Norsk Orientering

Startliste for NM mellom finaler

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM mellom finaler
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: lørdag 12 september 2015

D 17-18 E

3 120 m, 56 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204Stine Frogner TømmervoldHamar OK10.21
205Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb10.23
206Maren Roll PaulsenFredrikstad SK10.25
207Åse BerganNydalens SK10.27
208Emilie Liabakk EriksenByåsen IL10.29
209Kristin OttesenFredrikstad SK10.31
210Synne Eide RappRaumar Orientering10.33
211Marit Melby JacobsenLardal OL10.35
213Idunn HaavengenKongsberg OL10.39
214Marie DaleSteinkjer OK10.41
215Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering10.43
216Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OK10.45
217Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering10.47
218Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving10.49
219Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering10.51
220Hedda VonenLillomarka OL10.53
221Chiara Dalla SantaFrol IL10.55
222Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering10.57
223Pernille OpheimFreidig10.59
224Ellen Marie AriansenLillomarka OL11.01
225Karine VestølVegårshei IL11.03
226Kristin Helland-HansenIL Tyrving11.05
227Emilie WestinPorsgrunn OL11.07
228Line SølbergOL Trollelg11.09
229Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)11.11
230Ida AurebekkTorridal IL11.13
231Ida Johanne AadlandSamnanger IL11.15
232Oda SikkelandIL Tyrving11.17
233Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)11.19
234Sigrid BjørgenHamar OK11.21
235Martine TopstadLarvik OK11.23
236Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering11.25
237Line Wegner HodtFossum IF11.27
238Anne Willkommen EikenKongsberg OL11.29
239Dorte NarumHamar OK11.31
240Tonje Aasheim NymarkAskøy OL11.33
241Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering11.35
242Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)11.37
243Ingvild C. FleisjeLillomarka OL11.39
244Astrid FiskumIL Tyrving11.41
245Silje HaugeHisøy OK11.43
246Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)11.45
247Malin SandstadFreidig11.47
248Emma ArnesenByåsen IL11.49
250Julie NærestadVegårshei IL11.53
251Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett11.55
252Åshild KolstadMo OK11.57
253Ingeborg EideByåsen IL11.59
254Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)12.01
255Margrethe WisløffAsker Skiklubb12.03
256Åshild Faller RåheimFet OL12.05
257Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb12.07
258Ingrid LundanesEmblem IL12.09
259Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb12.11
260Marie OlaussenFredrikstad SK12.13
261Gina GranstedtHalden SK12.15

Annonser

IOF Eventor