Norsk Orientering

Startliste for KM Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: KM Mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Lierbygda OL
Dato: søndag 14 august 2011

H 17

54 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
138202Øyvind StoksethHalden SK10.57
67792Endre StoksethNydalens SK10.59
147714Henrik MårtenssonModum OL11.01
89747Geir Thomas KnutheimOK Horten11.03
97961Eirik Stærkeby JelstadModum OL11.05
112914Morten Urdal BakkeKongsberg OL11.07
160790Harald KalagerAsker Skiklubb11.09
134845Terje Faugstad BjertnesKonnerud IL11.11
141061Ola LestebergKongsberg OL11.13
159519Gunnar A FiskumIL Tyrving11.15
113159Karl Arne LeinLierbygda OL11.17
168830Erlend Engzelius GylverAsker Skiklubb11.19
129449Espen RøsteKongsberg OL11.21
91001Eirik Holth JohannessenRøyken OL11.23
497426Jonas Sommerstad JuveliLillomarka OL11.25
84741Hallvard KorenOK Moss11.27
141026Torstein HoleNydalens SK11.29
68274Pål SkogedalAsker Skiklubb11.31
144277Øyvind HelgerudHalden SK11.33
127289Kjell Arild KarlsenBækkelagets SK11.35
136566Henning SpjelkavikIL Tyrving11.37
129315Jan Richard EriksenAsker Skiklubb11.38
87006Leif ErikssonModum OL11.39
142813Morten Vilbo SørumRaumar Orientering11.41
146548Sigurd FlåganKongsberg OL11.43
116445Tord E. AndersenEiker OL11.45
155776Gustav FiskumIL Tyrving11.47
408928Jørgen HjermstadFossum IF11.49
123823Erlend IsachsenAsker Skiklubb11.51
138659Martin Grotle SoukupBækkelagets SK11.53
94139Severin BergliaEiker OL11.55
134240Erik TrøenLierbygda OL11.57
86867Jørgen MårtenssonModum OL11.59
157743Vegard Brun SagaNTNUI12.01
71545Kjetil MolundNordreisa IL12.03
157490Henrik BergmanKonnerud IL12.05
61057Øyvind StrandeRingerike OL12.07
124181Sindre Engzelius GylverAsker Skiklubb12.09
483365Gleb TikhonovKongsberg OL12.11
154257Rune RystadNydalens SK12.13
127654Emil AhlbäckFossum IF12.15
159327Henrik Drange RuudAsker Skiklubb12.17
139527Mathias DrageKongsberg OL12.19
78373Øystein SørensenBækkelagets SK12.21
400732Lars-Inge ArnevikRingerike OL12.23
66853Eirik W. MoeBækkelagets SK12.25
145052Stian JensenIndre Østfold OK12.27
68114Anders Beyer BrattliRingerike OL12.29
84467Karsten KoplandModum OL12.33
137330Thor MellaØstmarka OK12.37
10173Helge KoplandModum OL12.39
97362Halvor HorvliKonnerud IL12.43
168356Trond KortnerØstmarka OK12.45
155810Eivind TonnaLillomarka OL12.47

D 17

33 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
79045Heidi StoksethHalden SK10.58
412471Vigdis HobølOppsal IF Orientering11.00
149008Hanne StensletRaumar Orientering11.02
411732Mariann UlvestadBækkelagets SK11.04
152622Tonje Granne KvaleÅs-UMB Orientering11.06
139528Eline DrageKongsberg OL11.08
62430Kristine GrønlundRingerike OL11.10
154255Nicole RagvinNydalens SK11.12
146229Synnøve NybøKonnerud IL11.14
160318Aina VienaRingerike OL11.16
147466Kristine BergliaEiker OL11.18
158045Astrid Bredde VigIF Sturla11.20
154022Therese HaareKonnerud IL11.22
94384Ingrid WærpEiker OL11.24
159332Marte Eline UlvestadHeming/Njård OL11.26
136565Zsuzsa FeyIL Tyrving11.28
129755Ida SvanbergRøyken OL11.30
485682Henriette RuudNTNUI11.32
148998Ane Baldishol BrevigRøyken OL11.34
153681Lone BrochmannEiker OL11.36
67716Hege Ask-HenriksenKonnerud IL11.38
129073Malin EijsinkÅs-UMB Orientering11.40
131276Audrun UtskarpenOslostudentenes IK11.42
152434Anette BaklidKonnerud IL11.44
141062Ann-Karin LestebergKongsberg OL11.46
158542Tonje Kvamme DahlRingerike OL11.48
39005Milda ØhlckersIL Tyrving11.50
43837Emma LähdekorpiNydalens SK11.52
38375Hilde HovdenakModum OL11.54
92605Live Bredholt JørgensenSandefjord OK11.56
68166Heidi VogtØstmarka OK11.58
168806Siri Sjødin DrangeAskøy OL12.02
488030Hannele TonnaFinland12.02

H 40

16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
89556Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb11.00
124215Gunnar Engen VikNydalens SK11.04
400911Håvard Wessel PettersenBerger og Svelvik OL11.06
155780Endre UlsakerHemsedal IL11.08
166666Tommy JauhojärviAsker Skiklubb11.10
64743Tore HansenOK Skeidi11.12
157168Lars BaklidKonnerud IL11.14
124993Per Olav LaukliKonnerud IL11.18
134847Einar GisholtFossum IF11.20
401132Pål SommerheinOK Horten11.22
89068Rune SørensenIF Sturla11.24
112638Svein GranerudAsker Skiklubb11.26
129921Helge GisholtOK Skeidi11.28
485338Gjermund GravirAsker Skiklubb11.30
157055Ivar MølnvikFossum IF11.34
98544Morten KristoffersenOppsal IF Orientering11.36

H 45

27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
154281Torgeir E. AndersenEiker OL11.01
76208Espen LøeKongsberg OL11.03
61055Juha VienaRingerike OL11.07
127303Magne KnudsenØstmarka OK11.09
81268Guttorm L EggeOslostudentenes IK11.11
159624Snorre FrydenlundIF Sturla11.13
114236Reidar StensengKonnerud IL11.15
123476Jan Tore HenriksenNydalens SK11.17
154006Njål SvingheimKonnerud IL11.19
128429Tibor VáriIF Sturla11.27
118382Per Ola UlsethNydalens SK11.29
88614Trond BrevikFossum IF11.33
160905Rolv Anders SystadLyn Ski11.39
411516Terje NæssFossum IF11.47
86976Øyvind DrageKongsberg OL11.55
111551Anders NybøKonnerud IL12.01
157519Gunnar HopeModum OL12.05
412453Sven OhrvikKonnerud IL12.09
60614Nils Inge BrurbergIF Sturla12.11
123960Håkon LøvliAsker Skiklubb12.15
411747Stig BjergaardNydalens SK12.19
483036Bjørn Henning GrandalIL Tyrving12.21
402985Erik SaugerudKonnerud IL12.23
145176Lars KrügerNydalens SK12.29
155538Arne Håkon JørgensenSandefjord OK12.37
158106Bjørn Sverre GulheimKolbotn & Skimt OL12.39
86977Svein Erik SøgårdKongsberg OL12.41

H 50

25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
406011Rune MoianAsker Skiklubb11.05
98504Lars HjermstadFossum IF11.21
157198Trond RønnebergAsker Skiklubb11.23
158121Pål Woldstad HanssenEiker OL11.25
400006Morten KarlsenMåren OK11.31
483342Roar GrandeKongsberg OL11.35
401134Nils HæstadFossum IF11.37
167028Per SchancheAsker Skiklubb11.41
142778Bjørn WilladssenHeming/Njård OL11.43
146569Ivar LindsethRingerike OL11.45
146576Per Arne ArnesenKolbotn & Skimt OL11.49
119524Trond BaklidKonnerud IL11.51
78999Per Gunnar DahlRingerike OL11.53
91404Øivind MyhreKongsberg OL11.57
79068Martin GranlyLillomarka OL11.59
160802Kristian KalagerAsker Skiklubb12.03
400460Tormod StrandMåren OK12.07
487949Hallvard FjærLillomarka OL12.13
412221Roy GjerdingOK Moss12.17
400286Morten DueMåren OK12.25
10248Jens Kristian KoplandModum OL12.27
167059Georg KapperudOppsal IF Orientering12.31
487940Roger MostueOppsal IF Orientering12.33
98956Kolbjørn KasinKongsberg OL12.35
156316Terje MathisenNydalens SK12.51

H 55

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80466Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn11.01
145481Kjell SvanbergRøyken OL11.05
158010Svein S JacobsenIL Tyrving11.11
69028Are EriksenOslostudentenes IK11.17
410794Øyvind SørlieHadeland OL11.25
144695Øyvind GylverAsker Skiklubb11.31
139664Kjell StenstadvoldIL Tyrving11.35
80665Einar JensenNydalens SK11.45
144105Morten JohannessenRøyken OL11.51
146584Morten DåsnesRingerike OL11.55
483010Torgeir StrandhagenRøyken OL12.01
146380Petter F. JohannessenIF Sturla12.09

H 60

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
126073Hans Lyder HaareKonnerud IL11.05
156593Øyvind HoveidAsker Skiklubb11.51
139663Per ØhlckersIL Tyrving11.57
94141Åmund TonnaEiker O-lag12.17

H 65

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
167850Henning GaarderKonnerud IL10.58
66575Torgeir BrochmannEiker OL11.00
78778Lars Martin GjeinStokke IL11.08
156867Rolf GjølbergLarvik OK11.26
87525Helge RevhaugRingerike OL11.34
147450Lasse VråleIF Sturla11.38
111552Per DalheimKonnerud IL11.40
79164Geir TrøanKolbotn & Skimt OL11.56
156918Bjørn W. LudvigsenIF Sturla12.06

H 70

19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
98987Leiv HopeKongsberg OL11.04
129318Steinar RuudKonnerud IL11.06
121601Ronald MalcomLarvik OK11.10
483762Per Øystein AndersenLarvik OK11.14
78968Tor DrageHaugerud IF11.16
86980Finn Åge ØsternKongsberg OL11.22
89499Knut JacobsenSandefjord TIF11.24
149002Per LundLarvik OK11.32
134799Ole Einar DalenRingerike OL11.44
124218John LaukliKonnerud IL11.50
146608Birger GarbergRingerike OL11.54
79565Tormod HøymyrIF Sturla11.58
94503Oddvar GjelstadSandefjord OK12.00
89111Magnar ReppesgårdHedrum OL12.02
412580Bjørn GunnerødAsker Skiklubb12.08
62370Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK12.12
67705Helge TvedtenLarvik OK12.14
128448Elling FrøvollIF Sturla12.16
159927Asbjørn BræckKongsberg OL12.18

H 15-16

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
47482105Iver SørensenIF Sturla11.09
475134798Geir Strande SyrristRingerike OL11.13
476139440Håvard MyhreKongsberg OL11.29
477158048Yngvar Høimyr SolbergIF Sturla11.37
478130292Sigurd Tandberg RyanAsker Skiklubb11.43
47998953Aleksander Løe MyrlingKongsberg OL11.49
480142718Eilif Tandberg SwensenAsker Skiklubb11.53
481134227Henrik EijsinkÅs-UMB Orientering11.57
482155777Ola JordheimHemsedal IL11.59
483134794Lars GrønlundRingerike OL12.05
485142667Dzmitry KarpenkaAsker Skiklubb12.07
484157056Elias T. MølnvikFossum IF12.15

H 13-14

16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
109322Olav HeggelundLierbygda O-lag00.00
142119523Truls Sildnes BaklidKonnerud IL11.11
143156892Styrk HeenLierbygda OL11.13
144142612Ola Tandberg RyanAsker Skiklubb11.21
145411357Einar Moe TandbergModum OL11.23
146155779Håvard UlsakerHemsedal IL11.25
147159626Sturla FrydenlundIF Sturla11.27
148123936Ragnar NerstenFossum IF11.29
149412254Audun HeimdalKonnerud IL11.31
150412224Bjørnar LøvliAsker Skiklubb11.37
151129035Anders LøsetRingerike OL11.41
152148488Håvard Landro SvingheimKonnerud IL11.43
153485460Sigurd RønningModum OL11.49
154118538Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb11.55
15587545Sander ArnevikRingerike OL11.59
156147092Pål SponeModum OL12.01

D 40

15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
89067Kristin SørensenIF Sturla11.03
71557Lill-Kristin EngerModum OL11.07
78998Anne-Kristin KvammeRingerike OL11.15
408988Elise GisholtFossum IF11.19
71548Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb11.21
158432Aud Ellen BrevikIF Sturla11.23
400254Kjersti Holt HanssenMåren OK11.27
154005Ina Cecilie LandroKonnerud IL11.33
144976Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeRøyken OL11.39
60613Kari Jussie LønningIF Sturla11.41
135346Marit EgnerAsker Skiklubb11.47
96534May Ingela HopeModum OL12.03
69049Ingrid Eide RappRaumar Orientering12.11
159025Line Skjevik ArnevikRingerike OL12.13
161766Heidi SønsterudbråtenRaumar Orientering12.17

D 45

25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
412581Else GrandalIL Tyrving11.01
141691Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb11.07
89481Alix Young VikNydalens SK11.13
86540Hanne RådstogaAsker Skiklubb11.15
157518Anne-Karine HaflanNydalens SK11.17
412451Veslemøy SolbergKonnerud IL11.21
157987Solveig SikkelandIL Tyrving11.23
143537Ingvild TandbergAsker Skiklubb11.27
87531Eirin MathiesenRingerike OL11.29
124881Kristin TandbergAsker Skiklubb11.31
149101Tove HeimdalKonnerud IL11.33
96628Anne Marit BjergaardNydalens SK11.35
97963Tove Beate JelstadModum OL11.39
91403Hilde StorløkkenKongsberg OL11.41
138776Randi NicolaisenAsker Skiklubb11.45
128430Helle Egeberg VáriIF Sturla11.49
60606May Bente BrurbergÅs-UMB Orientering11.55
409244Marianne ArnesenAsker Skiklubb11.57
91407Anita Sørensen DrageKongsberg OL12.01
96705Eva SyversenRøyken OL12.07
480158Krisitin FleisjeNittedal OL12.09
134795Ellen GrønlundRingerike OL12.11
160811Maria PerssonAsker Skiklubb12.13
152458Marianne NjåsteinIL Tyrving12.15
89074Inger Lise HoleKonnerud IL12.19

D 50

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
91002Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL12.09

D 55

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
145480Bjørg SvanbergRøyken OL11.53

D 60

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
82966Aud I SpjelkavikIL Tyrving11.30
150384Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL11.42
87520Kari StrandeRingerike OL11.46
89391Nora UrsinFossum IF12.04

D 65

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
98986Hanne BræckKongsberg OL11.02
87562Kjersti ThoStabæk IF11.18
144060Gry Bruland VråleIF Sturla11.20
144979Birgitte BekkelundRøyken OL12.10

D 70

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
146268Anbjørg LaukliKonnerud IL11.12
78969Unni DrageHaugerud IF11.28
89834Rannveig SommerheinOK Horten11.36
89120Margith ReppesgårdHedrum OL11.48
90992Torunn Hege FrøvollIF Sturla11.52

D 15-16

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
174408271Katinka Jussie BrurbergIF Sturla11.03
175123944Marit NerstenFossum IF11.09
176124753Ingrid LøsetRingerike OL11.11
177139609Åsne Skram TrømborgKongsberg OL11.19
17886849Anna MårtenssonModum OL11.25
179146230Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb11.37
180111576Ingunn Egeberg VáriIF Sturla11.43
181411487Ragnhild LøvliAsker Skiklubb11.47
182136943Guro JordheimHemsedal IL11.59
18386872Heidi MårtenssonModum OL12.03
184159625Magnhild FrydenlundIF Sturla12.05
185119288Vilde Bredholt JørgensenSandefjord OK12.11

D 13-14

14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
113167480Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL11.15
114145284Siri GrandalIL Tyrving11.17
115146420Tilla Farnes HennumLierbygda OL11.19
116151174Hanne GrandalIL Tyrving11.33
117157134Caroline BergmanKonnerud IL11.35
11889059Fride SørensenIF Sturla11.39
119413290Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb11.45
120129566Siri MoholthKongsberg OL11.47
121121564Tone Nordbye NybøKonnerud IL11.51
122137331Oda SikkelandIL Tyrving11.53
123124866Synne Eide RappRaumar Orientering11.57
124413280Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb12.03
125130733Ingvild C. FleisjeNittedal OL12.05
126160973Stine NjåsteinIL Tyrving12.07

H 17C

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
168333Narve J. BrennaHemsedal IL11.44

H 13-16C

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
123595Erik Linvåg NæssFossum IF11.52

H 13-16N

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Jonas Haugen AtteråsOK Skeidi11.15

H 11-12

16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
121652Erling HjermstadFossum IF11.04
144600Syver Røhnebæk KongsrudModum OL11.06
125657Vegard LøvliAsker Skiklubb11.08
148486Håvard HjermstadFossum IF11.10
167479Aslak HeimdalKonnerud IL11.16
160448Erik Hæstad BjørnstadFossum IF11.28
168818Axel HoveidAsker Skiklubb11.32
132176Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF11.34
130756Jørgen BaklidKonnerud IL11.38
88771Joar GjerdahlBerger og Svelvik OL11.46
137270Sølve DrageKongsberg OL11.54
137310Sander ArntzenLierbygda OL11.56
120881Øyvind HjermstadFossum IF12.02
157487Espen Hegstad KrügerNydalens SK12.04
146587Oskar ArnevikRingerike OL12.08
124693Fredrik GrønlundRingerike OL12.10

H 10

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
132587Haakon Kristoffer OlssonLierbygda OL11.21
139509Vetle DrageKongsberg OL11.23
78533Erik MårtenssonModum OL11.27
158433Egil FrydenlundIF Sturla11.29
134571Lars Young VikNydalens SK11.45
159021Håkon NordbøModum OL11.53

D 17C

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
400931Trude HansenBerger og Svelvik OL11.20
Marit Follestad TandbergModum OL11.26
127050Ragnhild NerstenFossum IF11.40
167103Kirstine LaukliKonnerud IL11.58
144601Solveig KongsrudModum OL12.00

D 13-16C

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
123594Sara Linvåg NæssFossum IF11.48
118499Helene Nordbye NybøKonnerud IL12.06

D 11-12

15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
129922Synne StrandLierbygda OL11.00
158007Solveig Hernandez VråleIF Sturla11.02
124882Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb11.12
128446Åshild Egeberg VáriIF Sturla11.14
116486Hanna Løe MyrlingKongsberg OL11.18
119522Thea Sildnes BaklidKonnerud IL11.22
155540Aurora MoholthKongsberg OL11.24
155778Elin UlsakerHemsedal IL11.26
124994Marie LaukliKonnerud IL11.30
144106Thea Charlotte HansenRøyken OL11.36
139576Frida Bakken UlsethNydalens SK11.42
132177Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF11.50
161760Kornelia Lønning BrurbergIF Sturla12.04
119289Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK12.06
161767Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering12.10

D 10

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
124869Kristine Eide RappRaumar Orientering11.19
137390Vilja Solberg OhrvikKonnerud IL11.25
154061Anniken RanvikKonnerud IL11.31
124708Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL11.33
160946Carolina Hernandez VråleKonnerud IL11.35
154067Jenny BaklidKonnerud IL11.37
132010Mari Landro SvingheimKonnerud IL11.39
154062Andrea RanvikKonnerud IL11.41
412748Julie Henriette ArnesenKonnerud IL11.43
153567Hanne Eide RappRaumar Orientering11.47
142796Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb11.49
123961Karoline Egner GranerudAsker Skiklubb11.51

N Åpen

23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
153882Emma Aasen StrømsnesLierbygda OL00.00
152432Hedda Haugen AskLierbygda OL00.00
147278Sigurd AskLierbygda O-lag00.00
147529Sindre GisholtFossum IF00.00
88804Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL00.00
71649Kaja GrandalIL Tyrving00.00
168796Petra HoveidAsker Skiklubb00.00
67403Ingeborg KvarmeRøyken OL00.00
152415Marie KvarmeRøyken OL00.00
124995Mathias LaukliKonnerud IL00.00
149162Konstanse MoholthKongsberg OL00.00
168327Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb00.00
153853Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb00.00
165677Emilie Stenslet HalsRaumar Orientering00.00
149009Sverre StrandLierbygda OL00.00
80696Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering00.00
89072Iselin SørensenIF Sturla00.00
123915Vilje Palmberg ThorsenKonnerud IL00.00
113251Even TrømborgKongsberg OL00.00
156941Kasper Bakken UlsethNydalens SK00.00
157737Pia Young VikNydalens SK00.00
88774Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL00.00
154526Henning JohannessenAskøy OL11.20

H 11-12N

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
147528Peter GisholtFossum IF11.20
413169Gjermund TandbergModum OL11.30

D 11-12N

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
156891Eir HeenLierbygda OL11.10
132634Hannah Haugen AskLierbygda OL11.25
167068Stine Elene HoleKonnerud IL11.35

Annonser

IOF Eventor