Norsk Orientering

Startliste for NM mellom finaler

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseSkriv ut

Arrangementets navn: NM mellom finaler
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: lørdag 12 september 2015

Asker Skiklubb

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
308Eivind Øfsthus GravirH 17-18E (70)4 110 m10.14
205Fanni Jauhojärvi MarkussenD 17-18 E (56)3 120 m10.23
336Bjørnar LøvliH 17-18E (70)4 110 m11.10
255Margrethe WisløffD 17-18 E (56)3 120 m12.03
419Kaja Bråten LøvaldD 19-20 E (38)3 220 m12.06
257Nora Synnøve WoxholthD 17-18 E (56)3 120 m12.07
259Tilla Farnes HennumD 17-18 E (56)3 120 m12.11
517Erland KvisleH 19-20E (38)4 130 m12.13
426Silje ArntzenD 19-20 E (38)3 220 m12.20
428Ragnhild LøvliD 19-20 E (38)3 220 m12.24
374Vegard GulbrandsenH 17-18E (70)4 110 m12.26
438Ingrid GulbrandsenD 19-20 E (38)3 220 m12.44

Askøy OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
240Tonje Aasheim NymarkD 17-18 E (56)3 120 m11.33

Bodø og Omegn IF Orientering

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
215Martha Kalvig SkoganD 17-18 E (56)3 120 m10.43
325Amund Bø KongsbakkH 17-18E (70)4 110 m10.48
222Oda FuruholmenD 17-18 E (56)3 120 m10.57
340Espen Samuelsen SkiriH 17-18E (70)4 110 m11.18

Byåsen IL

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
208Emilie Liabakk EriksenD 17-18 E (56)3 120 m10.29
330Brage JørumH 17-18E (70)4 110 m10.58
248Emma ArnesenD 17-18 E (56)3 120 m11.49
253Ingeborg EideD 17-18 E (56)3 120 m11.59
420Marte Hoff HagenD 19-20 E (38)3 220 m12.08
521Øyvind WiggenH 19-20E (38)4 130 m12.21

Bækkelagets SK

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
510Lars Harald AasheimH 19-20E (38)4 130 m11.59
101Lene Godager KaasD 21 FINALE (36)4 670 m12.00
107Kine GulliksenD 21 FINALE (36)4 670 m12.12
127Nikoline Ekeberg SchjerveD 21 FINALE (36)4 670 m12.52
134Tone WigemyrD 21 FINALE (36)4 670 m13.06
48Carl Godager KaasH 21 FINALE (48)5 620 m13.33

Eiker OL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
341Vegard MyklemyrH 17-18E (70)4 110 m11.20
124Kristine BergliaD 21 FINALE (36)4 670 m12.46

Emblem IL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
143Aija SkrastinaD 21 Gjest (3)4 670 m11.53
358Erlend Nilsen SandnesH 17-18E (70)4 110 m11.54
5Ivar LundanesH 21 FINALE (48)5 620 m12.07
258Ingrid LundanesD 17-18 E (56)3 120 m12.09

Fet OL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
332Sander Hildebrand RogndokkenH 17-18E (70)4 110 m11.02
342Jørgen Kjos BarkenæsH 17-18E (70)4 110 m11.22
256Åshild Faller RåheimD 17-18 E (56)3 120 m12.05

Fossum IF

15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
315Martin Borge HeirH 17-18E (70)4 110 m10.28
322Audun Rognerud BøeH 17-18E (70)4 110 m10.42
237Line Wegner HodtD 17-18 E (56)3 120 m11.27
347Tarjei HoloH 17-18E (70)4 110 m11.32
2Leif StørmerH 21 FINALE (48)5 620 m12.01
418Ragnhild HjermstadD 19-20 E (38)3 220 m12.04
423Eldbjørg NarumD 19-20 E (38)3 220 m12.14
523Sigurd MelsomH 19-20E (38)4 130 m12.25
433Sigrid AlexandersenD 19-20 E (38)3 220 m12.34
534Oskar StørmerH 19-20E (38)4 130 m12.47
440Tonje VassendD 19-20 E (38)3 220 m12.48
26Sindre RønningH 21 FINALE (48)5 620 m12.49
538Olai Stensland LillevoldH 19-20E (38)4 130 m12.55
541Elias T. MølnvikH 19-20E (38)4 130 m13.01
38Borger MelsomH 21 FINALE (48)5 620 m13.13

Fredrikstad SK

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
206Maren Roll PaulsenD 17-18 E (56)3 120 m10.25
209Kristin OttesenD 17-18 E (56)3 120 m10.31
260Marie OlaussenD 17-18 E (56)3 120 m12.13
110Marit KahrsD 21 FINALE (36)4 670 m12.18
373Herman Ryen MartinsenH 17-18E (70)4 110 m12.24
18Christian Riddervold KahrsH 21 FINALE (48)5 620 m12.33
120Marianne Riddervold KahrsD 21 FINALE (36)4 670 m12.38
128Emma JohanssonD 21 FINALE (36)4 670 m12.54
131Kamilla OlaussenD 21 FINALE (36)4 670 m13.00
136Heidi Østlid BagstevoldD 21 FINALE (36)4 670 m13.10
44Mattias KarlssonH 21 FINALE (48)5 620 m13.25

Freidig

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
316Adrian OpheimH 17-18E (70)4 110 m10.30
223Pernille OpheimD 17-18 E (56)3 120 m10.59
247Malin SandstadD 17-18 E (56)3 120 m11.47
363Kjetil MølnvikH 17-18E (70)4 110 m12.04
367Håvard EidsmoH 17-18E (70)4 110 m12.12
108Mari Angell-PetersenD 21 FINALE (36)4 670 m12.14
432Karen Oline KolstadD 19-20 E (38)3 220 m12.32
118Hanne SandstadD 21 FINALE (36)4 670 m12.34
437Frida SætherD 19-20 E (38)3 220 m12.42

Frol IL

17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
221Chiara Dalla SantaD 17-18 E (56)3 120 m10.55
404Marie Wold StavrumD 19-20 E (38)3 220 m11.36
406Maren GrandeD 19-20 E (38)3 220 m11.40
409Kajsa Stina SandstadD 19-20 E (38)3 220 m11.46
505Johan Otto MunkebyH 19-20E (38)4 130 m11.49
507Stian SundsvikH 19-20E (38)4 130 m11.53
519Vegard RessemH 19-20E (38)4 130 m12.17
16Jo Forseth IndgaardH 21 FINALE (48)5 620 m12.29
117Mathilde RundhaugD 21 FINALE (36)4 670 m12.32
19Paul SirumH 21 FINALE (48)5 620 m12.35
435Eirin Svanøe-HafstadD 19-20 E (38)3 220 m12.38
530Jonas RessemH 19-20E (38)4 130 m12.39
23Carl Petter LyngenH 21 FINALE (48)5 620 m12.43
29Håvard VassendenH 21 FINALE (48)5 620 m12.55
32Yngve SkogstadH 21 FINALE (48)5 620 m13.01
39Martin VisterH 21 FINALE (48)5 620 m13.15
46Ulf Forseth IndgaardH 21 FINALE (48)5 620 m13.29

Halden SK

21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
355Håkon Østraat SævareidH 17-18E (70)4 110 m11.48
357Trygve Kristoffer LøvliH 17-18E (70)4 110 m11.52
141Lizzie InghamD 21 Gjest (3)4 670 m11.55
414Ingvild TorgersenD 19-20 E (38)3 220 m11.56
142Jo ShepherdD 21 Gjest (3)4 670 m11.57
360Olav Milian Schmitt GranH 17-18E (70)4 110 m11.58
8Mats NordbrødenH 21 FINALE (48)5 620 m12.13
9Fredrik EliassonH 21 FINALE (48)5 620 m12.15
261Gina GranstedtD 17-18 E (56)3 120 m12.15
370Håkon Raadal BjørloH 17-18E (70)4 110 m12.18
425Nina Asheim BirkelandD 19-20 E (38)3 220 m12.18
375Peter NordbrødenH 17-18E (70)4 110 m12.28
119Eva JurenikovaD 21 FINALE (36)4 670 m12.36
121Bodil HelgerudD 21 FINALE (36)4 670 m12.40
122Mari FastingD 21 FINALE (36)4 670 m12.42
123Hanna Haugen NordbrødenD 21 FINALE (36)4 670 m12.44
27Emil WingstedtH 21 FINALE (48)5 620 m12.51
537Anders Felde OlaussenH 19-20E (38)4 130 m12.53
542Markus HolterH 19-20E (38)4 130 m13.03
42Magne DæhliH 21 FINALE (48)5 620 m13.21
43Olav LundanesH 21 FINALE (48)5 620 m13.23

Hamar OK

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
204Stine Frogner TømmervoldD 17-18 E (56)3 120 m10.21
323Even Lindstad BørresenH 17-18E (70)4 110 m10.44
331Ivar Jevne ArnesenH 17-18E (70)4 110 m11.00
234Sigrid BjørgenD 17-18 E (56)3 120 m11.21
239Dorte NarumD 17-18 E (56)3 120 m11.31
362Sverre Bang StøengH 17-18E (70)4 110 m12.02

Heming Orientering

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
236Sofie Skyttersæter IversenD 17-18 E (56)3 120 m11.25
349Ulrik Astrup ArnesenH 17-18E (70)4 110 m11.36

Hisøy OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
245Silje HaugeD 17-18 E (56)3 120 m11.43

Ik Grane Arendal Orientering

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
114Christine MikkelsenD 21 FINALE (36)4 670 m12.26

IL Leik

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
306Jonas UnsgårdH 17-18E (70)4 110 m10.10
513Ola KeiseråsH 19-20E (38)4 130 m12.05

IL Tyrving

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
218Synne Nesheim FlatebakkenD 17-18 E (56)3 120 m10.49
329Magnus WølnebergH 17-18E (70)4 110 m10.56
226Kristin Helland-HansenD 17-18 E (56)3 120 m11.05
232Oda SikkelandD 17-18 E (56)3 120 m11.17
244Astrid FiskumD 17-18 E (56)3 120 m11.41
113Tone E LyeD 21 FINALE (36)4 670 m12.24
17Espen JakobsenH 21 FINALE (48)5 620 m12.31
28Anders TiltnesH 21 FINALE (48)5 620 m12.53
40Espen WeltzienH 21 FINALE (48)5 620 m13.17
47Bjørn EkebergH 21 FINALE (48)5 620 m13.31

Indre Østfold OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
303Jørgen VisterH 17-18E (70)4 110 m10.04

Kongsberg OL

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
213Idunn HaavengenD 17-18 E (56)3 120 m10.39
238Anne Willkommen EikenD 17-18 E (56)3 120 m11.29
353Trygve HeggedalH 17-18E (70)4 110 m11.44
504Håvard MyhreH 19-20E (38)4 130 m11.47
511Karl FremstadH 19-20E (38)4 130 m12.01
430Åsne Skram TrømborgD 19-20 E (38)3 220 m12.28
532Sigur HeggedalH 19-20E (38)4 130 m12.43
125Ingjerd MyhreD 21 FINALE (36)4 670 m12.48

Konnerud IL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
328Håvard Landro SvingheimH 17-18E (70)4 110 m10.54
376Audun HeimdalH 17-18E (70)4 110 m12.30
132Marianne AndersenD 21 FINALE (36)4 670 m13.02

Kristiansand OK

18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
310Kristian Reiersen JensenH 17-18E (70)4 110 m10.18
317Kristian NyhusH 17-18E (70)4 110 m10.32
321John RundeH 17-18E (70)4 110 m10.40
327Vegard MyhreH 17-18E (70)4 110 m10.52
338Marius PyttenH 17-18E (70)4 110 m11.14
346Sigurd Svaland AasH 17-18E (70)4 110 m11.30
356Torkel ReinhartsenH 17-18E (70)4 110 m11.50
506Henrik UpsalH 19-20E (38)4 130 m11.51
359Ole KostølH 17-18E (70)4 110 m11.56
3Eirik Martens SvensenH 21 FINALE (48)5 620 m12.03
364Johannes Bakke AashamarH 17-18E (70)4 110 m12.06
514Morten JørgensenH 19-20E (38)4 130 m12.07
516Dovydas FreimontasH 19-20E (38)4 130 m12.11
11Ståle GjelstenH 21 FINALE (48)5 620 m12.19
535Gaute FriestadH 19-20E (38)4 130 m12.49
540Dag BlandkjennH 19-20E (38)4 130 m12.59
33Vegard DanielsenH 21 FINALE (48)5 620 m13.03
37Hans Gunnar OmdalH 21 FINALE (48)5 620 m13.11

Lardal OL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
314Simen Åmodt AmundsenH 17-18E (70)4 110 m10.26
211Marit Melby JacobsenD 17-18 E (56)3 120 m10.35

Larvik OK

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
320Jens Didrik BergH 17-18E (70)4 110 m10.38
333Anders Bjørningstad KristoffersenH 17-18E (70)4 110 m11.04
235Martine TopstadD 17-18 E (56)3 120 m11.23
361Tobias KristensenH 17-18E (70)4 110 m12.00
424Julie HjortlandD 19-20 E (38)3 220 m12.16
112Elin BjervaD 21 FINALE (36)4 670 m12.22

Lillomarka OL

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
220Hedda VonenD 17-18 E (56)3 120 m10.53
224Ellen Marie AriansenD 17-18 E (56)3 120 m11.01
243Ingvild C. FleisjeD 17-18 E (56)3 120 m11.39
522Steinar KollerudH 19-20E (38)4 130 m12.23
431Ingvild WangD 19-20 E (38)3 220 m12.30
22Matthew SpeakeH 21 FINALE (48)5 620 m12.41
439Andrine BenjaminsenD 19-20 E (38)3 220 m12.46
25Nicholas OskarssonH 21 FINALE (48)5 620 m12.47
45Gaute Hallan SteiwerH 21 FINALE (48)5 620 m13.27

Løten o-lag

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
115Emilie Westli AndersenD 21 FINALE (36)4 670 m12.28
436Evine Westli AndersenD 19-20 E (38)3 220 m12.40

Mo OK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
344Lars SolliH 17-18E (70)4 110 m11.26
252Åshild KolstadD 17-18 E (56)3 120 m11.57

Nord-Østerdal OK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
304Anders RønningH 17-18E (70)4 110 m10.06
528Ivar Aukrust OsmoenH 19-20E (38)4 130 m12.35

NTNUI

24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
407Maria Dahl FosbyD 19-20 E (38)3 220 m11.42
410Trine Disch KihleD 19-20 E (38)3 220 m11.48
413Synne FossøyD 19-20 E (38)3 220 m11.54
508Andreas AlvemH 19-20E (38)4 130 m11.55
415Eirin Mari FossøyD 19-20 E (38)3 220 m11.58
1Vegard Blomseth JohnsenH 21 FINALE (48)5 620 m11.59
417Jenny BrasethD 19-20 E (38)3 220 m12.02
103Elen Katrine SkjerveD 21 FINALE (36)4 670 m12.04
4Isak BergsetH 21 FINALE (48)5 620 m12.05
104Gry GranstedtD 21 FINALE (36)4 670 m12.06
105Julie StørmerD 21 FINALE (36)4 670 m12.08
106Kristine FjellangerD 21 FINALE (36)4 670 m12.10
10Sindre Østgulen DeiszH 21 FINALE (48)5 620 m12.17
12Kjetil OkkenhaugH 21 FINALE (48)5 620 m12.21
13Dag LofthusH 21 FINALE (48)5 620 m12.23
15Jon Aukrust OsmoenH 21 FINALE (48)5 620 m12.27
116Fredrikke Nohr MothD 21 FINALE (36)4 670 m12.30
526Jonas Madslien BakkenH 19-20E (38)4 130 m12.31
20Hans Petter MathisenH 21 FINALE (48)5 620 m12.37
529Magne JutulstadH 19-20E (38)4 130 m12.37
126Anna UlvensøenD 21 FINALE (36)4 670 m12.50
129Maren Jansson HaverstadD 21 FINALE (36)4 670 m12.56
30Eirik Kamstrup HovindH 21 FINALE (48)5 620 m12.57
130Linn HokholtD 21 FINALE (36)4 670 m12.58

Nydalens SK

16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
307Jostein TandbergH 17-18E (70)4 110 m10.12
207Åse BerganD 17-18 E (56)3 120 m10.27
6Anders VisterH 21 FINALE (48)5 620 m12.09
366Sam LunøeH 17-18E (70)4 110 m12.10
421Ingeborg Ellegaard MelbyD 19-20 E (38)3 220 m12.10
368Gjermund Tørnqvist HaldenH 17-18E (70)4 110 m12.14
109Hanne NøvikD 21 FINALE (36)4 670 m12.16
520Tord HaflanH 19-20E (38)4 130 m12.19
111Anne Johanne LindD 21 FINALE (36)4 670 m12.20
372Eirik Langedal BreivikH 17-18E (70)4 110 m12.22
524Erik Olsvik DengerudH 19-20E (38)4 130 m12.27
21Bojan BlumensteinH 21 FINALE (48)5 620 m12.39
24Øystein SørensenH 21 FINALE (48)5 620 m12.45
441Anine AhlsandD 19-20 E (38)3 220 m12.50
135Anne M Hausken NordbergD 21 FINALE (36)4 670 m13.08
41Anders NordbergH 21 FINALE (48)5 620 m13.19

OL Trollelg

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
326Olav Andreas RemmenH 17-18E (70)4 110 m10.50
228Line SølbergD 17-18 E (56)3 120 m11.09
416Sigrid Merete Moen PedersliD 19-20 E (38)3 220 m12.00
7Trond Einar Moen PedersliH 21 FINALE (48)5 620 m12.11
429Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoD 19-20 E (38)3 220 m12.26
543Andreas SølbergH 19-20E (38)4 130 m13.05

OL Tønsberg og omegn

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
312Mathias GløersenH 17-18E (70)4 110 m10.22
348Anders Krona HaflanH 17-18E (70)4 110 m11.34
365Øystein Fruseth ChristiansenH 17-18E (70)4 110 m12.08
536Håkon Fruseth ChristiansenH 19-20E (38)4 130 m12.51

Oppsal Orientering

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
318Ludvig RødnesH 17-18E (70)4 110 m10.34
337Are WigaardH 17-18E (70)4 110 m11.12
371Knut AasheimH 17-18E (70)4 110 m12.20

Porsgrunn OL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
227Emilie WestinD 17-18 E (56)3 120 m11.07
405Kristine AusenD 19-20 E (38)3 220 m11.38

Raumar Orientering

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
210Synne Eide RappD 17-18 E (56)3 120 m10.33
219Tiril Ruud BråtenD 17-18 E (56)3 120 m10.51
512Tor-Arve Bjørnstad StrandH 19-20E (38)4 130 m12.03
422Karoline SønsterudbråtenD 19-20 E (38)3 220 m12.12
369Anders HagaH 17-18E (70)4 110 m12.16
531Vetle ChristiansenH 19-20E (38)4 130 m12.41
31Vetle Ruud BråtenH 21 FINALE (48)5 620 m12.59
133Silje Ekroll JahrenD 21 FINALE (36)4 670 m13.04
34Eskil KinnebergH 21 FINALE (48)5 620 m13.05

Ringsaker OK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
351Johannes BordalH 17-18E (70)4 110 m11.40
14Marius WikstrømH 21 FINALE (48)5 620 m12.25

Samnanger IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
231Ida Johanne AadlandD 17-18 E (56)3 120 m11.15

Sandefjord OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
352Hallvard Arntzen FossH 17-18E (70)4 110 m11.42

Sandnes IL (Rogaland)

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
229Marthe SvihusD 17-18 E (56)3 120 m11.11
233Hannah MalmeiD 17-18 E (56)3 120 m11.19
242Sunniva OmdalD 17-18 E (56)3 120 m11.37
246Vilde MalmeiD 17-18 E (56)3 120 m11.45
254Marie Line FurlandD 17-18 E (56)3 120 m12.01
427Helene OmdalD 19-20 E (38)3 220 m12.22

Steinkjer OK

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
311Marius Landsem MelhusH 17-18E (70)4 110 m10.20
313Trygve LægranH 17-18E (70)4 110 m10.24
214Marie DaleD 17-18 E (56)3 120 m10.41
216Kjersti Kvistad DengerudD 17-18 E (56)3 120 m10.45
408Norunn Kvistad DengerudD 19-20 E (38)3 220 m11.44

Stjørdals-Blink Orientering

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
217Maiken Økern HågårdD 17-18 E (56)3 120 m10.47
509Endre AaenH 19-20E (38)4 130 m11.57
518Henrik Nielsen SolbergH 19-20E (38)4 130 m12.15

Stokke IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
339Ole Jakob OlsrødH 17-18E (70)4 110 m11.16

Sturla, IF

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
350Sturla FrydenlundH 17-18E (70)4 110 m11.38
412Ingunn Egeberg VáriD 19-20 E (38)3 220 m11.52

Torridal IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
230Ida AurebekkD 17-18 E (56)3 120 m11.13

Tynset IF

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
305Petter Vangen LunåsmoH 17-18E (70)4 110 m10.08
319Erlend Kvittum NytrøenH 17-18E (70)4 110 m10.36

Varegg Fleridrett

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
309Styrk Almeland BleieH 17-18E (70)4 110 m10.16
345Kristoffer NygårdH 17-18E (70)4 110 m11.28
354Markus Kjærner-SembH 17-18E (70)4 110 m11.46
251Kårhild Husby NordstadD 17-18 E (56)3 120 m11.55
102Christiane TrösseD 21 FINALE (36)4 670 m12.02
539Vegard Jarvis WestergårdH 19-20E (38)4 130 m12.57
35Håkon Jarvis WestergårdH 21 FINALE (48)5 620 m13.07
36Morten Jarvis WestergårdH 21 FINALE (48)5 620 m13.09

Vegårshei IL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
225Karine VestølD 17-18 E (56)3 120 m11.03
250Julie NærestadD 17-18 E (56)3 120 m11.53
434Synnøve BråtenD 19-20 E (38)3 220 m12.36
533Are Smeland NygårdseterH 19-20E (38)4 130 m12.45

Ås-NMBU Orientering

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
241Rannveig W. NordhagenD 17-18 E (56)3 120 m11.35
411Kaja Winsnes NordhagenD 19-20 E (38)3 220 m11.50
525Henrik EijsinkH 19-20E (38)4 130 m12.29

Annonser

IOF Eventor