Norsk Orientering

Startliste for VM test sprint

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: VM test sprint
Arrangørorganisasjon: Modum OL
Dato: torsdag 2 juli 2015

D 21-E

2 040 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
206Sigrid AlexandersenFossum IF16.20
207Lene Godager KaasBækkelagets SK16.21
208Kristine BergliaEiker OL16.22
209Kine GulliksenBækkelagets SK16.23
210Runa FremstadLarvik OK16.24
211Anne M Hausken NordbergNydalens SK16.25
212Hanna Haugen NordbrødenHalden SK16.26
213Emilie Westli AndersenLøten o-lag16.27
214Elise EgsethNydalens SK16.28
216Siri UlvestadNydalens SK16.30
217Marte NarumNydalens SK16.31
219Therese HaareKonnerud IL16.33
220Kristine FjellangerNTNUI16.34
221Linn HokholtNTNUI16.35
222Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK16.36
223Ida Marie Næss BjørgulHalden SK16.37
224Lone BrochmannBækkelagets SK16.38
225Kine Hallan SteiwerHalden SK16.39
226Ingjerd MyhreJärla Orientering16.40
227Emma JohanssonFredrikstad SK16.41
228Heidi MårtenssonModum OL16.42
229Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering16.43
230Anne Johanne LindNydalens SK16.44

H 21-E

2 290 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
304Rune OlsenBækkelagets SK16.54
305Yasar Ismet DemirözNEO DSK16.55
306Oskar StørmerFossum IF16.56
307Håvard HagaNydalens SK16.57
308Eivind HøydalNydalens SK16.58
309Andreas HøyeFredrikstad SK16.59
311Gaute FriestadKristiansand OK17.01
312Sjur HoviKristiansand OK17.02
313Mats NordbrødenJärla Orientering17.03
314Paul SirumFrol IL17.04
315Espen WeltzienJärla Orientering17.05
316Sindre SandvenFossum IF17.06
317Anders VisterNydalens SK17.07
318Anders NordbergNydalens SK17.08
319Thomas Natvig ÅrstadNTNUI17.09
320Carl Godager KaasBækkelagets SK17.10
321Vegard RuttenborgNTNUI17.11
322Morten Jarvis WestergårdJärla Orientering17.12
323Vegard DanielsenKristiansand OK17.13
324Halvor Eid NielsenNTNUI17.14
325Ståle GjelstenKristiansand OK17.15
326Dag LofthusNTNUI17.16
327Rasmus Rørholt TheisenNTNUI17.17
328Térence RisseNydalens SK17.18
329Bjørn LundanesNTNUI17.19
330Sindre JohannessenFreidig17.20
331Borger MelsomFossum IF17.21
332Sindre RønningFossum IF17.22
334Hans Petter MathisenNTNUI17.24
335Simen AamodtNTNUI17.25
336Carl Petter LyngenFrol IL17.26
337Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering17.27
338Eirik Kamstrup HovindNTNUI17.28
339Jon Aukrust OsmoenNTNUI17.29
341Emil AhlbäckFossum IF17.31
342Ulf Forseth IndgaardFrol IL17.32
343Nicholas OskarssonLillomarka OL17.33
344Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg17.34
345Eskil KinnebergIFK Göteborg17.35
347Antonio Martínez PérezHalden SK17.37
348Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL17.38
349Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOK17.39

Annonser

IOF Eventor