Norsk Orientering

Startliste for KM mellomdistanse AOOK

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: KM mellomdistanse AOOK
Arrangørorganisasjon: Nittedal OL
Dato: søndag 6 september 2015

N-åpen

1 440 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Arne Kristian AandstadNittedal OL10.00
2Birk LidsheimNittedal OL10.00
3Simon HernesFossum IF10.00
4Eira Skaarer WiklundNOTEAM10.00
5Sara AriansenNittedal OL10.00
6Sondre HafskjoldNydalens SK10.00
7Eskil HafskjoldNydalens SK10.00
8Olav GrevstadFossum IF10.00
9Ingrid SkaarNittedal OL10.00
10Embrik NordsethNittedal OL10.00
11Estin SkramNittedal OL10.00
12Eiven SkramNittedal OL10.00
22Brage FosstveitRaumar Orientering10.00
23Erlend OtterleiØstmarka OK10.00
24Max Alexander NybråtenIL Tyrving10.00
25Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb10.01
26Erlend BakkeFossum IF10.01
27Astrid ReuschHeming Orientering10.01
28Erle FosstveitRaumar Orientering10.01
29Sofia ØhlckersIL Tyrving10.01
30Vilde HøyerFossum IF10.01
31Eline SkaarNittedal OL10.01
32Eivind VågsnesOppsal Orientering10.01
33Astrid YtterbøAsker Skiklubb10.01
34Jacob Finstad LandIL Tyrving10.01

D -10

1 890 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
541Emilie RutleNittedal OL11.25
549Guro Eline KarlsenNittedal OL11.25
550Pernille Nor-WollØstmarka OK11.25
551Fanny Staff ValstadNittedal OL11.25
552Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK11.25
553Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb11.25
554Ine Lohne BoehlkeFossum IF11.25
555Anne ØstvoldHeming Orientering11.25
556Signe HoloFossum IF11.25
557Nora SørbergRaumar Orientering11.25
559Tuva HøyerFossum IF11.25
560Martha WisløffAsker Skiklubb11.25

D 11-12

2 340 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Elise NyhusNittedal OL11.00
562Guro LinneboHeming Orientering11.10
568Thea FagerhaugRaumar Orientering11.10
570Siren Lohne BoehlkeFossum IF11.10
571Ida Marie FlågenHeming Orientering11.10
572Noor Dirro-HeluMåren OK11.10
573Ragnhild Mathea HelmersenFet OL11.10
575Kathinka Zahl HagenFossum IF11.10
577Selma FærdenKolbotn og Skimt OL11.10
578Mari BrendeFossum IF11.10
579Luciana SvadsMåren OK11.10
580Hilde Sogn HaugFossum IF11.10

D 11-12N

1 440 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
591Ida Mørch MyhreNittedal OL11.30
592Andrea H. RogndokkenFet OL11.30

D 13-14

2 900 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
61Ea LunøeNydalens SK11.20
62Anine LeendertsNittedal OL11.22
63Kristine KravdalGjø-Vard OL11.24
64Marie LilandNydalens SK11.26
65Elin FløLillomarka OL11.28
67Marte Madslien BakkenNydalens SK11.32
68Live ØstvoldHeming Orientering11.34
69Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK11.36
70Ane Sofie KroghOppsal Orientering11.38
71Ada WulfsbergNydalens SK11.40
73Yngvild Langedal BreivikNydalens SK11.44
74Sigrid Kinck RannemFossum IF11.46
75Tuva Eik HaaveOppsal Orientering11.48
76Carmen DirroMåren OK11.50
77Oda ScheeleNydalens SK11.52
78Emma Sofie KarlsnesNittedal OL11.54
79Idunn Cecilie RolfsenHeming Orientering11.56
80Tina KallesonOppsal Orientering11.58

D 13-16C

1 890 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
696Thea SørbergRaumar Orientering11.06

D 15-16

3 390 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
162Ingrid AaslundFet OL11.23
163Synne SkjærsteinIL Tyrving11.25
164Julie BakkeFossum IF11.27
165Oda Marie ColquhounNittedal OL11.29
166Ragne WiklundNydalens SK11.31
167Åsne HoloFossum IF11.33
169Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF11.37
170Linn Mei WaalerMåren OK11.39
171Pernille KatlaFossum IF11.41
172Maren NorderudIL Tyrving11.43
173Synne StrandAsker Skiklubb11.45
174Emma Eithun PaulsenNittedal OL11.47
176Lin Marte AndorsenNydalens SK11.51
177Inger Marie RødnesOppsal Orientering11.53
178Ingrid HasaasFossum IF11.55
179Frida Bakken UlsethNydalens SK11.57
180Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering11.59
181Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK12.01
182Ingvil AhlsandNydalens SK12.03
183Ingrid G. KvålsgardFossum IF12.05

D 17-C

2 690 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Marianne Granum HelsvigKonnerud IL11.04
0Grete SkotteFossum IF11.06
0Camilla FosstveitRaumar Orientering11.07
0Ida Margrethe UllernIL Tyrving11.08
0Cecilie Christin KvermeFossum IF11.09
0Ping OuyangØstmarka OK11.10
0Laila Eriksen BlomFet OL11.11
0Therese Lohne BoehlkeFossum IF11.13
0Ida BrændenRaumar Orientering11.14

D 17-18

4 310 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
951Johanne Øderud VatneBækkelagets SK12.02
952Ingvild C. FleisjeLillomarka OL12.03
954Hedda VonenLillomarka OL12.05
955Maiken SandbergNydalens SK12.06
956Marthe RamstadFet OL12.07
957Margrethe WisløffAsker Skiklubb12.08
958Ingrid Nytun NergårdNittedal OL12.09
959Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving12.10
960Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb12.11
961Elise UllernIL Tyrving12.12
963Åse BerganNydalens SK12.14
964Åshild Faller RåheimFet OL12.15
966Ida Feiring HaltiaIL Tyrving12.17
967Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering12.18
968Ellen Marie AriansenLillomarka OL12.19
969Emma ArnesenByåsen IL12.20
970Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK12.21
971Astrid FiskumIL Tyrving12.22

D 19-20

4 310 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
974Ingrid LøsetRingerike OL11.03
975Guro JordheimHemsedal IL11.04
976Andrine BenjaminsenLillomarka OL11.05
977Nanna NorderudIL Tyrving11.06
978Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering11.07
979Arianna TauferNydalens SK11.08
980Tonje VassendFossum IF11.09
981Åsne Skram TrømborgKongsberg OL11.10
982Julie HjortlandLarvik OK11.11
983Anine AhlsandNydalens SK11.12
984Ragnhild LøvliAsker Skiklubb11.13
985Ragnhild HjermstadFossum IF11.14
987Karen BjergaardNydalens SK11.16

D 21-

4 920 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
882Betty Ann Bjerkreim NilsenIL Tyrving11.02
883Pia Skyttersæter IversenHeming Orientering11.03
903Oda ModalsliFossum IF11.24
926Hanne Maria VisterOslostudentenes IK12.10
929Anne Marie BlekenBækkelagets SK12.16
930Maria JonssonNydalens SK12.18
931Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering12.20
934Ane Hansen KjensethÅrvoll IL12.26
935Ingrid Bjørshol HolmOppsal Orientering12.28
937Lene Godager KaasBækkelagets SK12.32
938Anne M Hausken NordbergNydalens SK12.34
939Kine GulliksenBækkelagets SK12.36
940Marie Hammer HåversenØstmarka OK12.38
943Lene Moe BlomNydalens SK12.44

D 21B

3 330 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1083Anne Grethe GustavsenNittedal OL11.01
403Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering11.02
404Gerd Berit RekveFossum IF11.03
405Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering11.04
406Ann-Karin LestebergKongsberg OL11.05
407Solveig BerganNydalens SK11.06
408Charlotte Williksen HøilandVaregg Fleridrett11.07
409Kaisa SvergjaRaumar Orientering11.08

D 35-

4 310 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1028Mila ZaharinovaOppsal Orientering11.57
1029Ida NatåsNydalens SK11.58
1030Karen OmlandIL Koll11.59
1031Astrid KravdalGjø-Vard OL12.00

D 40-

4 310 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1017Else Kari ScheeleNydalens SK11.46
1018Christine JakobsenØstmarka OK11.47
1021Kine OddenØstmarka OK11.50
1022Anne Ruste FløLillomarka OL11.51
1023Milda ØhlckersIL Tyrving11.52
1024Audrun UtskarpenOslostudentenes IK11.53

D 45-

3 740 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1072Kathrine LunøeNydalens SK11.16
1073Hege FeiringIL Tyrving11.17
1074Katrine BakkeFossum IF11.18
1076Ann Elin FlågenHeming Orientering11.20
1077Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering11.21
1078Marianne ReuschHeming Orientering11.22
1079Arnhild KroghOppsal Orientering11.23
1080Gry AhlsandNydalens SK11.24
1081Eldri HoloFossum IF11.25
1082Signe Astrup ArnesenHeming Orientering11.26

D 50-

3 740 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1086Maria TorgersenBækkelagets SK11.30
1088Anne Grethe RustadRaumar Orientering11.32
1089Siw SolstadIL Tyrving11.33
1090Gro Hege LudvigsenMåren OK11.34
1091Anne Marit BjergaardNydalens SK11.35
1092Trude FixdalIL Koll11.36
1095Marianne ArnesenAsker Skiklubb11.39
1096Marianne NjåsteinIL Tyrving11.40
1097Maria PerssonAsker Skiklubb11.41
1098Alix Young VikNydalens SK11.42
1099Tone BakkenLillomarka OL11.43
1100Anne-Kristin Eriksrud KarlsenOppsal Orientering11.44
1102Anna GöhlmanIL Tyrving11.46
1103Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering11.47

D 55-

3 130 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
234Runa SkyttersæterHeming Orientering11.25
235Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb11.26
236Berit BergeIL Tyrving11.27
237Grete BerntsenMåren OK11.28
238Ellen Marie TurterNydalens SK11.29
239Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering11.30
240Berit DanielsenIL Tyrving11.31

D 60-

3 130 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
246Lisa AnnersandOK Tyr11.06
247Inger TiltnesIL Tyrving11.07

D 65-

2 490 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
116Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL11.14
117Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL11.15
118Kjersti ThoStabæk IF11.16
119Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL11.17

D 70-

2 490 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
124Hjørdis EgnerHeming Orientering11.22
125Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb11.23
126Inger Lise BjordalOppsal Orientering11.24
127Inger HalckMåren OK11.25

D 75-

2 490 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
121Unni Dirro BøhlerengenMåren OK11.19

H -10

1 890 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
741Erik Tveit ØdegårdNittedal OL11.15
749Alexander HernesFossum IF11.15
751Oskar Paulsen BekkelundNittedal OL11.15
752Mathias LinløkkenØstmarka OK11.15
753Håvard Rekve LianFossum IF11.15
754Simen Gløgård StensrudNittedal OL11.15
755Theo Winsents SæterMåren OK11.15
756Einar ØstvoldHeming Orientering11.25

H 11-12

2 340 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
761Arthur BrunborgNittedal OL11.00
771Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb11.00
773Fridtjof ReuschHeming Orientering11.00
774Gustav Andresen SkotteFossum IF11.00
775Kristoffer ØhlckersIL Tyrving11.00
776Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb11.00
777Ola SkaarNittedal OL11.00
778Gaute BerganNydalens SK11.00
779Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb11.00
780Eirik Nytun NergårdNittedal OL11.00

H 11-12N

1 440 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
789Simen HøyerFossum IF11.30
790Brage LidsheimNittedal OL11.30
792Erlend Gløgård StensrudNittedal OL11.30
794Jørgen Halstenstad SundquistNittedal OL11.30

H 13-14

3 330 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
259Lars Øderud VatneBækkelagets SK11.30
261Nils TveiteÅs-NMBU Orientering11.34
262Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK11.36
263Sondre Zahl HagenFossum IF11.38
264Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK11.40
265Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb11.42
266Ådne SkjærsteinIL Tyrving11.44
267Eivind Berner MyhreFossum IF11.46
268Simen FritznerNittedal OL11.48
269Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb11.50
270Mikkel KatlaFossum IF11.52
271Henrik ReuschHeming Orientering11.54
272Sivert Sande KvermeFossum IF11.56
273Isak JonssonNydalens SK11.58
274John OtterleiØstmarka OK12.00
275Lars Young VikNydalens SK12.02
276August Syrdal ØenHeming Orientering12.04
277Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering12.06
278Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb12.08
279Marius BakkeFossum IF12.10
280Eirik ØvstedalNydalens SK12.12
281Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering12.14
282Gaute FosstveitRaumar Orientering12.16
283Sondre YtterbøAsker Skiklubb12.18
284Ole Jakob FrankrigNydalens SK12.20
285Kristian ØstermannHeming Orientering12.22

H 13-16C

1 890 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
611Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering11.01

H 15-16

3 650 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
361Per Clemet WisløffAsker Skiklubb11.20
363Erik Hæstad BjørnstadFossum IF11.24
364Elias JonssonNydalens SK11.26
365Bjørn Anders FlågenHeming Orientering11.28
367Martin Andresen SkotteFossum IF11.32
368Audun Uglenes BerganNydalens SK11.34
369Sander ArntzenAsker Skiklubb11.36
370Øyvind HjermstadFossum IF11.38
371Elias Skjolden SørensenLillomarka OL11.40
373Kasper FosserHeming Orientering11.44
375Vegard LøvliAsker Skiklubb11.48
377Jens Johan BrekkeLillomarka OL11.52
379Petter Astrup ArnesenHeming Orientering11.56
380Axel HoveidAsker Skiklubb11.58
383Lukas LilandNydalens SK12.04
384Erling HjermstadFossum IF12.06
385Sølve Nordahl RolfsenHeming Orientering12.08
386Joar OldernesLillomarka OL12.10
387Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF12.12
388Lavran ThorstensenOppsal Orientering12.14
389Emil StørmerFossum IF12.16

H 17-C

2 690 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Johannes Edvin HaugNOTEAM11.00
0Roar HernesFossum IF11.15
0Dag Otter JohansenAsker Skiklubb11.20
0Gunnar FosstveitRaumar Orientering11.21
0Frode WaalerMåren OK11.22
0Harald AulieIL Koll11.23
0Per SørbergRaumar Orientering11.24

H 17-N

1 460 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
644Stian LillegårdLillomarka OL11.03

H 17-18

4 920 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
904Trygve HeggedalKongsberg OL11.26
908Lars Gustav RogneNittedal OL11.34
909Audun Rognerud BøeFossum IF11.36
910Jørgen Kjos BarkenæsFet OL11.38
911Peder Hornseth NygaardNittedal OL11.40
912Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK11.42
913Tarjei HoloFossum IF11.44
914Anders HagaRaumar Orientering11.46
916Bjørnar LøvliAsker Skiklubb11.50
917Sam LunøeNydalens SK11.52
918Are WigaardOppsal Orientering11.54
919Eirik Langedal BreivikNydalens SK11.56
920Ole Martin EdstrømOppsal Orientering11.58
921Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering12.00
922Sander Hildebrand RogndokkenFet OL12.02
923Jostein TandbergNydalens SK12.04
925Knut AasheimOppsal Orientering12.08

H 19-20

5 420 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
854Olai Stensland LillevoldFossum IF11.08
855Erland KvisleAsker Skiklubb11.10
856Sigur HeggedalKongsberg OL11.12
857Oskar StørmerFossum IF11.14
858Dag BlandkjennKristiansand OK11.16
859Elias T. MølnvikFossum IF11.18
860Lars Harald AasheimBækkelagets SK11.20
861Jonas Madslien BakkenNTNUI11.22

H 21-

5 740 m, 44 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
847Pål SkogedalAsker Skiklubb10.59
801Erik PaulsrudIL Koll11.01
802Endre StoksethNydalens SK11.03
803Robert BanfiÅs-NMBU Orientering11.05
804Mikael OlaussonOslostudentenes IK11.07
805Geir MoholdtIL BUL-Tromsø11.09
806Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering11.11
808Anders NordbergNydalens SK11.15
809Gard LindsethNydalens SK11.17
810Are KristiansenIL Tyrving11.19
811Carl Godager KaasBækkelagets SK11.21
812Raphael FerrandBækkelagets SK11.23
813Sindre RønningFossum IF11.25
814Helge BakkehøiØstmarka OK11.27
815Håvard HagaNydalens SK11.29
816Lukas PetersonIFK Umeå11.31
817Anders VisterNydalens SK11.33
818Thor MellaOppsal Orientering11.35
819Leif StørmerFossum IF11.37
821Bojan BlumensteinNydalens SK11.41
822Borger MelsomFossum IF11.43
823Sondre Ruud BråtenNydalens SK11.45
824Sigve VågsnesOppsal Orientering11.47
826Jim Øystein NybråtenIL Tyrving11.51
827Øivind Thorvald Due TrierNydalens SK11.53
828Erlend IsachsenAsker Skiklubb11.55
830Eskil Sande GullordRaumar Orientering11.59
831Inge LindsethNydalens SK12.01
832Øyvind EngerNTNUI12.03
833Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering12.05
834Ola LestebergKongsberg OL12.07
836Ola Marius PedersenOppsal Orientering12.11
837Martin SchälliBækkelagets SK12.13
838Vetle ChristiansenRaumar Orientering12.15
839Kyongsa RiNydalens SK12.17
840Anders StorbratenIFK Lidingö SOK12.19
841Paul TorvundØstmarka OK12.21
842Sindre SandvenFossum IF12.23
843Magnus SvingheimRaumar Orientering12.25
845Erik PerssonOppsal Orientering12.29
846Jostein AndersenNydalens SK12.31
848Håkon HeggedalNTNUI12.35
849Einar TommelstadNydalens SK12.37
850Nicholas OskarssonLillomarka OL12.39

H 21B

3 500 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1135Morten Vilbo SørumRaumar Orientering11.31
1137Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL11.33
1138Terje BrendeFossum IF11.34
1139Haakon DolvenAsker Skiklubb11.35
1140Fredrik HøyerFossum IF11.36
1141Per Anders YtterbøAsker Skiklubb11.37
1142Boehlke HenrikFossum IF11.38
1143Kjetil JacobsenHamar OK11.39

H 35-

5 420 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
866Stian OverskeidIndre Østfold OK11.32
867Jon KjensethHeming Orientering11.34

H 40-

5 420 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
868Espen KarlsenNittedal OL11.36
869Jan Tore LudvigsenNydalens SK11.38
870Anders FærdenKolbotn og Skimt OL11.40
872Tommy SkårbøRaumar Orientering11.44
873Kyrre GranFet OL11.46
874Trond MyhreFossum IF11.48
875Harald BakkeFossum IF11.50
876Erik RosenvoldØstmarka OK11.52
877Anders GrevstadFossum IF11.54
878Torstein HoleNydalens SK11.56
879Audun BjerknesMåren OK11.58

H 45-

4 920 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
880Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering11.00
881Christian VogelsangNydalens SK11.01
884Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering11.04
885Pål WinsentsMåren OK11.05
886Bent Sande KvermeFossum IF11.06
887Christian ReuschHeming Orientering11.07
889Svein OtterleiØstmarka OK11.09
890Stein H. HagenFossum IF11.10
891Jan Erik AalbergBækkelagets SK11.11
892Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering11.12
893Svein NygårdLillomarka OL11.13
894Harald Eide-FredriksenHeming Orientering11.14
895Morten RannemFossum IF11.15
896Jørn MoeFet OL11.16
897Sven Arne GylterudFossum IF11.17
898Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL11.18
899Anders FlågenHeming Orientering11.19
900Nils BerganNydalens SK11.20
901Arild AndresenFossum IF11.21
902Jon Iver BakkenNydalens SK11.22

H 50-

4 310 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
991Jarl ØvstedalNydalens SK11.20
992Øystein KildahlØstmarka OK11.21
993Vidar BenjaminsenLillomarka OL11.22
994Tormod BøeFossum IF11.23
995Øystein ØstermannHeming Orientering11.24
996Mons Kr. LøvfaldNydalens SK11.25
997Are NjåsteinIL Tyrving11.26
998Lars KrügerNydalens SK11.27
999Terje MelsomFossum IF11.28
1001Lasse ArnesenHeming Orientering11.30
1002Øystein HoloFossum IF11.31
1004Øyvind HelmersenFet OL11.33
1005Knut Erling ØenHeming Orientering11.34
1006Børge PedersenNydalens SK11.35
1007Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering11.36
1008Arne FossheimAsker Skiklubb11.37
1009Egil EideIL Tyrving11.38
1010Olav BakkenLillomarka OL11.39
1011Jo WiklundNydalens SK11.40
1012Knut Edvard HellandØstmarka OK11.41
1013Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb11.42
1014Guttorm L EggeOslostudentenes IK11.43

H 55-

3 740 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1037Lars HjermstadFossum IF11.48
1038Martin GranlyLillomarka OL11.49
1040Richard Zeiner-GundersenFossum IF11.51
1041Geir O. RønningNydalens SK11.52
1043Anders Emil OlsenNydalens SK11.54
1044Roy GjerdingOK Moss11.55
1045Tov Arne BondalNotodden OL11.56
1046Lars-Erik FiskumIL Tyrving11.57
1047Ketil ÅstebølOppsal Orientering11.58
1048Sigbjørn ModalsliFossum IF11.59
1049Morten KarlsenMåren OK12.00
1050Anton PlaianAsker Skiklubb12.01
1051Petter FureOppsal Orientering12.02
1053Nils HæstadFossum IF12.04
1054Peer StiansenNydalens SK12.05
1055Morten DueMåren OK12.06
1056Yngvar ChristiansenBækkelagets SK12.07
1032Tore KjølsethNydalens SK12.08

H 60-

3 740 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1059Ola BroxOL Toten-Troll11.03
1060Torgeir StrandhagenRøyken OL11.04
1061Lars KlyveOppsal Orientering11.05
1062Stein TurtumøygardMåren OK11.06
1063Are EriksenOslostudentenes IK11.07
1064Arne TiltnesIL Tyrving11.08
1066Reidar FossumAsker Skiklubb11.10

H 65-

3 130 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
206Vidar BerteigFossum IF11.15
207Per ØhlckersIL Tyrving11.16
209Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb11.18
211Øyvind HoveidAsker Skiklubb11.20
212Jon FærdenKolbotn og Skimt OL11.21
213Helge Sigurd HansenHeming Orientering11.22
214Harald AasheimOppsal Orientering11.23
215Helge RevhaugRingerike OL11.24

H 70-

3 130 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
217Roar BjordalOppsal Orientering11.02
218Kristen LundSkaukameratene OL11.03
219Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL11.04
220Per FosserIndre Østfold OK11.05
223Einar HemLillomarka OL11.08
224Bjørn EgnerHeming Orientering11.09
225Kjell StenstadvoldIL Tyrving11.10
226Tore LangaardOppsal Orientering11.11
227Bjørn W. LudvigsenSturla, IF11.12
228Geir TrøanKolbotn og Skimt OL11.13

H 75-

2 490 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
106Jon C. FougnerHeming Orientering11.04
107Tor HenriksenÅrvoll IL11.05

H 80-

2 490 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
110Tor KaurinMåren OK11.08
111Bjørn TveiteÅs-NMBU Orientering11.09
112Kjell H. EriksenFossum IF11.10

Direkte A

5 100 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
128Runar HafskjoldNydalens SK11.00
129Elisabeth IngvaldsenNydalens SK11.01
130Sverre Waaler KaasNydalens SK11.02
131Berit HerstadBækkelagets SK11.03
132Vegard HaldenNydalens SK11.04
133Espen WigaardOppsal Orientering11.05
0Øyvind GlendrangeÅrvoll IL11.25
0Per Kristian RamstadFet OL11.26

Direkte B

3 500 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Yvonn FosserHeming Orientering11.00
1104Sharon BroadwellNOTEAM11.00
1105Christine BlixNOTEAM11.01
1106Enikø BertalanAsker Skiklubb11.02
1107Monica TrøanNOTEAM11.03
1109Ola NilsenOppsal Orientering11.05
1110Marte LundNOTEAM11.06
1111Inge WestlyAsker Skiklubb11.07
1112Yngve RøeNydalens SK11.08
1113Dennis TrewinBushflyers, Australia11.09
1129Jarle RogndokkenFet OL11.25
1130Ove HildrumLillomarka OL11.26

Annonser

IOF Eventor