Norsk Orientering

Startliste for NM Sprint

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM Sprint
Arrangørorganisasjoner: Samnanger IL / Varegg Fleridrett
Dato: lørdag 7 mai 2016

D17-18 Heat 1

2 690 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1047Ida Johanne AadlandSamnanger IL09.43
3574712Heidi Therese WiestVang OL09.45
1049Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering09.47
3621315Ida AurebekkKristiansand OK09.48
3780897Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering09.49
1052Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn09.51
3646379Ane Holm GrønengLillehammer OK09.53
3709136Ellen Marie AriansenLillomarka OL09.54
3781077Emma Eithun PaulsenLillomarka OL09.57
1053Ida LehmannVaregg Fleridrett09.59
3293727Nora Marie wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering10.00
1056Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss10.04
3593340Agnes Irene LongfjeldModum OL10.05

D17-18 Heat 2

2 810 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3710548Malin OpøienOL Trollelg09.44
1057Kornelia Lønning BrurbergSturla, IF09.47
1058Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL09.48
3482809Anine HallénNydalens SK09.53
3671922Emilie WestinPorsgrunn OL09.57
3402187Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL09.58
3481462Marit Melby JacobsenLardal OL10.00
3293768Marie Bakken SørensenFreidig10.01
1061Hanne DaltveitFana IL10.03

D17-18 Heat 3

2 830 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3708542Karoline AuneHalden SK09.45
1063Constance StorvestreVaregg Fleridrett09.46
3664208Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)09.47
3297686Pernille OpheimFreidig09.48
1064Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular09.49
3598398Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK09.53
3455169Guro Skari BergerLillehammer OK09.56
3501079Martine EngebretsenHeming Orientering09.57
3621232Andrea DrangsholtKristiansand OK10.01
3574878Synne Eikeland RøstadsandNydalens SK10.04

D19-20 Heat 1

2 690 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3656477Siri MoholthKongsberg OL10.20

D19-20 Heat 2

2 810 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3391810Ingvild WangLillomarka OL10.23

D21 Heat 1

3 070 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3045911Anna UlvensøenNTNUI10.33
1025Johanne RaknerNTNUI10.35
1026Mai Elin WatsonNTNUI10.39
3011889Stefani PopovaHadeland OL10.41
1027Gunhild ForlandAskøy OL10.42
3598265Runa FremstadLarvik OK10.44
3624731Helen PalmerHalden SK10.46
3622560Gunhild Rogne HallandNTNUI10.49
3230364Eirin Svanøe-HafstadFrol IL10.50

D21 Heat 2

3 050 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3623857Sara ProforsFrol IL10.33
3781937Marthe GløersenBækkelagets SK10.34
1028Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn10.35
1029Trine BolstadGanddal IL10.36
3597481Kristine BergliaEiker OL10.37
3084340Eline DrageKongsberg OL10.38
3676871Marta UlvensøenNTNUI10.40
3598661Siri KollerudLillomarka OL10.42
3597739Hanna Haugen NordbrødenHalden SK10.44
3495504Mariell ArntzenGneist, IL10.48

H17-18 Heat 1

3 070 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3561404Jørgen WulfsbergNydalens SK09.42
3545159Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb09.43
1033Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering09.44
3502952Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb09.45
3488467Sam LunøeNydalens SK09.50
3514825Johannes BordalRingsaker OK09.51
3476496Sander Hildebrand RogndokkenFet OL09.52
3497542Håvard Landro SvingheimKonnerud IL09.53
1034Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø09.55
3625274Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF09.56
3553393Vegard MyklemyrEiker OL10.02
1035Ole Jakob OlsrødStokke IL10.03
1036Per Ivar StoklandGanddal IL10.04
3730041Anders HaugskottOL Trollelg10.05
1037Erlend BrendstuenHalden SK10.06

H17-18 Heat 2

3 050 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3597895Jørgen VisterHalden SK09.44
3388733Tarjei HoloFossum IF09.45
3498441Eirik Langedal BreivikNydalens SK09.46
3632411Eirik Sundby HålandOddersjaa SSK09.50
3693967Håkon Østraat SævareidHalden SK09.51
3385135Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb09.54
3693843Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK09.57
3389533Øyvind HjermstadFossum IF09.58
3463429Jørgen Kjos BarkenæsFet OL10.00
1039Emil LøwengreenFredrikstad SK10.01
3672177Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn10.02
1040Mathias HermstadFreidig10.03
3223336Adrian OpheimFreidig10.05
3734308Axel HoveidAsker Skiklubb10.06

H17-18 Heat 3

3 130 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3695624Jostein TandbergNydalens SK09.45
3778610Andreas SedinRaumar Orientering09.46
3571817Lavran ThorstensenOppsal Orientering09.50
3574563August Asheim BirkelandHalden SK09.51
1042Jostein BaustadHaugesund IL Orientering09.52
3335734Håkon GrandeVerdal OK09.53
3624459Olav Milian Schmitt GranHalden SK09.54
3396256Håkon LundKongsberg OL09.56
3564838Martin Andresen SkotteFossum IF09.58
1043Knut KyrkjebøTIF Viking09.59
3386745Alexander Skaug YtterbølHalden SK10.00
1044Andreas GrønbechAskøy OL10.03
3393634Martin Borge HeirFossum IF10.05

H19-20 Heat 1

3 070 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3714870Aksel MadslienNydalens SK10.13
3624079Ole KostølKristiansand OK10.14
3598141Erlend Nilsen SandnesEmblem IL10.18
1032Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett10.20

H19-20 Heat 2

3 050 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3617628Olav Andreas RemmenOL Trollelg10.18
3598679Kristian Nilsen SandnesEmblem IL10.26

H21 Heat 1

3 530 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1004Stian SolheimFana IL10.36
3588761Morten Jarvis WestergårdHalden SK10.37
3588159Sindre SandvenFossum IF10.38
1005Lok Hin MaVaregg Fleridrett10.42
3687704Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL10.43
3027265Per Melander OftenNTNUI10.45
3352408Torben Christian WendlerFredrikstad SK10.46
3614880Per WiréhnAsker Skiklubb10.50
3598240Paul SirumFrol IL10.52
1006Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)10.53
1007Oskar RøenVaregg Fleridrett10.54

H21 Heat 2

3 490 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1081Tomas EidsmoFreidig10.33
1008Espen RognsvågOs Orienteringsklubb10.34
1011Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI10.40
1015Trygve BuanesTIF Viking10.44
1016Rune NygaardIL Gular10.46
3685062Øyvind WatterdalHadeland OL10.49
3226909Simen BordalFossum IF10.53

H21 Heat 3

3 420 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1017Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)10.33
1019Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL10.35
3148673Martin FemsteinevikVaregg Fleridrett10.38
3624715Ove BaardsgaardOL Trollelg10.40
3494812Andreas G. PoldenGneist, IL10.41
3621257Andreas HøyeFredrikstad SK10.43
1021Thore KornmoPorsgrunn OL10.45
1023Bjørn HøllelandFana IL10.53

Annonser

IOF Eventor