Norsk Orientering

Startliste for NM mellom kvalifisering

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM mellom kvalifisering
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: fredag 11 september 2015

D 21 Gjest

2 800 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
135Jo ShepherdHalden SK14.55
136Lizzie InghamHalden SK14.57

D 21-E1

2 800 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
105Turid Kamstrup HovindNTNUI15.09
106Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK15.11
107Gry GranstedtNTNUI15.13
108Marit KahrsFredrikstad SK15.15
109Maja Fjellstad KnutsenNTNUI15.17
111Tone E LyeIL Tyrving15.21
112Runa FremstadLarvik OK15.23
113Fredrikke Nohr MothNTNUI15.25
114Emma JohanssonFredrikstad SK15.27
115Eva JurenikovaHalden SK15.29
116Malin JakobssonNydalens SK15.31
117Lene Godager KaasBækkelagets SK15.33
118Kamilla OlaussenFredrikstad SK15.35
119Ida TiltnesIL Tyrving15.37
120Anette JuveliKonnerud IL15.39
121Ingjerd MyhreKongsberg OL15.41
122Åsta Venås FlægstadNTNUI15.43
123Tone WigemyrBækkelagets SK15.45
124Nina SmestadLøten o-lag15.47
125Sara ProforsFrol IL15.49
126Aija SkrastinaEmblem IL15.51
127Line SundsvikFrol IL15.53
128Kine GulliksenBækkelagets SK15.55
129Hilde Sofie HansenMo OK15.57
130Mari FastingHalden SK15.59

D 21-E2

2 880 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
205Karoline Dahl FosbyNTNUI15.09
206Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering15.11
207Marianne DæhliHalden SK15.13
208Gunhild Rogne HallandNTNUI15.15
209Kari SvingheimFrol IL15.17
210Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK15.19
211Marianne Opsahl BredesenNTNUI15.21
212Mathilde RundhaugFrol IL15.23
213Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering15.25
214Mari Angell-PetersenFreidig15.27
215Marianne AndersenKonnerud IL15.29
216Marie StyrvoldNTNUI15.31
217Karianne RuudEmblem IL15.33
218Solveig BlandkjennNTNUI15.35
219Anne M Hausken NordbergNydalens SK15.37
220Marit Wenseth KureBø OL15.39
221Anna UlvensøenNTNUI15.41
222Anne Johanne LindNydalens SK15.43
224Marit IsachsenAsker Skiklubb15.47
225Maren Jansson HaverstadNTNUI15.49
226Siri KollerudLillomarka OL15.51
227Christiane TrösseVaregg Fleridrett15.53
228Julie StørmerNTNUI15.55
230Hanna Haugen NordbrødenHalden SK15.59

D 21-E3

2 850 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
306Camilla ØhmanNTNUI15.11
307Hanne SandstadFreidig15.13
308Kristine FjellangerNTNUI15.15
309Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK15.17
310Kristine BergliaEiker OL15.19
311Ingvild Maalen-JohansenNTNUI15.21
312Eline DrageKongsberg OL15.23
313Martine ÅstebølNTNUI15.25
314Guro TorpeFrol IL15.27
315Katharina RogstadNTNUI15.29
316Leena KuusipohjaKristiansand OK15.31
317Elen Katrine SkjerveNTNUI15.33
318Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering15.35
319Ingrid OkkenhaugNTNUI15.37
320Lone BrochmannBækkelagets SK15.39
321Kristine FjeldboNTNUI15.41
322Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn15.43
323Aurora FossøyNTNUI15.45
324Elin BjervaLarvik OK15.47
325Hanne NøvikNydalens SK15.49
326Linn HokholtNTNUI15.51
327Emilie Westli AndersenLøten o-lag15.53
328Bodil HelgerudHalden SK15.55
329Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK15.57
330Marta UlvensøenNTNUI15.59

H 21-E1

3 470 m, 36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
406Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK15.10
407Sindre SandvenFossum IF15.12
408Sindre Jansson HaverstadNTNUI15.14
409Fredrik EliassonHalden SK15.16
410Jan SchmidOL Trollelg15.18
411Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL15.20
412Jonas Klausen EspedalNTNUI15.22
413Per WiréhnAsker Skiklubb15.24
415Jan KocbachFana IL15.28
416Dag Steinar RagvinBø OL15.30
417Torben Christian WendlerFredrikstad SK15.32
418Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL15.34
419Harald KalagerNTNUI15.36
420Espen FiskumHalden SK15.38
421Bojan BlumensteinNydalens SK15.40
422Per Melander OftenNTNUI15.42
423Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett15.44
424Ove BaardsgaardOL Trollelg15.46
425Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK15.48
426Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering15.50
427Vegard Blomseth JohnsenNTNUI15.52
428Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL15.54
429Per Arne AadlandSamnanger IL15.56
430Sebastian KvithammerWing OK15.58
431Vegard DanielsenKristiansand OK16.00
432Dag LofthusNTNUI16.02
433Espen JakobsenIL Tyrving16.04
434Håvard HagaNydalens SK16.06
435Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett16.08
436Anders NordbergNydalens SK16.10
437Tomas EidsmoFreidig16.12
438Nicholas OskarssonLillomarka OL16.14
439Håvard VassendenFrol IL16.16
440Ivar LundanesEmblem IL16.18
441Hans Gunnar OmdalKristiansand OK16.20
442Ola BergerByåsen IL16.22

H 21-E2

3 460 m, 36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
505Bjørn Idar SætranIF Trauma15.08
506Anders Opsahl BredesenNTNUI15.10
507Eskil KinnebergRaumar Orientering15.12
508Jørgen FiskumFrol IL15.14
509Øivind Thorvald Due TrierNydalens SK15.16
510Sindre Østgulen DeiszNTNUI15.18
511Rune NygaardIL Gular15.20
512Adrian OpheimNTNUI15.22
513Espen SundsvikFrol IL15.24
514Eskil Sande GullordRaumar Orientering15.26
515Sindre RønningFossum IF15.28
516Sindre JohannessenFreidig15.30
517Borger MelsomFossum IF15.32
518Anders BjergaardNTNUI15.34
520Simen Eid NielsenNTNUI15.38
521Daniel BlomsterVaregg Fleridrett15.40
522Tore NymarkAskøy OL15.42
523Marius WikstrømRingsaker OK15.44
524Mathias Stensland LillevoldNTNUI15.46
525Jørgen TegdanOL Trollelg15.48
526Eirik Kamstrup HovindNTNUI15.50
527Håvard LucasenÅs-NMBU Orientering15.52
528Ulf Forseth IndgaardFrol IL15.54
529Matthew SpeakeLillomarka OL15.56
530Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI15.58
531Leif StørmerFossum IF16.00
532Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK16.02
533Fabian WennerbergVaregg Fleridrett16.04
534Anders VisterNydalens SK16.06
535Tore SandvikHalden SK16.08
536Fredrik OmdalNTNUI16.10
537Mathias BenjaminsenLillomarka OL16.12
538Magne DæhliHalden SK16.14
539Torgeir NørbechIL Tyrving16.16
540Øyvind HelgerudHalden SK16.18
541Johannes SvendsenOL Trollelg16.20

H 21-E3

3 460 m, 36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
605Simen A BjøringsøyNydalens SK15.08
606Alan CherryVaregg Fleridrett15.10
607Bjørn LundanesNTNUI15.12
6081015 Martínez PérezHalden SK15.14
609Joakim Blix PrestmoWing OK15.16
610Sverre Waaler KaasNydalens SK15.18
611Paul SirumFrol IL15.20
612Emil WingstedtHalden SK15.22
613Karolis LazdauskasKristiansand OK15.24
614Rasmus Rørholt TheisenNTNUI15.26
615Oskar RøenVaregg Fleridrett15.28
616Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg15.30
617Gisle HolbergOK Skøynar15.32
618Jacob Berg LofthusNTNUI15.34
619Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø15.36
620Erik GustafssonNTNUI15.38
621Jørn SundbyLarvik OK15.40
622Eivind Romberg KvaaleBø OL15.42
623Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering15.44
624Gunnar A FiskumNTNUI15.46
625Carl Petter LyngenFrol IL15.48
626Eirik Martens SvensenKristiansand OK15.50
627Terje MaroniByåsen IL15.52
628Ståle GjelstenKristiansand OK15.54
629Bjørn EkebergIL Tyrving15.56
630Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering15.58
631Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett16.00
632Niklas ProforsNTNUI16.02
633Olav LundanesHalden SK16.04
634Jakob Kalvig SkoganNTNUI16.06
636Jon Aukrust OsmoenNTNUI16.10
637Tommy SchmidOL Trollelg16.12
638Mikkel SørensenNTNUI16.14
639Martin VisterFrol IL16.16
640Sverre Turter SandvoldNTNUI16.18
641Andreas MagerøyFrol IL16.20

H 21-E4

3 460 m, 33 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
705Kurt Ove MelbyeVerdal OK15.08
706Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett15.10
707Kyongsa RiNydalens SK15.12
708Øystein HaugFrol IL15.14
709Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett15.16
711Roar SkulbørstadOL Trollelg15.20
712Kristian Opsahl BredesenNTNUI15.22
713Øystein PettersenNydalens SK15.24
714Lars Steinar HefreBø OL15.26
715Lars Eric SætherSteinkjer OK15.28
716Øystein SørensenNydalens SK15.30
717Hans Petter MathisenNTNUI15.32
718Magnus SvingheimRaumar Orientering15.34
719Martin Grotle SoukupBækkelagets SK15.36
720Martin HosetNydalens SK15.38
721Magnus JohanssonKristiansand OK15.40
722Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK15.42
723Petter ReinemoFreidig15.44
724Halvor Eid NielsenNydalens SK15.46
725Isak BergsetNTNUI15.48
726Espen WeltzienIL Tyrving15.50
727Carl Godager KaasBækkelagets SK15.52
729Martin SchälliBækkelagets SK15.56
730Lars Henrik Verde ThonNTNUI15.58
731Mattias KarlssonFredrikstad SK16.00
732Andreas G. PoldenGneist, IL16.02
733Lars OwrenFreidig16.04
734Sjur HoviKristiansand OK16.06
736Yngve SkogstadFrol IL16.10
737Mats NordbrødenHalden SK16.12
738Jo Forseth IndgaardFrol IL16.14
740Anders TiltnesIL Tyrving16.18
741Kjetil OkkenhaugNTNUI16.20

Annonser

IOF Eventor