Norsk Orientering

Startliste for Foll-O-karusellen #5

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #5
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: onsdag 3 september 2014

D 11-12

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203003Noor DirroMåren OK
179805Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL
176228Christine KureÅs-NMBU Orientering
193097Tiril LilleheierÅs-NMBU Orientering
176048Marthe LundqvistÅs-NMBU Orientering

D -12N

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
197821Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering
170776Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL
186013Malin GjetangerMåren OK
189098Juni Espolin JohnsonBækkelagets SK
188985Mina Espolin JohnsonBækkelagets SK
184397Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering
132941Camilla LundqvistÅs-NMBU Orientering
157163Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL
142836Tuva H. OphusMåren OK
190562Helene RøsvikÅs-NMBU Orientering

D 13-14

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203743Carmen DirroMåren OK
192116Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL
183811Kjersti LundqvistÅs-NMBU Orientering
204558Linn Mei WaalerMåren OK

D 15-16

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
207007Karoline OftenÅs-NMBU Orientering
91574Rannveig W.NordhagenÅs-NMBU Orientering

D 17-

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
197922Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering
192379Ingrid LøsetRingerike OL
181542Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering

D 40-

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
197958Kjersti Holt HanssenMåren OK
94052Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering

D 50-

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
400598Grete BerntsenMåren OK
174994May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering
480224Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering
400784Gro Hege LudvigsenMåren OK
184221Torunn NordbøBækkelagets SK
197992Mona StrandMåren OK
400534Tove StrandMåren OK
91573Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering

D 60-

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
92537Ingeborg BakkenMåren OK
204601Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL

D 70-

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
408172Unni BøhlerengenMåren OK

H 11-12

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
192756Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering
197814Andreas GjetangerMåren OK
184396Nils TveiteÅs-NMBU Orientering
190563Even WollebekÅs-NMBU Orientering

H -12N

14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
190561Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering
140011Benjamin ClewingÅs-NMBU Orientering
132013Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering
88993Sander FrantzenKolbotn og Skimt OL
191207Magnus Kvarme GangnæsÅs-NMBU Orientering
91344David Megard GrønliKolbotn og Skimt OL
186006August Holth-SiegelÅs-NMBU Orientering
186008Frode HymerÅs-NMBU Orientering
89684Simen JohansenMåren OK
191110Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering
157500Eero MartomaaÅs-NMBU Orientering
190635Sigurd StoraunetÅs-NMBU Orientering
140013Erlend TveiteÅs-NMBU Orientering
139894Philip UnnersakerKolbotn og Skimt OL

H 13-14

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
411884Alrik AasestadÅs-UMB Orientering
204777Lukas BjeldeMåren OK
169676Matis BrøndboÅs-NMBU Orientering
62291Sebastian FeylingKolbotn og Skimt OL
157126Terjei LillehammerÅs-NMBU Orientering
186874Markus Månum MoenMåren OK

H 13-16N

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
139895Håkon Andre UlvenKolbotn og Skimt OL

H 15-16

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
153308Linus OlhansÅs-NMBU Orientering

H 17-

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
177948Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering
167705Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL
201949Eirik Jansson HaverstadÅs-NMBU Orientering
153841Magnus NordbrødenHalden SK
91600Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering
185899Arturs PutninsÅs-NMBU Orientering
130718Morten TangenHamar OK

H 40-

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
119336Bjørn AasestadÅs-UMB Orientering
204779Audun BjerknesMåren OK
408307Truls KvaaseBækkelagets SK
178359Andreas LundqvistÅs-NMBU Orientering
141051Dag StrislandKolbotn og Skimt OL
480143Jon StrømHauketo IF
413165Pål WinsentsMåren OK

H 50-

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
158540Lars ArnesenBækkelagets SK
80596Bård BjørheiKolbotn og Skimt OL
204600Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL
91575Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering
77361Petter FureOppsal Orientering
89632Olav JohannessenKolbotn og Skimt OL
184315Ove Kristian JødalBækkelagets SK
188784Georg KapperudOppsal Orientering
400006Morten KarlsenMåren OK
190254Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering
199744Ove MartinsenHauketo IF

H 60-

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
89526Jon FredriksenHauketo
186215Geir TrøanKolbotn og Skimt OL
312743Stein TurtumøygardMåren OK
199657Nils-Petter WiikDriv IL

H 70-

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
168487Åsmund JahrDriv IL
176284Odd KletteliBækkelagets SK
160730Carl-Fred. KolderupStabæk IF
192956Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL

LangLett

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
193100Håvard GrønliKolbotn og Skimt OL
485352Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering

Åpen B

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
184147Linda FredhHamar OK
191198Thor Ivar GangnæsÅs-NMBU Orientering
158106Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL
178349Nina LundqvistÅs-NMBU Orientering
157493Jon MøretrøKolbotn og Skimt OL
180125Anne NilsenÅs-NMBU Orientering

Åpen C

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204847Malene KjellåsHalden SK
186013Ivar A. UlvenSkimt

Annonser

IOF Eventor