Norsk Orientering

Startliste for Foll-O-karusellen #4

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #4
Arrangørorganisasjon: Oppsal Orientering
Dato: onsdag 27 august 2014

D 11-12

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203003Noor DirroMåren OK
179805Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL
176228Christine KureÅs-NMBU Orientering
193097Tiril LilleheierÅs-NMBU Orientering

D 13-14

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203743Carmen DirroMåren OK
192116Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL
183811Kjersti LundqvistÅs-NMBU Orientering
204558Linn Mei WaalerMåren OK

D 15-16

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
408844Eline Lund WestgaardOppsal Orientering

D 17-

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
197922Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering
199488Ingrid Bjørshol HolmOppsal Orientering
184303Hege Ynn JødalBækkelagets SK
181542Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering

D 40-

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
157499Jenny ByvaldPrivat
136974Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering
91550Maria TorgersenBækkelagets SK

D 50-

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
400598Grete BerntsenMåren OK
174994May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering
197992Mona StrandMåren OK
91573Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering

D 60-

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
92537Ingeborg BakkenMåren OK
400193Jessica KathleMåren OK
204601Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL

D 70-

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
412217Inger Lise BjordalOppsal Orientering
408172Unni BøhlerengenMåren OK

H 11-12

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
197814Andreas GjetangerMåren OK
186907Anselm ReichenbachOppsal Orientering
184396Nils TveiteÅs-NMBU Orientering
135139Even WollebekÅs IL - Ski

H 13-14

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
411884Alrik AasestadÅs-UMB Orientering
204777Lukas BjeldeMåren OK
169676Matis BrøndboÅs-NMBU Orientering
200249Fredrik Fossan-waageBækkelagets SK
200249Fredrik Fossan-Waage
157126Terjei LillehammerÅs-NMBU Orientering
186874Markus Månum MoenMåren OK
197932Andreas MoldskredOppsal Orientering
193868William Resvoll SkaugOppsal Orientering

H 13-16N

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
158122Aron AnderssonMåren OK
158044Håkon Andre UlvenKolbotn og Skimt OL

H 15-16

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
153308Linus OlhansÅs-NMBU Orientering
412980Lavran ThorstensenOppsal Orientering

H 17-

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
194508Knut AasheimOppsal Orientering
177948Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering
157500Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering
159509Nils Petter FremmingHeming Orientering
167705Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL
79721Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL
91600Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering
184336Erik PerssonOppsal Orientering
165808Arturs PutninsÅs-NMBU Orientering
154220Henning RøbergNittedal IL - Ski
130718Morten TangenHamar OK
80018Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering
38368Arne TorgersenBækkelagets SK

H 40-

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
119336Bjørn AasestadÅs-UMB Orientering
146383Olav EideOslostudentenes IK
206020Per JohanssonPrivat
408307Truls KvaaseBækkelagets SK
178359Andreas LundqvistÅs-NMBU Orientering
413165Pål WinsentsMåren OK

H 50-

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
183833Roar BjordalOppsal Orientering
80596Bård BjørheiKolbotn og Skimt OL
204600Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL
400286Morten DueMåren OK
77361Petter FureOppsal Orientering
412942Trond HolterMåren OK
89632Olav JohannessenKolbotn og Skimt OL
184315Ove Kristian JødalBækkelagets SK
400006Morten KarlsenMåren OK
190254Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering
180932Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering
199744Ove MartinsenHauketo IF

H 60-

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
89526Jon FredriksenHauketo
186847Jon FærdenKolbotn og Skimt OL
186215Geir TrøanKolbotn og Skimt OL
312743Stein TurtumøygardMåren OK
180270Trond WettergreenDriv IL
199657Nils-Petter WiikDriv IL

H 70-

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
168487Åsmund JahrDriv IL
152372Tor KaurinMåren OK
160730Carl-Fred. KolderupStabæk IF
80598Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL
78632Magnar NilsenKolbotn og Skimt OL
78982Per Erik SørensenHaugerud IF

D -12N

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
192432Oline Bjerknes FagerlidMåren OK
192957Guro FrøsethKolbotn og Skimt OL
170776Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL
204774Malin GjetangerMåren OK
184397Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering
487940Helene Størseth LundeMåren OK
132941Camilla LundqvistÅs-NMBU Orientering
157163Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL

H -12N

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
485352Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering
412051Benjamin ClewingÅs-NMBU Orientering
204533Aksel EideBækkelagets SK
88993Sander FrantzenKolbotn og Skimt OL
191207Magnus Kvarme GangnæsÅs-NMBU Orientering
192671David Megard GrønliKolbotn og Skimt OL
97537August Holth-SiegelÅs IL - Ski
97865Jorgen JohansenMåren OK
89684Simen JohansenMåren OK
203311Jonas KroghOppsal Orientering
191110Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering
97451Peter Evensen SolhjellSoon IK
207007Sigurd StoraunetÅs-NMBU Orientering

Åpen B

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80098Audun BjerknesMåren OK
191198Thor Ivar GangnæsÅs-NMBU Orientering
158106Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL
181702Kjetil JacobsenHamar OK
178349Nina LundqvistÅs-NMBU Orientering
157493Jon MøretrøKolbotn og Skimt OL
91344Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL
180125Anne NilsenÅs-NMBU Orientering

Åpen C

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
62291Sander FeylingKolbotn og Skimt OL
62292Sebastian FeylingKolbotn og Skimt OL
184147Linda FredhHamar OK
158115Ivar UlvenKolbotn og Skimt OL

LangLett

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204500Joachim ArnesenKolbotn og Skimt OL
146576Per Arne ArnesenKolbotn & Skimt
91352Tora FrøsethKolbotn og Skimt OL
179401Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering

Annonser

IOF Eventor