Norsk Orientering

Startliste for Foll-O-karusellen #2

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #2
Arrangørorganisasjon: Nordre Follo Orientering
Dato: onsdag 4 juni 2014

D 11-12

2 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
176048Marthe LundqvistÅs-NMBU Orientering
203003Noor DirroMåren OK

D 13-14

2 600 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
192116Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL
203312Ane Sofie KroghOppsal Orientering
204780Carmen DirroMåren OK
204558Linn Mei WaalerMåren OK

D 13-16N

2 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
145094Linnea Valaker EdvardsenMåren OK

D 15-16

3 100 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
91574Rannveig Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering

D 17-

4 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
412583Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK

D 40-

3 100 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
197958Kjersti Holt HanssenMåren OK
203404Arnhild KroghOppsal Orientering
203777Kine DirroØstmarka OK
136974Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering

D 50-

3 100 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
400598Grete BerntsenMåren OK
174994May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering
400784Gro Hege LudvigsenMåren OK
197992Mona StrandMåren OK
400534Tove StrandMåren OK
91573Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering
91347Lene Ambjørnrud BorthenKolbotn og Skimt OL
204411Aase LøvlandKolbotn og Skimt OL

D 60-

3 100 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
92537Ingeborg BakkenMåren OK
151640Inger HalckMåren OK
204459Anne KaasaDriv IL
400193Jessica KathleMåren OK
80598Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL

D 70-

2 600 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
408172Unni BøhlerengenMåren OK
146430Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL

H 11-12

2 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
184396Nils TveiteÅs-NMBU Orientering
197814Andreas GjetangerMåren OK

H 13-14

2 600 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204777Lukas BjeldeMåren OK
169676Matis BrøndboÅs-NMBU Orientering
186874Markus MoenMåren OK

H 13-16N

2 000 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204410Aron AnderssonMåren OK
204510Adrian HåvelsrudKolbotn og Skimt OL
204408Håkon Andre UlvenKolbotn og Skimt OL

H 15-16

4 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
153308Linus OlhansÅs-NMBU Orientering
192564Martin Adelsten RøsholmBækkelagets SK

H 17-

5 700 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
157500Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering
154298Lars LeirenKolbotn og Skimt OL
153841Magnus NordbrødenHalden SK
160339Runar BjørhovdeBækkelagets SK
177948Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering
196862Anders Stiansen NygaardÅs-NMBU Orientering
138385Arturs PutninsÅs-NMBU Orientering
80018Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering
196760Lars TreekremHeming Orientering

H 40-

4 000 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80098Audun BjerknesMåren OK
408307Truls KvaaseBækkelagets SK
198012Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering

H 50-

4 000 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
184315Ove Kristian JødalBækkelagets SK
400006Morten KarlsenMåren OK
86219Christopher SchiveOK Moss
80596Bård BjørheiKolbotn og Skimt OL
77361Petter FureOppsal Orientering
199744Ove MartinsenHauketo IF
400519Arve OpheimMåren OK
146574Clas SvantesonKolbotn og Skimt OL

H 60-

3 100 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
87044Hasse BergstrømIL Tyrving
172117Knut Vidar JohansenMåren OK
312743Stein TurtumøygardMåren OK
180270Trond WettergreenDriv IL
199657Nils-Petter WiikDriv IL
181968Eldar BørsumBækkelagets SK
201977Per Erik ØstlieDriv IL

H 70-

3 100 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
152372Tor KaurinMåren OK
160730Carl-Fred. KolderupStabæk IF
168487Åsmund JahrDriv IL
204409Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL
78982Per Erik SørensenHaugerud IF
408423Bjørn TveiteÅs-NMBU Orientering

D -12N

1 800 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
179359Oline Bjerknes FagerlidMåren OK
132941Camilla LundqvistÅs-NMBU Orientering
204434Maria BertelsenKolbotn og Skimt OL
204426Tyra Borg BjerkreimMåren OK
170776Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL
204516Malin GjetangerMåren OK
204449Maiken LangliKolbotn og Skimt OL
157163Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL
197360Tuva H. OphusMåren OK
204412Celine YtternesKolbotn og Skimt OL

H -12N

1 800 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering
Benjamin ClewingÅs-NMBU Orientering
191207Magnus Kvarme GangnæsÅs-NMBU Orientering
191110Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering
88993Sander FrantzenKolbotn og Skimt OL
204499David Megard GrønliKolbotn og Skimt OL
91343Lasse GulheimKolbotn og Skimt OL
186006August Holth-SiegelÅs-NMBU Orientering
180351Nils NiklassonKolbotn og Skimt OL
204454Daniel Leonardo Paez DuestadKolbotn og Skimt OL
204425Peter Evensen SolhjellSoon IK
142838Sigurd StoraunetÅs-NMBU Orientering
204464Philip UnnersakerKolbotn og Skimt OL
204444Even WollebekÅs-NMBU Orientering

Åpen B

2 600 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
191198Thor Ivar GangnæsÅs-NMBU Orientering
181702Kjetil JacobsenHamar OK
180125Anne NilsenÅs-NMBU Orientering
78387Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL
91575Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering
158464Andrea JødalBækkelagets SK
184303Amanda LieBækkelagets SK
157493Jon MøretrøKolbotn og Skimt OL
180229Bjarne SmaadahlKolbotn og Skimt OL
204515Ivar UlvenKolbotn og Skimt OL

Åpen C

2 000 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
157494Toril Berg-DomaasKolbotn og Skimt OL
204427Ane BrøndboÅs-NMBU Orientering
97669Sebastian FeylingKolbotn og Skimt OL

LangLett

4 700 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Kristine GüntherKolbotn og Skimt OL
480175Marianne Granum HelsvigNydalens SK
146428Kristoffer GulheimKolbotn og Skimt OL
179401Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering

Annonser

IOF Eventor