Norsk Orientering

Startliste for NM mellom finaler

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM mellom finaler
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: lørdag 12 september 2015

H 17-18E

4 110 m, 70 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
303Jørgen VisterIndre Østfold OK10.04
304Anders RønningNord-Østerdal OK10.06
305Petter Vangen LunåsmoTynset IF10.08
306Jonas UnsgårdIL Leik10.10
307Jostein TandbergNydalens SK10.12
308Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb10.14
309Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett10.16
310Kristian Reiersen JensenKristiansand OK10.18
311Marius Landsem MelhusSteinkjer OK10.20
312Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn10.22
313Trygve LægranSteinkjer OK10.24
314Simen Åmodt AmundsenLardal OL10.26
315Martin Borge HeirFossum IF10.28
316Adrian OpheimFreidig10.30
317Kristian NyhusKristiansand OK10.32
318Ludvig RødnesOppsal Orientering10.34
319Erlend Kvittum NytrøenTynset IF10.36
320Jens Didrik BergLarvik OK10.38
321John RundeKristiansand OK10.40
322Audun Rognerud BøeFossum IF10.42
323Even Lindstad BørresenHamar OK10.44
325Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering10.48
326Olav Andreas RemmenOL Trollelg10.50
327Vegard MyhreKristiansand OK10.52
328Håvard Landro SvingheimKonnerud IL10.54
329Magnus WølnebergIL Tyrving10.56
330Brage JørumByåsen IL10.58
331Ivar Jevne ArnesenHamar OK11.00
332Sander Hildebrand RogndokkenFet OL11.02
333Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK11.04
336Bjørnar LøvliAsker Skiklubb11.10
337Are WigaardOppsal Orientering11.12
338Marius PyttenKristiansand OK11.14
339Ole Jakob OlsrødStokke IL11.16
340Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering11.18
341Vegard MyklemyrEiker OL11.20
342Jørgen Kjos BarkenæsFet OL11.22
344Lars SolliMo OK11.26
345Kristoffer NygårdVaregg Fleridrett11.28
346Sigurd Svaland AasKristiansand OK11.30
347Tarjei HoloFossum IF11.32
348Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn11.34
349Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering11.36
350Sturla FrydenlundSturla, IF11.38
351Johannes BordalRingsaker OK11.40
352Hallvard Arntzen FossSandefjord OK11.42
353Trygve HeggedalKongsberg OL11.44
354Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett11.46
355Håkon Østraat SævareidHalden SK11.48
356Torkel ReinhartsenKristiansand OK11.50
357Trygve Kristoffer LøvliHalden SK11.52
358Erlend Nilsen SandnesEmblem IL11.54
359Ole KostølKristiansand OK11.56
360Olav Milian Schmitt GranHalden SK11.58
361Tobias KristensenLarvik OK12.00
362Sverre Bang StøengHamar OK12.02
363Kjetil MølnvikFreidig12.04
364Johannes Bakke AashamarKristiansand OK12.06
365Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn12.08
366Sam LunøeNydalens SK12.10
367Håvard EidsmoFreidig12.12
368Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK12.14
369Anders HagaRaumar Orientering12.16
370Håkon Raadal BjørloHalden SK12.18
371Knut AasheimOppsal Orientering12.20
372Eirik Langedal BreivikNydalens SK12.22
373Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK12.24
374Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb12.26
375Peter NordbrødenHalden SK12.28
376Audun HeimdalKonnerud IL12.30

Annonser

IOF Eventor