsenNTNUI15.39
41Bjørn SævikFlyfemkamp15.40
42Erlend Kvittum NytrøenTynset IF15.41
43Stian LundteppenElverum OK15.42
44Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering15.43
46Steffen ArntzenFlyfemkamp15.45
47Per Magnus DahlElverum OK15.46
48Glenn MullerFlyfemkamp15.47
49Gaute NepstadNTNUI15.48
50Simen SmestadBækkelagets SK15.49
51Frank SandbergFlyfemkamp15.50
52Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering15.51
53Anders HaugskottOL Trollelg15.52
54Anders AmundsenFlyfemkamp15.53
55Petter MarkhusVerdal OK15.54
56Morten TangenMåren OK15.55
57Samuel BraatenOdal OL - Orientering15.56
58Ørjan RavndalÅlgård Orientering15.57
59Daniel KnutsenFlyfemkamp15.58
60Martin JullumHalden SK15.59

H 17-C

2 070 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
295Kai FunderudLillehammer OK15.54
296Kjetil JacobsenHamar OK15.55
297Børge TaraldsenLillehammer OK15.56
298John TangenHamar OK15.57
299Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering15.58
300Gaute SkjelsvikLillehammer OK15.59
301Tor SætabergetLunderseter IL16.00
302Sondre ØstbyeElverum OK16.01
303Marius HolmenSnertingdal IF Orientering16.02
304Morten MoenHamar OK16.03
305Pål SnapaGrue IL16.04
306Terje TorsethLillehammer OK16.05
307Anders LindaasElverum OK16.06

H 17-N

1 920 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
357Bernt ØyeGjø-Vard OL15.24

H 35-

2 580 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Stian OverskeidIndre Østfold OK15.00
2Lars StorslettHamar OK15.01
3Erik Rytter JakobsenOK Moss15.02

H 40-

2 580 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
25Ola BeitdokkenLillehammer OK15.24
26Martin SkytterenOdal OL - Orientering15.25
27Roar SkoglundIL Veten15.26
28Øyvind LienGjø-Vard OL15.27
29Knut Even HoleFørde IL15.28
30Øystein SnuggerudGjø-Vard OL15.29
31Runar ThorstensenOppsal Orientering15.30

H 45-

2 550 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
116Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb15.55
117Jan Erik IsaksenNydalens SK15.56
118Trond FrøvollOdal OL - Orientering15.57
119Even ErlienGjø-Vard OL15.58
120Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering15.59
121Bjørn Gaute HerlyngGrue IL16.00
122Kristian HolmLillehammer OK16.01
123Arnt Oluf EideGjø-Vard OL16.02
124Hans Olav HygenØstmarka OK16.03
125Bent Ove Barmoen RindenLøten o-lag16.04
126Knut JetlundVang OL16.05
127Dag WangLillomarka OL16.06
128Jan Erik AalbergBækkelagets SK16.07
129Jan LenndinLillehammer OK16.08
130Tore NymarkAskøy OL16.09
131Roger Roll GulbrandsenBrandval/Kongsvinger OK16.10
132Leif Arne NytrøenTynset IF16.11

H 50-

2 550 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
78Ivar BergsetIL Veten15.17
79Nils Harald StaffOL Toten-Troll15.18
80Kjetil LivenLøten o-lag15.19
81Gløer WinsvoldSentrum OK15.20
82Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering15.21
83Per StedjeØstmarka OK15.22
84Frode HaugskottOL Trollelg15.23
85Olav BakkenLillomarka OL15.24
86Stig BratsbergMolde og Omegn IF15.25
87Leif JordetVingelen IL15.26
88Svein ThorsbergGrue IL15.27
89Tormod JensenSarpsborg OL15.28
90Stein MarkhusVerdal OK15.29
91Geir PaulsenOL Trollelg15.30
92Jon VindalWing OK15.31
93Terje LinløkkenØstmarka OK15.32
94Stein Magnus MoenGrue IL15.33
95Anders BergsetIL Veten15.34
96Guttorm L EggeOslostudentenes IK15.35

H 55-

2 450 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
144Stein Arne NegårdVang OL14.00
145Lars Roger LundanesEmblem IL15.03
146Onno VerberneOL Toten-Troll15.04
147Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL15.05
148Herman BakkeLøten o-lag15.06
149Bjørn SolbergseterAustmarka IL15.07
150Tormod PedersenRingsaker OK15.08
151Morten DueMåren OK15.09
152Bjarte LindstadOL Toten-Troll15.10
153Per EngebakkenNord-Østerdal OK15.11
154Tor StrandRaumar Orientering15.12
155Morten Roger AndersenHalden SK15.13
156Kay Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK15.14
157Sture OttesenIndre Østfold OK15.15
158Morten KarlsenMåren OK15.16
159Arild NordsveenRingsaker OK15.17
160Geir OwrenFreidig15.18

H 60-

2 450 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
231Øyvind SørlieHadeland OL16.29
232Bård NatvigNittedal OL16.30
233Kjell Joar RognstadLillehammer OK16.31
234Per Kristian EkebergIL Tyrving16.32
235Per Hermann KrøgerMåren OK16.33
236Bernt O. MyrvoldSarpsborg OL16.34
237Svein LingaIL Gular16.35
238Roar SætabergetLunderseter IL16.36
239Arnfinn PedersenGjø-Vard OL16.37
240Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL16.38

H 65-

2 450 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
163Stein NordviElverum OK15.21
164Willy GrønstadGimle IF15.22
166John Birger SkansenRudsbygd IL15.24
167Svein Endre HoveByåsen IL15.25
168Arne TesliIL Koll15.26
169Paul SkjakerHadeland OL15.27
170Eldar BørsumBækkelagets SK15.28
171Terje MalmHamar OK15.29
172Knut MalmoRingsaker OK15.30
173Nils-Petter WiikDriv IL15.31
174Knut WikstrømRingsaker OK15.32
175Knut SkjesetVang OL15.33
177Nils Olav VennevikFreidig15.35

H 70-

2 120 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
398Bjørn JakobsenOK Moss16.05
399Helge BjaalandHeming Orientering16.06
400Geir TrøanKolbotn og Skimt OL16.07
401Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering16.08
402Halvor SvenkerudElverum OK16.09
403Magne SmelandVang OL16.10
404Hasse BergstrømIL Tyrving16.11
405Jon FærdenKolbotn og Skimt OL16.12
406Hans StordalOL Tønsberg og omegn16.13
407Einar StensbyLøten o-lag16.14
408Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering16.15
409Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL16.16
410Magnar ØvreåsBotne SK16.17
411Arne SveenRingsaker OK16.18
412Leidulv VinjeNidarøst OK16.19
413Trond FeiringHamar OK16.20
414Rolf GjølbergLarvik OK16.21
415Øivind Magne RogndalenHamar OK16.22
416Tore KisteNidarøst OK16.23
418Widar Taxth LølandHisøy OK16.25

H 75-

2 120 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
395Willy JohansenRingsaker OK16.02
396Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange16.03

H 80-

2 120 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
390Halstein ØdegårdLøten o-lag15.57
391Iver RognstadHadeland OL15.58
392Nils JanssonSkattkärrs SOK15.59
393Mads BergNord-Østerdal OK16.00

Annonser

IOF Eventor