Norsk Orientering

Startliste for NM stafett

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerSkriv ut

Arrangementets navn: NM stafett
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: søndag 13 september 2015

D17

53 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
1Halden SK 109.30
11. Eva Jurenikova
12. Bodil Helgerud
13. Mari Fasting
2Løten o-lag 109.30
21. Evine Westli Andersen
22. Nina Smestad
23. Emilie Westli Andersen
3NTNUI 109.30
31. Anna Ulvensøen
32. Linn Hokholt
33. Maren Jansson Haverstad
4Freidig 109.30
41. Karen Oline Kolstad
42. Frida Sæther
43. Hanne Sandstad
5Lillomarka OL 109.30
51. Siri Kollerud
52. Ingvild C. Fleisje
53. Andrine Benjaminsen
6Nydalens SK 109.30
61. Anine Ahlsand
62. Anne Johanne Lind
63. Anne M Hausken Nordberg
7Halden SK 209.30
71. Ane Sofie Næss Bjørgul
72. Gina Granstedt
73. Hanna Haugen Nordbrøden
8NTNUI 209.30
81. Kristine Fjellanger
82. Fredrikke Nohr Moth
83. Elen Katrine Skjerve
9IL Tyrving 109.30
91. Kristin Helland-Hansen
92. Astrid Fiskum
93. Tone E Lye
10Frol IL 109.30
101. Eirin Svanøe-Hafstad
102. Gøril Rønning Sund
103. Mathilde Rundhaug
11NTNUI 309.30
111. Kristine Fjeldbo
112. Gry Granstedt
113. Marta Ulvensøen
12Halden SK 309.30
121. Nina Asheim Birkeland
122. Ingvild Torgersen
123. Marianne Dæhli
13Larvik OK 109.30
131. Runa Fremstad
132. Julie Hjortland
133. Elin Bjerva
14Byåsen IL 109.30
141. Emma Arnesen
142. Marte Hoff Hagen
143. Ingeborg Eide
15Bækkelagets SK 109.30
151. Nikoline Ekeberg Schjerve
152. Lene Godager Kaas
153. Tone Wigemyr
16Asker Skiklubb 109.30
161. Kaja Bråten Løvald
162. Ingrid Gulbrandsen
163. Tilla Farnes Hennum
17Asker Skiklubb 209.30
171. Nora Synnøve Woxholth
172. Silje Arntzen
173. Margrethe Wisløff
18Asker Skiklubb 309.30
181. Marit Isachsen
182.
183.
19Bodø og Omegn IF Orientering 109.30
191. Martha Kalvig Skogan
192. Oda Furuholmen
193. Elisabet Kongsbakk
20Byåsen IL 209.30
201. Jenny Persson
202. Hanne Vefsnmo
203. Kristin Åstebøl
21Bækkelagets SK 209.30
211. Kine Gulliksen
212. Lone Brochmann
213. Jenni Hesselberg Indby
22Emblem IL 109.30
221. Ingrid Lundanes
222. Karianne Ruud
223.
23Fossum IF 109.30
231. Sigrid Alexandersen
232. Ragnhild Hjermstad
233. Tonje Vassend
24Fredrikstad SK 109.30
241. Marie Olaussen
242. Heidi Østlid Bagstevold
243. Kamilla Olaussen
25Fredrikstad SK 209.30
251. Emma Johansson
252. Marit Kahrs
253. Marianne Riddervold Kahrs
26Fredrikstad SK 309.30
261. Kristin Ottesen
262. Maren Roll Paulsen
263.
27Freidig 209.30
271. Malin Sandstad
272. Mari Angell-Petersen
273. Pernille Opheim
28Frol IL 209.30
281. Line Sundsvik
282. Sara Profors
283. Guro Torpe
29Frol IL 309.30
291. Kari Svingheim
292. Kajsa Stina Sandstad
293. Chiara Dalla Santa
30Halden SK 409.30
301. Ola Lesteberg
302. Vidar Benjaminsen
303. Per Ivar Halvorsen
31Hamar OK 109.30
311. Dorte Narum
312. Sigrid Bjørgen
313. Stine Frogner Tømmervold
32IL Tyrving 209.30
321. Ida Tiltnes
322. Oda Sikkeland
323. Synne Nesheim Flatebakken
33Kongsberg OL 109.30
331. Ingjerd Myhre
332. Åsne Skram Trømborg
333. Eline Drage
34Kongsberg OL 209.30
341. Anne Willkommen Eiken
342. Idunn Haavengen
343. Siri Moholth
35Lillomarka OL 209.30
351. Hedda Vonen
352. Ellen Marie Ariansen
353. Ingvild Brekke
36Mo OK 109.30
361. Åshild Kolstad
362. Doris Stien Kaspersen
363. Hilde Sofie Hansen
37NTNUI 409.30
371. Martine Åstebøl
372. Julie Størmer
373. Gunhild Rogne Halland
38NTNUI 509.30
381. Hedvig Åstebøl
382. Ingrid Okkenhaug
383. Ingvild Maalen-Johansen
39NTNUI 609.30
391. Marie Styrvold
392. Marianne Opsahl Bredesen
393. Maja Fjellstad Knutsen
40NTNUI 709.30
401. Aurora Fossøy
402. Solveig Blandkjenn
403. Live Bredholt Jørgensen
41NTNUI 809.30
411. Marit Rønning Skoglund
412. Karoline Dahl Fosby
413. Katharina Rogstad
42NTNUI 909.30
421. Trine Disch Kihle
422. Vilde Bredholt Jørgensen
423. Camilla Øhman
43Nydalens SK 209.30
431. Hanne Nøvik
432. Malin Jakobsson
433. Åse Bergan
44Nydalens SK 309.30
441. Marion Huber
442. Ingeborg Ellegaard Melby
443.
45OL Trollelg 109.30
451. Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno
452. Line Sølberg
453. Sigrid Merete Moen Pedersli
46Raumar Orientering 109.30
461. Silje Ekroll Jahren
462. Karoline Sønsterudbråten
463. Tiril Ruud Bråten
47Raumar Orientering 209.30
471. Kaisa Svergja
472. Synne Eide Rapp
473. Heidi Østli
48Sandnes IL (Rogaland) 109.30
481. Marie Line Furland
482. Hannah Malmei
483. Vilde Malmei
49Sandnes IL (Rogaland) 209.30
491. Sunniva Omdal
492. Marthe Svihus
493. Helene Omdal
50Steinkjer OK 109.30
501. Kjersti Kvistad Dengerud
502. Marie Dale
503. Mari Ann Landsem Melhus
51Varegg Fleridrett 109.30
511. Christiane Trösse
512. Kårhild Husby Nordstad
513.
52Wing OK 109.30
521. Melanie Simpson
522. Sina Blix Prestmo
523. Kjersti Elisabeth Midtbø
53Ås-NMBU Orientering 109.30
531. Rannveig W. Nordhagen
532. Malin Eijsink
533. Kaja Winsnes Nordhagen

H17

79 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
101IL Tyrving 111.00
1011. Espen Weltzien
1012. Anders Tiltnes
1013. Bjørn Ekeberg
102Frol IL 111.00
1021. Ulf Forseth Indgaard
1022. Yngve Skogstad
1023. Jo Forseth Indgaard
103Halden SK 111.00
1031. Emil Wingstedt
1032. Olav Lundanes
1033. Magne Dæhli
104Kristiansand OK 111.00
1041. Vegard Danielsen
1042. Eirik Martens Svensen
1043. Hans Gunnar Omdal
105Lillomarka OL 111.00
1051. Matthew Speake
1052. Nicholas Oskarsson
1053. Gaute Hallan Steiwer
106Frol IL 211.00
1061. Carl Petter Lyngen
1062. Paul Sirum
1063. Martin Vister
107Varegg Fleridrett 111.00
1071. Vegard Jarvis Westergård
1072. Per Harald Havnen Johansen
1073. Morten Jarvis Westergård
108Fossum IF 111.00
1081. Olai Stensland Lillevold
1082. Sindre Rønning
1083. Borger Melsom
109NTNUI 111.00
1091. Eirik Kamstrup Hovind
1092. Thomas Natvig Årstad
1093. Jon Aukrust Osmoen
110Frol IL 311.00
1101. Håvard Vassenden
1102. Stian Sundsvik
1103. Jonas Ressem
111Bækkelagets SK 111.00
1111. Rune Olsen
1112. Martin Grotle Soukup
1113. Carl Godager Kaas
112Varegg Fleridrett 211.00
1121. Petter Marki Erichsen
1122. Oskar Røen
1123. Fabian Wennerberg
113Nydalens SK 111.00
1131. Bojan Blumenstein
1132. Øystein Sørensen
1133. Anders Nordberg
114Halden SK 211.00
1141. Håkon Raadal Bjørlo
1142. Anders Felde Olaussen
1143. Markus Holter
115Raumar Orientering 111.00
1151. Eirik Rustad
1152. Vetle Ruud Bråten
1153. Eskil Kinneberg
116Fossum IF 211.00
1161. Oskar Størmer
1162. Elias T. Mølnvik
1163. Sindre Sandven
117NTNUI 211.00
1171. Sindre Østgulen Deisz
1172. Rasmus Rørholt Theisen
1173. Kjetil Okkenhaug
118IL Tyrving 211.00
1181. Espen Jakobsen
1182. Torbjørn Sagberg
1183. Torgeir Nørbech
119Kristiansand OK 211.00
1191. Gaute Friestad
1192. Dag Blandkjenn
1193. Ståle Gjelsten
120OL Trollelg 111.00
1201. Trond Einar Moen Pedersli
1202. Jan Schmid
1203. Andreas Sølberg
121Asker Skiklubb 111.00
1211. Erland Kvisle
1212. Per Wiréhn
1213. Vegard Gulbrandsen
122Asker Skiklubb 211.00
1221. Eivind Øfsthus Gravir
1222. Bjørnar Løvli
1223. Tommy Jauhojärvi
123Bodø og Omegn IF Orientering 111.00
1231. Amund Bø Kongsbakk
1232. Espen Samuelsen Skiri
1233. Arild Hegreberg
124Byåsen IL 111.00
1241. Ola Berger
1242. Terje Maroni
1243. Øyvind Wiggen
125Bækkelagets SK 211.00
1251. Martin Schälli
1252. Raphael Ferrand
1253.
126Bø OL 111.00
1261. sEivind Romberg Kvaale
1262. Lars Steinar Hefre
1263. Dag Steinar Ragvin
127Fana IL 111.00
1271. Jan Kocbach
1272.
1273.
128Flosta IL 111.00
1281. Arne Johannes Løkken
1282. Per-Martin Grønli
1283. Ola Bakke Aashamar
129Fossum IF 311.00
1291. Martin Borge Heir
1292. Sigurd Melsom
1293. Tarjei Holo
130Fredrikstad SK 111.00
1301. Andreas Høye
1302. Christian Riddervold Kahrs
1303. Mattias Karlsson
131Fredrikstad SK 211.00
1311. Torben Christian Wendler
1312. Per Olaussen
1313. Herman Ryen Martinsen
132Freidig 111.00
1321. Håvard Eidsmo
1322. Tomas Eidsmo
1323. Sindre Johannessen
134Freidig 311.00
1341. Kjetil Mølnvik
1342. Adrian Opheim
1343. Lars Owren
135Freidig 411.00
1351. Oddvar Kloster
1352. Jonas Wilsberg
1353. Anders Kronberg
136Frol IL 411.00
1361. Andreas Magerøy
1362. Johan Asphjell Bjørnaas
1363. Vegard Ressem
137Frol IL 511.00
1371. Øystein Haug
1372. Johan Otto Munkeby
1373. Jørgen Fiskum
138Halden SK 311.00
1381. Fredrik Eliasson
1382. Øyvind Helgerud
1383. Mats Nordbrøden
139Halden SK 411.00
1391. Håkon Østraat Sævareid
1392. Trygve Kristoffer Løvli
1393. Peter Nordbrøden
140Halden SK 511.00
1401. Antonio Martínez Pérez
1402. Espen Fiskum
1403. Olav Milian Schmitt Gran
141Hamar OK 111.00
1411. Sverre Bang Støeng
1412. Even Lindstad Børresen
1413. Ivar Jevne Arnesen
142Heming Orientering 111.00
1421. Ulrik Astrup Arnesen
1422.
1423.
143Kongsberg OL 111.00
1431. Karl Fremstad
1432. Trygve Heggedal
1433. Sigur Heggedal
144Konnerud IL 111.00
1441. Håvard Landro Svingheim
1442. Jonas Sommerstad Juveli
1443. Audun Heimdal
145Kristiansand OK 311.00
1451. Karolis Lazdauskas
1452. Sjur Hovi
1453. Johannes Bakke Aashamar
146Kristiansand OK 411.00
1461. Torkel Reinhartsen
1462. Ole Kostøl
1463. Håvar Birkeland Stormoen
147Kristiansand OK 511.00
1471. Marius Pytten
1472. Dovydas Freimontas
1473. John Runde
148Kristiansand OK 611.00
1481. Henrik Upsal
1482. Morten Jørgensen
1483. Sigurd S Aas
149Kristiansand OK 711.00
1491. Magnus Johansson
1492. Kristian Reiersen Jensen
1493. Kristian Nyhus
150Larvik OK 111.00
1501. Jørn Sundby
1502. Jens Didrik Berg
1503. Tobias Kristensen
151Lillomarka OL 211.00
1511. Steinar Kollerud
1512. Mathias Benjaminsen
1513. Vidar Benjaminsen
152Mo OK 111.00
1521. Ole Morten Wie
1522.
1523.
153Nord-Østerdal OK 111.00
1531. Ivar Aukrust Osmoen
1532. Anders Rønning
1533. Jon Arve U Engebakken
154NTNUI 311.00
1541. Dag Lofthus
1542. Vegard Blomseth Johnsen
1543. Isak Bergset
155NTNUI 411.00
1551. Per Melander Often
1552. Sverre Turter Sandvold
1553. Jonas Madslien Bakken
156NTNUI 511.00
1561. Mikkel Sørensen
1562. Magne Jutulstad
1563. Bjørn Lundanes
157NTNUI 611.00
1571. Simen Eid Nielsen
1572. Adrian Opheim
1573. Harald Kalager
158NTNUI 711.00
1581. Mathias Stensland Lillevold
1582. Kristian Opsahl Bredesen
1583. Erik Gustafsson
159NTNUI 811.00
1591. Niklas Profors
1592. Lars Henrik Verde Thon
1593. Sindre Jansson Haverstad
160NTNUI 911.00
1601. Anders Bjergaard
1602. Anders Opsahl Bredesen
1603. Andreas Alvem
161NTNUI 1011.00
1611. Truls Hestengen
1612. Hallvard Nordbrøden
1613. Eirik Aal
162NTNUI 1111.00
1621. Camilla Fosstveit
1622. Erle Fosstveit
1623. Gustaf Wennerberg
163Nydalens SK 211.00
1631. Eirik Langedal Breivik
1632. Håvard Haga
1633. Anders Vister
164Nydalens SK 311.00
1641. Erik Olsvik Dengerud
1642. Gjermund Tørnqvist Halden
1643. Øystein Pettersen
165Nydalens SK 411.00
1651. Halvor Eid Nielsen
1652. Tord Haflan
1653. Sverre Waaler Kaas
166Nydalens SK 511.00
1661. Sam Lunøe
1662. Jostein Tandberg
1663. Martin Hoset
167Nydalens SK 611.00
1671. Eivind Høydal
1672. Einar Tommelstad
1673. Simen A Bjøringsøy
168OL Trollelg 211.00
1681. Ove Baardsgaard
1682. Tommy Schmid
1683. Roar Skulbørstad
169OL Tønsberg og omegn 111.00
1691. Håkon Fruseth Christiansen
1692. Øystein Fruseth Christiansen
1693. Anders Krona Haflan
170OL Tønsberg og omegn 211.00
1701. Mathias Gløersen
1702. Marthe Gløersen
1703. Tor Ivar Christiansen
171Oppsal Orientering 111.00
1711. Sondre Hellen
1712. Oskars Zirins
1713. Eskil Solhaug Isaksen
172Raumar Orientering 211.00
1721. Vetle Christiansen
1722. Anders Haga
1723. Magnus Svingheim
173Ringsaker OK 111.00
1731. Marius Wikstrøm
1732. Johannes Bordal
1733. Jon-Anders Bordal
174Steinkjer OK 111.00
1741. Marius Landsem Melhus
1742. Trygve Lægran
1743. Atle Dengerud
175Stjørdals-Blink Orientering 111.00
1751. Henrik Nielsen Solberg
1752. Maiken Økern Hågård
1753. Endre Aaen
176Varegg Fleridrett 311.00
1761. Vyacheslav Mukhidinov
1762. Markus Kjærner-Semb
1763. Kristoffer Nygård
177Varegg Fleridrett 411.00
1771. Kristoffer Nygård
1772. Alan Cherry
1773. Styrk Almeland Bleie
178Wing OK 111.00
1781. Joakim Blix Prestmo
1782. Sebastian Kvithammer
1783. Agnar Renolen
179Ås-NMBU Orientering 111.00
1791. Henrik Eijsink
1792. Håvard Tveite
1793. Håvard Lucasen
133Freidig 213.34
1331. Pål Kittilsen
1332. Johan Ivarsson
1333.

Annonser

IOF Eventor