Norsk Orientering

Startliste for Midt Norsk Mesterskap Stafett

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerSkriv ut

Arrangementets navn: Midt Norsk Mesterskap Stafett
Arrangørorganisasjoner: Byåsen IL / Orkanger IF
Dato: søndag 30 august 2015

D13-16

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
101Kvikne IL 110.15
1011. Hilde Moan Bjørshol
1012. Hanne Grøtli Svergja
1013. Rønnaug Hansæl-Nergaard
102Freidig 110.15
1021. Vera Melkild
1022. Vilde Lereim Storli
1023. Dina Reitan
103Freidig 210.15
1031. Tale Tannvik Skei
1032. Emilie Mikkelsen
1033. Mona Ulseth Sylte
104Stjørdals-Blink Orientering 110.15
1041. Ane Nielsen Solberg
1042. Randi Marie Glomsrud
1043. Matilde Munkeby
105Verdal OK 110.15
1051. Sigrid Vehus Skjerve
1052. Liva-Mari Løvstad
1053. Sofie Hallem
106Byåsen IL 110.15
1061. Lene Berg Hanssen
1062. Marte Lien Johnsen
1063. Ragnhild Eide
107Byåsen IL 210.15
1071. Andrine Viken
1072. Maren Viken
1073. Ingrid Wanvik Krogstadmo
108Frol IL 110.15
1081. Mari Kilskar Grevskott
1082. Ane Marte Vatn
1083. Ragne Munkeby

H13-16

17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
111Malvik IL 110.00
1111. Ludvig Williams Strømsnes
1112. Øystein Moltumyr
1113. Emil Kristoffer Auran
112OK Skøynar 110.00
1121. Morten Svendgård
1122. Andreas Ronglan
1123. Kristian Veie
113OK Skøynar 210.00
1131. Trym Nergård Rønning
1132. Hallvar Hallan
1133. Simen Hegstad
114OK Skøynar 310.00
1141. Louise Ronglan
1142. Hege Hallan
1143. Håvard Veie
115Freidig 110.00
1151. Mathias Vindal
1152. Mats Eidsmo
1153. Oskar Spets Storhov
116Freidig 210.00
1161. Simen Spets Storhov
1162. Kristian Fredrik Lynum
1163. Vegard Kittilsen
117Freidig 310.00
1171. Lars Sandstad
1172. Jo Even Kolstad
1173. Mathias Hermstad
118Freidig 410.00
1181. Jonas Grønli
1182. Mikkel Holt
1183. Martin Selmer
119Steinkjer OK 110.00
1191. Jørgen Rannem Halse
1192. Sivert Sem
1193. Sigurd Landsem Melhus
120Stjørdals-Blink Orientering 110.00
1201. Audun Wanvik Haugen
1202. Emil Aaen
1203. Henrik Kraft
121Stjørdals-Blink Orientering 210.00
1211. Marius Møller
1212. Yngve Aaen
1213. Andreas Glomsrud
122Tynset IF 110.00
1221. Gaute Kvittum Nytrøen
1222. Jørgen Schjølberg
1223. Asgeir Espeland
123Verdal OK 110.00
1231. Fredrik Vehus Skjerve
1232. Tore Markhus
1233. Håkon Grande
124Wing OK 110.00
1241. Hallvard Dahle
1242. Ulrik Harsha Vasseljen Lundbo
1243. Jonas Vindal
125Wing OK 210.00
1251. Lars Helgeland
1252. Steinar Undheim
1253. Jan Hetland
126Byåsen IL 110.00
1261. Are Lodgaard
1262. Einar Eide
1263. Petter Liabakk Eriksen
127Frol IL 110.00
1271. Tobias Alstad
1272. Martin Wold Stavrum
1273. Oscar Lyngen

D17-

18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
31Byåsen IL 110.00
311. Emma Arnesen
312. Marte Hoff Hagen
313. Ingeborg Eide
32Frol IL 110.00
321. Guro Torpe
322. Line Sundsvik
323. Eirin Svanøe-Hafstad
33Frol IL 210.00
331. Kine Sofie Sandstad
332. Mathilde Rundhaug
333. Maren Grande
34Frol IL 310.00
341. Kari Svingheim
342. Gøril Rønning Sund
343. Kajsa Stina Sandstad
35NTNUI 110.00
351. Linn Hokholt
352. Ida Lindkvist
353. Maren Jansson Haverstad
36NTNUI 210.00
361. Kristine Fjeldbo
362. Gunhild Rogne Halland
363. Martine Åstebøl
37NTNUI 310.00
371. Kristine Fjellanger
372. Hedvig Åstebøl
373. Solveig Blandkjen
38NTNUI 410.00
381. Ingvild Maalen-Johnsen
382. Ingrid Okkenhaug
383. Gry Granstedt
39NTNUI 510.00
391. Miina Kanko
392. Aurora Fossøy
393. Åsta Venås Flægstad
40NTNUI 610.00
401. Maja Fjellstad Knutsen
402. Synne Fossøy
403. Maria Dahl Fosby
41NTNUI 710.00
411. Ingrid Gulbrandsen
412. Solveig Blindheim
413. Ina Charlotte Moe
42OL Trollelg 110.00
421. Kristin Haugskott
422. Line Sølberg
423. Sigrid Merete Moen Pedersli
44Bækkelagets SK 110.00
441. Nikoline Ekeberg Schjerve
442. Emilie Westli Andersen
443. Anine Lome
45Freidig 110.00
451. Frida Sæther
452. Karen Oline Kolstad
453. Hanne Sandstad
46Freidig 210.00
461. Mari Angell-Petersen
462. Malin Sandstad
463. Oda Q Fossum
47Freidig 310.00
471. Randi Lillealtern
472. Pernille Opheim
473. Hege Holth Johannessen
48Steinkjer OK 110.00
481. Kjersti Kvistad Dengerud
482. Marie Dale
483. Norunn Kvistad Dengerud
49Wing OK 110.00
491. Kjersti Elisabeth Midtbø
492. Melanie Simpson
493. Marte Reenaas

H17-

27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
1Byåsen IL 110.00
11. Terje Maroni
12. Snorre Sæternes
13. Svein Rypdal Henninen
2Frol IL 110.00
21. Carl Petter Lyngen
22. Yngve Skogstad
23. Ulf Forseth Indgaard
3Frol IL 210.00
31. Martin Vister
32. Paul Sirum
33. Jo Forseth Indgaard
4Frol IL 310.00
41. Håvard Vassenden
42. Jonas Ressem
43. Stian Sundsvik
5Frol IL 410.00
51. Jørgen Fiskum
52. Johan Asphjell Bjørnaas
53. Øystein Haug
6IL Leik 110.00
61. Jonas Unsgård
62. Ola Keiserås
63. Runar Krognes
7Nord-Østerdal OK 110.00
71. Ivar Aukrust Osmoen
72. Thomas Kort
73. Jon Arve U Engebakken
8NTNUI 110.00
81. Rasmus Rørholt Theisen
82. Dag Lofthus
83. Jon Aukrust Osmoen
9NTNUI 210.00
91. Mikkel Sørensen
92. Kjetil Okkenhaug
93. Sverre Turter Sandvold
10NTNUI 310.00
101. Per Melander Often
102. Bjørn Lundanes
103. Jonas Klausen Espedal
11NTNUI 410.00
111. Vegard Blomseth Johnsen
112. Magne Jutulstad
113. Erik Gustafsson
12NTNUI 510.00
121. Eivind Schjelderup Skarpsno
122. Harri Luchsinger
123. Harald Kalager
13NTNUI 610.00
131. Øyvind Berg
132. Olav Vestøl
133. Simen Eid Nielsen
14NTNUI 710.00
141. Adrian Oheim
142. Jakob Kalvig Skogan
143. Jokob Berg Lofthus
15NTNUI 810.00
151. Truls Hestengen
152. Heidi Mogstad Bosness
153. Kristian Kornelius Bosness
16OL Trollelg 110.00
161. Trond Einar Moen Pedersli
162. Bård Nonstad
163. Jan Schmid
17OL Trollelg 210.00
171. Ove Baardsgaard
172. Olav Andreas Remmen
173. Roar Skulbørstad
18OL Trollelg 310.00
181. Anders Haugskott
182. Tommy Schmid
183. Vegard Hansen
19Freidig 110.00
191. Sindre Johannessen
192. Pål Kittilsen
193. Tomas Eidsmo
20Freidig 210.00
201. Jens Even Storhov
202. Kjetil Mølnvik
203. Johan Ivarsson
21Freidig 310.00
211. Håvard Eidsmo
212. Mattis Holt
213. Lars Owren
22Freidig 410.00
221. Knut Sveinung Rekaa
222. Bjørnar Lynum
223. Adrian Opheim
23Steinkjer OK 110.00
231. Marius Landsem Melhus
232. Trygve Lægran
233. Svein Anders Melhus
24Stjørdals-Blink Orientering 110.00
241. Ole Wanvik Haugen
242. Endre Aaen
243. Henrik Nielsen Solberg
25Tynset IF 110.00
251. Erlend Kvittum Nytrøen
252. Petter Vangen Lunåsmo
253. Geir Schjølberg
26Wing OK 110.00
261. Johannes K. Midtbø
262. Rune Stræte
263. Joakim Blix Prestmo
27Frol IL 510.00
271. Andreas Magerøy
272. Gunnar Vatn
273. Sara Profors

D35-

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
56Freidig 110.15
561. Sigrid Melkild
562. Grete Berge Owren
563. Kari Ulseth
57Stjørdals-Blink Orientering 110.15
571. Mette Wanvik
572. Katrine Austmo Møller
573. Monica Hægstad

H35-

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
51Malvik IL 110.15
511. Øystein Husby
512. Ingebrigt Fuglem
513. Vidkunn Eidnes
52Freidig 110.15
521. Arild H Clausen
522. Olle Malmring
523. Vegard Grønli
53Stjørdals-Blink Orientering 110.15
531. Jon Arne Glomsrud
532. Jakob Haugen
533. Bård Øyvind Solberg

D150

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
76Os IL 110.30
761. Ragnhild Dåsnes
762. Sunniva Johaug Ryen
763. Kari Osmoen
77Steinkjer OK 110.30
771. Gunhild Kvistad
772. Liv Venås
773. Mari Ann Landsem Melhus
78Verdal OK 110.30
781. Ann Sissel Vehus
782. Kari Halvorsen Melbye
783. Gunhild Bredesen
79Frol IL 110.30
791. Bente H. Sundsvik
792. Marit Hæreid Sandstad
793. Randi Jensen

H150

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
61Melhus IL 110.30
611. Kjell Rune Logan-Halvorsrud
612. Eivind Bakk
613. Stein Ivar Foss
62Nord-Østerdal OK 110.30
621. Harald Svergja
622. Per Engebakken
623. John Svergja
63OL Trollelg 110.30
631. Frode Haugskott
632. Jon Arne Klemetsaune
633. Martin Solli
64Røros IL 110.30
641. Frode Sjøvold
642. Petter Gullikstad
643. Terje Schjølberg
65Freidig 110.30
651. Stig Magnar Løvås
652. Arild Heggeset
653. Jostein Mårdalen
66Verdal OK 110.30
661. Vidar Skjerve
662. Tor Ove Hallem
663. Arne Okkenhaug
67Verdal OK 210.30
671. Inge Hafstad
672. Sverre Kristoffersen
673. Terje Rønning
68Frol IL 110.30
681. Gunnar Vatn
682. Magnhild Forseth
683. Nina Søndmør
69Molde og Omegn IF 110.30
691. Eivind Morstøl
692. Stig Bratsberg
693. Geir Sylte

H175

14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
81OL Trollelg 110.30
811. Per Einar Pedersli
812. Øistein Åsmul
813. Kjell Baardsgaard
82OL Trollelg 210.30
821. Odd Musum
822. Anders Lauglo
823. Geir Paulsen
83OL Trollelg 310.30
831. Stig Arild Haugskott
832. Henry Sundsetvik
833. Paul Forseth
84OL Trollelg 410.30
841. Stein Torp
842. Tormod Jensen
843. Katrine Andersen
85Os IL 110.30
851. Gerard Kort
852. Ottar Ryen
853. Tor Østvang
86Freidig 110.30
861. Knut Lillealtern
862. Tore Angell-Petersen
863. Gunnar Østerbø
87Steinkjer OK 110.30
871. Trond Svanøe Hafstad
872. Rolf Karset
873. Atle Dengerud
88Stjørdals-Blink Orientering 110.30
881. Arild Moa
882. Stig Gulbrandsen
883. Arnt Olav Dragsten
89Verdal OK 110.30
891. Johannes Sollid
892. Karl Arne Melbye
893. Stein Markhus
90Wing OK 110.30
901. Jon Vindal
902. Lars Skrøvseth
903. Steinar Aasvang
91Byåsen IL 110.30
911. Haakon Arnesen
912. Leif Røhjell
913. Svein Hove
92Frol IL 110.30
921. Harald Bakken
922. Olav Martin Indgaard
923. Arild Vassenden
93Freidig 210.30
931. Nils Olav Vennevik
932. Magnus Landstad
933. Anders Waage
94IL Leik 110.30
941. Svein Olav Åmot
942. Kjell Sølberg
943. Svein Unsgård

MIX

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
131Steinkjer OK 110.15
1311. Arve Lægran
1312. Åse Ingvild Græe
1313. Pål Wærum
132Emblem IL 110.15
1321. Roar Reiten
1322. Janita Skoeng
1323. Lars R Lundanes
133Melhus IL 110.15
1331. John Lerli
1332. Mirjam Halvorsrud
1333. Trine Sunnset
134Freidig 110.15
1341. Arunas Saunorius
1342. Harald Hetland
1343. Kari Engebretsen
135Stjørdals-Blink Orientering 110.15
1351. Kyrre Kraft
1352. Sigrid Solheim
1353. Tore Solheim
136Molde og Omegn IF 110.15
1361. Magne Angelhus Morstøl
1362. Toril Hovdenak
1363. Erik Hovdenak Sylte
137OL Trollelg 110.15
1371. Harald Musum
1372. Andrine Næss Kvam
1373. Frida Haugskott
138IL Leik 110.15
1381. Geir Inge Kaiserås
1382. Mai Iren Almås
1383. Tone Almås
139Tynset IF 110.15
1391. Guri Sandvold
1392. Ingunn Vangen Lunåsmo
1393. Mari Gullbrekken Schjølberg

Annonser

IOF Eventor