Norsk Orientering

Startliste for O-land 2015

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: O-land 2015
Arrangørorganisasjon: Hadeland OL
Dato: fredag 19 juni 2015 - søndag 21 juni 2015

Had-O-Land - dag 1: SprintHad-O-Land - dag 2: MellomdistanseHad-O-Land - dag 3: Langdistanse

N-åpen

1 300 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
42571205Amund Hagberg SolumRond OL18.06
426212637Martin Christoffer BorgIL Koll18.07
427157063Lars GjerdingenHadeland OL18.08
428211710Erik Dehli SaxhaugRaumar Orientering18.09
429202210Rakel Oikonomakis BergsetIL Veten18.10
430173254Emilia DiesenVang OL18.11
431205411Lauritz BrunborgNittedal OL18.12
432212249Emina Liné Halmstad AndersenGjø-Vard OL18.13
433202272Sebastian HofossHadeland OL18.14
43471457Tuva MyklesetVang OL18.15
435180944Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL18.16
436204702Nikolai TesloHadeland OL18.17
43771459Mina Bleken RudVang OL18.18
43871458Maren Bleken RudVang OL18.19
43972370Benjamin ElverhøiVang OL18.20

D -10

1 400 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
405190259Maren HenriksenHalden SK18.01
406201972Marie KravdalGjø-Vard OL18.02
407213757Marie ScheeleNydalens SK18.03

D 11-12

1 500 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
37380043Anne FrøislandVang OL18.03
374196903Ida Marie FlågenHeming Orientering18.04
375217724Serine JørgensenLillehammer OK18.05
376188886Emma DåsnesVang OL18.06
377213167Hannah Syrdal ØenHeming Orientering18.07
37871456Julie MyklesetVang OL18.08
379209712Astrid RognstadHadeland OL18.09
380177763Selma Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK18.10

D 13-14

1 500 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
326195675Karoline BjørnerødOK Moss18.05
327157482Oda ScheeleNydalens SK18.06
329212391Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL18.08
330201989Kristine KravdalGjø-Vard OL18.09
331155546Ingeborg RognstadHadeland OL18.10
332413058Berthe TesloHadeland OL18.11

D 13-16C

1 500 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
328206112Ella SkoglundIL Veten18.02
381203464Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL18.11
38239536Ada Helene GulliksenIndre Østfold OK18.12

D 15-16

1 500 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
169179378Maren Sofie GulliksenIndre Østfold OK18.05
170176217Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss18.06
171180937Aurora GjølsjøOK Moss18.07
172203471Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK18.08
173158846Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering18.09
174197788Rikke Blakkestad IngesenSarpsborg OL18.10
175206908Ingrid BredalenNittedal OL18.11
176178188Emma Eithun PaulsenNittedal OL18.12
177203483Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK18.13

D 17-C

1 700 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
356202992Cecilie Christin KvermeFossum IF18.11
357187205Tiril ReksnesHadeland OL18.12
358182086Kristin GjølsjøOK Moss18.13
359159324Helene KartomtenVang OL18.14
36092074Kjersti FrøislandVang OL18.15
361176151Kathrine TollehaugEiker OL18.16
362191175Mona Sandaker MyklesetVang OL18.17
363186982Hilde Gunn HellenesOK Skeidi18.18
364132006Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering18.19
365202262Mona SveenVang OL18.20

D 17-20

1 600 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
93176073Nora Hui AndersenHamar OK18.06
94199489Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK18.07
95183300Ingvild C. FleisjeLillomarka OL18.08
96208746Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK18.09
97202404Anna DowlingWROC18.10
98202263Nicola BlatchfordNewcastle Orienteering Club18.11

D 35-

1 600 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10080407Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK18.13
102182073Monica BerglundRingerike OL18.15
10480828Tone Bleken RudVang OL18.17
105158545Astrid KravdalGjø-Vard OL18.18

D 40-

1 600 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
108197831Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll18.21
10992121Berit BergsetIL Veten18.22
11080770Monica SyrdalHeming Orientering18.23
111192594Else Kari ScheeleNydalens SK18.24
11288609Heidi GabrielsenRaumar Orientering18.25
113195740Audrun UtskarpenOslostudentenes IK18.26

D 45-

1 500 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
179189101Eivor StensrudRaufoss IL Orientering18.15
181130705Astrid RuudNittedal OL18.17
182155726Ane BjørnsgaardLillehammer OK18.18
18376108Hege SolerødGjø-Vard OL18.19
184147541Tone Karina IngesenSarpsborg OL18.20
186411719Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering18.22
187187127Ann Elin FlågenHeming Orientering18.23
188480176Eirin LodgaardRaufoss IL Orientering18.24
19089533Anita StensethSnertingdal IF Orientering18.26
191192163Marit B. EithunNittedal OL18.27
192194448Marianne ReuschHeming Orientering18.28

D 50-

1 500 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
200201974Mari HernandezOL Toten-Troll18.36
201175937Kristin FleisjeNittedal OL18.37
202181360Kjersti HovFossum IF18.38
203216985Hilde StorløkkenKongsberg OL18.39
20439215Lene KinnebergRaumar Orientering18.40
205202271Karen BlatchfordNewcastle Orienteering Club18.41
20690376Unni StenhammerRaumar Orientering18.42
207411679Tone BakkenLillomarka OL18.43

D 55-

1 500 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
287184157Grete HoviSkien OK18.42
28866661Wenche BjørnstadRingsaker OK18.43
28998609Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL18.44
290157293Kari NatvigNittedal OL18.45
29189841Lena GottfridssonNittedal OL18.46
292214847Liv Inger PrangerødTistedalen FL18.47
293190571Bente LineIndre Østfold OK18.48
294176244Grete Berge OwrenFreidig18.49
295203790Reidunn HallanLillomarka OL18.50

D 60-

1 500 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
25884415Britt GunnarssonKristinehamns OK18.13
259215006Margrete JørandliGjø-Vard OL18.14
260181113Lis DæhliLøten o-lag18.15

D 65-

1 400 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
307215113Marit SørensenIndre Østfold OK18.09
308197880Signe HeivollSøgne og Songdalen OK18.10

D 70-

1 400 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
302201694Elin DahlenRingerike OL18.04
30498487Lajla TidemannGjø-Vard OL18.06

D 75-

1 400 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
29897448Inger E. VamnesHamar OK18.00
299176012Margith ReppesgårdHedrum OL18.01
300211595Tirill Liby SeipOK Skeidi18.02

H -10

1 400 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
409180940Eskil BrændenLillomarka OL18.05
410184001Amund FlaskerudOL Toten-Troll18.06
412208390Mathias LinløkkenØstmarka OK18.08
413201737Rasmus BerglundRingerike OL18.09
415188854Ola DåsnesVang OL18.11

H 11-12

1 500 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
389208999Christian Fredrik BorgIL Koll18.19
390197713Tor Erling GjølsjøOK Moss18.20
391212569Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL18.21
392201736Mikkel BerglundRingerike OL18.22
393194460Fridtjof ReuschHeming Orientering18.23
394193682Arthur BrunborgNittedal OL18.24
395170812Alfred BjørnerødOK Moss18.25
396152754Per Ingvar TollehaugEiker OL18.26
397179860Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL18.27
398203671Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK18.28

H 11-12N

1 300 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
440158419Jo Randar HolmøyHadeland OL18.21

H 13-16C

1 500 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
400177762Axel Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK18.30
402412452Joakim Eriksrud KarlsenOppsal Orientering18.32

H 15-16

1 600 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
115208085Eskil FrøislandVang OL18.28
116198904Peter GisholtFossum IF18.29
118120710Njaal Ellegaard MelbyVang OL18.31
119209873Bjørn Anders FlågenHeming Orientering18.32
121201650Vegard LøvliAsker Skiklubb18.34
122186896Elias Skjolden SørensenLillomarka OL18.35
123188458Fredrik SveenVang OL18.36
124211451Sigurd GjerdingenHadeland OL18.37
125158026Elias ØhmanGjø-Vard OL18.38
128159325Ole Johan BråtenVang OL18.41
129191177Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange18.42
130195875Simen BallangrudRaufoss IL Orientering18.43

H 17-C

1 700 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
367400186Lars-Erik ØsterudEiker OL18.22
368187234Morten AndresenOK Skeidi18.23

H 17-20

1 800 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
63181015Karl Kristen GjølsjøOK Moss18.21
64134774Bjørnar KvåleHadeland OL18.22
65411529Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering18.23

H 35-

1 800 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
83211530Mattis MyhreFrol IL18.41

H 40-

1 800 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
73157144Roar SaxhaugRaumar Orientering18.31
74215534Håkon DåsnesVang OL18.32
7561943Tore BjørnerødOK Moss18.33
7671663Lars BerglundRingerike OL18.34
77158017Martin ØhmanGjø-Vard OL18.35
78176318Henning Bratland CarlsenOK Moss18.36
79168972Trond FlaskerudOL Toten-Troll18.37
80145164Henrik Bleken RudVang OL18.38
81178333Jan Ola PedersenVang OL18.39
82217374Roar SkoglundIL Veten18.40

H 45-

1 600 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
140134846Einar GisholtFossum IF18.53
141155727Jan LenndinLillehammer OK18.54
142411539Anders FlågenHeming Orientering18.55
143194449Christian ReuschHeming Orientering18.56
14471067Per Olav AndersenHalden SK18.57
145206921Tore BredalenNittedal OL18.58
146202211Reidar SelmerFreidig18.59

H 55-

1 500 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208202141Herman BakkeLøten o-lag18.44
20989792Ivar BergsetIL Veten18.45
210176152Thor Inge TollehaugEiker OL18.46
214400936Geir OwrenFreidig18.50
21974968Tor StrandRaumar Orientering18.55
221483728Petter GullikstadRøros IL18.57
222152511Øivind MyhreKongsberg OL18.58
224207731Bjarte LindstadOL Toten-Troll19.00
230402029Yngve GottfridssonNittedal OL19.06

H 60-

1 500 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
236184572Harald HoviSkien OK19.12
237197800Ragnar Niemi BergStokke IL19.13
238204649Ola BroxOL Toten-Troll19.14
239217340Bård NatvigNittedal OL19.15
240201595Øivind FadumSande Sportsklubb19.16
241487974Sjur GjestvangOL Toten-Troll19.17
24284389Stefan GunnarssonKristinehamns OK19.18
243197876Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK19.19
244205586Fredrik SteiwerLillomarka OL19.20

H 65-

1 500 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
277171167Dag Rønning JensenOL Trollo18.32
278206901Terje MalmHamar OK18.33
279214919Hasse BergstrømIL Tyrving18.34
280214964Helge RevhaugRingerike OL18.35
28184392Christer GillenäsKristinehamns OK18.36

H 70-

1 500 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
266211376Tormod DahlenRingerike OL18.21
267217496Tormod HegdahlHeming Orientering18.22
270208683Terje ThrondsenNittedal OL18.25
27191425Sigvald RobberstadHalsnøy OL18.26

H 75-

1 400 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
312181511Jon C. FougnerHeming Orientering18.14
316192660Jon Vegard LundeLillehammer OK18.18
317188806Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange18.19
318168119Erling TidemannLommedalens IL18.20
319203598Magnar ReppesgårdHedrum OL18.21
320203224Roger TorperIndre Østfold OK18.22

H 80-

1 400 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
311202401Nils JanssonSkattkärrs SOK18.13

H 21

2 100 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
21203615Håkon Nergaard BergStokke IL18.31
33196844Magne HagaRaumar Orientering18.32
34156787Isak BergsetNTNUI18.33
35202208Johan AntonssonOK Löftan18.34
36202355Christian NilssonOK Löftan18.35
37129688Eirik RustadRaumar Orientering18.36
38202259Jarrah DayAustralopers Orienteering Club18.37
39160833Håvard LucasenÅs-NMBU Orientering18.38
40Jemery DayAustralopers Orienteering Club18.39
41170810Magnus SvingheimRaumar Orientering18.40

D 21

1 800 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
44203565Ingrid TronshaugStokke IL18.00
43184454Kaisa SvergjaRaumar Orientering18.01
4667791Barbro KvåleHadeland OL18.04
50136903Hildegunn LindstadOL Toten-Troll18.08
5184858Solveig BlekenHadeland OL18.09
5279054Ine HoviÅs-NMBU Orientering18.10
54149001Anne Johanne LindNydalens SK18.12

H 17 AK

1 500 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
29671568Stein Arve SkjakerHadeland OL18.51
29797558Ole Underthun JohansenIL Tyrving18.52

H 50-

1 600 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
14797998Frode HaugHamar OK19.00
149208050Håkon LøvliAsker Skiklubb19.02
150400820Kjetil StenhammerRaumar Orientering19.03
151132005Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering19.04
152210110Guttorm L EggeOslostudentenes IK19.05
153184297Jan Tore HenriksenNydalens SK19.06
156187010Knut Erling ØenHeming Orientering19.09
15761055Juha VienaRingerike OL19.10
159146576Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL19.12
16068167Olav BakkenLillomarka OL19.13
163158106Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL19.16

H 13-14

1 500 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
333410825William HofossHadeland OL18.12
33492120Elias BergsetIL Veten18.13
335166976Noak ØhmanGjø-Vard OL18.14
336156783Sven Bergset LangvikIL Veten18.15
338194450Henrik ReuschHeming Orientering18.17
339179826Sivert Sande KvermeFossum IF18.18
340187011August Syrdal ØenHeming Orientering18.19
401190333Herman BrunborgNittedal OL18.31

H 15-20B

1 500 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
344203377Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering18.23

DIREKTE A

1 500 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
245216872Knut EegNOTEAM18.00
450400520Stine Haga DalbergRaumar Orientering18.00
45183060Ingrid Haga DalbergRaumar Orientering18.00
45267789Doruk BalkanTurkish Mtbo Team18.00
453152520Vaclav SnuparekCzech Mtbo Team18.00
454485435Emily BenhamHadeland OL18.00
45592158Marius StaffOL Toten-Troll18.00
45694045Berit Louise EskerudLillehammer OK18.00
457159946Eskil Sande GullordRaumar Orientering18.00
458170443Stein Arne NegårdVang OL18.00
247132847Inger SvalandOL Vallset/Stange18.02
24884213Øystein MelbyVang OL18.03
25284212Gro EllegaardVang OL18.07

DIREKTE C

1 700 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
349202260Robert MillerOrienteering USA18.04

DIREKTE N

1 400 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
416206548Tina BjørnstadRaumar Orientering18.00
41784393Gunnel GillenäsKristinehamns OK18.01

Annonser

IOF Eventor