Norsk Orientering

Startliste for Oslo City Cup, Finale

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup, Finale
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: tirsdag 6 mai 2014

D 11-12

3 000 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
194157156Ea LunøeNydalens SK18.35.30
195157482Oda ScheeleNydalens SK18.35.45
199170926Julie MeinickeIL Tyrving18.36.45
201174867Amélie AamodtOppsal Orientering18.37.15
204194709Marte Madslien BakkenNydalens SK18.38.00
206181518Live ØstvoldHeming Orientering18.38.30
214187089Frida SolsrudNydalens SK18.40.30
225194109Elise Wærp HaugeNydalens SK18.43.15
228195891Silje SlungaardIL Tyrving18.44.00
230161011Tiril Elisabeth EggenNydalens SK18.44.30
231176220Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK18.44.45
233157489Hannah MansNydalens SK18.45.15
240157737Pia Young VikNydalens SK18.47.00
242191350Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering18.47.30
246175785Yngvild Langedal BreivikNydalens SK18.48.30

H 11-12

3 000 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
85188863Ferdinand FremmingHeming Orientering18.33.30
86180216Joakim Wilkens JernbergNydalens SK18.33.45
103194450Henrik ReuschHeming Orientering18.38.00
112187011August Syrdal ØenHeming Orientering18.40.15
122186133Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK18.42.45
130187139Vemund HeierNydalens SK18.44.45
132153564Gaute BerganNydalens SK18.45.15
138153557Andre Pettersen-DahlNydalens SK18.46.45
141172735Rolf Andreas BergNydalens SK18.47.30
143153554Tobias Mikael EspedalNydalens SK18.48.00
14797523Arthur BrunborgNittedal OL18.49.00
159202160Lars Øderud VatneBækkelagets SK18.52.00
164186912Birk ThorstensenOppsal Orientering18.53.15
165184338Teodor Mo HjelsethNydalens SK18.53.30
167200477Kasper Bakken UlsethNydalens SK18.54.00
168186907Anselm ReichenbachOppsal Orientering18.54.15
171410557Elias StubberudNydalens SK18.55.00

D 13-16

3 000 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Frida Bakken UlsethNydalens SK18.30.00
4186237Anniken Helland-HansenIL Tyrving18.30.45
5153567Hanne Eide RappRaumar Orientering18.31.00
6124997Solveig Eline BergIL Tyrving18.31.15
10187233Kristine Eide RappRaumar Orientering18.32.15
15130706Ingrid BredalenNittedal OL18.33.30
16138431Marthe RamstadFet OL18.33.45
31168391Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK18.37.30
34199888Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb18.38.15
46201964Ingrid MadslienNydalens SK18.41.15
49182041Marie UllevålseterNydalens SK18.42.00
50151175Tuva Nesheim FlatebakkenIL Tyrving18.42.15
55187013Hedvig VollsetHeming Orientering18.43.30
59186107Kaja GrefsrudLillomarka OL18.44.30
63181568Stine Rokne VågenNydalens SK18.45.30
69158418Mina HaverLillomarka OL18.47.00
0Rachel Marøy BårdsenHeming Orientering18.47.30

H 13-16

3 000 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
182186896Elias Skjolden SørensenLillomarka OL18.32.30
186200596Fredrik SørensenIL Tyrving18.33.30
200150635Sølve Nordahl RolfsenHeming Orientering18.37.00
202186295Lars Young VikNydalens SK18.37.30
208188891Erik Kaland OlsenNydalens SK18.39.00
209153168Erik Rolfsen HaugmoHeming Orientering18.39.15
212191203Alexander SmebyNydalens SK18.40.00
213200605Felix EngebråtenOppsal Orientering18.40.15
217186128Birk StrømNydalens SK18.41.15
221199275Even Amundsen MadsøOppsal Orientering18.42.15
226412745Thomas Haarr JohansenOppsal Orientering18.43.30
229202997Sindre Rolfsen HaugmoHeming Orientering18.44.15
232412452Joakim Eriksrud KarlsenOppsal Orientering18.45.00
235152583Øystein Rønning StrandNydalens SK18.45.45
23989417David ThorvikNydalens SK18.46.45
244200448Jonas Fostervold HøydalOppsal Orientering18.48.00
251192564Martin Adelsten RøsholmBækkelagets SK18.49.45
253145714Ole Martin EdstrømOppsal Orientering18.50.15

D 17-

3 000 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Audrun UtskarpenOslostudentenes IK18.00.00
170400871Margrethe WiikOK Sør18.00.00
71184454Kaisa SvergjaRaumar Orientering18.30.00
77180139Siri GrandalIL Tyrving18.31.30
79Ingvil WangLillomarka OL18.32.00
81401024Oda Lohne van der EyndenSøgne og Songdalen OK18.32.30
88Kine GulliksenBækkelagets SK18.34.15
90Ida BrændenRaumar Orientering18.34.45
91Stine Haga DalbergRaumar Orientering18.35.00
96181217Ida Marie Næss BjørgulHalden SK18.36.15
102127102Anine AhlsandNydalens SK18.37.45
109202128Sunniva Eik HaaveOppsal Orientering18.39.30
12186844Maren KoplandModum OL18.42.30
123147020Marita Lilja GrønhovdModum OL18.43.00
12543837Emma LähdekorpiNydalens SK18.43.30
129184147Linda FredhHamar OK18.44.30
131161304Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering18.45.00
134176066Johanne LægranNydalens SK18.45.45
137188445Ane Næsset RamtvedtSarpsborg OL18.46.30
140401066Yvonne SvendsenIL Tyrving18.47.15
144192575Tone E LyeIL Tyrving18.48.15
149197515Anne Ruste FløLillomarka OL18.49.30
151155318Peichi ChuangOslostudentenes IK18.50.00
153159516Cassie TrewinIL Tyrving18.50.30
169146230Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb18.54.30

H 17-

3 000 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3Felix BreitschädelBækkelagets SK18.30.30
9145316Markus Knapp KongsbergIL Tyrving18.32.00
11402618Thomas NipenIL Tyrving18.32.30
18Martin JullumHalden SK18.34.15
19Dag AalvikLillomarka OL18.34.30
22180913Magnus Kristian MoNydalens SK18.35.15
24200443Erik RåbergOK Tyr18.35.45
27408307Truls KvaaseBækkelagets SK18.36.30
3387016Lars Christian BråtenHeming Orientering18.38.00
3768522Stian BergersenIL Tyrving18.39.00
41151232Torjus Lyng KallerudOppsal Orientering18.40.00
4480133Sverre Waaler KaasNydalens SK18.40.45
45151401Martin LangaasOppsal Orientering18.41.00
51157518Tord HaflanNydalens SK18.42.30
5694455Gunnar Nerijus JacobsenStokke IL18.43.45
6879904Petter KaarbyNydalens SK18.46.45

D 40-

3 000 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
173412923Eli MarøyHeming Orientering18.30.15
177Kine DirroØstmarka OK18.31.15
179157157Kathrine LunøeNydalens SK18.31.45
183130705Astrid RuudNittedal OL18.32.45
19789481Alix Young VikNydalens SK18.36.15
203186189Hege FeiringIL Tyrving18.37.45
207168825Gunhild MyhrAsker Skiklubb18.38.45
216194448Marianne ReuschHeming Orientering18.41.00
241157991Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb18.47.15
243179998Hege Farnes HildrumLillomarka OL18.47.45
248413225Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering18.49.00
25491082Maiken Skirstad MoNydalens SK18.50.30

H 40-

3 000 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
175Runar HafskjoldNydalens SK18.30.45
180181039Per Kristian RamstadFet OL18.32.00
181Christian GrotnesIL Tyrving18.32.15
191147153Bjørn Erik ReinsethNydalens SK18.34.45
193Øystein RappRaumar Orientering18.35.15
198135140Runar ThorstensenOppsal Orientering18.36.30
211154055Einar ForvollHeming Orientering18.39.45
22782311Dag LangsethRingnes BIL18.43.45
236193868Bent Erik SkaugOppsal Orientering18.46.00
237194449Christian ReuschHeming Orientering18.46.15

D 50-

3 000 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
116186886Marianne HjermstadFossum IF18.41.15
120145136Åse BrødholtIndre Østfold OK18.42.15
124186182Anne-Kristin Eriksrud KarlsenOppsal Orientering18.43.15
128192454Anne DahlNydalens SK18.44.15
136184221Torunn NordbøBækkelagets SK18.46.15
158186157Kjersti SkantzeIL Tyrving18.51.45
161159514Randi NilstadIL Tyrving18.52.30

H 50-

3 000 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
78Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering18.31.45
93129264Hallvard BergIL Tyrving18.35.30
100Morten KongsbergIL Tyrving18.37.15
104186156Donald SkantzeIL Tyrving18.38.15
105190254Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering18.38.30
106159926Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering18.38.45
110195672Per SlungaardIL Tyrving18.39.45
11491168Kristian BjørgulHalden SK18.40.45
118158541Lars ArnesenBækkelagets SK18.41.45
127199499Frode KamsvågIL Tyrving18.44.00
146118531Jan Roar StangeSandefjord OK18.48.45
156161008Eivind HoffIL Tyrving18.51.15
162480030Terje BråtenRaumar Orientering18.52.45

D 60-

3 000 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
7Sidsel SandelienHeming Orientering18.31.30
32159520Nina KolbergIL Tyrving18.37.45
47185949Karin KilsetIL Tyrving18.41.30
52187114Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL18.42.45

H 60-

3 000 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
101188952Arne Vidar PedersenIL Tyrving18.37.30
113136899Jens Egil RostadOL Toten-Troll18.40.30
11987525Helge RevhaugRingerike OL18.42.00
133158010Svein S JacobsenIL Tyrving18.45.30
139186023Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF18.47.00
142184542John Thomas PetersenNittedal OL18.47.45

D 70-

3 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30146430Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL18.37.15
6277360Astri RogstadGE-Healthcare BIL18.45.15

H 70-

3 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
150159532Kjell RøkkeIL Tyrving18.49.45
16687017Leif BråtenHeming Orientering18.53.45

D Bedrift

3 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
196Kaia SollandStatnett BIL18.36

H Bedrift

3 000 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3996361Jon SolsrudNOTEAM18.39.30
43Petter TaugbølNOTEAM18.40.30
70165222John HansenAB PIL18.47.15

D Rekrutt

3 000 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Runa BrakestadNOTEAM18.00
0179877Aurora Wilkens JernbergNydalens SK18.00
0Juni JohansonBækkelagets SK18.00
0Anna Tysse NakkimBækkelagets SK18.00
0Malin Myrvold SveenBækkelagets SK18.00
0Inga Skaarer WiklundNydalens SK18.00
25581041Hanne Wærp HaugeNydalens SK18.00
258Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering18.00
259113189Mari EggenNydalens SK18.00
264155531Line Hetle WasbergOppsal Orientering18.00
268177923Emilie FløLillomarka OL18.00

H Rekrutt

3 000 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0170829Axel AaldeNydalens SK18.00
0Lauritz BrunborgNittedal OL18.00
0Fridtjof FyksenBækkelagets SK18.00
0Mattis Klöck JodalBækkelagets SK18.00
0187062Henrik LinløkkenØstmarka OK18.00
0Philip Stärk-JohansenHeming Orientering18.00
257181932Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK18.00
260183906Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering18.00
261200439Felix R. HyllesethSentrum OK18.00
262200471Marius E. AamodtOppsal Orientering18.00
263202158Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK18.00
265194460Fridtjof ReuschHeming Orientering18.00
267Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering18.00
269199342Torjus UllernIL Tyrving18.00

D13-16J

3 000 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ingvil AhlsandNydalens SK18.00
0Åse BerganNydalens SK18.00
0Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb18.00
0Elin FløLillomarka OL18.00
0Tuva Eik HaaveOppsal Orientering18.00
0Anine HallénNydalens SK18.00
0Thea Feiring HaltiaIL Tyrving18.00
0Marita Rørvik HaverLillomarka OL18.00
0Ane Sofie KroghOppsal Orientering18.00
0Ingrid G. KvålsgardFossum IF18.00
0Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb18.00
0Stine NjåsteinIL Tyrving18.00
0Ragne NorrudFossum IF18.00
0Inger Marie Baugstø RødnesOppsal Orientering18.00
0Thea Sofie SalvesenAsker Skiklubb18.00
0Oda SikkelandIL Tyrving18.00
0Synne SkjærsteinIL Tyrving18.00
0Elise UllernIL Tyrving18.00
0Ragne WiklundNydalens SK18.00
0Margrethe WisløffAsker Skiklubb18.00
0Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb18.00
0Johanne Øderud VatneBækkelagets SK18.00

D17J

3 000 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Sofie AarnesNydalens SK18.00
0Sigrid AlexandersenFredrikstad SK18.00
0Stine Madslien BakkenNydalens SK18.00
0Karen BjergaardNydalens SK18.00
0Gunn Mariken BjervaDrangedal OL18.00
0Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering18.00
0Elin EkebergIL Tyrving18.00
0Astrid FiskumIL Tyrving18.00
0Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving18.00
0Ida Feiring HaltiaIL Tyrving18.00
0Ingvild HøymorkHeming Orientering18.00
0Anne Johanne LindNydalens SK18.00
0Helene Lund-JohansenIL Tyrving18.00
0Ingrid Nytun NergårdNittedal OL18.00
0Inger Liv Bjerkreim NilsenLillehammer OK18.00
0Stina Johanne SandbergNydalens SK18.00
0Camilla StridsklevIL Tyrving18.00
0Ingrid TronshaugStokke IL18.00
0Ingvild TømtaRaumar Orientering18.00
0Hedda VonenNittedal OL18.00
0Ingunn Hultgreen WeltzienIL Tyrving18.00
0Emilie Westli AndersenLøten o-lag18.00
0Evine Westli AndersenLøten o-lag18.00

D40J

3 000 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Signe Astrup ArnesenHeming Orientering18.00
0Anne Marit BjergaardNydalens SK18.00
0Åshild FlatebakkenIL Tyrving18.00
0Anne MadslienNydalens SK18.00
0Kari MadslienNydalens SK18.00
0Marianne NjåsteinIL Tyrving18.00
0Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK18.00
0Hege WangLillomarka OL18.00

D50J

3 000 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Marianne ArnesenAsker Skiklubb18.00
0Anne DanielsenLyn Ski18.00
0Margrete EngzeliusAsker Skiklubb18.00
0Anna GöhlmanIL Tyrving18.00
0Mette HallénNydalens SK18.00
0Gunhild HennumLierbygda OL18.00
0Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL18.00
0Dagrun MelkildHeming Orientering18.00
0Kari NatvigNittedal OL18.00
0Randi NicolaisenAsker Skiklubb18.00
0Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb18.00
0Helena StubberudNydalens SK18.00
0Ellen Marie TurterNydalens SK18.00

D60J

3 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Birgit KorvaldNydalens SK18.00

D70J

3 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Unni DrageHaugerud IF18.00
0Inger SkaugOppsal Orientering18.00

DBedriftJ

3 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ingrid Bjørshol HolmABB BIL18.00

H13-16J

3 000 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb18.00
0Petter Astrup ArnesenHeming Orientering18.00
0Sander ArntzenAsker Skiklubb18.00
0Jørgen Kjos BarkenæsFet OL18.00
0Audun Uglenes BerganNydalens SK18.00
0Eirik Langedal BreivikNydalens SK18.00
0Herman BrunborgNittedal OL18.00
0Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb18.00
0Erling HjermstadFossum IF18.00
0Håvard HøymorkHeming Orientering18.00
0Elias JonssonNydalens SK18.00
0Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving18.00
0Sivert Sande KvermeFossum IF18.00
0Sindre Vestengen LianLillomarka OL18.00
0Lukas LilandNydalens SK18.00
0Sam LunøeNydalens SK18.00
0Trygve MyhrAsker Skiklubb18.00
0Tobias R. HyllesethSentrum OK18.00
0Jostein TandbergNydalens SK18.00
0Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb18.00
0Per Clemet WisløffAsker Skiklubb18.00

H17J

3 000 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Knut AasheimOppsal Orientering18.00
0Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering18.00
0Bojan BlumensteinHalden SK18.00
0Lars BredalenNittedal OL18.00
0Eirik BrynildsenOppsal Orientering18.00
0Håvard HagaRaumar Orientering18.00
0Audun HokholtKolbotn og Skimt OL18.00
0Robin Bergane JanssonLillomarka OL18.00
0Martin JohanssonIL Tyrving18.00
0Jonas Sommerstad JuveliLillomarka OL18.00
0Skjalg Hundseid KamsvågIL Tyrving18.00
0Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb18.00
0Claus MartinsenHeming Orientering18.00
0Herman MoeFet OL18.00
0Mathias NipenIL Tyrving18.00
0Erik PerssonOppsal Orientering18.00
0Eirik RustadRaumar Orientering18.00
0Ludvig Andreas Baugstø RødnesOppsal Orientering18.00
0Sindre RønningFossum IF18.00
0Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering18.00
0Morten TangenHamar OK18.00
0Trygve TømtaRaumar Orientering18.00
0Tarjei VollsetHeming Orientering18.00
0Magnus Rokne VågenNydalens SK18.00
0Sigve VågsnesOppsal Orientering18.00
0Torben Christian WendlerRaumar Orientering18.00
0Are WigaardOppsal Orientering18.00
0Magnus WølnebergIL Tyrving18.00

H40J

3 000 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Lasse ArnesenHeming Orientering18.00
0Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL18.00
0Torstein BerntsenIL Tyrving18.00
0Tore BredalenNittedal OL18.00
0Guttorm L EggeOslostudentenes IK18.00
0Harald Eide-FredriksenHeming Orientering18.00
0Kjetil EspedalNydalens SK18.00
0Kyrre GranFet OL18.00
0Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL18.00
0Inge GunnesIL Tyrving18.00
0Bjørn HaugeFet OL18.00
0Ole Petter HaugenNydalens SK18.00
0Jan Tore HenriksenNydalens SK18.00
0Geir HoffIL Tyrving18.00
0Knut Harald HyllesethSentrum OK18.00
0Tommy JauhojärviAsker Skiklubb18.00
0Steinar LågØstmarka OK18.00
0Jørn MoeFet OL18.00
0Svein NygårdLillomarka OL18.00
0Arne TorgersenBækkelagets SK18.00
0Knut Erling ØenHeming Orientering18.00

H50J

3 000 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL18.00
0Ketil BergeVestre Akers SK18.00
0Egil EideIL Tyrving18.00
0Andreas ErichsenNydalens SK18.00
0Leif ErikssonModum OL18.00
0Kim Farnes HansenLierbygda OL18.00
0Reidar FossumAsker Skiklubb18.00
0Nils Petter FremmingHeming Orientering18.00
0Bjørn Henning GrandalIL Tyrving18.00
0Øyvind GrandumIL GeoForm18.00
0Øyvind GylverAsker Skiklubb18.00
0Pål Woldstad HanssenEiker OL18.00
0Klaus HorneIL Tyrving18.00
0Håkon HåversenØstmarka OK18.00
0Morten KarlsenMåren OK18.00
0Ove MartinsenHauketo IF18.00
0Bård NatvigNittedal OL18.00
0Are NjåsteinIL Tyrving18.00
0Gløer WinsvoldSentrum OK18.00
0Richard Zeiner-GundersenFossum IF18.00
0Tormod ØvergaardVestre Akers SK18.00

H60J

3 000 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Hasse BergstrømIL Tyrving18.00
0Vidar ElvekrokEiker OL18.00
0Are EriksenOslostudentenes IK18.00
0Jon FærdenKolbotn og Skimt OL18.00
0Bjørn GrindeOslostudentenes IK18.00
0Johan Toverud JensenNydalens SK18.00
0Nils-Petter WiikDriv IL18.00

H70J

3 000 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Roar BjordalOppsal Orientering18.00
0Tor DrageHaugerud IF18.00
0Bjørn EgnerHeming Orientering18.00
0Kjell H. EriksenFossum IF18.00
0Jon C. FougnerHeming Orientering18.00
0Einar HemLillomarka OL18.00
0Øystein MadsenHaugerud IF18.00
0Sven Erik RognesOslostudentenes IK18.00
0Bjørn SandelienHeming Orientering18.00

HBedriftJ

3 000 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Asbjørn AarvikStatoil Oslo BIL18.00
0Martin Kjäll-OhlssonABB BIL18.00
0Andreas MedalenNOTEAM18.00

Annonser

IOF Eventor