Norsk Orientering

Startliste for Kompisstafetten

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerSkriv ut

Arrangementets navn: Kompisstafetten
Arrangørorganisasjon: Samnanger IL
Dato: søndag 7 juni 2015

Kompis

33 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
8Varegg Fleridrett 512.00.00
81. Erik Bohne
82. Helge Tiger Haugland
83. Mette Rogne
84. Kim-Andrè Kjenes Haugland
85. Carl Eilert Macody Lund
22Osterøy IL 212.00.30
221. Nina Myking
222. Ragnhild Balsvik
223. Randi Myking
224. Alfon Johansen
225. Kristin Löfgren
19Samnanger IL 212.01.00
191. Heine Langeland
192. Arne Erdal
193. Anne Gro Aadland
194. Magnus Erdal
195. Rune Erdal
10Os Orienteringsklubb 112.01.30
101. Nikolai Pontoppidan
102. Steinar Danielsen
103. Matias Døsen Pontoppidan
104. Marie Pontoppidan
105. Tommy Sævareid
3Varegg Fleridrett 212.02.00
31. Tage Rosenlund
32. Ronny Rykkje
33. Kristian Fredrik Thomassen
34. Mathias Rosenlund
35. Fabian Wennerberg
12Askøy OL 112.02.30
121. Tora Aasheim Nymark
122. Tonje Aasheim Nymark
123. Andreas Grønbech
124. Tove Aasheim
125. Tore Nymark
29Varegg Fleridrett 612.03.00
291. Ragnhild Bohne
292. Pål Thomassen
293. Erlend Sørheim
294. Ida Lehmann
295. Kasper Valestrand
26TIF Viking 312.03.30
261. Jørgen Oen-Sivertsen
262. Lise Christensen
263. Marie Oen-Sivertsen
264. Jørn Torgersen
265. Knut Kyrkjebø
9Samnanger IL 112.04.00
91. Mats Bakke-Müller
92. Ida Johanne Aadland
93. Marie Aadland
94. Lisbeth Aadland
95. Asbjørn Fossmark
24Gneist, IL 312.04.30
241. Mathea Patterson Møklebust
242. Valentina Dimitrova
243. Ragnar Buset
244. Vilde Hopland Skage
245. Sturle Nordeide
14Osterøy IL 112.05.00
141. Eric Dagfinn Erstad
142. Kristin Løfgren
143. Eli Simmenes Vik
144. Magnus Gjerstad
145. Per Harald Havnen Johansen
4Varegg Fleridrett 312.05.30
41. Jon Erik Doppelhofer Ervik
42. Jan Kjærner-Semb
43. Aune Dørmænen
44. Kårhild Husby Nordstad
45. Petter Marki Erichsen
2IL Gular 112.06.00
21. Mari F. Johannesen
22. Arne Johannesen
23. Scott Juvik
24. Eli Johannesen
25. Rune Nygaard
7Fana IL 112.06.30
71. Stina Matland Madsen
72. Bjørn Hølleland
73. Hanne Daltveit
74. Sigurd Eikner
75. Anders Daltveit
6TIF Viking 112.07.00
61. Magnus Strømme Lid
62. Bjart Are Hellen
63. Mari Strømme Lid
64. Tor Sørevik
65. Trygve Buanes
15Os Orienteringsklubb 212.07.30
151. Siv Øvrebotten Lie
152. Elise Rognsvåg
153. Rolf Nord
154. Ove Frotvedt
155. Ole-Håkon Sælen
23Fana IL 212.08.00
231. Amanda Daltveit Slettebø
232. Dagrun Daltveit Slettebø
233. Atle Alvheim
234. Torgeir Strand
235. Espen Rognsvåg
31Varegg Fleridrett 812.08.30
311. Guro Femsteinevik
312. Otto Femsteinevik
313. Ragnhild Femsteinevik
314. Arnt Ove Femsteinevik
315. Martin Femsteinevik
20TIF Viking 212.09.00
201. Aksel Mjelstad
202. Vemund Hansen
203. Ulrik Hellen
204. Karianne Strømme
205. Kjetil Damm
16Gneist, IL 212.09.30
161. Anny Patterson Møklebust
162. Mariell Arntzen
163. Mads Jørgen Skage
164. Ina Hopland Skage
165. André Dyrstad
33Varegg Fleridrett 1012.10.00
331. Axel Tveit
332. Lars H Smedsrud
333. Louise Marie Johnsen
334. Michael Gunnarson
335. Sindre Østgulen Deisz
5Varegg Fleridrett 412.10.30
51. Christian Wiseth
52. Daniel Instanes
53. Sarah Instanes
54. Sverre Ottesen
55. Ørjan Svaland Aas
17IL Gular 212.11.00
171. Oda Kjellevold Malde
172. Eyvind Kjellevold Malde
173. Marian Kjellevold Malde
174. Hedvig Kjellevold Malde
175. Kjetil Malde
21Bergens TF 212.11.30
211. Andreas Dale
212. Randi Hole
213. Jon William Hammer
214. Jon Dale
215. Erlend Gjestemoen
11Gneist, IL 112.12.00
111. Hedda Erica Eikanger
112. Tom Johannessen
113. Ingunn Torød Buset
114. Jan Steineger
115. Andreas G. Polden
32Varegg Fleridrett 912.12.30
321. Anders Rønnestad Dørmænen
322. Gernot Doppelhofer
323. Bjørn Instanes
324. Kristiane Ottesen
325. Kristian Fredrik Thommasen
27Fana IL 312.13.00
271. Sofia Daltveit Slettebø
272. Ørjan Valestrand
273. Turid Rognsvåg
274. Anne Kjersti Daltveit
275. Stian Solheim
30Varegg Fleridrett 712.13.30
301. Erlend Vrålstad Løvås
302. Ingrid Vrålstad Løvås
303. Ragnhild Vrålstad Løvås
304. Turid Vrålstad
305. Kristian Løvås
25Samnanger IL 312.14.00
251. Malene Utskot
252. Roger Skar
253. Even Nordvik
254. Eivind Høysæter
255. Dag Terje Røen
1Varegg Fleridrett 112.14.30
11. Magnus Lehmann
12. Markus Kjærner-Semb
13. Mathias Kjærner-Semb
14. Kristian Rykkje
15. Alan Cherry
28TIF Viking 412.15.00
281. Andreas Strømme Lid
282. Brage Hellen
283. Trude Kyrkjebø
284. Stig Mjelstad
285. Magnus Kyrkjebø
13Bergens TF 112.15.30
131. Helene Nysæter
132. Nina Goga
133. Andreas Nysæter
134. Dagfinn Hole
135. Helge Nysæter
18Askøy OL 212.16.00
181. Egil Karlsen
182. Tore Svein Nese
183. Agnete Lilly Skog
184. Britt Karlsen
185. Yngve Nymark

Annonser

IOF Eventor