Norsk Orientering

Startliste for Ås by Night & Fog Cup #2

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Ås by Night & Fog Cup #2
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 26 november 2013

D 17-

4 600 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
68168Linda HanssenØstmarka OK
173290Malin JakobssonNydalens SK
181542Kaja Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering
402468Louise Oram

H 17-

7 100 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
194508Knut AasheimOppsal Orientering
411313Thomas BedinIndre Østfold OK
158399Jonas Sommerstad JuveliLillomarka OL
141061Ola LestebergKongsberg OL
402618Thomas NipenIL Tyrving
176226Magnus OmbustvedtÅs-UMB Orientering
153641Kristoffer Fiane PedersenÅs-UMB Orientering
165633Ola Marius PedersenOppsal Orientering
89663Dag Steinar RagvinSkien OK
172405Øystein SørensenNydalens SK
79101Paul TorvundØstmarka OK
485352Håvard TveiteÅs-UMB Orientering
180877Sigve VågsnesOppsal Orientering
160715Are WigaardOppsal Orientering

H 17-A kort

4 600 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
408058Jan BjerketvedtOK Moss
483539Jan Sverre EdstrømOppsal Orientering
146383Olav EideOslostudentenes IK
67804Karl Aasmund ErøyOK Moss
173000Dag HauglandØstmarka OK
184510Einar Bjørkaas HelleÅs-UMB Orientering
184297Jan Tore HenriksenNydalens SK
171888Robin Bergane JanssonSiggerud IL
89632Olav JohannessenKolbotn og Skimt OL
176327Kjetil KarlsenOK Moss
190254Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering
184248Øystein KildahlØstmarka OK
402940Trond LundIL Tyrving
187141Øyvind LøkenOK Moss
84429Ove MartinsenHauketo IF
190637Terje Wiig MathisenEvry Oslo BIL
82587Olav NipenIL Tyrving
82205Svein NygårdLillomarka OL
153593Erik SandbækOK Moss
86221Christian F SchiveOK Moss
86219Christopher SchiveOK Moss
200Simen SmestadBækkelagets SK
160884Øyvind ThømtIndre Østfold OK
186215Geir TrøanKolbotn og Skimt OL

H/D 13-16B

2 600 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
183908Ludvig Andreas Baugstø RødnesOppsal Orientering
132651Tuva BjerketvedtOK Moss
145714Ole Martin EdstrømOppsal Orientering

Åpen B

2 600 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
158106Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL
176256Marit-Elin IdenOK Moss
91573Sille WinsnesÅs-UMB Orientering

Annonser

IOF Eventor