Norsk Orientering

Startliste for NM mellom finaler

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM mellom finaler
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: lørdag 12 september 2015

D 17-18 E

3 120 m, 56 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204Stine Frogner TømmervoldHamar OK10.21
205Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb10.23
206Maren Roll PaulsenFredrikstad SK10.25
207Åse BerganNydalens SK10.27
208Emilie Liabakk EriksenByåsen IL10.29
209Kristin OttesenFredrikstad SK10.31
210Synne Eide RappRaumar Orientering10.33
211Marit Melby JacobsenLardal OL10.35
213Idunn HaavengenKongsberg OL10.39
214Marie DaleSteinkjer OK10.41
215Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering10.43
216Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OK10.45
217Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering10.47
218Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving10.49
219Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering10.51
220Hedda VonenLillomarka OL10.53
221Chiara Dalla SantaFrol IL10.55
222Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering10.57
223Pernille OpheimFreidig10.59
224Ellen Marie AriansenLillomarka OL11.01
225Karine VestølVegårshei IL11.03
226Kristin Helland-HansenIL Tyrving11.05
227Emilie WestinPorsgrunn OL11.07
228Line SølbergOL Trollelg11.09
229Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)11.11
230Ida AurebekkTorridal IL11.13
231Ida Johanne AadlandSamnanger IL11.15
232Oda SikkelandIL Tyrving11.17
233Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)11.19
234Sigrid BjørgenHamar OK11.21
235Martine TopstadLarvik OK11.23
236Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering11.25
237Line Wegner HodtFossum IF11.27
238Anne Willkommen EikenKongsberg OL11.29
239Dorte NarumHamar OK11.31
240Tonje Aasheim NymarkAskøy OL11.33
241Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering11.35
242Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)11.37
243Ingvild C. FleisjeLillomarka OL11.39
244Astrid FiskumIL Tyrving11.41
245Silje HaugeHisøy OK11.43
246Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)11.45
247Malin SandstadFreidig11.47
248Emma ArnesenByåsen IL11.49
250Julie NærestadVegårshei IL11.53
251Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett11.55
252Åshild KolstadMo OK11.57
253Ingeborg EideByåsen IL11.59
254Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)12.01
255Margrethe WisløffAsker Skiklubb12.03
256Åshild Faller RåheimFet OL12.05
257Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb12.07
258Ingrid LundanesEmblem IL12.09
259Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb12.11
260Marie OlaussenFredrikstad SK12.13
261Gina GranstedtHalden SK12.15

D 19-20 E

3 220 m, 38 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
404Marie Wold StavrumFrol IL11.36
405Kristine AusenPorsgrunn OL11.38
406Maren GrandeFrol IL11.40
407Maria Dahl FosbyNTNUI11.42
408Norunn Kvistad DengerudSteinkjer OK11.44
409Kajsa Stina SandstadFrol IL11.46
410Trine Disch KihleNTNUI11.48
411Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering11.50
412Ingunn Egeberg VáriSturla, IF11.52
413Synne FossøyNTNUI11.54
414Ingvild TorgersenHalden SK11.56
415Eirin Mari FossøyNTNUI11.58
416Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg12.00
417Jenny BrasethNTNUI12.02
418Ragnhild HjermstadFossum IF12.04
419Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb12.06
420Marte Hoff HagenByåsen IL12.08
421Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK12.10
422Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering12.12
423Eldbjørg NarumFossum IF12.14
424Julie HjortlandLarvik OK12.16
425Nina Asheim BirkelandHalden SK12.18
426Silje ArntzenAsker Skiklubb12.20
427Helene OmdalSandnes IL (Rogaland)12.22
428Ragnhild LøvliAsker Skiklubb12.24
429Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg12.26
430Åsne Skram TrømborgKongsberg OL12.28
431Ingvild WangLillomarka OL12.30
432Karen Oline KolstadFreidig12.32
433Sigrid AlexandersenFossum IF12.34
434Synnøve BråtenVegårshei IL12.36
435Eirin Svanøe-HafstadFrol IL12.38
436Evine Westli AndersenLøten o-lag12.40
437Frida SætherFreidig12.42
438Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb12.44
439Andrine BenjaminsenLillomarka OL12.46
440Tonje VassendFossum IF12.48
441Anine AhlsandNydalens SK12.50

H 17-18E

4 110 m, 70 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
303Jørgen VisterIndre Østfold OK10.04
304Anders RønningNord-Østerdal OK10.06
305Petter Vangen LunåsmoTynset IF10.08
306Jonas UnsgårdIL Leik10.10
307Jostein TandbergNydalens SK10.12
308Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb10.14
309Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett10.16
310Kristian Reiersen JensenKristiansand OK10.18
311Marius Landsem MelhusSteinkjer OK10.20
312Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn10.22
313Trygve LægranSteinkjer OK10.24
314Simen Åmodt AmundsenLardal OL10.26
315Martin Borge HeirFossum IF10.28
316Adrian OpheimFreidig10.30
317Kristian NyhusKristiansand OK10.32
318Ludvig RødnesOppsal Orientering10.34
319Erlend Kvittum NytrøenTynset IF10.36
320Jens Didrik BergLarvik OK10.38
321John RundeKristiansand OK10.40
322Audun Rognerud BøeFossum IF10.42
323Even Lindstad BørresenHamar OK10.44
325Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering10.48
326Olav Andreas RemmenOL Trollelg10.50
327Vegard MyhreKristiansand OK10.52
328Håvard Landro SvingheimKonnerud IL10.54
329Magnus WølnebergIL Tyrving10.56
330Brage JørumByåsen IL10.58
331Ivar Jevne ArnesenHamar OK11.00
332Sander Hildebrand RogndokkenFet OL11.02
333Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK11.04
336Bjørnar LøvliAsker Skiklubb11.10
337Are WigaardOppsal Orientering11.12
338Marius PyttenKristiansand OK11.14
339Ole Jakob OlsrødStokke IL11.16
340Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering11.18
341Vegard MyklemyrEiker OL11.20
342Jørgen Kjos BarkenæsFet OL11.22
344Lars SolliMo OK11.26
345Kristoffer NygårdVaregg Fleridrett11.28
346Sigurd Svaland AasKristiansand OK11.30
347Tarjei HoloFossum IF11.32
348Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn11.34
349Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering11.36
350Sturla FrydenlundSturla, IF11.38
351Johannes BordalRingsaker OK11.40
352Hallvard Arntzen FossSandefjord OK11.42
353Trygve HeggedalKongsberg OL11.44
354Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett11.46
355Håkon Østraat SævareidHalden SK11.48
356Torkel ReinhartsenKristiansand OK11.50
357Trygve Kristoffer LøvliHalden SK11.52
358Erlend Nilsen SandnesEmblem IL11.54
359Ole KostølKristiansand OK11.56
360Olav Milian Schmitt GranHalden SK11.58
361Tobias KristensenLarvik OK12.00
362Sverre Bang StøengHamar OK12.02
363Kjetil MølnvikFreidig12.04
364Johannes Bakke AashamarKristiansand OK12.06
365Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn12.08
366Sam LunøeNydalens SK12.10
367Håvard EidsmoFreidig12.12
368Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK12.14
369Anders HagaRaumar Orientering12.16
370Håkon Raadal BjørloHalden SK12.18
371Knut AasheimOppsal Orientering12.20
372Eirik Langedal BreivikNydalens SK12.22
373Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK12.24
374Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb12.26
375Peter NordbrødenHalden SK12.28
376Audun HeimdalKonnerud IL12.30

H 19-20E

4 130 m, 38 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
504Håvard MyhreKongsberg OL11.47
505Johan Otto MunkebyFrol IL11.49
506Henrik UpsalKristiansand OK11.51
507Stian SundsvikFrol IL11.53
508Andreas AlvemNTNUI11.55
509Endre AaenStjørdals-Blink Orientering11.57
510Lars Harald AasheimBækkelagets SK11.59
511Karl FremstadKongsberg OL12.01
512Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering12.03
513Ola KeiseråsIL Leik12.05
514Morten JørgensenKristiansand OK12.07
516Dovydas FreimontasKristiansand OK12.11
517Erland KvisleAsker Skiklubb12.13
518Henrik Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering12.15
519Vegard RessemFrol IL12.17
520Tord HaflanNydalens SK12.19
521Øyvind WiggenByåsen IL12.21
522Steinar KollerudLillomarka OL12.23
523Sigurd MelsomFossum IF12.25
524Erik Olsvik DengerudNydalens SK12.27
525Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering12.29
526Jonas Madslien BakkenNTNUI12.31
528Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK12.35
529Magne JutulstadNTNUI12.37
530Jonas RessemFrol IL12.39
531Vetle ChristiansenRaumar Orientering12.41
532Sigur HeggedalKongsberg OL12.43
533Are Smeland NygårdseterVegårshei IL12.45
534Oskar StørmerFossum IF12.47
535Gaute FriestadKristiansand OK12.49
536Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn12.51
537Anders Felde OlaussenHalden SK12.53
538Olai Stensland LillevoldFossum IF12.55
539Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett12.57
540Dag BlandkjennKristiansand OK12.59
541Elias T. MølnvikFossum IF13.01
542Markus HolterHalden SK13.03
543Andreas SølbergOL Trollelg13.05

D 21 FINALE

4 670 m, 36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
101Lene Godager KaasBækkelagets SK12.00
102Christiane TrösseVaregg Fleridrett12.02
103Elen Katrine SkjerveNTNUI12.04
104Gry GranstedtNTNUI12.06
105Julie StørmerNTNUI12.08
106Kristine FjellangerNTNUI12.10
107Kine GulliksenBækkelagets SK12.12
108Mari Angell-PetersenFreidig12.14
109Hanne NøvikNydalens SK12.16
110Marit KahrsFredrikstad SK12.18
111Anne Johanne LindNydalens SK12.20
112Elin BjervaLarvik OK12.22
113Tone E LyeIL Tyrving12.24
114Christine MikkelsenIk Grane Arendal Orientering12.26
115Emilie Westli AndersenLøten o-lag12.28
116Fredrikke Nohr MothNTNUI12.30
117Mathilde RundhaugFrol IL12.32
118Hanne SandstadFreidig12.34
119Eva JurenikovaHalden SK12.36
120Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK12.38
121Bodil HelgerudHalden SK12.40
122Mari FastingHalden SK12.42
123Hanna Haugen NordbrødenHalden SK12.44
124Kristine BergliaEiker OL12.46
125Ingjerd MyhreKongsberg OL12.48
126Anna UlvensøenNTNUI12.50
127Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK12.52
128Emma JohanssonFredrikstad SK12.54
129Maren Jansson HaverstadNTNUI12.56
130Linn HokholtNTNUI12.58
131Kamilla OlaussenFredrikstad SK13.00
132Marianne AndersenKonnerud IL13.02
133Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering13.04
134Tone WigemyrBækkelagets SK13.06
135Anne M Hausken NordbergNydalens SK13.08
136Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK13.10

H 21 FINALE

5 620 m, 48 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Vegard Blomseth JohnsenNTNUI11.59
2Leif StørmerFossum IF12.01
3Eirik Martens SvensenKristiansand OK12.03
4Isak BergsetNTNUI12.05
5Ivar LundanesEmblem IL12.07
6Anders VisterNydalens SK12.09
7Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg12.11
8Mats NordbrødenHalden SK12.13
9Fredrik EliassonHalden SK12.15
10Sindre Østgulen DeiszNTNUI12.17
11Ståle GjelstenKristiansand OK12.19
12Kjetil OkkenhaugNTNUI12.21
13Dag LofthusNTNUI12.23
14Marius WikstrømRingsaker OK12.25
15Jon Aukrust OsmoenNTNUI12.27
16Jo Forseth IndgaardFrol IL12.29
17Espen JakobsenIL Tyrving12.31
18Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK12.33
19Paul SirumFrol IL12.35
20Hans Petter MathisenNTNUI12.37
21Bojan BlumensteinNydalens SK12.39
22Matthew SpeakeLillomarka OL12.41
23Carl Petter LyngenFrol IL12.43
24Øystein SørensenNydalens SK12.45
25Nicholas OskarssonLillomarka OL12.47
26Sindre RønningFossum IF12.49
27Emil WingstedtHalden SK12.51
28Anders TiltnesIL Tyrving12.53
29Håvard VassendenFrol IL12.55
30Eirik Kamstrup HovindNTNUI12.57
31Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering12.59
32Yngve SkogstadFrol IL13.01
33Vegard DanielsenKristiansand OK13.03
34Eskil KinnebergRaumar Orientering13.05
35Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett13.07
36Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett13.09
37Hans Gunnar OmdalKristiansand OK13.11
38Borger MelsomFossum IF13.13
39Martin VisterFrol IL13.15
40Espen WeltzienIL Tyrving13.17
41Anders NordbergNydalens SK13.19
42Magne DæhliHalden SK13.21
43Olav LundanesHalden SK13.23
44Mattias KarlssonFredrikstad SK13.25
45Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL13.27
46Ulf Forseth IndgaardFrol IL13.29
47Bjørn EkebergIL Tyrving13.31
48Carl Godager KaasBækkelagets SK13.33

D 21 Gjest

4 670 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
143Aija SkrastinaEmblem IL11.53
141Lizzie InghamHalden SK11.55
142Jo ShepherdHalden SK11.57

Annonser

IOF Eventor