Norsk Orientering

Startliste for NM langdistanse

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM langdistanse
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: torsdag 8 september 2016

D 17-18 E

6 230 m, 55 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
11Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering12.05
12Emilie Liabakk EriksenByåsen IL12.07
13Julie NærestadVegårshei IL12.09
14Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)12.11
15Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering12.13
16Karine VestølVegårshei IL12.15
17Emilie WestinPorsgrunn OL12.17
18Kristin OttesenFredrikstad SK12.19
19Kristina VollHaugesund IL Orientering12.21
20Ellen Marie AriansenLillomarka OL12.23
21Pernille OpheimFreidig12.25
22Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK12.27
23Ida AurebekkKristiansand OK12.29
24Marit Melby JacobsenLardal OL12.31
25Synne SkjærsteinIL Tyrving12.33
26Karoline AuneHalden SK12.35
27Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK12.37
28Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering12.39
29Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL12.41
30Oda SikkelandIL Tyrving12.43
31Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering12.45
32Thea Feiring HaltiaIL Tyrving12.47
33Maria Ulseth SylteFreidig12.49
34Line SølbergOL Trollelg12.51
35Idunn HaavengenKongsberg OL12.53
36Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)12.55
37Ella Arentz HagenSandefjord OK12.57
38Margrethe WisløffAsker Skiklubb12.59
39Silje HaugeHisøy OK13.01
40Aurora MoholthKongsberg OL13.03
41Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK13.05
42Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett13.07
43Åse BerganNydalens SK13.09
44Thea DyrkornEiker OL13.11
45Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK13.13
46Thea Sildnes BaklidKonnerud IL13.15
47Tonje Aasheim NymarkAskøy OL13.17
48Vera MelkildFreidig13.19
49Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)13.21
50Ingvil AhlsandNydalens SK13.23
51Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK13.25
52Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb13.27
53Maria PrestbøenSandefjord OK13.29
54Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss13.31
55Anne Willkommen EikenKongsberg OL13.33
56Anine LomeHamar OK13.35
57Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF13.37
58Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb13.39
59Maiken Økern HågårdKonnerud IL13.41
60Synne StrandAsker Skiklubb13.43
61Ragnhild EideByåsen IL13.45
62Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)13.47
63Malin SandstadFreidig13.49
64Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK13.51
65Ane DyrkornEiker OL13.53

D 19-20 E

7 050 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
110Ingunn Egeberg VáriNTNUI12.38
111Gina GranstedtHalden SK12.40
112Synne FossøyNTNUI12.42
113Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering12.44
114Silje ArntzenNTNUI12.46
115Marie OlaussenFredrikstad SK12.48
116Emma ArnesenByåsen IL12.50
117Sigrid BjørgenHamar OK12.52
118Julie HjortlandLarvik OK12.54
119Dorte NarumHamar OK12.56
120Kristin Helland-HansenFossum IF12.58
122Ingeborg EideByåsen IL13.02
123Maren GrandeFrol IL13.04
124Evine Westli AndersenLøten o-lag13.06
125Ingrid LundanesEmblem IL13.08
126Åsne Skram TrømborgKongsberg OL13.10
127Ragnhild HjermstadFossum IF13.12
128Anine AhlsandNydalens SK13.14
129Marte Hoff HagenNTNUI13.16
130Åshild KolstadFreidig13.18

D 21-E

8 940 m, 50 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211Vigdis HobølOppsal Orientering12.25
212Helene Lund-JohansenIL Tyrving12.27
213Mari Jellum HelgerudIL Tyrving12.29
214Aurora FossøyNTNUI12.31
215Line SundsvikFrol IL12.33
216Torun AnkjellNordreisa IL12.35
217Solveig BlandkjennNTNUI12.37
218Åsa FranzenIL Tyrving12.39
219Jo ShepherdHalden SK12.41
220Camilla ÖhmanNTNUI12.43
221Mathilde Korvald SkaareIL BUL-Tromsø12.45
222Karoline Dahl FosbyNTNUI12.47
223Marianne DæhliHalden SK12.49
224Hilde Sofie HansenMo OK12.51
225Pia Skyttersæter IversenHeming Orientering12.53
226Kristin LöfgrenVaregg Fleridrett12.55
227Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK12.57
228Audhild Bakken RognstadNTNUI12.59
229Karen Oline KolstadFreidig13.01
230Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI13.03
231Anni-Maija FinckeHalden SK13.05
232Kristine FjellangerNTNUI13.07
233Kristine BergliaEiker OL13.09
234Andrine BenjaminsenLillomarka OL13.11
235Lone BrochmannBækkelagets SK13.13
236Arntraut GötschIL BUL-Tromsø13.15
237Emilie Westli AndersenLøten o-lag13.17
238Therese HaareKonnerud IL13.19
239Siri KollerudLillomarka OL13.21
240Eva JurenikovaHalden SK13.23
241Christiane TrösseVaregg Fleridrett13.25
242Lizzie InghamHalden SK13.27
243Gøril Rønning SundFrol IL13.29
244Marta UlvensøenNTNUI13.31
245Eirin Svanøe-HafstadFrol IL13.33
246Marion HuberNydalens SK13.35
247Bodil HelgerudHalden SK13.37
248Siri UlvestadNydalens SK13.39
249Sigrid AlexandersenNTNUI13.41
250Kine Hallan SteiwerHalden SK13.43
251Anne M Hausken NordbergNydalens SK13.45
252Mari FastingHalden SK13.47
253Maren Jansson HaverstadNTNUI13.49
254Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK13.51
255Ida Marie Næss BjørgulHalden SK13.53
256Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering13.55
257Kine GulliksenBækkelagets SK13.57
258Hanna Haugen NordbrødenHalden SK13.59
259Ingjerd MyhreKongsberg OL14.01
260Emma JohanssonFredrikstad SK14.03

H 17-18E

8 070 m, 63 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
308Knut KyrkjebøTIF Viking11.49
309Ole Wanvik HaugenFreidig11.51
310Erlend BrendstuenHalden SK11.53
312Hallvard Arntzen FossSandefjord OK11.57
313Axel HoveidAsker Skiklubb11.59
314Adrian OpheimFreidig12.01
315Joar GjerdahlKonnerud IL12.03
316Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering12.05
317Sam LunøeNydalens SK12.07
318Håkon LundKongsberg OL12.09
319Erlend Kvittum NytrøenTynset IF12.11
321Jostein TandbergNydalens SK12.15
323Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb12.19
324Martin Andresen SkotteFossum IF12.21
325Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø12.23
326Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering12.25
327Jonas UnsgårdIL Leik12.27
328Håkon KornmoPorsgrunn OL12.29
329Jens Didrik BergLarvik OK12.31
330Mathias VindalFreidig12.33
331John RundeKristiansand OK12.35
332Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF12.37
333Lars SolliMo OK12.39
334Bjørnar LøvliAsker Skiklubb12.41
335Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn12.43
336Mathias HermstadFreidig12.45
337Anders HaugskottOL Trollelg12.47
338Audun Rognerud BøeFossum IF12.49
339Kjetil MølnvikFreidig12.51
341Håvard RokkanMo OK12.55
342Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering12.57
343Sander Hildebrand RogndokkenNydalens SK12.59
344Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK13.01
345Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering13.03
346Elias JonssonNydalens SK13.05
347Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK13.07
348Bjørn Anders FlågenHeming Orientering13.09
349Olav Milian Schmitt GranHalden SK13.11
350Einar EkelandOddersjaa SSK13.13
351Sebastian DalandKristiansand OK13.15
352Vegard MyklemyrEiker OL13.17
353Marius PyttenKristiansand OK13.19
354Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn13.21
355Even-Johan KaspersenMo OK13.23
356Oscar LyngenFrol IL13.25
357Martin Borge HeirFossum IF13.27
358Sindre R HoltHedrum OL13.29
359Erling HjermstadFossum IF13.31
360Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett13.33
361Styrk Hundseid KamsvågFossum IF13.35
362Trygve Kristoffer LøvliHalden SK13.37
363Jørgen WulfsbergNydalens SK13.39
365Tobias KristensenLarvik OK13.43
366Lukas LilandNydalens SK13.45
367Oskar Spets StorhovFreidig13.47
368Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK13.49
369Jørgen BaklidKonnerud IL13.51
370Anders HagaRaumar Orientering13.53
371Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb13.55
372Håvard EidsmoFreidig13.57
373Einar MelsomFossum IF13.59
374Kasper FosserHeming Orientering14.01
375Eirik Langedal BreivikNydalens SK14.03

H 19-20E

10 290 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
411Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg12.20
412Henrik UpsalNTNUI12.22
415Steinar KollerudLillomarka OL12.28
416Johannes Bakke AashamarKristiansand OK12.30
417Kristian Nilsen SandnesEmblem IL12.32
418Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn12.34
420Ivar Aukrust OsmoenNTNUI12.38
421Peter NordbrødenHalden SK12.40
422Erlend Nilsen SandnesEmblem IL12.42
423Henrik EijsinkNydalens SK12.44
424Knut AasheimHalden SK12.46
426Olav Andreas RemmenOL Trollelg12.50
427Stian SundsvikFrol IL12.52
428Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI12.54
429Øyvind WiggenByåsen IL12.56
430Matias Hodne HanischKristiansand OK12.58
431Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering13.00
432Karl FremstadHalden SK13.02
433Audun HeimdalKonnerud IL13.04
434Elias T. MølnvikFossum IF13.06
435Håkon Raadal BjørloHalden SK13.08
436Olai Stensland LillevoldFossum IF13.10
437Håvard IrgensKristiansand OK13.12
438Oskar StørmerFossum IF13.14
439Vegard Jarvis WestergårdHalden SK13.16
440Dag BlandkjennKristiansand OK13.18

H 21-E

13 310 m, 74 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
511Fredrik EliassonHalden SK11.20
513Erik Olsvik DengerudNTNUI11.24
514Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø11.26
515Torbjørn SagbergIL Tyrving11.28
517Geir MoholdtIL BUL-Tromsø11.32
518Ola KeiseråsIL Leik11.34
519Eirik RustadRaumar Orientering11.36
520Anders TiltnesIL Tyrving11.38
521Alan CherryVaregg Fleridrett11.40
525Sverre Waaler KaasNydalens SK11.48
526Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)11.50
527Kristoffer NeslandNTNUI11.52
528Tim RobertsonFossum IF11.54
529Rune NygaardIL Gular11.56
530Lars OwrenFreidig11.58
532Mattis HoltFreidig12.02
533Magne JutulstadNTNUI12.04
535Jørgen MadslienNTNUI12.08
536Andreas G. PoldenGneist, IL12.10
537Vegard Blomseth JohnsenNTNUI12.12
538Vetle ChristiansenBækkelagets SK12.14
539Gustav FiskumNTNUI12.16
540Anders Felde OlaussenHalden SK12.18
541Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL12.20
542Marius WikstrømRingsaker OK12.22
543Øyvind HyllesethSkien OK12.24
544Rune OlsenBækkelagets SK12.26
545Jarkko HuovilaHalden SK12.28
546Arne Johannes LøkkenNTNUI12.30
547Halvor SaunesNydalens SK12.32
548Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett12.34
549Geir Myhr ØienRingsaker OK12.36
550Adrian OpheimNTNUI12.38
551Yngve VoldenLøten o-lag12.40
552Einar TommelstadNydalens SK12.42
553Simen Eid NielsenNTNUI12.44
554Lacho IlievHalden SK12.46
555Dag Steinar RagvinBø OL12.48
556Paul SirumFrol IL12.50
557Eirik Kamstrup HovindHalden SK12.52
558Rasmus Rørholt TheisenNTNUI12.54
559Anders VisterNydalens SK12.56
560Isak BergsetNTNUI12.58
561Markus HolterHalden SK13.00
562Håvard HagaNydalens SK13.02
563Øyvind HelgerudHalden SK13.04
564Emil AhlbäckFossum IF13.06
566Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering13.10
568Thomas Natvig ÅrstadHalden SK13.14
569Sindre RønningNydalens SK13.16
570Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett13.18
571Morten Jarvis WestergårdHalden SK13.20
572Andreas SølbergOL Trollelg13.22
574Magnus SvingheimRaumar Orientering13.26
575Matthew SpeakeLillomarka OL13.28
576Hans Petter MathisenFredrikstad SK13.30
577Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett13.32
578Simen AamodtNTNUI13.34
579Bojan BlumensteinNydalens SK13.36
580Martin VisterFrol IL13.38
581Jon Aukrust OsmoenNTNUI13.40
582Espen Hultgreen WeltzienIL Tyrving13.42
583Borger MelsomFossum IF13.44
585Nicholas OskarssonLillomarka OL13.48
586Ivar LundanesEmblem IL13.50
587Magne DæhliHalden SK13.52
588Eskil KinnebergRaumar Orientering13.54
589Yngve SkogstadFrol IL13.56
590Olav LundanesHalden SK13.58
591Jo Forseth IndgaardFrol IL14.00
592Bjørn EkebergIL Tyrving14.02
593Hans Gunnar OmdalKristiansand OK14.04
594Carl Godager KaasBækkelagets SK14.06
595Ulf Forseth IndgaardFrol IL14.08

Annonser

IOF Eventor