Norsk Orientering

Startliste for Mjøs pre-o, dag 1

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Mjøs pre-o, dag 1
Arrangørorganisasjon: Ringsaker OK
Dato: lørdag 29 august 2015

PreO Elite

39 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1189083Jan Åsmund SætabergetVang OL14.20
12209561Egil SønsterudbråtenOL Vallset/Stange14.22
13209555Bosse SandströmStångenäs AIS14.24
1423847Alf StefferudØstmarka OK14.26
15209560Eva FredholmOK Linné14.28
16209488Lars Jakob WaalerPorsgrunn OL14.30
17209501Lars SilvervretOk Hedströmmen14.32
18209503Rolf KarlssonSurahammars SOK14.34
1980706Jan Erik HaugØstmarka OK14.36
20209554Jouko VirtaOskarströms OK14.38
2198008Widar Taxth LølandIL Express14.40
22209509Bengt Erik PedersenOL Vallset/Stange14.42
23209498Rudi OlvenmyrOK Tyr14.44
24209494Mikael AftevikOK Gläntan14.46
25216356Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering14.48
26209556Kjell IngvaldsenFet OL14.50
27209544Sören DarellKungälvs OK14.52
28209505Odd Bjørn WiikNedre Romerike Handicapidretts14.54
29209489Eva BjörkmanOK Tyr14.56
30209564Inga GunnarssonOK Pan Kristianstad14.58
31209497Martin Aarholt WaalerPorsgrunn OL15.00
32209499Erik LundkvistHJS Vansbro OK15.02
33209495Roland EkelöfStigmännen - Karlshamns OK15.04
34209502Elisabeth Norsell KarlssonRehns BK15.06
35132187Thorunn Aamodt OvesenLardal OL15.08
36209490Bertil StåhlKalmar OK15.10
37209507Rolf KarlssonRehns BK15.12
38209553Martin FredholmOK Linné15.14
3962530Marianne DæhliHalden SK15.16
40209563Lennart WahlgrenRehns BK15.18
41209487Göran AnderssonAttunda OK15.20
42209506Ari TertsunenFinland15.22
43170811Torbjørn HåkensenOL Vallset/Stange15.24
4479154Martin JullumHalden SK15.26
45209496Ole-Johan WaalerPorsgrunn OL15.28
46209492Owe FredholmOK Linné15.30
47209545Erik StålnackeIFK Göteborg15.32
48209559Knut OvesenLardal OL15.34
49209493Odd HåkensenOL Vallset/Stange15.36

PreO A

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2209550Berit WiikNedre Romerike Handicapidretts14.02
3209551Per StålnackeHølen IK14.04
4209508May Berit HåkensenOL Vallset/Stange14.06
539188Elise JevanordRingsaker OK14.08
6209546Gro Kristin HaugØstmarka OK14.10
739190Harald HaugenRingsaker OK14.12
869685Gerd YttervikIL Express14.14
9209500Margareta StålnackeHølen IK14.16

PreO B

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
51209543Aase IngvaldsenNedre Romerike Handicapidretts15.40

Annonser

IOF Eventor