Norsk Orientering

Startliste for Veteranmesterskapet mellom

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Veteranmesterskapet mellom
Arrangørorganisasjon: Grue IL
Dato: søndag 13 september 2015

D 35-

4 040 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
98Zsuzsa FeyIL Tyrving12.14

D 40-

4 040 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
100June SønsterudbråtenBrandval/Kongsvinger OK12.18
101Aud Hognestad TaksdalGanddal IL12.20
102Eli StensliLøten o-lag12.22
103Audrun UtskarpenOslostudentenes IK12.24
104Elisabeth holmboe EggenNydalens SK12.26
105Vibeke JullumBrandval/Kongsvinger OK12.28

D 45-

3 850 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
149Lise ChristensenTIF Viking11.29
143Stine ArntzenSandefjord OK12.14
144Hanne NarvestadHalden SK12.16
145Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL12.18
146Anita StensethSnertingdal IF Orientering12.20
147Lill-Ann TorpSandefjord OK12.22
148Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering12.24

D 50-

2 880 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
253Ida EngenRaumar Orientering11.01
254Anna Weckner WestlundOK Tyr11.03
255Hilde KløvstadSandefjord OK11.05
256Toril HallanLillomarka OL11.07
257Vanja StaffOL Toten-Troll11.09
258Tone StoklandSandefjord OK11.11
259Tone BakkenLillomarka OL11.13
260Guri Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK11.15
261Heidi SchatvetNotodden OL11.17
262Inger Tone NygårdEgersund OK11.19
263Tone HollowellOK Tyr11.21
264Anita Østgård OlsenLøten o-lag11.23
265Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL11.25
266Liv MeliNord-Østerdal OK11.27
268Christine GjermoØstmarka OK11.31
269Trude FixdalIL Koll11.33

D 55-

2 880 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
271Kjersti SkantzeIL Tyrving11.37
272Turid GiilRond OL11.39
273Bente LineIndre Østfold OK11.41
274Anne SørumRingsaker OK11.43
275Ingrid RavnanOL Toten-Troll11.45
276Eli Tufte HanssenEiker OL11.47
277Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL11.49
278Berit BergeIL Tyrving11.51
279Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange11.53
280Liv Inger PrangerødTistedalen FL11.55
281Runa SkyttersæterHeming Orientering11.57
282Wenche BjørnstadRingsaker OK11.59
283Sirpa LiljaModum OL12.01
284Grete HoviSkien OK12.03
285Enikø BertalanAsker Skiklubb12.05
286Kari Elisabeth NatvigNittedal OL12.07
287Berit DanielsenIL Tyrving12.09

D 60-

2 410 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
289Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK11.00
290Ingrid StrandeSkien OK11.02
291Elle M. MelbyeHeming Orientering11.04
292Sidsel StorihleRingsaker OK11.06
293Gro SolnørdalRudsbygd IL11.08
294Margrete JørandliGjø-Vard OL11.10
295Anne Lise AndreassenSandefjord OK11.12
296Bente Tangen WikstrømRingsaker OK11.14
297Aud KjemperudEiker OL11.16
298Unni Strand KarlsenFredrikstad SK11.18
299Grethe Lill RyengSturla, IF11.20
300Solveig BillingsøEidskog OL11.22
301Randi HansenArnadal IL11.24
302Bente GrøndalenHamar OK11.26
304Lis DæhliLøten o-lag11.30
305Siren GreveBergens TF11.32
306Anne Marit NaufHedrum OL11.34

D 65-

2 110 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
340Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering11.00
341Kjersti ThoStabæk IF11.02
342Nora UrsinFossum IF11.04
343Eva TaraldrudIndre Østfold OK11.06
344Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL11.08
345Berit HegdalBergens TF11.10
346Brynhild FanuelsenFossum IF11.12
347Marit OddenDrangedal OL11.14
348Kari StrandeRingerike OL11.16
349Berit SaxhaugRaumar Orientering11.18
350Elisabet Høgset RiseRingsaker OK11.20
351Randi Aas FjæstadHamar OK11.22
352Siri Wilberg AabelBækkelagets SK11.24
353Anne Marie CeebergHedrum OL11.26
355Åse Karin ThorsbergBrandval/Kongsvinger OK11.30
356Marit TyldumRudsbygd IL11.32
357Hanne Beate GjestvangOL Toten-Troll11.34
358Signe HeivollSøgne og Songdalen OK11.36
359Margit Ryen SteenBø OL11.38
360Aud I SpjelkavikIL Tyrving11.40
361Astrid GjelstadSandefjord OK11.42
362Kari BergLarvik OK11.44
363Inger LindløvOK Moss11.46
365Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL11.50
366Ingjerd SognnæsBergens TF11.52
367Liv HaugliHeming Orientering11.54
368Mona HaugerBrandval/Kongsvinger OK11.56

D 70-

1 790 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
395Odbjørg NordengRudsbygd IL11.01
396Liv FeiringHamar OK11.03
397Henny Helgeland ReinholdDrangedal OL11.05
398Birgitte BekkelundRøyken OL11.07
399Inger Lise BjordalOppsal Orientering11.09
400Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering11.11
401Aase Tove GoldenMåren OK11.13
402Astri RogstadFossum IF11.15
403Inger HalckMåren OK11.17
404Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb11.19
405Hjørdis EgnerHeming Orientering11.21
407Aud Margret KirkhornMåren OK11.25
408Turid BratlandFossum IF11.27
409Ingvill VoldFana IL11.29
410Hjørdis ØvreåsBotne SK11.31
411Gerd LangsethLarvik OK11.33
412Torid KvaalFreidig11.35
413Tea ForbergRond OL11.37
414Brita Eilertsen GrønliFørde IL11.39
415Åste EggenMåren OK11.41
416May Helene HansenSandefjord OK11.43

D 75-

1 790 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
418Tirill Liby SeipOK Skeidi11.47
419Unni Dirro BøhlerengenMåren OK11.49
420Inger E. VamnesHamar OK11.51
421Ragnhild KrogvigKolbotn og Skimt OL11.53
422Unni DrageHaugerud IF11.55
423Gudveig JørundlandOK Sør11.57

H 35-

4 770 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2Jim Øystein NybråtenIL Tyrving11.04
3Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering11.06
4Henning SpjelkavikIL Tyrving11.08

H 40-

4 770 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
6Marek FilickoOK Lokomotiva Pardubice11.12
7Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK11.14
8Pål SkogedalAsker Skiklubb11.16
9Lars Eirik EggenNydalens SK11.18
10Kenneth BilstadVang OL11.20
11Steinar LandeBø OL11.22
12Lars Karelius NoerBrandval/Kongsvinger OK11.24

H 45-

4 380 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
15Eivind LandeEidskog OL11.01
16Sten Åge NygårdseterVegårshei IL11.03
17Christian HolmboeIL Tyrving11.05
18Trond FrøvollOdal OL - Orientering11.07
19Oddvar TaksdalGanddal IL11.09
20Lars Erik GjeinSandefjord OK11.11
21Tom Eirik EikangerIL Gular11.13
22Rune ØstliBrandval/Kongsvinger OK11.15
23Helge GisholtOK Skeidi11.17
24Jan Ola PedersenVang OL11.19
25Svein NygårdLillomarka OL11.21
26Pål WinsentsMåren OK11.23
27Christian VogelsangNydalens SK11.25
29Torgeir SnilsbergOK Moss11.29
30Jon Arne SkroveVerdal OK11.31
31Øyvind StørenBø OL11.33

H 50-

4 380 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
33Jon Ivar BergersenEidskog OL11.37
34Frode HaugHamar OK11.39
35Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn11.41
36Tore JuvikIL Gular11.43
37Kristian StorsveenLøten o-lag11.45
38Johan LundeIL Koll11.47
39Svein GodagerLøten o-lag11.49
40Tor SætabergetLunderseter IL11.51
41Tore LindaasElverum OK11.53
42Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering11.55
43Rune RøedStokke IL11.57
44Guttorm L EggeOslostudentenes IK11.59
45Harald KvisliNotodden OL12.01
46Tom HollowellOK Tyr12.03
47Nils Harald StaffOL Toten-Troll12.05
48Per Einar StrømHedrum OL12.07
49Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL12.09
50Jan Tore HenriksenNydalens SK12.11
51Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK12.13
52Gjermund RørenEiker OL12.15
53Roar ByeModum OL12.17
54Leif Kåre BessebergEiker OL12.19
55Leif Anders StrandeRaufoss IL Orientering12.21
56Oddbjørn BergersenEidskog OL12.23
57Olav BakkenLillomarka OL12.25
58Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering12.27
59Stein Arne NegårdVang OL12.29

H 55-

4 040 m, 36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
61Martin GranlyLillomarka OL11.00
62Frode HjorthHamar OK11.02
63Knut EngenRaumar Orientering11.04
64Hallvard FjærLillomarka OL11.06
65Espen RaastadSkien OK11.08
66Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK11.10
67Bjørn SolbergseterAustmarka IL11.12
68Per Kristian EkebergIL Tyrving11.14
69Ole Hans ØieLøten o-lag11.16
70Øyvind SørlieHadeland OL11.18
71Trond OlsenLøten o-lag11.20
72Jan GranstedtHalden SK11.22
73Kjetil KløvstadSandefjord OK11.24
74Jørgen MårtenssonModum OL11.26
75Tore SagvoldenØstmarka OK11.28
76Karl Aasmund ErøyOK Moss11.30
77Leif ErikssonModum OL11.32
78Donald SkantzeIL Tyrving11.34
79Erik HaugenRingsaker OK11.36
80Audun StrandlieGjø-Vard OL11.38
81Petter GullikstadRøros IL11.40
82Tor StrandRaumar Orientering11.42
83Sture OttesenIndre Østfold OK11.44
84Egil Wickstrand IversenHeming Orientering11.46
85Roar NydalAsker Skiklubb11.48
86Richard Zeiner-GundersenFossum IF11.50
87Torgeir VoldenLøten o-lag11.52
88Egil RundbergetNydalens SK11.54
89Kai Jostein BergersenEidskog OL11.56
90Sixten WestlundOK Tyr11.58
91Roy GjerdingOK Moss12.00
92Tore KjølsethNydalens SK12.02
93Morten Roger AndersenHalden SK12.04
94Anton PlaianAsker Skiklubb12.06
95Rune LaurantsenSkien OK12.08
96Herman BakkeLøten o-lag12.10

H 60-

3 850 m, 35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
106Per Chr. HagenBø OL11.00
107Jan SveenRaumar Orientering11.02
109Sjur GjestvangOL Toten-Troll11.06
110Bjørn GrindeOslostudentenes IK11.08
111Morten DåsnesRingerike OL11.10
112Sigurd DæhliLøten o-lag11.12
113Svein S JacobsenIL Tyrving11.14
114Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK11.16
115Inge ØstvoldLunderseter IL11.18
116Erik GrøndalenHamar OK11.20
117Odd Arne BlystadLøten o-lag11.22
118Tor SolbergseterAustmarka IL11.24
119Tom A. KarlsenFredrikstad SK11.26
120Per OsenVestre Akers SK11.28
121Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering11.30
122Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss11.32
123Rolf LundeEiker OL11.34
124Bård NatvigNittedal OL11.36
125Svein HaugomBrandval/Kongsvinger OK11.38
126Ola BroxOL Toten-Troll11.40
127Trond SøbergLøten o-lag11.42
128Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar11.44
129Petter NæssOppsal Orientering11.46
130Harald HoviSkien OK11.48
131Are EriksenOslostudentenes IK11.50
132Tor SørevikTIF Viking11.52
133Roar SætabergetLunderseter IL11.54
134Eilif LandsverkSkien OK11.56
135Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb11.58
136Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK12.00
137Terje WikstrømRingsaker OK12.02
138Runar KirkerudEiker OL12.04
139Bent GalborgenIndre Østfold OK12.06
140Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb12.08
141Widar TrømborgSande Sportsklubb12.10

H 65-

3 460 m, 50 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
150Steinar SkoglundFossum IF11.01
151Heribert KinkTormod Skilag11.03
152Odd RiseRingsaker OK11.05
153Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering11.07
154Bjørn SpjelkavikIL Tyrving11.09
155Eldar BørsumBækkelagets SK11.11
156Leif BokerødIdd Sportsklubb11.13
157Runar KittilsenStokke IL11.15
158Odd GundersenEidsvoll OL11.17
159Martin NaufHedrum OL11.19
160Paul Martin BergRudsbygd IL11.21
161Hasse BergstrømIL Tyrving11.23
162Ludvig Bjerke-NarudHamar OK11.25
163Kurt GrønliFørde IL11.27
164Leif BillingsøEidskog OL11.29
166Hogne KjæråsAndebu IL11.33
167Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering11.35
168Per ØhlckersIL Tyrving11.37
169Einar LundHamar OK11.39
170Willy GrønstadGimle IF11.41
171Finn-Morten ÅrstadVaulen Orienteringsklubb11.43
173Erik Johan GrorudHaslum IL11.47
174Rolf KarsetSteinkjer OK11.49
175Anders Johan KrosbyFredrikstad SK11.51
176Paul SkjakerHadeland OL11.53
177Bjørn SteenBø OL11.55
178Jørgen HolmboeIL Tyrving11.57
180Arne Børre BørresenBrandval/Kongsvinger OK12.01
181Rolf GjølbergLarvik OK12.03
182Kjell WintherOppsal Orientering12.05
183Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering12.07
186Terje MalmHamar OK12.13
187John Birger SkansenRudsbygd IL12.15
188Tor TrøanHadeland OL12.17
189Bjørn Helge CeebergHedrum OL12.19
190Harry BreilandÅlgård Orientering12.21
191Knut WikstrømRingsaker OK12.23
192Hans R. BakkenEiker OL12.25
193Atle BergsethKvernbit IL12.27
194Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking12.29
195Atle AlvheimFana IL12.31
196Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering12.33
197Trygve LølandBirkenes IL12.35
198Tormod PrestrudRudsbygd IL12.37
199Ove Gunnar JacobsenStokke IL12.39
200Lars SaxhaugRaumar Orientering12.41
201Atle RemmePorsgrunn OL12.43
202Øyvind SteneAsker Skiklubb12.45
203Knut FjæstadHamar OK12.47
204Helge RevhaugRingerike OL12.49

H 70-

3 140 m, 38 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
206Magnar ØvreåsBotne SK11.00
207Egill KnudsenTIF Viking11.02
209Ingar HåkonsenNotodden OL11.06
210Ragnar HillestadLardal OL11.08
211Bjørn Willy HansenSandefjord OK11.10
213Hans Petter JevanordRingsaker OK11.14
214John Ivar KjellevoldModum OL11.16
215Per KrukeEiker OL11.18
216Henrik HvoslefIK Stern11.20
217Harald HaugenRingsaker OK11.22
218Lars Martin GjeinStokke IL11.24
219Knut LindløvOK Moss11.26
220Thor PalmgrenHalden SK11.28
221Torleif StephansenNidarøst OK11.30
222Anders TaraldrudIndre Østfold OK11.32
223Jonny HalvorsrudEidskog OL11.34
224Bjørn W. LudvigsenSturla, IF11.36
226Olav HøiåsVang OL11.40
227Leidulv VinjeNidarøst OK11.42
228Lars ButtingsrudVingelen IL11.44
229Sven MarkenLøten o-lag11.46
230Sigurd VikebøTIF Viking11.48
231Kjell StenstadvoldIL Tyrving11.50
232Klaus EngenEidskog OL11.52
233Kjell MeenPorsgrunn OL11.54
234Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL11.56
235Roar BjordalOppsal Orientering11.58
236Ole Kristian LauvnesKristiansand OK12.00
238Torbjørn HåkensenOL Vallset/Stange12.04
240Geir HusdalTIF Viking12.08
242Per VoldFana IL12.12
243Trond FeiringHamar OK12.14
244Tore LangaardOppsal Orientering12.16
245Tormod DahlenRingerike OL12.18
246Einar StensbyLøten o-lag12.20
247Odd AureDrangedal OL12.22
248Helge BjaalandHeming Orientering12.24
249Anton LommeHedrum OL12.26

H 75-

2 410 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
308Jon C. FougnerHeming Orientering11.03
309Trygve FosseGimle IF11.05
310Jon TyldumRudsbygd IL11.07
311Stig Arild HaugskottOL Trollelg11.09
312Bjørn GunnerødAsker Skiklubb11.11
313Elling FrøvollSturla, IF11.13
314Oddvar GjelstadSandefjord OK11.15
315Oddvar DalbyVang OL11.17
316Per LøvaasOL Trollelg11.19
317Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering11.21
318Axel IngvaldsenTIF Viking11.23
319Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn11.25
321Gunnar ØsterbøFreidig11.29
322Henry SundsetvikOL Trollelg11.31
323Leif BråtenHeming Orientering11.33
324Gunnar SætherEidskog OL11.35
325Asbjørn BræckKongsberg OL11.37
326Steinar RuudKonnerud IL11.39
327Harald LundhaugOK Moss11.41
328Thor EdvardsenLarvik OK11.43
329Bjørn EgnerHeming Orientering11.45
330Tore S. RasmussenTIF Viking11.47
331Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering11.49
332Arne ØfsthusAsker Skiklubb11.51
333Knut KjemhusKongsberg OL11.53
334Anders LaugloOL Trollelg11.55
335Hallvard NarvestadEidskog OL11.57
336Terje PedersenLunderseter IL11.59
337Arne Gunnar BarfloLøten o-lag12.01
338Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange12.03

H 80-

2 110 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
370Halstein ØdegårdLøten o-lag11.03
371Leiv HopeKongsberg OL11.05
372Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK11.07
373Arne Chr. ScheieØstmarka OK11.09
374Nils JanssonSkattkärs SOK11.11
375Tor KaurinMåren OK11.13
376Iver RognstadHadeland OL11.15
377Einar JørundlandOK Sør11.17
378Arne LieStokke IL11.19
379Svein M. ForthunKolbotn og Skimt OL11.21
380Paul ForsethOL Trollelg11.23
382Tor DrageHaugerud IF11.27
383Arne StrandlieGjø-Vard OL11.29
384Finn Åge ØsternKongsberg OL11.31
385Herleik NylundLøten o-lag11.33

H 85-

1 820 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
387Mads BergNord-Østerdal OK11.30
388Kjell GjersdalStavanger Orienteringsklubb11.32

DIR AK

3 140 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Bård BergersenEidskog OL13.00
0Anna TaksdalGanddal IL13.00
0Dennis TrewinIL Tyrving13.00
0Onno VerbaneOL Toten-Troll13.00
251Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering13.00
252Sondre SkytterenGrue IL13.00

DIR N

1 750 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
500Svein Tore NarvestadHalden SK11.00
0Berit DalheimLunderseter IL13.00
0Max Alexander NybråthenIL Tyrving13.00
0Kasper SnapaGrue IL13.00
426Emil SkytterenGrue IL13.00

Annonser

IOF Eventor