Norsk Orientering

Startliste for Le Tour de Glåmdal 1

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Le Tour de Glåmdal 1
Arrangørorganisasjon: Odal OL - Orientering
Dato: tirsdag 6 mai 2014

N-løype

1 500 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
60Emil SkytterenGrue IL18.00
56Simeon BraatenOdal OL - Orientering18.05
59Hedda Kristine SmedtorpLunderseter IL18.08
61Knut Egil Sjønneng SjøenOdal OL - Orientering18.10

H-16C

2 300 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
35John Arne TorpLunderseter IL18.02
36Ole Anders GlomsåsOdal OL - Orientering18.03
37Grunde IsaksætreGrue IL18.04
38Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering18.05

D-16C

2 300 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
41Kaja GræsbergLunderseter IL18.08

17-C

2 300 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
44Maja Seigerud HaugenLunderseter IL18.11
45Marte Smedstad JahnsenLunderseter IL18.12
46Vesle Mari PranOdal OL - Orientering18.13
47Ingunn SvensrudLunderseter IL18.14
48Even SmedstadLunderseter IL18.15
50Bjørnar SmedtorpLunderseter IL18.17

H-16AB

3 200 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
12Samuel BraatenOdal OL - Orientering18.03

A-Lang

5 200 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3Thor BjørnsethBrandval/Kongsvinger OK18.02
5Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK18.04
6Jo Christer FrysjøendenBrandval/Kongsvinger OK18.05
7Oddgeir FrysjøendenBrandval/Kongsvinger OK18.06
8Stein Magnus MoenGrue IL18.07

17-AB

3 200 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
17Tor SolbergseterAustmarka IL18.08
18Tor SætabergetLunderseter IL18.09
19Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK18.10
20Oddvar GravingenGrue IL18.11
21Leif BillingsøEidskog OL18.12
22Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering18.13
23Harald NæssBrandval/Kongsvinger OK18.14
24Hege PranOdal OL - Orientering18.15
25Kai Jostein BergersenEidskog OL18.16
26Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL18.17
27Ole Jonny IsaksætreGrue IL18.18
29Oddbjørn BergersenEidskog OL18.20
30Inge Brenden SeigerudLunderseter IL18.21
31Martin SkytterenGrue IL18.22
32Håkon GræsbergLunderseter IL18.23

Annonser

IOF Eventor