Norsk Orientering

Startliste for NM langdistanse

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM langdistanse
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: torsdag 10 september 2015

D 17-18 E

5 680 m, 53 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
504Kristin Helland-HansenIL Tyrving11.12
505Karine VestølVegårshei IL11.14
506Ellen Marie AriansenLillomarka OL11.16
507Kristin OttesenFredrikstad SK11.18
508Pernille OpheimFreidig11.20
509Idunn HaavengenKongsberg OL11.22
510Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering11.24
511Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OK11.26
512Marit Melby JacobsenLardal OL11.28
513Chiara Dalla SantaFrol IL11.30
5146 AurebekkTorridal IL11.32
515Åse BerganNydalens SK11.34
516Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)11.36
5173 AadlandSamnanger IL11.38
518Marie DaleSteinkjer OK11.40
519Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering11.42
520Maren Roll PaulsenFredrikstad SK11.44
521Synne Eide RappRaumar Orientering11.46
522Emilie WestinPorsgrunn OL11.48
523Hedda VonenLillomarka OL11.50
525Line SølbergOL Trollelg11.54
526Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving11.56
527Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering11.58
528Line Wegner HodtFossum IF12.00
529Astrid FiskumIL Tyrving12.02
530Emma ArnesenByåsen IL12.04
531Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett12.06
532Dorte NarumHamar OK12.08
533Anne Willkommen EikenKongsberg OL12.10
534Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)12.12
535Tonje Aasheim NymarkAskøy OL12.14
536Sigrid BjørgenHamar OK12.16
537Julie NærestadVegårshei IL12.18
538Martine TopstadLarvik OK12.20
539Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)12.22
540Oda SikkelandIL Tyrving12.24
541Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)12.26
542Silje HaugeHisøy OK12.28
543Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering12.30
544Malin SandstadFreidig12.32
545Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering12.34
546Ingvild C. FleisjeLillomarka OL12.36
547Siri MoholthKongsberg OL12.38
548Gina GranstedtHalden SK12.40
549Ingeborg EideByåsen IL12.42
550Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)12.44
551Margrethe WisløffAsker Skiklubb12.46
552Marie OlaussenFredrikstad SK12.48
553Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb12.50
554Åshild KolstadMo OK12.52
555Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb12.54
556Ingrid LundanesEmblem IL12.56
557Åshild Faller RåheimFet OL12.58

D 19-20 E

6 240 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
304Maren GrandeFrol IL11.30
306Silje ArntzenAsker Skiklubb11.34
307Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg11.36
308Ragnhild LøvliAsker Skiklubb11.38
309Kajsa Stina SandstadFrol IL11.40
310Ingunn Egeberg VáriSturla, IF11.42
311Norunn Kvistad DengerudSteinkjer OK11.44
312Ingvild WangLillomarka OL11.46
313Åsne Skram TrømborgKongsberg OL11.48
314Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb11.50
315Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK11.52
316Marte Hoff HagenByåsen IL11.54
317Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering11.56
318Nina Asheim BirkelandHalden SK11.58
319Julie HjortlandLarvik OK12.00
320Ragnhild HjermstadFossum IF12.02
321Frida SætherFreidig12.04
322Evine Westli AndersenLøten o-lag12.06
323Andrine BenjaminsenLillomarka OL12.08
324Karen Oline KolstadFreidig12.10
325Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb12.12
326Sigrid AlexandersenFossum IF12.14
327Synnøve BråtenVegårshei IL12.16
328Tonje VassendFossum IF12.18
329Anine AhlsandNydalens SK12.20
330Eirin Svanøe-HafstadFrol IL12.22

D 21-E

8 230 m, 35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203Hanne Kristine JørgensenOddersjaa SSK11.57
204Gunhild Rogne HallandNTNUI11.59
205Kine GulliksenBækkelagets SK12.01
206Christiane TrösseVaregg Fleridrett12.03
207Kristine BergliaEiker OL12.05
208Martine ÅstebølNTNUI12.07
209Hilde Sofie HansenMo OK12.09
210Karoline Dahl FosbyNTNUI12.11
211Line SundsvikFrol IL12.13
212Malin JakobssonNydalens SK12.15
214Marion HuberNydalens SK12.19
215Ida LindkvistNTNUI12.21
216Siri KollerudLillomarka OL12.23
217Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering12.25
218Tone E LyeIL Tyrving12.27
219Kristine FjeldboNTNUI12.29
220Eva JurenikovaHalden SK12.31
221Katharina RogstadNTNUI12.33
222Gøril Rønning SundFrol IL12.35
223Hanna Haugen NordbrødenHalden SK12.37
224Marta UlvensøenNTNUI12.39
225Emilie Westli AndersenLøten o-lag12.41
226Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK12.43
228Emma JohanssonFredrikstad SK12.47
229Anne M Hausken NordbergNydalens SK12.49
230Kamilla OlaussenFredrikstad SK12.51
231Hanne SandstadFreidig12.53
232Ingjerd MyhreKongsberg OL12.55
233Maren Jansson HaverstadNTNUI12.57
234Lone BrochmannBækkelagets SK12.59
235Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering13.01
236Mari FastingHalden SK13.03
237Linn HokholtNTNUI13.05
238Tone WigemyrBækkelagets SK13.07
239Anna UlvensøenNTNUI13.09

H 17-18E

7 830 m, 65 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
604Martin Gjedrem LundVerdal OK10.45
605Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering10.47
606Vegard MyklemyrEiker OL10.49
607Lars SolliMo OK10.51
609Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett10.55
610Ivar Jevne ArnesenHamar OK10.57
611Trygve LægranSteinkjer OK10.59
612Martin Borge HeirFossum IF11.01
613Sander Hildebrand RogndokkenFet OL11.03
614Ole Jakob OlsrødStokke IL11.05
615Marius PyttenKristiansand OK11.07
616Erlend Kvittum NytrøenTynset IF11.09
617Jostein TandbergNydalens SK11.11
618Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb11.13
620Simen Åmodt AmundsenLardal OL11.17
621Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering11.19
622Kristian NyhusKristiansand OK11.21
623Kristoffer NygårdVaregg Fleridrett11.23
624John RundeKristiansand OK11.25
625Jørgen VisterIndre Østfold OK11.27
626Audun Rognerud BøeFossum IF11.29
628Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK11.33
630Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn11.37
631Vegard MyhreKristiansand OK11.39
632Are WigaardOppsal Orientering11.41
633Adrian OpheimFreidig11.43
635Ludvig RødnesOppsal Orientering11.47
636Petter Vangen LunåsmoTynset IF11.49
637Bjørnar LøvliAsker Skiklubb11.51
638Gaute LundVerdal OK11.53
639Jørgen Kjos BarkenæsFet OL11.55
640Anders RønningNord-Østerdal OK11.57
641Kristian Reiersen JensenKristiansand OK11.59
642Brage JørumByåsen IL12.01
643Sigurd Svaland AasKristiansand OK12.03
644Even Lindstad BørresenHamar OK12.05
645Torkel ReinhartsenKristiansand OK12.07
646Trygve HeggedalKongsberg OL12.09
647Ole KostølKristiansand OK12.11
648Sverre Bang StøengHamar OK12.13
649Johannes Bakke AashamarKristiansand OK12.15
650Tarjei HoloFossum IF12.17
651Trygve Kristoffer LøvliHalden SK12.19
652Kjetil MølnvikFreidig12.21
653Tobias KristensenLarvik OK12.23
654Håkon Østraat SævareidHalden SK12.25
656Olav Milian Schmitt GranHalden SK12.29
657Sturla FrydenlundSturla, IF12.31
658Hallvard Arntzen FossSandefjord OK12.33
659Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn12.35
660Erlend Nilsen SandnesEmblem IL12.37
661Olav Andreas RemmenOL Trollelg12.39
662Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett12.41
663Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering12.43
664Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn12.45
665Anders HagaRaumar Orientering12.47
666Knut AasheimOppsal Orientering12.49
667Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK12.51
668Håkon Raadal BjørloHalden SK12.53
669Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK12.55
670Håvard EidsmoFreidig12.57
671Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb12.59
672Eirik Langedal BreivikNydalens SK13.01
673Audun HeimdalKonnerud IL13.03
674Peter NordbrødenHalden SK13.05

H 19-20E

9 990 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
404Stian SundsvikFrol IL11.17
405Henrik Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering11.19
406Vegard RessemFrol IL11.21
407Ola KeiseråsIL Leik11.23
409Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering11.27
410Morten JørgensenKristiansand OK11.29
411Johan Otto MunkebyFrol IL11.31
412Dovydas FreimontasKristiansand OK11.33
413Karl FremstadKongsberg OL11.35
414Rein Helle MårdalenFreidig11.37
416Erik Olsvik DengerudNydalens SK11.41
417Steinar KollerudLillomarka OL11.43
418Are Smeland NygårdseterVegårshei IL11.45
419Magne JutulstadNTNUI11.47
420Øyvind WiggenByåsen IL11.49
421Jonas RessemFrol IL11.51
422Vetle ChristiansenRaumar Orientering11.53
423Jonas Madslien BakkenNTNUI11.55
424Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering11.57
426Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK12.01
427Sigur HeggedalKongsberg OL12.03
428Elias T. MølnvikFossum IF12.05
429Dag BlandkjennKristiansand OK12.07
430Olai Stensland LillevoldFossum IF12.09
431Andreas SølbergOL Trollelg12.11
432Gaute FriestadKristiansand OK12.13
433Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn12.15
434Oskar StørmerFossum IF12.17
435Markus HolterHalden SK12.19
436Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett12.21
437Anders Felde OlaussenHalden SK12.23

H 21-E

13 630 m, 75 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4Espen SundsvikFrol IL10.36
5Lars OwrenFreidig10.38
6Glenn Tore LølandNTNUI10.40
7Jan SchmidOL Trollelg10.42
8Torbjørn SagbergIL Tyrving10.44
9Vegard Blomseth JohnsenNTNUI10.46
10Andreas G. PoldenGneist, IL10.48
12Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett10.52
13Lars Henrik Verde ThonNTNUI10.54
14Vegard DanielsenKristiansand OK10.56
16Einar TommelstadNydalens SK11.00
17Sindre Østgulen DeiszNTNUI11.02
18Daniel BlomsterVaregg Fleridrett11.04
19Bojan BlumensteinNydalens SK11.06
20Eivind Romberg KvaaleBø OL11.08
21Erik GustafssonNTNUI11.10
22Øystein SørensenNydalens SK11.12
23Per Melander OftenNTNUI11.14
24Oskar RøenVaregg Fleridrett11.16
25Simen Eid NielsenNTNUI11.18
26Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL11.20
27Sebastian TorgersenBækkelagets SK11.22
28Adrian OpheimNTNUI11.24
29Øystein HaugFrol IL11.26
30Mikkel SørensenNTNUI11.28
31Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø11.30
32Jonas Klausen EspedalNTNUI11.32
33Magnus SvingheimRaumar Orientering11.34
34Sverre Waaler KaasNydalens SK11.36
35Marius WikstrømRingsaker OK11.38
36Kyongsa RiNydalens SK11.40
37Sturla StokkelandÅlgård Orientering11.42
38Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø11.44
40Øyvind HyllesethSkien OK11.48
41Øivind Thorvald Due TrierNydalens SK11.50
42Bjørn LundanesNTNUI11.52
43Nicholas OskarssonLillomarka OL11.54
44Alan CherryVaregg Fleridrett11.56
45Sverre Turter SandvoldNTNUI11.58
46Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering12.00
47Yngve SkogstadFrol IL12.02
48Eirik RustadRaumar Orientering12.04
49Ulf Forseth IndgaardFrol IL12.06
50Rune NygaardIL Gular12.08
51Fredrik EliassonHalden SK12.10
52Rasmus Rørholt TheisenNTNUI12.12
53Eirik Martens SvensenKristiansand OK12.14
54Dag LofthusNTNUI12.16
55Paul SirumFrol IL12.18
56Harald KalagerNTNUI12.20
57Jørgen FiskumFrol IL12.22
58Dag Steinar RagvinBø OL12.24
59Kjetil OkkenhaugNTNUI12.26
60Eskil KinnebergRaumar Orientering12.28
61Isak BergsetNTNUI12.30
62Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett12.32
63Sindre RønningFossum IF12.34
64Øyvind HelgerudHalden SK12.36
65Håvard LucasenÅs-NMBU Orientering12.38
66Borger MelsomFossum IF12.40
67Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett12.42
68Carl Petter LyngenFrol IL12.44
69Anders VisterNydalens SK12.46
71Audun WeltzienIL Tyrving12.50
72Jo Forseth IndgaardFrol IL12.52
73Magne DæhliHalden SK12.54
74Øystein Kvaal ØsterbøWing OK12.56
76Bjørn EkebergIL Tyrving13.00
77Carl Godager KaasBækkelagets SK13.02
78Hans Petter MathisenNTNUI13.04
79Espen WeltzienIL Tyrving13.06
80Martin VisterFrol IL13.08
81Olav LundanesHalden SK13.10
82Jon Aukrust OsmoenNTNUI13.12
83Hans Gunnar OmdalKristiansand OK13.14

D 21 Gjest

8 230 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
271Lizzie InghamHalden SK11.45
272Jo ShepherdHalden SK11.47

Annonser

IOF Eventor