Norsk Orientering

Startliste for Nattcup 4 Bergen

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Nattcup 4 Bergen
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: onsdag 15 januar 2014

HA

28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Rune NygaardIL Gular18.09.14
Thierry MattheyIL Gular18.30.16
Sigurd EiknerFana IL18.30.54
Morten Andreas NomeBSI - Orientering18.37.19
Tore Svein NeseAskøy OL18.38.55
Magne KnudsenIL Gneist18.41.09
Roald LaurantsenIL Gneist18.43.56
Arne Wilhelm KnudsenIL Gneist18.45.54
Jakob EiknerFana IL18.50.28
Kristian LøvåsVaregg Fleridrett18.51.16
Olav EkrheimVaregg Fleridrett18.53.37
Helge NysæterBergens TF18.55.39
Per Arne AadlandSamnanger IL18.58.33
Knut A MolvikIL Gneist19.00.27
Kjetil DammTIF Viking19.02.23
Arne JohannesenIL Gular19.03.34
Sondre DammTIF Viking19.04.44
Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett19.05.59
Alan CherryVaregg Fleridrett19.07.50
Øistein StemmeHordaveg BIL19.08.38
Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett19.09.26
Bjart Are HellenTIF Viking19.10.44
Kenneth WesterheimStord Orientering19.11.47
Trygve BuanesTIF Viking19.14.00
Tom Eirik EikangerIL Gular19.16.23
Jan SteinegerIL Gneist19.18.05
Torgeir StrandFana IL19.27.42
Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett

DA

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Helen MartinsenIL Gular18.46.58
Camilla VikingsenTIF Viking18.48.03
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett18.57.37
Line LaurantsenVaregg Fleridrett18.59.15
Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett19.01.28
Ingunn RognsvågVaregg Fleridrett19.06.57

HB

23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Per Olaf TangenFana IL18.30.30
Atle AlvheimFana IL18.38.37
Per VikaneFana IL18.39.26
Rolf NordFana IL18.40.25
Marcel NiederhauserAskøy OL18.41.12
Sverre OttesenVaregg Fleridrett18.42.31
Magne RaadalFana IL18.43.06
Bjørn-Inge SkageIL Gneist18.43.53
Kjell Erik MyreHordaveg BIL18.46.04
Trond DøskelandFana IL18.46.59
Knut HestenesNOR18.47.26
Sturla StemshaugNOR18.48.09
Jan HauglandÅrstad IL18.54.10
John Olav AlvsvågFana IL18.55.33
Ragnar KayserFana IL18.56.14
Vemund HansenTIF Viking18.57.36
Stein Ove DyngelandStatoil BIL18.59.27
Lars FjellangerFana IL19.11.48
Alfon Harald JohansenBergens TF19.12.51
Sturle NordeideIL Gneist19.14.56
Jon-Kåre HansenTIF Viking19.28.30
Knut KyrkjebøTIF Viking19.29.15
Kjell Arne AskelandFana IL

DB

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Vilde SkageIL Gneist18.43.57
Siren GreveBergens TF18.45.36
Ann-Elin BendiksenFana IL18.48.51
Mariell ArntzenIL Gneist18.49.40
Ida Johanne AadlandSamnanger IL18.54.49
Ingrid SandvollIL Gneist18.56.45
Marianne NummedalFana IL19.00.24
Linda KlanderudÅrstad IL19.01.27
Hege FjellbirkelandIL Gular19.02.46
Nina GogaBergens TF19.04.04
Tove AasheimAskøy OL19.07.34
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL19.08.40

HC

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Stig TenoldNHH BIL18.41.28
Vegard SkeieBergens TF18.51.46
Andreas NysæterBergens TF18.51.49
Ole Kåre EndresenNOR18.52.08
Jon William HammerBergens TF19.10.06
Matias Døsen PontoppidanFana IL19.16.27
Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF

DC

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Grete VikneBSI18.38.49
Nina SoligardBergens TF18.42.51
Carina BringedalBSI - Orientering18.45.51
Berit HegdalBergens TF18.47.27
Karen Clementsen KayserFana IL18.58.40
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular19.02.38
Siri Elisabet HelleFana IL19.10.04
Mai Helen LingaIL Gular19.14.41
Birte NordeideIL Gneist19.15.56
Marie PontoppidanFana IL19.16.27
Synnøve VikneBSI

Annonser

IOF Eventor