Norsk Orientering

Startliste for Norwegian Spring - Vårspretten - NC eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten - NC eliteklasser
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: lørdag 26 april 2014

D 17-18E

3 680 m, 54 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
301Benedicte PedersenSarpsborg OL11.45
304Helene OmdalSandnes IL11.51
305Hedda VomenNittedal OL11.53
306Kristine FjeldRingsaker OK11.55
307Tuva BjerketvedtOK Moss11.57
308Hanna TorjusenFredrikstad SK11.59
309Beate BergPorsgrunn OL12.01
310Gina GranstedtHalden SK12.03
311Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg12.05
312Anneli GrindstadHalden SK12.07
313Ingeborg EideByåsen IL12.09
315Karen BjergaardNydalens SK12.13
316Evine Westli AndersenLøten O-Lag12.15
317Hanna E. AndersenEiker OL12.17
318Maren Roll PaulsenFredrikstad SK12.19
320Dorte NarumHamar OK12.23
321Sara Angell BakkeLillomarka OL12.25
322Marie OlaussenFredrikstad SK12.27
323Line LaurantsenVaregg Fleridrett12.29
324Nanna NorderudIL Tyrving12.31
326Åsne Skram TrømborgKongsberg OL12.35
327Sigrid BjørgenHamar OK12.37
328Siri GrandalIL Tyrving12.39
329Ingvild WangLillomarka OL12.41
330Tonje VassendPorsgrunn OL12.43
331Kristin Helland-HansenIL Tyrving12.45
332Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett12.47
333Julie HjortlandLarvik OK12.49
334Ingrid Nytun NergårdNittedal OL12.51
335Nina Asheim BirkelandHalden SK12.53
337Julia PlaianAsker Skiklubb12.57
338Ragnhild HjermstadFossum IF12.59
339Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering13.01
340Emma ArnesenByåsen IL13.03
341Sigrid Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering13.05
342Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering13.07
343Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL13.09
344Ingrid LundanesEmblem IL13.11
345Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb13.13
346Ingvild TorgersenHalden SK13.15
347Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering13.17
348Kristiane Elise OttesenVaregg Fleridrett13.19
349Sigrid Marie Ståhl VikFredrikstad SK13.21
350Astrid FiskumIL Tyrving13.23
351Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL13.25
352Marte Hoff HagenByåsen IL13.27
353Frida SætherFreidig13.29
354Stine Madslien BakkenNydalens SK13.31
355Siri MoholthKongsberg OL13.33
356Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving13.35
357Stine Frogner TømmervoldHamar OK13.37
358Ingunn Egeberg VáriIF Sturla13.39
359Nora Hui AndersenHamar OK13.41
360Ida Feiring HaltiaIL Tyrving13.43

D 19-20E

3 760 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
503Sabine RothaugHalden SK12.19
504Ingvild BrekkeLillomarka OL12.21
505Gry GranstedtHalden SK12.23
506Eldbjørg NarumFossum IF12.25
507Aina VienaRingerike OL12.27
508Eirin Svanøe-HafstadFrol IL12.29
509Synnøve BråtenVegårshei IL12.31
510Siri KollerudLillomarka OL12.33
511Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb12.35
512Heidi JensenBodø og Omegn IF Orientering12.37
513Kristine BergliaEiker OL12.39
514Heidi MårtenssonModum OL12.41
515Jenny Andreassen MoeÅs-NMBU Orientering12.43
516Runa FremstadLarvik OK12.45
517Mathilde RundhaugFrol IL12.47
518Emilie Westli AndersenLøten O-Lag12.49
519Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK12.51
520Jenny BrasethGimle IF12.53
522Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering12.57
523Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoNord-Østerdal OK12.59
524Ragnhild LøvliAsker Skiklubb13.01
525Hedvig ÅstebølNTNUI13.03
526Andrine BenjaminsenLillomarka OL13.05
527Sigrid AlexandersenFredrikstad SK13.07
528Karen Oline KolstadFreidig13.09
529Jorunn KvaklandNTNUI13.11
530Julie Marie KinnebergIL Tyrving13.13

D 21-E

4 940 m, 58 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
102Mari FastingHalden SK11.49
104Anna BrodinOK Tyr11.53
105Tone E LyeIL Tyrving11.55
106Kjersti Adéla WestinKristiansand OK11.57
107Heidi VogtØstmarka OK11.59
109Josefin PerssonJärla Orientering12.03
110Helene Lund-JohansenIL Tyrving12.05
111Malin JakobssonNydalens SK12.07
112Guro Heimstad KleivenNTNUI12.09
113Ewa GwozdzRaumar Orientering12.11
114Karoline Dahl FosbyNTNUI12.13
115Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering12.15
116Karoline AndersenAsker Skiklubb12.17
117Marion HuberTynset IF12.19
119Cassie TrewinIL Tyrving12.23
120Elin-Kristin HemNTNUI12.25
121Sofie AarnesNydalens SK12.27
122Nicole RagvinNydalens SK12.29
123Gøril FristadHalden SK12.31
124Anne Johanne LindNydalens SK12.33
125Line Drange RuudAsker Skiklubb12.35
126Elin BjervaLarvik OK12.37
128Turid Kamstrup HovindNTNUI12.41
129Kari SvingheimFrol IL12.43
130Kristine FjeldboNTNUI12.45
131Gitte BromanderFredrikstad SK12.47
134Zsuzsa FeyIL Tyrving12.53
135Sofie JohanssonLøten O-Lag12.55
136Gunhild Rogne HallandNTNUI12.57
137Linda SolbergFredrikstad SK12.59
140Emma JohanssonNTNUI13.05
141Maria BrodinFossum IF13.07
142Ingunn Hultgreen WeltzienIL Tyrving13.09
144Cristina LuisNydalens SK13.13
145Solveig BlandkjennNTNUI13.15
146Guro VassendFossum IF13.17
148Anneke Hald BjørgumJärla Orientering13.21
149Therese HaareKonnerud IL13.23
150Kristine FjellangerVaregg Fleridrett13.25
151Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK13.27
152Audhild Bakken RognstadNTNUI13.29
153Ida Mari Borge HoviKonnerud IL13.31
154Anna UlvensøenNTNUI13.33
156Anette BaklidKonnerud IL13.37
157Gøril Rønning SundFrol IL13.39
158Linn HokholtNTNUI13.41
159Louise OramNydalens SK13.43
160Christiane TrösseVaregg Fleridrett13.45
161Kine Hallan SteiwerHalden SK13.47
162Marte NarumKonnerud IL13.49
163Maren Jansson HaverstadNTNUI13.51
164Ingjerd MyhreJärla Orientering13.53
165Helen PalmerLillomarka OL13.55
166Kamilla OlaussenFredrikstad SK13.57
167Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK13.59
168Silje Ekroll JahrenSävedalens Aik14.01
169Tone WigemyrBækkelagets SK14.03
170Anne M Hausken NordbergNydalens SK14.05

H 17-18E

4 860 m, 66 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204Anders Stiansen NygaardÅs-NMBU Orientering11.36
205Kristoffer NygårdHaugesund IL Orientering11.38
206Kristian Nilsen SandnesEmblem IL11.40
207Claus MartinsenHeming Orientering11.42
208Ludvig Andreas Baugstø RødnesOppsal Orientering11.44
209Anders Krona HaflandOL Tønsberg og Omegn11.46
210Magnus SandvenNotodden OL11.48
211Sverre Bang StøengHamar OK11.50
212Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg11.52
213Henrik Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering11.54
214Petter Norsted KildeboHalden SK11.56
215Jarle LysnesHedrum OL11.58
216Sigurd MelsomFossum IF12.00
217Dag BlandkjennKristiansand OK12.02
219Erlend Andreas NordbøModum OL12.06
220Matias Sølvsberg NorenHamar OK12.08
221Krzysztof RzencaRaumar Orientering12.10
222Øyvind BergNord-Østerdal OK12.12
223Stian SundsvikFrol IL12.14
224Herman MoeFet OL12.16
225Einar Moe TandbergModum OL12.18
226Are WigaardOppsal Orientering12.20
227Johan Otto MunkebyFrol IL12.22
228Vegard Rønning HuberHamar OK12.24
229Sondre DammTIF Viking12.26
230Magnus WølnebergIL Tyrving12.28
231Even BørresenHamar OK12.30
232Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering12.32
233Håkon BlågestadIndre Østfold OK12.34
234Sondre LorentsenOK Silsand12.36
235Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og Omegn12.38
236Vegard LandsverkSkien OK12.40
237Elias T. MølnvikFossum IF12.42
239Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL12.46
240Olai Stensland LillevoldFossum IF12.48
241Amund HoelRaumar Orientering12.50
242Peter NordbrødenHalden SK12.52
244Karl FremstadKongsberg OL12.56
246Olav Andreas RemmenOL Trollelg13.00
247Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK13.02
248Vebjørn TandbergNydalens SK13.04
249Einar LundKongsberg OL13.06
250Herman KirsteSkien OK13.08
251Matias Hodne HanischKristiansand OK13.10
252Jakob EiknerFana IL13.12
253Endre AaenStjørdals-Blink Orientering13.14
254Audun HeimdalKonnerud IL13.16
255Pål SponeModum OL13.18
256Håkon Raadal BjørloHalden SK13.20
257Rein Helle MårdalenFreidig13.22
258Einar LofthusHamar OK13.24
259Eilif Tandberg SwensenAsker Skiklubb13.26
260Olav EkrheimVaregg Fleridrett13.28
261Lasse SimonsenFredrikstad SK13.30
263Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK13.34
264Johannes Bakke AashamarFlosta IL13.36
265Jørgen WingereiPorsgrunn OL13.38
266Steinar KollerudLillomarka OL13.40
267Henrik UpsalKristiansand OK13.42
268Ivar Jevne ArnesenHamar OK13.44
269Knut AasheimOppsal Orientering13.46
271Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett13.50
272Elias WiklundNydalens SK13.52
273Håvard BakkeRingerike OL13.54
274Erland KvisleAsker Skiklubb13.56
275Øyvind WiggenByåsen IL13.58

H 19-20E

4 880 m, 36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
412Lars Hole MikalsenHaugesund IL Orientering12.22
413Andreas AlvemGimle IF12.24
414Sindre Engzelius GylverNTNUI12.26
415Tord HaflanNydalens SK12.28
416Sebastian TorgersenBækkelagets SK12.30
417Jørgen MadslienNydalens SK12.32
418Arne Johannes LøkkenFlosta IL12.34
419Borger MelsomFossum IF12.36
420Håvard MyhreKongsberg OL12.38
421Olav VestølVegårshei IL12.40
422Morten JørgensenKristiansand OK12.42
423Mattis HoltFreidig12.44
424Sigurd StenvikLillomarka OL12.46
425Lars Henrik ThonIF Sturla12.48
426Sigve Wanvik KrogstadmoSelbu OK12.50
427Vetle ChristiansenRaumar Orientering12.52
428Paul Martin RemmePorsgrunn OL12.54
429Markus HolterHalden SK12.56
430Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg12.58
431Gaute FriestadKristiansand OK13.00
432Rasmus Rørholt TheisenNTNUI13.02
433Andreas SølbergOL Trollelg13.04
434Thomas SchiveBækkelagets SK13.06
435Vegard RessemFrol IL13.08
436Eivind HøydalNydalens SK13.10
437Magne JutulstadNTNUI13.12
438Mathias DrageKongsberg OL13.14
439Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett13.16
440Sigur HeggedalKongsberg OL13.18
441Jonas RessemFrol IL13.20
442Jonas Madslien BakkenNydalens SK13.22
443Simen BordalRingsaker OK13.24
444Gustav FiskumIL Tyrving13.26
445Paul SirumFrol IL13.28
446Jon NilsenKristiansand OK13.30
447Anders Felde OlaussenHalden SK13.32

H 21-E

5 900 m, 80 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Ledig StartnrNOTEAM11.22
5Ola MartnerGöteborg Majorna11.30
6Simo MartomaaKalevan Rasti11.32
7Håvard HagaRaumar Orientering11.34
8Morten Jarvis WestergårdJärla Orientering11.36
10Kristoffer Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering11.40
11Espen WeltzienJärla Orientering11.42
12Stig AlvestadGanddal IL11.44
13Thorstein WangLillomarka OL11.46
14Sverre Turter SandvoldNTNUI11.48
15Piotr PaszynskiRaumar Orientering11.50
16Andreas MagerøyFrol IL11.52
17Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL11.54
18Jørgen FiskumFrol IL11.56
19Jørgen FrøydLarvik OK11.58
20Ivar LundanesSödertälje-nykvarn Orientering12.00
21Eirik RustadRaumar Orientering12.02
22Sigve VågsnesOppsal Orientering12.04
23Mathias Stensland LillevoldNTNUI12.06
24Jan Andreas EdstrømNTNUI12.08
25Ola LestebergKongsberg OL12.10
26Carl Petter LyngenFrol IL12.12
27Marius ØieLøten O-Lag12.14
28Jostein AndersenNydalens SK12.16
29Ståle GjelstenNTNUI12.18
30Håvard BergetNTNUI12.20
31Håvar Birkeland StormoenNTNUI12.22
32Bjørn LundanesNTNUI12.24
33Adrian OpheimNTNUI12.26
34Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK12.28
35Harald KalagerNTNUI12.30
36Anders BjergaardNTNUI12.32
37Lukasz CharubaRaumar Orientering12.34
38Sverre Waaler KaasNydalens SK12.36
39Isak BergsetNTNUI12.38
40Anders VisterRaumar Orientering12.40
41Mats NordbrødenJärla Orientering12.42
42Per Melander OftenNTNUI12.44
43Emil AhlbäckFossum IF12.46
44Torben Christian WendlerRaumar Orientering12.48
45Sindre RønningFossum IF12.50
46Vegard RuttenborgNTNUI12.52
47David BejbomJärla Orientering12.54
48Vegard Brun SagaIL Tyrving12.56
49Halvor Eid NielsenNTNUI12.58
51Torkil Eide SolstadNTNUI13.02
52Mathias BenjaminsenLillomarka OL13.04
53Dag LofthusNTNUI13.06
54Alasdair McleodLillomarka OL13.08
55Harri LuchsingerNTNUI13.10
56Hans Petter MathisenNTNUI13.12
57Bojan BlumensteinHalden SK13.14
58Jan KocbachFana IL13.16
59Erik AnderssonJärla Orientering13.18
60Øystein SørensenNydalens SK13.20
61Mikolaj DutkowskiUks Arkady Raszków13.22
62Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering13.24
63Martin HosetNTNUI13.26
64Dag Steinar RagvinBø OL13.28
65Jim Øystein NybråtenIL Tyrving13.30
67Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett13.34
68Espen FiskumHalden SK13.36
69Jonas Sommerstad JuveliLillomarka OL13.38
70Simen AamodtNTNUI13.40
71Christoph BrandtIL Tyrving13.42
72Eirik Kamstrup HovindNTNUI13.44
73Yngve SkogstadFrol IL13.46
74Anders TiltnesIL Tyrving13.48
75Luis Nogueira De La MuelaKristiansand OK13.50
76Nicholas OskarssonLillomarka OL13.52
77Håvard LucasenVaajakosken Terä13.54
78Matthew SpeakeLillomarka OL13.56
79Martin VisterJärla Orientering13.58
80Torgeir NørbechIL Tyrving14.00
81Jon Aukrust OsmoenNTNUI14.02
82Jo Forseth IndgaardFrol IL14.04
83Ulf Forseth IndgaardFrol IL14.06
84Bjørn EkebergIL Tyrving14.08
85Hans Gunnar OmdalKristiansand OK14.10
86Anders NordbergNydalens SK14.12

H 21-E2

5 740 m, 57 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
661Jostein NørbechNydalens SK11.10
656Halvor SaunesNydalens SK11.14
660Fredrik RosenqvistIL Tyrving11.14
657Rune RystadNydalens SK11.16
658Øystein PettersenNydalens SK11.18
659Erik RåbergOK Tyr11.20
601Jan GranstedHalden SK11.22
602Morten Nilstad PettersenIL Tyrving11.24
603Ola Marius PedersenOppsal Orientering11.26
604Stian BergersenIL Tyrving11.28
605Alan CherryVaregg Fleridrett11.30
606Terje MaroniByåsen IL11.32
607Erik GustafssonNTNUI11.34
608Hallvard NordbrødenNTNUI11.36
609Trond KortnerØstmarka OK11.38
610Eskil Sande GullordRaumar Orientering11.40
611Haakon IngvaldsenNydalens SK11.42
613Christian Faruga KarldénKvillebyns SK11.46
614Sondre Ruud BråtenRaumar Orientering11.48
616Eirik W. MoeLierbygda OL11.52
617Henrik OttesenFredrikstad SK11.54
618Jørn SundbyLarvik OK11.56
619Even NyhusNTNUI11.58
620Sindre JohannessenFreidig12.00
621Klaus Klausen EspedalNTNUI12.02
622Daniel BlomNydalens SK12.04
623Kenneth SandvoldEiker OL12.06
624Lars-Christian UngerNydalens SK12.08
625Terje Faugstad BjertnesNTNUI12.10
626Stian JensenHamar OK12.12
627Ove Antvord HaugereidLøten O-Lag12.14
628Truls Wanvik KrogstadmoSelbu OK12.16
629Vidar SolbergFredrikstad SK12.18
630Lars Eid NielsenNydalens SK12.20
631Stefan RingOk Löftan12.22
632Thomas BedinIndre Østfold OK12.24
633Kristian VadHalden SK12.26
634Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK12.28
635Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK12.30
636Petter KaarbyNydalens SK12.32
637Niklas ProforsVaregg Fleridrett12.34
639Marius WikstrømRingsaker OK12.38
640Oskar RøenVaregg Fleridrett12.40
641Leif StørmerFossum IF12.42
642Olav Johannes DeelstraNTNUI12.44
643Sindre ØsthagenFredrikstad SK12.46
644Kjetil OkkenhaugNTNUI12.48
645Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett12.50
647Thomas RuudÅs-NMBU Orientering12.54
648Henrik Drange RuudAsker Skiklubb12.56
649Truls KvaaseBækkelagets SK12.58
650Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett13.00
651Ivar HaugenKristiansand OK13.02
652Damien RenardKongsberg OL13.04
653Erik Feyling HaareKonnerud IL13.06
654Jakob Kalvig SkoganNTNUI13.08
655Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett13.10

Annonser

IOF Eventor