Norsk Orientering

Startliste for Norsk O-Festival

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagLangdistanse - søndag

N-åpen

1 320 m, 140 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1417198018Emma Aune JakobsenOK Moss17.00
2089188992Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL17.00
2090Julie BrenåsVarteig OL17.00
2092220129Hjalmar JohanssonOK Alehof17.00
3270152351Mikkel RastadAsker Skiklubb17.00
3271212086Maja Kalleson RøedOppsal Orientering17.00
327266842Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering17.00
327367771Asbjørn LandeEidskog OL17.00
3274203319Jacob Finstad LandIL Tyrving17.00
327567453Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL17.00
3276213256Odin Vie StrislandFossum IF17.00
3277192333Alvin Andersen MariboRaumar Orientering17.00
3278201982Elise RenardKongsberg OL17.00
3279217391Håkon ØverbyKongsberg OL17.00
3280179934Sofie Kjær JørgensenMåren OK17.00
3281185059Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK17.00
3282165677Emilie Stenslet HalsRaumar Orientering17.00
3283211850Erle FosstveitRaumar Orientering17.00
3284212502Maren WinsvoldØstmarka OK17.00
328510238Nov Bar-NathanLillomarka OL17.00
3286206380Anita LangeggenKongsberg OL17.00
3287198906Inger Anne BraarudHalden SK17.00
328877057Hans Mathias Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering17.00
3289175844Thor Trandem KvåleÅs-NMBU Orientering17.00
3290193091Jenny DanevadFredrikstad SK17.00
3291191071Mathias BirkelundAsker Skiklubb17.00
3292213726Ola Mæhre TorjussenFossum IF17.00
3293184001Amund FlaskerudOL Toten-Troll17.00
329479005Ida Amundsen BjørkliRingerike OL17.00
3296202169Helene Langvik StangTrøsken IL17.00
3297201592Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn17.00
3298203802Vegard Oseng LiholtLillomarka OL17.00
3299198821Fredrik BueOL Tønsberg og omegn17.00
3300211769Brage FosstveitRaumar Orientering17.00
3301157068Arne BisethKongsberg OL17.00
3302189005Aksel Nissen HellerudIL Koll17.00
3303209723Mathis RenardKongsberg OL17.00
3304204608Erlend SommerheinOK Horten17.00
3305203228Erlend OtterleiØstmarka OK17.00
3306180341Knut Kolltveit SørlieFossum IF17.00
3307213162Sigmund ØlstadFet OL17.00
3308212980Lilja Celina Kjær JørgensenMåren OK17.00
3309212760Oskar HopeModum OL17.00
3310191260Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn17.00
3311192421Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL17.00
331296485Ingvild RingheimLarvik OK17.00
3313212351Eskil OlaussenOppsal Orientering17.00
3314196900Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb17.00
3315178071Synne KjernsmoRøyken OL17.00
3316213595Gaute SkjønhaugFet OL17.00
3317149671Sara HovdeRingsaker OK17.00
331882130Edwin LindtvedtLardal OL17.00
3319212783Sofia ØhlckersIL Tyrving17.00
3320198798Johan Fredrik BraarudHalden SK17.00
3321212013Magnus StraumeHeming Orientering17.00
3322213705Amalie SkjønhaugFet OL17.00
3323197821Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering17.00
3324212651Magnus BaklidKonnerud IL17.00
3325204273Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb17.00
3326212967Eirill Johanne Andersen MariboRaumar Orientering17.00
3327203567Oda Skjelland HeggStokke IL17.00
3328204756Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL17.00
3329213768Aina Elisabeth Tirkkonen ToftNydalens SK17.00
3330212618Linea Kalleson RøedOppsal Orientering17.00
3331181249Ville Emil WingstedtHalden SK17.00
3332178272Anne Victoria BirkelandFossum IF17.00
333363777Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL17.00
3334177965Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering17.00
3335200200Minna Sofie WingstedtHalden SK17.00
3336205935Aurora Ness GundersveenRøyken OL17.00
3337213710Ingrid BøhnNydalens SK17.00
3338204583Siri Rannem HalseSteinkjer OK17.00
3339154731Emil Tonjer FingarsenElverum OK17.00
334096425Aksel Tonjer FingarsenElverum OK17.00
3341169008Silje StrandLierbygda OL17.00
3342205411Linn BrunborgNittedal OL17.00
3343212752Therese HolmenSnertingdal IF Orientering17.00
3344211926Mats Olsen ByeModum OL17.00
3345213494August Lea KabbeNydalens SK17.00
3346187255Sven StielstraSauda Orienteringsklubb17.00
3347160774Frikk FinsrudAsker Skiklubb17.00
3348187182Guro BrændenLillomarka OL17.00
3349185962Otto Ulltveit-MoeIL Koll17.00
3350215067Ingeborg Kinck RannemFossum IF17.00
3351185960Even OpheimIL Koll17.00
3352180944Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL17.00
335382132Tollef TjentlandLardal OL17.00
3354195949Andreas Strømme LidTIF Viking17.00
3355219284Andrine JensenOppsal Orientering17.00
3356205438Lars Jørgen LongfjeldModum OL17.00
3357194470Astrid ReuschHeming Orientering17.00
3358192205Sondre OlaussenOppsal Orientering17.00
3359219993Herman Øen PaulsrudIL Koll17.00
3360183848Audun TorsethLillehammer OK17.00
3361213631Hanne Wærp HaugeNydalens SK17.00
336272029Aurora OldertrøenTynset IF17.00
336388730Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett17.00
3364207718Christoffer ÅnensenOppsal Orientering17.00
3365202548Jonas AlstadFrol IL17.00
3366212912Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering17.00
3367204533Aksel EideBækkelagets SK17.00
3368217673Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK17.00
3369124715Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)17.00
3370209745Ole Mika Odland TorgersenBergens TF17.00
3371212515Aurora LøkkebergFredrikstad SK17.00
3372185824Jørgen Oen-SivertsenTIF Viking17.00
3373206515Ida Joanne OldertrøenTynset IF17.00
3374176051Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange17.00
3375206027Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL17.00
3376188791Marie ThomassenVaregg Fleridrett17.00
3377212637Martin Christoffer BorgIL Koll17.00
3378184660Tonje RykkjeStord Orientering17.00
337984722Eskil StielstraSauda Orienteringsklubb17.00
3380213106Malin GjetangerMåren OK17.00
3381204580Synne Kvittum NytrøenTynset IF17.00
338284724Järvi StielstraSauda Orienteringsklubb17.00
3383187119Natalie KollerudLillomarka OL17.00
3384217672Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK17.00
3385197921Anne ØstvoldHeming Orientering17.00
3386213495Sigurd AsplinIL Koll17.00
3387183843Jon StrandKongsberg OL17.00
3388196871Marte EgerKongsberg OL17.00
3389199656Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn17.00
3390211804Ask Felland SætnanFossum IF17.00
3391183813Jørgen Holm GrønengLillehammer OK17.00
3392212213Pernille Nor-WollØstmarka OK17.00
3393211643Oda Paulsen AskLierbygda OL17.00
3394213219Johannes Salvesen-LundeIL Koll17.00
3395202157Astrid YtterbøAsker Skiklubb17.00
3396206904Eimund Øverli BergKongsberg OL17.00
3397199689Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn17.00
3398197959Einar ØstvoldHeming Orientering17.00
339995250Ingrid LestebergKongsberg OL17.00
3400205394Jan Olav BerganKongsberg OL17.00
3402212148Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)17.00
3468Even Nygård ThorsengFossum IF17.00
1462204702Nikolai TesloHadeland OL17.30
2093180054Lukas Jones ArnesenHeming Orientering17.30
6806219925Hanna B DamsgaardHisøy OK17.30
6851219236Tuva B GjelstadNOTEAM17.30

D -10

1 380 m, 35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1401Mathilde FossaasGimle IF17.30
1437Elise Nygård ThorsengFossum IF17.30
1402212030Anna Mæhre TorjussenFossum IF17.31
140539758Julia ForsgrenOK Tyr17.34
1406212371Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb17.35
1407187218Elma Sagli GudimIndre Østfold OK17.36
1408213798Anja Hagness MortensenNydalens SK17.37
1409189098Juni Espolin JohnsonBækkelagets SK17.38
1410180714Iril RingheimLarvik OK17.39
1411211944Synne SandvenNotodden OL17.40
140083147Julie BrenåsVarteig OL17.41
1412202993Tiril Ebon EspedalNydalens SK17.41
1413185862Olivia OpheimIL Koll17.42
141471839Elise Nilsen BergFossum IF17.43
1415181991Mari Ovidia RanestadHamar OK17.44
1416207601Martha WisløffAsker Skiklubb17.45
1418186069Mari AarsethNydalens SK17.47
1419213000Ingrid Marie EkelandOddersjaa SSK17.48
1420190259Maren HenriksenHalden SK17.49
1421168800Sara MartiniAsker Skiklubb17.50
1422201972Marie KravdalGjø-Vard OL17.51
1423207497Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb17.52
1424207404Tora KittilsenFreidig17.53
1425213757Marie ScheeleNydalens SK17.54
1426213005Nora Christine HansenRøyken OL17.55
1427212313Julie AndersenNydalens SK17.56
1428213211Sigrid Schmitt GranHalden SK17.57
1429193896Signe HoloFossum IF17.58
1430188955Anna TaksdalGanddal IL17.59
1431205528Emilie FløLillomarka OL18.00
1432186853Marie BeitdokkenPorsgrunn OL18.01
1433181028Cora Helene HildrumLillomarka OL18.02
1434206519Una KittilsenFreidig18.03
1435174275Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett18.04
1436203119Eira Skaarer WiklundNydalens SK18.05

D 11-12

1 520 m, 62 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1474157517Selma FærdenKolbotn og Skimt OL17.30
1475219270Elin KjellmannLinköpings OK17.31
1477175070Ragnhild Fagerli NæssRaumar Orientering17.33
1478212330Eline AndersenKonnerud IL17.34
1479187069Elida Sagli GudimIndre Østfold OK17.35
1480196903Ida Marie FlågenHeming Orientering17.36
1481176158Nora Marie EnerhaugenRingerike OL17.37
1482209823Maren BruserudOL Trollo17.38
1483217555Mari ØverbyKongsberg OL17.39
1484147583Ragnhild Mathea HelmersenFet OL17.40
148580043Anne FrøislandVang OL17.41
1486212043Mina Akiko JohnsenRøyken OL17.42
1487203003Noor Dirro-HeluMåren OK17.43
1488192323Linnea HolstIL Tyrving17.44
1489212529Mina Espolin JohnsonBækkelagets SK17.45
1490212850Andrea Kirkenes FjellRøyken OL17.46
1491186113Netta Bar-NathanLillomarka OL17.47
1492160978Vida Helland-HansenIL Tyrving17.48
1493207643Nora Haakstad EllingsenKonnerud IL17.49
1494212419Sigrid NermoenØstmarka OK17.50
1495210911Eileen BjanesIL Tyrving17.51
1496179877Aurora Wilkens JernbergNydalens SK17.52
1497203270Eline Horten JordetVingelen IL17.53
1498179910Helene Bjørkvold JendalFossum IF17.54
1499212851Hilde Sogn HaugFossum IF17.55
1500192919Marie Roll-TørnqvistFana IL17.56
1501191212Mari BrendeFossum IF17.57
1502212818Johanna Sofie LongfjeldModum OL17.58
1503212325Ragnhild Blom-HagenFossum IF17.59
1504183830Marie KvarmeRøyken OL18.00
150571638Thea FagerhaugRaumar Orientering18.01
1506211509Mille Baastad BergIL Tyrving18.02
1507157489Hannah MansNydalens SK18.03
1508157141Ella BerstadHeming Orientering18.04
1509186299Maria StødleKristiansand OK18.05
1510212466Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK18.06
1511192960Eline SchjervenLardal OL18.07
1512184262Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn18.08
1513187099Anne BeitdokkenPorsgrunn OL18.09
1514201934Alma Elise HildrumLillomarka OL18.10
1515198036Maria KostølKristiansand OK18.11
1516181460Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)18.12
1517181876Trude MarkhusVerdal OK18.13
1518194109Elise Wærp HaugeNydalens SK18.14
1519142824Mari EidsmoFreidig18.15
1520143029Sofie BergstrømHalden SK18.16
1521184520Konstanse MoholthKongsberg OL18.17
2094217670Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK18.18
1523172991Silje Elise HusdalStavanger Orienteringsklubb18.19
1524157737Pia Young VikNydalens SK18.20
1525176228Christine KureÅs-NMBU Orientering18.21
1526195897Kathinka Zahl HagenFossum IF18.22
1527412605Lene HaugeHisøy OK18.23
1528153614Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering18.24
1529213167Hannah Syrdal ØenHeming Orientering18.25
1530190669Inga Skaarer WiklundNydalens SK18.26
1531217355Kristin Melby JacobsenLardal OL18.27
1532191202Ingvild Øverli BergKongsberg OL18.28
1533182074Mathea Spets StorhovFreidig18.29
1534187089Frida SolsrudNydalens SK18.30
153583058Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF18.31
1536171472June MunkebyFrol IL18.32

D 11-12N

1 410 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
164682232Silje Gåsvik NarvestadHalden SK17.30
1647176465Tomine Ness GundersveenRøyken OL17.30
1648190679Marte Sofie SkroveRingerike OL17.30
164982128Hanna Linnea LindtvedtLardal OL17.30
1650207598Marte Ulven JørgensenAsker Skiklubb17.30
1651199605Emilie JohansenSandefjord OK17.30
1652184476Marie NysæterSkien OK17.30
1653156909Kristine Myklebust StrømHedrum OL17.30
1654206435Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL17.30
1655212604Karoline StudsrudHisøy OK17.30
1656202998Andrea H. RogndokkenFet OL17.30
1657165108Ane Hjørungdal VikaHjelmeland OL17.30
1658212218Lene Johnsen IkdahlBodø og Omegn IF Orientering17.30
1659170782Anna Paulsen AskLierbygda OL17.30
1660212091Amalie LøkkebergFredrikstad SK17.30
1661194621Johanna MjelstadTIF Viking17.30
1662211716Penelope LeaNydalens SK17.30
1663191354Malene BerstadHeming Orientering17.30
1664199688Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn17.30
1665207894Nora Arentz HagenSandefjord OK17.30

D 13

1 790 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1002181925Iris HolstIL Tyrving17.31
1003206029Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL17.32
1004209884Ida Sofie HjortlandLarvik OK17.33
1005174736Ingrid LamarkGanddal IL17.34
1006212317Alexandra AngvollFredrikstad SK17.35
100778925Randi Marie GlomsrudStjørdals-Blink Orientering17.36
1008205978Nina PedersenSarpsborg OL17.37
1009194709Marte Madslien BakkenNydalens SK17.38
1010175785Yngvild Langedal BreivikNydalens SK17.39
1011157156Ea LunøeNydalens SK17.40
1012413058Berthe TesloHadeland OL17.41
1013201989Kristine KravdalGjø-Vard OL17.42
1014207587Petra HoveidAsker Skiklubb17.43
1015189015Mia HirschIF Trauma17.44
1016202045Åsne HaavengenKongsberg OL17.45
1017157482Oda ScheeleNydalens SK17.46
1018192334Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular17.47
1019206498Tina KallesonOppsal Orientering17.48
1020181518Live ØstvoldHeming Orientering17.49
1021153714Dina Marie SalvesenAsker Skiklubb17.50
102239092Malene NysæterSkien OK17.51
1023185887Alvilde Lysaker SandenEiker OL17.52
1024210112Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL17.53
1025187075Ingrid BlindheimLillomarka OL17.54
1026196973Ina MartiniAsker Skiklubb17.55
1027204662Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering17.56
1028203326Ada Helene OlsenIF Trauma17.57
1029154292Mina SchjervenLardal OL17.58
1030189018Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering17.59
1031171152Maya Jones ArnesenHeming Orientering18.00
103289072Iselin SørensenSturla, IF18.01
1033212391Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL18.02

D 14

1 720 m, 44 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1091175859Anni SaarelaKonnerud IL17.46
1092197765Ragnhild Marie KristensenStokke IL17.47
1093203743Carmen DirroMåren OK17.48
1094176039Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL17.49
1095185521Bethina Staulen FredinSkien OK17.50
1096213400Elise AusenPorsgrunn OL17.51
109767403Ingeborg KvarmeRøyken OL17.52
1098195675Karoline BjørnerødOK Moss17.53
1099157166Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL17.54
1100203564Frida DalerStokke IL17.55
1101168541Tuva Fossheim AsplinGjø-Vard OL17.56
1102206441Hanne Eide RappRaumar Orientering17.57
1103208730Emma DanevadFredrikstad SK17.58
1104187233Kristine Eide RappRaumar Orientering17.59
1105142857Silje KregnesKristiansand OK18.00
1106212709Kaisa AntonsenFredrikstad SK18.01
1107211625Tonje Malin RhrichKonnerud IL18.02
1108188790Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL18.03
1109154044Ingvild SnuggerudGjø-Vard OL18.04
1110169811Johanne Midttun SystadNydalens SK18.05
1111214922Jenny BaklidKonnerud IL18.06
1112412247Malin HaugeHisøy OK18.07
1113155546Ingeborg RognstadHadeland OL18.08
1114185870Mari Strømme LidTIF Viking18.09
1115192399Tora Aasheim NymarkAskøy OL18.10
1116177513Elin FløLillomarka OL18.11
1117173015Mari Landro SvingheimKonnerud IL18.12
1118158096Tale StrandKongsberg OL18.13
1119198019Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL18.14
1120152441Karen Hoel JomaasFossum IF18.15
1121186921Mari Kilskar GrevskottFrol IL18.16
1122157154Marie Oen-SivertsenTIF Viking18.17
1123195861Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering18.18
1124200631Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)18.19
1125175835Tuva Aas StræteRingerike OL18.20
1126154535Ada WulfsbergNydalens SK18.21
1127211180Sigrid EkelandOddersjaa SSK18.22
1128146580Marte Karine LarsenKongsberg OL18.23
1129202977Thea LandKonnerud IL18.24
1130142796Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb18.25
1131185888Tomine Lysaker SandenEiker OL18.26
1132187124Janne Tjørhom AasheimGanddal IL18.27
1133203312Ane Sofie KroghOppsal Orientering18.28
1134190329Kamilla LomeHamar OK18.29

D 13-16C

1 590 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1682184178Olivia KjølstadRøyken OL17.30
1684145252Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss17.30
1685213298Guro HjerpaasenAsker Skiklubb17.30
1686213292Anniken BergerFet OL17.30
1687178329Sigrid Kinck RannemFossum IF17.30
1688199148Vilde RetteraasenIndre Østfold OK17.30
1689156976Åsta Firing SimonsenAndebu IL17.30
1690212906Silje CarlsenRøyken OL17.30
1691169072Lina PettersenNydalens SK17.30
1692213454Stina Matland MadsenFana IL17.30
1693211969Synne Marie JenssenHalden SK17.30
1694212068Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK17.30
1695217338Marion Halvorsen NustadØyer-Tretten IF17.30
1696160809Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb17.30
1697204119Jenny WinsvoldSentrum OK17.30
1698146421Anna Austad SveenRaumar Orientering17.30
1886216728Ragnhild Nymo BohneVaregg Fleridrett17.30

D 13-16N

1 410 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2101180260Andrine BerganFet OL17.30
2102195895Kamilla StudsrudHisøy OK17.30

D 15

2 110 m, 47 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1179178035Anna MeenPorsgrunn OL17.31
118067669Tilde EineFossum IF17.32
1181160449Ingrid G. KvålsgardFossum IF17.33
1182160442Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL17.34
1183210056Kathinka RogstadKongsberg OL17.35
1184179400Hedda SkatvedtRaumar Orientering17.36
1185143035Ragne NorrudFossum IF17.37
1186186862Andrine Harriet FremstadLarvik OK17.38
1187184540Lisa JenssenHalden SK17.39
1188165323Eline BryneHeming Orientering17.40
1189159033Hanna Lye MoumHalden SK17.41
1190180937Aurora GjølsjøOK Moss17.42
1191191341Pernille KatlaFossum IF17.43
1192144798Lotte MyklemyrEiker OL17.44
1193159005Sarah WølloKongsberg OL17.45
1194212721Linn Mei WaalerMåren OK17.46
1195158434Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK17.47
1196203266Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK17.48
1197176096Ingvild HøydalNydalens SK17.49
1198195946Ingrid HasaasFossum IF17.50
1199412939Inger Marie RødnesOppsal Orientering17.51
1200188841Maren NorderudIL Tyrving17.52
1201176291Marlin HaavengenKongsberg OL17.53
1202201535Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb17.54
1203203483Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK17.55
1204179999Thea Sofie SalvesenAsker Skiklubb17.56
1205153300Hanne VassendPorsgrunn OL17.57
1206203471Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK17.58
1207186199Eli KolstadMo OK17.59
1208160996Sarah BrynhildsenWing OK18.00
1209208586Andrea VaneboKongsberg OL18.01
1210144660Åsne HoloFossum IF18.02
1211215112Helene EgerKongsberg OL18.03
1212207005Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb18.04
1213158564Kaya DirksenSauda Orienteringsklubb18.05
1214182000Hedda Raadal BjørloHalden SK18.06
1215186887Frida Bakken UlsethNydalens SK18.07
1216168970Lin Marte AndorsenNydalens SK18.08
121771311Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF18.09
1218192116Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL18.10
1219198916Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL18.11
1220116855Ragne MunkebyFrol IL18.12
1221207662Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular18.13
1222200100Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb18.14
1223410567Anne Omholt BerrefjordLardal OL18.15
1224157495Marie HansenSarpsborg OL18.16
1225187117Ane Marte VatnFrol IL18.17

D 16

2 170 m, 55 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1279219811Julia DoubsonOUSA18.05
1280199472Yasmin FieldSouth Yorkshire Orienteers18.06
1282186910Julie BakkeFossum IF18.08
1283170781Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL18.09
1284159658Victoria Myklebust StrømHedrum OL18.10
1285177787Guro KarlsenLillehammer OK18.11
1286188972Ingvil AhlsandNydalens SK18.12
1287180102Vilde Årøen LykkeEmblem IL18.13
1288206908Ingrid BredalenNittedal OL18.14
1289187171Thea Sildnes BaklidKonnerud IL18.15
1290129397Agnes Irene LongfjeldModum OL18.16
1291173170Synne SkjærsteinIL Tyrving18.17
1292192920Julie Roll TørnqvistFana IL18.18
1293202076Synne Eikeland RøstadsandNydalens SK18.19
1294165091Ane Holm GrønengLillehammer OK18.20
1295213318Silje MoeFredrikstad SK18.21
1296158846Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering18.22
1297205915Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL18.23
1298206021Siri PedersenSarpsborg OL18.24
1299209948Kristiane RogstadKongsberg OL18.25
1300202061Marte BergslandTrøsken IL18.26
1301176217Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss18.27
1302189019Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering18.28
1303199600Ragnhild EideByåsen IL18.29
1304137334Guri SandvoldTynset IF18.30
1305180340Malin OpøienOL Trollelg18.31
1306187187Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering18.32
1307199374Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK18.33
1308206376Runa AlmelandFana IL18.34
1309155540Aurora MoholthKongsberg OL18.35
1310170303Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK18.36
1311181872Thea DyrkornEiker OL18.37
1312219961Jenny WegebroUmeå OK18.38
1313197990Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF18.39
1314187013Hedvig VollsetHeming Orientering18.40
1315186139Maria PrestbøenSandefjord OK18.41
1316195757Anine LomeHamar OK18.42
1317211561Maria Ulseth SylteFreidig18.43
1318183999Synne StrandAsker Skiklubb18.44
1319209818Andrea Willkommen EikenKongsberg OL18.45
1320166007Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF18.46
1321180221Ane DyrkornEiker OL18.47
1322168428Hanne DaltveitFana IL18.48
1323194816Karoline AuneHalden SK18.49
1324168342Ingrid AaslundFet OL18.50
1325170486Nora Marie wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering18.51
1326181981Marie BergstrømHalden SK18.52
1327173253Heidi Therese WiestVang OL18.53
1328180322Vera MelkildFreidig18.54
1329213317Emilie Sommerstad VeeIL Tyrving18.55
1330178188Emma Eithun PaulsenNittedal OL18.56
1331197788Rikke Blakkestad IngesenSarpsborg OL18.57
1332203661Marie Bakken SørensenFreidig18.58
1333196849Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK18.59
1334206254Ella Arentz HagenSandefjord OK19.00

D 15-16B

1 710 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1701168341Ingrid MasdalLillomarka OL17.30
1702152353Ingvild Pedersen BerganAsker Skiklubb17.30
1703156961Henriette OlsenIF Trauma17.30
1704409019Emma StubberudNydalens SK17.30
1705168391Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK17.30

D 17-B

1 710 m, 46 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1707473786Stine AustadRaumar Orientering17.30
1708Marit Helene ØderudFredrikstad SK17.30
171068589Anne Moian NydalAsker Skiklubb17.30
1711194710Nina Christin NæsheimTIF Viking17.30
1712168971Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange17.30
171384215Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb17.30
1714182120Tone Sølie LysnesHedrum OL17.30
1715203626Elin GravningenStokke IL17.30
1716145119Jorunn BlindheimLillomarka OL17.30
1717170700Trude KyrkjebøTIF Viking17.30
171884212Gro EllegaardVang OL17.30
1719211271Yvonne SvendsenIL Tyrving17.30
1720185977Torild MyrliTIF Viking17.30
172194396Anikken Gjein DybvikStokke IL17.30
1722184109Marte Bjørke SollienOL Toten-Troll17.30
1723116845Cecilie BerganFet OL17.30
1724192332Hege Norstad MariboRaumar Orientering17.30
1725127655Inger Nordbye NybøKonnerud IL17.30
1726158240Kari LundNittedal OL17.30
1727202976Gunn Camilla StangOslostudentenes IK17.30
1728411064Siri Linn NørstebøenNittedal OL17.30
1729213419Hege AndersenIL Koll17.30
1730184416Liv Bente H FriestadKristiansand OK17.30
1731100493Elin BergsengLøten o-lag17.30
1732211399Åse Marit HansenNittedal OL17.30
1733191119Nina BirkelundAsker Skiklubb17.30
1734197732Silje Bjerga SundliGanddal IL17.30
1735180515Mila ZaharinovaOppsal Orientering17.30
1736203117Hilde PoppeFredrikstad SK17.30
1737165993Hanne BrendeFossum IF17.30
173898794Helga M. BackerAsker Skiklubb17.30
1739211454Ann-Karin LestebergKongsberg OL17.30
1740206535Marianne NessRøyken OL17.30
1741156894Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orientering17.30
1742152621Stine HolmenHamar OK17.30
1743402812Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering17.30
1744187285Elin BordøyHedrum OL17.30
1745168825Gunhild MyhrAsker Skiklubb17.30
1746203370Bente HortenVingelen IL17.30
1747130707Anne Grethe GustavsenNittedal OL17.30
1748141020Vivian MoenLardal OL17.30
1749208691Hilde MoholthKongsberg OL17.30
1750153589Sølvi MartiniAsker Skiklubb17.30
1751145291Anne Marie EkelandOddersjaa SSK17.30
1752145616Kari-Ann Victoria BirkelandFossum IF17.30
1753Hilde Nytun MartinsenNittedal OL17.30

D 17-C

1 520 m, 52 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1756218615Tale Mæhre TorjussenFossum IF17.30
1757212994Camilla FosstveitRaumar Orientering17.30
1758132629Julie BerghOppsal Orientering17.30
175939114Gerd Berit RekveFossum IF17.30
1760Inglin SognnæsBergens TF17.30
1761Jennifer Jone ArnesenHeming Orientering17.30
1762Liv TennesWing OK17.30
1763200603Mona Dalegård LøkenKongsberg OL17.30
1764212264Vera HalsaaAsker Skiklubb17.30
1765213174Laila Eriksen BlomFet OL17.30
1766190570Kristin TjernshaugenOK Moss17.30
1767169035Randi MobråthenBotne SK17.30
1768179795Grete SkotteFossum IF17.30
1769191681Kristin M KolltveitFossum IF17.30
1770211439Kristin MortensenØstmarka OK17.30
1771199498Helle HundseidIL Tyrving17.30
1772145133Hildegunn Sagli GudimIndre Østfold OK17.30
1773216970Celine Vik OlsenLarvik OK17.30
1774214985Ina BlågestadIndre Østfold OK17.30
1775193106Marit Helene ØderudFredrikstad SK17.30
1776215577Marion AmundsenRingerike OL17.30
177791394Lise HørtvedtKongsberg OL17.30
1778130752Linda RivedalSentrum OK17.30
1779130713Lene MeenPorsgrunn OL17.30
1780179904Magdalena LindtvedtLardal OL17.30
1781Oda Eithun PaulsenNittedal OL17.30
1782200358Nanna BerganRaumar Orientering17.30
1783119689Anne-Marthe HansenFet OL17.30
1784202992Cecilie Christin KvermeFossum IF17.30
1785177471Anne-Marit SkaugHalden SK17.30
1786209934Camilla ImrikFredrikstad SK17.30
1787180799Marte Kvittum TangenTynset IF17.30
178897427Ragnhild BrenåsVarteig OL17.30
1789185928Gry StaulenSkien OK17.30
1790168242Anne-Sofie KristiansenFredrikstad SK17.30
1791199630Else StordalOL Tønsberg og omegn17.30
1792176092Monica Tveit TjentlandLardal OL17.30
1793206497Ellen Sofie RuudEiker OL17.30
1794197748Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering17.30
1795198805Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn17.30
1796192954Lill BirkelundPorsgrunn OL17.30
179798423Nora-Marie Sogn WiikLardal OL17.30
1798216748Elisabeth EspelandTynset IF17.30
1799205547Ingrid Lundin BerganKongsberg OL17.30
1800211538Heidi EriksenLarvik OK17.30
1801214980Kristin Kinck RannemFossum IF17.30
1802176151Kathrine TollehaugEiker OL17.30
1803204717Sonja SnuggerudGjø-Vard OL17.30
1804173016Ingunn Lysaker NorbomKonnerud IL17.30
1805205441Line NordhaugKonnerud IL17.30
1806185966Grethe Oen-SivertsenTIF Viking17.30
180798483Ann Mari StudsrudHisøy OK17.30

D 17-N

1 410 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1813206548Tina BjørnstadRaumar Orientering17.30
1814171914Lene Spilde HasaasFossum IF17.30
1815219946Gunn Kristin RosoLardal OL17.30
1816156950June Helen MyklebustHedrum OL17.30
181789843Frida Freysdottir GravbråtenNittedal OL17.30
181896150Tove TesdalIndre Østfold OK17.30

D 17-20

2 180 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2108129400Eirin Mari FossøyNotodden OL17.15
2109184807Mana NakamuraTeam Japan17.16
2111196708Mami OruiTeam Japan17.18
2113179981Margit Sandem FjellengenIndre Østfold OK17.20
2114207590Ragnhild LøvliAsker Skiklubb17.21
2115199343Elise UllernIL Tyrving17.22
2116171868Lene Therese MyrlandNotodden OL17.23
2117216743Martine LøwengreenFredrikstad SK17.24
2110219349Naomi SuzukiTeam Japan17.25
211839193Therese Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)17.25
2112400252Nastuki YamagishiTeam Japan17.26
2119197962Sara Angell BakkeLillomarka OL17.26
2120172126Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb17.27
2121192379Ingrid LøsetRingerike OL17.28
2122174697Vilde Bredholt JørgensenSandefjord OK17.29
212360622Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orientering17.30
2124206317Vibeke RykkjeVaregg Fleridrett17.31
2125181104Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving17.32
2126176210Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL17.33
2127203459Mari jensen AasNord-Østerdal OK17.34
2128205587Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn17.35

D 21-

2 000 m, 37 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2130169675Camilla StridsklevIL Tyrving17.30
2131152675Kati FräntiRasti-Kurikka17.31
2132156923Linda EngenRaumar Orientering17.32
213391587Dagny I. LysakerRaumar Orientering17.33
2134210975Anne Berg GjølbergLarvik OK17.34
2135201981Celine RenardKongsberg OL17.35
2136Stine AustadRaumar Orientering17.36
213766333Kjersti MyhreKongsberg OL17.37
2138192268Mariell ArntzenGneist, IL17.38
2139485678Ida HopeOslostudentenes IK17.39
2140190327Helen PalmerHalden SK17.40
2141201803Anja Berge GjellestadNydalens SK17.41
2142202981Guro AlexandersenFredrikstad SK17.42
2143216742Nikoline BromanderFredrikstad SK17.43
2144184182Solveig SletnerRøyken OL17.44
2145158542Tonje Kvamme DahlRingerike OL17.45
2146154631Mathea GjeitnesMolde og Omegn IF17.46
2147186190Marte MestvedthagenHemsedal IL17.47
214883273Goro Tillerås UrsetÅs-NMBU Orientering17.48
2149211620Sølvi FossøyNotodden OL17.49
215086521Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL17.50
2151158633Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK17.51
2152184454Kaisa SvergjaRaumar Orientering17.52
215379071Bjørg GranlyNTNUI17.53
2154219936Guro HarstadWest Anglian Orienteering Club17.54
2155202980Undis EllevogOslostudentenes IK17.55
2156193111Nina Jeanette TollehaugEiker OL17.56
215794048Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL17.57
2158208969Hanne Maria VisterOslostudentenes IK17.58
2159400956Rikke IversenHeming Orientering17.59
216092304Astri Marie RemmePorsgrunn OL18.00
2161192214Elisabeth Mork FjeldværOslostudentenes IK18.01
2162184264Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn18.02
2163203565Ingrid TronshaugStokke IL18.03
2164158426Pia Skyttersæter IversenHeming Orientering18.04
2165184066Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn18.05
2166199488Ingrid Bjørshol HolmOppsal Orientering18.06

D 21- kort

1 800 m, 36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
182062357Ingvild Maalen-JohansenNTNUI17.30
1821181231Oda WennemoHalden SK17.30
1822480131Inglin SognnæsBergens TF17.30
1823Anne Berg GjølbergLarvik OK17.30
1824Svenja KernstockOslostudentenes IK17.30
1825Lenka WestinPorsgrunn OL17.30
182662496Lisa JørandliGjø-Vard OL17.30
182762530Marianne DæhliNTNUI17.30
1828139528Eline DrageKongsberg OL17.30
1829219487Torun AnkjellNordreisa IL17.30
1831149322Kjersti Adéla WestinKristiansand OK17.30
1832133218Jenny Andreassen MoeOppsal Orientering17.30
1833176299Sigrid Melander VieFossum IF17.30
183484221Irene BakkenMåren OK17.30
183580355Julie Finsrud LandeEidskog OL17.30
1836197722Heidi StoksethHalden SK17.30
1837159516Cassie TrewinIL Tyrving17.30
1838157478Anbjørg Søberg HenriksenRudsbygd IL17.30
1839171876Ingjerd SommerstadKongsberg OL17.30
1840211996Julie StørmerNTNUI17.30
184186844Maren KoplandModum OL17.30
184244507Sanna AntellRøyken OL17.30
1843148997Elin KrogstadLillomarka OL17.30
1845199634Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)17.30
184675949Kristin HeivollSøgne og Songdalen OK17.30
1847Linda EngenRaumar Orientering17.30
184896177Else Kristine LienLøten o-lag17.30
1849152757Anne Marthe PeveriEiker OL17.30
185094140Anita HanssenEiker OL17.30
1851181862Inger Anita TollehaugEiker OL17.30
1852160743Silje Uhlen MaursetNTNUI17.30
1853410850Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK17.30
1854178225Sunniva Nergaard BergStokke IL17.30
185567395Kristin SletnerRøyken OL17.30
185688975Maren Juveli PedersenOppsal Orientering17.30
1844137400Liv KlemetsauneOL Trollelg18.18

D 35-

2 000 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2170136932Siri HageliaGjerstad IL18.07
2171Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll18.08
2172197809Rikke NørgaardOL Tønsberg og omegn18.09
2173145372Kristin Nergaard BergFossum IF18.10
2174212542Vigdis HobølOppsal Orientering18.11
2175183777Kari StrandLierbygda OL18.12
2176176252Kristin JægerOppsal Orientering18.13
2177172352Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK18.14
2178206234Svenja KernstockOslostudentenes IK18.15
2179213695Hanne StensletRaumar Orientering18.16
2180205507Kirsti Gimnes AreOppsal Orientering18.17
2181219446Jindriska MilanovaKOS Tesla Brno18.18
2182213395Anita BeitdokkenPorsgrunn OL18.19

D 40-

2 180 m, 45 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2185488240Lene SandvikHalden SK17.36
2186220168Verena TroiTOL17.37
2187413066Gunn Elin RudiHadeland OL17.38
2188199490Gøril EideByåsen IL17.39
2189188456Randi EngløkkHaugesund IL Orientering17.40
2190202987Karianne KatlaFossum IF17.41
2191214811Vanessa VenemaSauda Orienteringsklubb17.42
2192157523May Ingela HopeModum OL17.43
2193191346Bodil NordenströmFossum IF17.44
2194191353Hilde HovdenakModum OL17.45
2195177962Heidi TronbølFet OL17.46
2196180879Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF17.47
2197157991Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb17.48
2198179966Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK17.49
2199192535Kristin Ulven JørgensenAsker Skiklubb17.50
2200184475Åse NysæterSkien OK17.51
2201197831Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll17.52
2202203656Birgit Økern JensenStjørdals-Blink Orientering17.53
2203196870Kristin EgerKongsberg OL17.54
2204187288Kari Reppesgård HoltHedrum OL17.55
2205158103Kari StrandKongsberg OL17.56
2206211551Milda ØhlckersIL Tyrving17.57
2207195740Audrun UtskarpenOslostudentenes IK17.58
2208100200Linda RykkjeStord Orientering17.59
220978908Marianne HaugeHisøy OK18.00
2210175944Sara MathisenPorsgrunn OL18.01
221191668Karianne StrømmeTIF Viking18.02
2212402610Trude NysæterSkien OK18.03
2213480250Paula BerstadHeming Orientering18.04
2214182132Doris Stien KaspersenMo OK18.05
2215182138Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering18.06
2216174788Aud Hognestad TaksdalGanddal IL18.07
2217211201Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK18.08
2218154294Liv Kristin Omholt BerrefjordLardal OL18.09
221992307Lenka WestinPorsgrunn OL18.10
2220156974Anette FiringAndebu IL18.11
222180770Monica SyrdalHeming Orientering18.12
2222185828Line NybakkenÅs-NMBU Orientering18.13
2223197515Anne Ruste FløLillomarka OL18.14
2224132077Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK18.15
2225204302Ingrid UndstadLarvik OK18.16
2226159025Line Skjevik ArnevikRingerike OL18.17
2227189096Trude HansenBerger og Svelvik OL18.18
2228182160Valborg MadslienLillehammer OK18.19
2229211362Lene RykkjeVaregg Fleridrett18.20

D 45-

2 180 m, 89 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
6905Marianne MyklebustHamar OK17.30
2231154165Hilde Nytun MartinsenNittedal OL18.21
2232206022Wenche LindløvSarpsborg OL18.22
2233216396Torunn økern JensenRingerike OL18.23
2234182043Anett WallinIL Tyrving18.24
2235203404Arnhild KroghOppsal Orientering18.25
2236270670Kirsti LysakerFana IL18.26
2237199281Liv TennesWing OK18.27
2238Anne-Grete AustadRaumar Orientering18.28
2239219866Anne JohanssonOK Dacke18.29
224091387Nina SøndmørHamar OK18.30
2241186236Toril WiigIL Tyrving18.31
2242182001Kristin SandvenNotodden OL18.32
2243182039Heidi ArnesenFreidig18.33
2244206360Tove Lundgård PedersenRingsaker OK18.34
2245136974Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering18.35
224694052Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering18.36
2247182125Nora SkauenIL Tyrving18.37
2248216680Kristin BruserudOL Trollo18.38
224989476Katrine BakkeFossum IF18.39
2250187127Ann Elin FlågenHeming Orientering18.40
225180667Torill VisterIndre Østfold OK18.41
225298503Sissel SkovlyRingerike OL18.42
225392322Anne Marit BordalRingsaker OK18.43
225491536Cathrine LillestrandTrøsken IL18.44
2255204272Jorun RuudAsker Skiklubb18.45
2256154260Jartrud SteinsliØstmarka OK18.46
2257207829Laila ThomassenModum OL18.47
2258203000Eva Lill KvisleAsker Skiklubb18.48
2259192581Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeRøyken OL18.49
2260203492Mona J. MølnvikFreidig18.50
2261121741Sissel TvedtenKongsberg OL18.51
2262177485Kristin FalkFossum IF18.52
226397615Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering18.53
2264216395Ingrid Eide RappRaumar Orientering18.54
2265174809Vibeke LamarkGanddal IL18.55
226687530Anne Guro NøklebyRingerike OL18.56
2267181956Torunn Spets StorhovFreidig18.57
2268130705Astrid RuudNittedal OL18.58
2269173452Heidi MyklemyrEiker OL18.59
227097438Britt Vangen SandvoldTynset IF19.00
2271181109Åshild FlatebakkenIL Tyrving19.01
2272177687Anne Mia OlsenModum OL19.02
2273205987Lise ChristensenTIF Viking19.03
227478998Anne-Kristin KvammeRingerike OL19.04
2275160761Anne Sofie KorsveienAsker Skiklubb19.05
2276147541Tone Karina IngesenSarpsborg OL19.06
2277200367Ina Cecilie LandroKonnerud IL19.07
2278192587Tove AasheimAskøy OL19.08
2279411719Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering19.09
2280130381Irene Felde OlaussenHalden SK19.10
2281206481Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering19.11
2282186852Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL19.12
2283127201Eli Bonden KjørsvikKongsberg OL19.13
2284194448Marianne ReuschHeming Orientering19.14
2285189053Kristin SørensenSturla, IF19.15
2286191349Anne Berit BredholtSandefjord OK19.16
2287180862Inger ReinhartsenKristiansand OK19.17
2288156960Tone HirschIF Trauma19.18
228998613Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL19.19
2290182060Jane RødderKongsberg OL19.20
2291203385Hilde VassendPorsgrunn OL19.21
2292188722Jennifer Jones ArnesenHeming Orientering19.22
2293485347Hilda ØfsthusAsker Skiklubb19.23
2294202160Ingeborg ØderudModum OL19.24
229579898Marianne NummedalFana IL19.25
2296158432Aud Ellen BrevikSturla, IF19.26
2297160461Gro Sandstad EidsmoFreidig19.27
2298192163Marit B. EithunNittedal OL19.28
2299129738Siri Thortveit MyhreKristiansand OK19.29
2300145621Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering19.30
230167391Ida SyversenRøyken OL19.31
2302137303Anne-Marie BrekkeOK Skeidi19.32
230389533Anita StensethSnertingdal IF Orientering19.33
2304154870Barbara Willkommen EikenKongsberg OL19.34
2305196768Signe Astrup ArnesenHeming Orientering19.35
2306208739Stine ArntzenSandefjord OK19.36
2307132741Sigrid MelkildFreidig19.37
2308168298Trine OldernesLillomarka OL19.38
2309159318Ingrid KvistadKongsberg OL19.39
2310174572Hilde GrønengLillehammer OK19.40
2311206290Ragnhild BalsvikOsterøy IL19.41
2312207530Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb19.42
2313214944Isa HeggedalKonnerud IL19.43
231487596Arnhild U. BråtenVegårshei IL19.44
2315199699Hanne Lerche RaadalHalden SK19.45
2316197958Kjersti Holt HanssenMåren OK19.46
2317207630Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)19.47
2318204585Mari Ann Landsem MelhusSteinkjer OK19.48

D 45- kort

1 790 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1861219766Ellinor JohanssonOK Alehof17.30
1862402926Bodil HulløenKristiansand OK17.30
1863212117Hanne NarvestadHalden SK17.30
1864188450Berit Grønhovd WiersdalenModum OL17.30
1865187190Anne Margrete HammerØstmarka OK17.30
1866184314Kristin NilssenMo OK17.30
1867132847Inger SvalandOL Vallset/Stange17.30
1868Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering17.30
1869160976Kristine Hjellup HorneIL Tyrving17.30
187096680Åse Hanne KristensenStokke IL17.30
1871176018Marianne MyklebustHamar OK17.30
187297361Bente AckenhausenKonnerud IL17.30
187476108Hege SolerødGjø-Vard OL17.30
1875157492Ylva Svanberg HelleTIF Viking17.30
187689044Anniken AusenPorsgrunn OL17.30
1877193878Eldri HoloFossum IF17.30
1878184316Barbara TebbuttLEI17.30
1879413225Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering17.30
1880154290Hege MelbyLardal OL17.30
1881161766Heidi ØstliRaumar Orientering17.30
1882158099May-lill DammTIF Viking17.30
6902172936Anne Grethe AustadRaumar Orientering17.30
6903Mari HernandezOL Toten-Troll17.30
6904Wenche LindløvSarpsborg OL17.30

D 50-

1 880 m, 65 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1873201974Mari HernandezOL Toten-Troll17.30
2322124881Kristin TandbergAsker Skiklubb17.30
2323148993Helen GåsvikLierbygda OL17.31
2324219727Barbara DawsonGaringal Orienteers17.32
232579085Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering17.33
2327400534Tove StrandMåren OK17.35
2328208596Bente LandmarkFossum IF17.36
2329200429Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL17.37
2330181987Sabine SchweigerYukon O Association17.38
2331Maria PerssonAsker Skiklubb17.39
2332216894Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)17.40
233380825Ingvild MulenKristiansand OK17.41
2334157145Heidi BørstadSarpsborg OL17.42
2335207010Unn Hilde HeggedalKongsberg OL17.43
2336198723Grethe K. LøvaldAsker Skiklubb17.44
2337154283Anne Line Nydal BergliaEiker OL17.45
233897963Tove Beate JelstadModum OL17.46
2339188461Tone StoklandSandefjord OK17.47
234088365Anne Grethe RustadRaumar Orientering17.48
2341180137Else GrandalIL Tyrving17.49
2342141691Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb17.50
2343400784Gro Hege LudvigsenMåren OK17.51
2344151339Siw SolstadIL Tyrving17.52
2345153704Heidi SchatvetNotodden OL17.53
234639215Lene KinnebergRaumar Orientering17.54
234779171Ingrid NermoenØstmarka OK17.55
2348149169Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn17.56
2349208003Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK17.57
2350485352Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering17.58
235191550Maria TorgersenBækkelagets SK17.59
2352211335Kirsti Grundnes BergIL Tyrving18.00
2353201695Magnhild T. MølnvikFossum IF18.01
2354157987Solveig SikkelandIL Tyrving18.02
2355480155Hilde TellesbøNittedal OL18.03
2356211089Randi NicolaisenAsker Skiklubb18.04
2357197785Ingjerd VestengenLillomarka OL18.05
2358175937Kristin FleisjeNittedal OL18.06
235986519Gunhild Aamli SundtjønnÅrvoll IL18.07
2360207677Anne DanielsenLyn Ski18.08
2361193119Ingvill SommerstadIL Tyrving18.09
2362187205Hege HeibergHadeland OL18.10
2363172978Ragnhild HaldKristiansand OK18.11
2364215147Mona Høiås SætherFreidig18.12
2365215021Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering18.13
2366480224Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering18.14
2367184113Inger Tone NygårdEgersund OK18.15
2368199602Nina-Beate LiabakkByåsen IL18.16
2369185825Anna GöhlmanIL Tyrving18.17
2370187148Randi JensenFrol IL18.18
237180134Nina Elise JørgensenNittedal OL18.19
2372152458Marianne NjåsteinIL Tyrving18.20
2373176141Hege FjellbirkelandIL Gular18.21
2374181360Kjersti HovFossum IF18.22
2375197758Dagrun MelkildHeming Orientering18.23
2376180485Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb18.24
2377181855Tove HeimdalKonnerud IL18.25
2378181574Anita Sørensen DrageKongsberg OL18.26
2379216819Elisabeth HetlevikKongsberg OL18.27
2380186625Margrete EngzeliusAsker Skiklubb18.28
2381180923Toril HallanLillomarka OL18.29
2382186086Anne Kristine NorderudIL Tyrving18.30
2383190628Trude FixdalIL Koll18.31
238479007Kjersti StræteRingerike OL18.32
2385217389Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF18.33
209591573Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering18.34

D 55-

1 940 m, 45 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2390219702Marianne BandixenOLG Pfäfikon17.30
2391193121Gunilla LärfarsLeksands OK17.31
2392412352Maggie RoachSLOWLUX17.32
239479862Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK17.34
2395400598Grete BerntsenMåren OK17.35
239667617Unni RyeAsker Skiklubb17.36
239783134Tove Evensen MathisenPorsgrunn OL17.37
239866661Wenche BjørnstadRingsaker OK17.38
239989116Gerd FossestølNittedal OL17.39
2400186157Kjersti SkantzeIL Tyrving17.40
240185000Astrid Waaler KaasHeming Orientering17.41
2402201980Aase LøvlandKolbotn og Skimt OL17.42
240369013Turid GiilRond OL17.43
240489841Lena GottfridssonNittedal OL17.44
2405206917Ingrid Opsahl BredesenFossum IF17.45
240639132Brit VoldenKongsberg OL17.46
2407157293Kari NatvigNittedal OL17.47
2408159514Randi NilstadIL Tyrving17.48
2409129726Helga HaverstadLierbygda OL17.49
2410170814Lena HammerVestre Akers SK17.50
241178643Toril EineFossum IF17.51
241282951Gro PedersenOK Skeidi17.52
241374969Margaret RoseveareOppsal Orientering17.53
2414181473Kari OsmoenOs IL17.54
2415207531Gunhild HennumLierbygda OL17.55
2416159502Berit DanielsenIL Tyrving17.56
2417160738Ann Karin TjørhomGanddal IL17.57
241891531Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn17.58
2419181665Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering17.59
2420176244Grete Berge OwrenFreidig18.00
2421200025Berit BergeIL Tyrving18.01
2422184157Grete HoviSkien OK18.02
2423208633Eli Tufte HanssenEiker OL18.03
2424158429Runa SkyttersæterHeming Orientering18.04
2425196923Guri BjørndalByåsen IL18.05
2426168176Ingeborg Lobben GjennestadVegårshei IL18.06
2427179406Inger SchibstedRøyken OL18.07
2428187106Marianne SpanliLierbygda OL18.08
2429165453Lisa AnnersandOK Tyr18.09
2430199114Rita ForsströmOK Raseborg18.10
2431199505Heidi FalckIL Tyrving18.11
243284997Anne Karin RibeSøgne og Songdalen OK18.12
243362488Anne Kjersti DaltveitFana IL18.13
243471309Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF18.14
2435480289Kjersti RønningHamar OK18.15

D 60-

1 660 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
243789691Bodil KlakeggKolbotn og Skimt OL17.30
2439208430Gabriella AxelssonIdefjordens SK17.32
244094470Bjørg Ingunn FjogstadOppsal Orientering17.33
2441203320Inger FinstadRaumar Orientering17.34
244292537Ingeborg BakkenMåren OK17.35
2443147544Berit LundSandefjord OK17.36
244479499Elisabeth RødAndebu IL17.37
2445150384Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL17.38
2446154259Sunniva Johaug RyenOs IL17.39
244761051Live Joronn YtrehusRingerike OL17.40
2448184662Aud KjemperudEiker OL17.41
2449216405Elle M. MelbyeHeming Orientering17.42
245096644Unni Strand KarlsenFredrikstad SK17.43
2451198006Inger NergaardStokke IL17.44
2452159520Nina KolbergIL Tyrving17.45
2453191273Gro SolnørdalRudsbygd IL17.46
2454200455Siren GreveBergens TF17.47
2455129730Helga PeveriEiker OL17.48
2456215006Margrete JørandliGjø-Vard OL17.49
2457128550Gerd BjørsethKrokstadøra IL17.50
2458159340Nina SoligardBergens TF17.51
2459181113Lis DæhliLøten o-lag17.52
2460150498Kirsten BobachAalborg OK17.53

D 65-

1 730 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2462187114Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL17.30
2464188850Aud I SpjelkavikIL Tyrving17.32
2465200632Anne Marie TimenesHadeland OL17.33
2466143174Astrid GjelstadSandefjord OK17.34
2467209838Linda VerdeSturla, IF17.35
2468204565Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering17.36
2469401102Berit SaxhaugRaumar Orientering17.37
2470400193Jessica KathleMåren OK17.38
2471217231Kari BergLarvik OK17.39
247287562Kjersti ThoStabæk IF17.40
2473191359Marit TyldumRudsbygd IL17.41
247487520Kari StrandeRingerike OL17.42
2475480128Astri Ese HoleBergens TF17.43
2476146518Anne Elvsaas MoRøyken OL17.44
2477159341Berit HegdalBergens TF17.45
2478480130Ingjerd SognnæsBergens TF17.46
2479204601Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL17.47
2480197880Signe HeivollSøgne og Songdalen OK17.48
2481474492Hilary PalmerNotts OC17.49
2482158601Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK17.50
2483153306Berit RøsteRingsaker OK17.51
2484183670Inger LindløvOK Moss17.52
2485165646Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL17.53
2486181857Kirsten BakkeGjø-Vard OL17.54
248797375Sylvia AndersenElverum OK17.55
2488144060Gry Bruland VråleSturla, IF17.56
2489209743Kari NatåsBergens TF17.57

D 70-

1 730 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2491192094Hjørdis EgnerHeming Orientering17.58
2493401043Eva AaldeFreidig18.00
2494127285Aud Margret KirkhornMåren OK18.01
2495219526Torill SvendsenLunds OK18.02
2496157079Ingeborg BøbelIL Imås18.03
249780459Inger Elisabeth KvaaseBækkelagets SK18.04
2498214963Aase Tove GoldenMåren OK18.05
249988670Synnøve DalvaBø OL18.06
2500175841Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb18.07
2501191275Odbjørg NordengRudsbygd IL18.08
2502211322Anne-Britt NilsenKjelsås IL18.09
2503206359Marith BrekkeHamar OK18.10
250498487Lajla TidemannGjø-Vard OL18.11
2505197978Birgitte BekkelundRøyken OL18.12
2506203280Eli KlovningPorsgrunn OL18.13
2507204594Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL18.14
2508412217Inger Lise BjordalOppsal Orientering18.15
2509201694Elin DahlenRingerike OL18.16
2510180128Bjørg KocbachBergens TF18.17
2511181516Katharina Mo BergeFreidig18.18
251269017Tea ForbergRond OL18.19
2513401037Torid KvaalFreidig18.20
251487021Onelma BlomhoffHeming Orientering18.21
2515199678Kjellaug HodnekvamBergens TF18.22
2516156736Reidun M. KarlsenStavanger Orienteringsklubb18.23
2517183995Ulla LindheIK Stern18.24
2518186888Åste EggenMåren OK18.25

D 75-

1 720 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
252186371Marit Økern JensenBærums Skiklub17.48
2522181697Ragnhild KrogvigKolbotn og Skimt OL17.49
2523211595Tirill Liby SeipOK Skeidi17.50
2524203765Unni Dirro BøhlerengenMåren OK17.51
2525176012Margith ReppesgårdHedrum OL17.52
2526160343Unni DrageHaugerud IF17.53
2527181467Gudveig JørundlandOK Sør17.54

H -10

1 380 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1441219660Felix JohanssonOK Alehof18.06
1442219476Oscar KjellmannLinköpings OK18.07
1443219230Sondre OlaussenOppsal Orientering18.08
1444186263Jonathan WoodhouseLillomarka OL18.09
1445208390Mathias LinløkkenØstmarka OK18.10
1446175100Christoffer Vang BobachAalborg OK18.11
1447208684Magnus AlstadFrol IL18.12
1448203225Kristoffer KatlaFossum IF18.13
1449159915Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn18.14
1450195896Martin DybvikStokke IL18.15
1451212863Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL18.16
1452212472Kasper LodgaardByåsen IL18.17
1453186909Erlend BakkeFossum IF18.18
1454186849Alf Petter LynumFreidig18.19
145598606Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL18.20
1456487932Tobias Tronbøl LiumFet OL18.21
1457186273Rasmus D. EastwoodLillomarka OL18.22
1458181932Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK18.23
1459401122Ragnar LandeEidskog OL18.24
1460170884Gaute NysæterSkien OK18.25
1461204204Håvard Rekve LianFossum IF18.26
1463212731Aksel HolmenSnertingdal IF Orientering18.28
1464157997Simen Gløgård StensrudNittedal OL18.29
1465195570Theo Winsents SæterMåren OK18.30
1466181492Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)18.31
1467172125Heine Elias HusdalStavanger Orienteringsklubb18.32
146886178Torjus StefferudTorridal IL18.33
1469180940Eskil BrændenLillomarka OL18.34
1470176982Liam Viggo WingstedtHalden SK18.35
1471128419Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll18.36

H 11-12

1 440 m, 107 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3295160780Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb17.00
1539213220David VenkerFossum IF17.30
1540175968Oskar FossåsRingerike OL17.31
1541211331Erlend LangeggenKongsberg OL17.32
1542203308Ola KjølstadRøyken OL17.33
1543149009Sverre StrandLierbygda OL17.34
1544213361Sigurd Saxe SandvikHalden SK17.35
1545219202Emil BeltrambaTOL17.36
1546220048Alfred JohanssonOK Alehof17.37
1547158419Jo Randar HolmøyHadeland OL17.38
1548176086Thomas BlomkvistFredrikstad SK17.39
1549179860Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL17.40
1550187037Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL17.41
1551192554Jonas HasaasFossum IF17.42
1552199597Anders KlavenesSandefjord OK17.43
1553212561Oskar BaklidKonnerud IL17.44
1554219670Jakub MilanKOS Tesla Brno17.45
1555178069Håvard BirkelandFossum IF17.46
1556215486Bram LangerødFossum IF17.47
1557192398Sivert PoppeFredrikstad SK17.48
1558187003Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK17.49
1559207424Jakob RastadAsker Skiklubb17.50
1560186902Tidemann LierIndre Østfold OK17.51
1561183906Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering17.52
1562158027Harald Haanes StrandlieGjø-Vard OL17.53
1563213118Noah Rølles IssowitschRøyken OL17.54
1564191210Kristoffer ØhlckersIL Tyrving17.55
1565154867Vetle Søndmør MartinsenHamar OK17.56
156675939Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering17.57
1567202090Trond OldernesLillomarka OL17.58
1568206488Halvor LøkenKongsberg OL17.59
1569212004Ola MeenPorsgrunn OL18.00
1570191280Brage Bell LysakerFana IL18.01
1571201696William WoodhouseLillomarka OL18.02
1572190683Mikael BirkelundAsker Skiklubb18.03
1573176005Vegard RanestadHamar OK18.04
1574192134Ask OlaussenOppsal Orientering18.05
1575204534Mathias NyhaugAsker Skiklubb18.06
1576159022Atle Nikolai WølloKongsberg OL18.07
1577213305Vemund MølnvikFreidig18.08
1578192627Anders TaraldsenLillehammer OK18.09
1579192159Sondre EngebretsenOK Moss18.10
1580191344Gustav Andresen SkotteFossum IF18.11
1581154730Sander Tonjer FingarsenElverum OK18.12
1582186907Anselm ReichenbachOppsal Orientering18.13
1583175830Jonas AarsethNydalens SK18.14
1584203272Lars Horten JordetVingelen IL18.15
1586195846Øyvind LamarkGanddal IL18.17
158771838Børge Nilsen BergFossum IF18.18
1588212426Eirik Nytun NergårdNittedal OL18.19
1589178190Andreas LerøFossum IF18.20
1590204746Martin Størmer-AntonsenNydalens SK18.21
1591183841Håkon WedumLillehammer OK18.22
1592213216Torjus Hoel BjoråIL Koll18.23
1593186912Birk ThorstensenOppsal Orientering18.24
1594193917Martin Nøkleby MellingRingerike OL18.25
1595204723Petter HusåsOdal OL - Orientering18.26
1596177257Simen GravningenStokke IL18.27
1597179933Kasper Kjær JørgensenMåren OK18.28
1598193682Arthur BrunborgNittedal OL18.29
1599210600Axel AaldeNydalens SK18.30
1600217112Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb18.31
1601410557Elias StubberudNydalens SK18.32
1602195921Magnus Strømme LidTIF Viking18.33
1603151433Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering18.34
1604153564Gaute BerganNydalens SK18.35
1605157497Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb18.36
1606413024Tobias MathisenPorsgrunn OL18.37
1607145066Vegard Ulseth SylteFreidig18.38
1608180942Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL18.39
160989815Truls LunåsmoTynset IF18.40
1610213504Theodor BjørkSandefjord OK18.41
1611184505Markus RichterSandnes IL (Rogaland)18.42
1612146388Sjur Holm GrønengLillehammer OK18.43
1613197814Andreas GjetangerMåren OK18.44
1614172735Rolf Andreas BergNydalens SK18.45
1615152754Per Ingvar TollehaugEiker OL18.46
1616202158Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK18.47
1617216964Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb18.48
1618149100Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering18.49
161968556Stein Aas StræteRingerike OL18.50
1620165236Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK18.51
1621215050Jonas MyhrAsker Skiklubb18.52
1622203671Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK18.53
1623191201Eirik Vie StrislandFossum IF18.54
1624200439Felix R. HyllesethSentrum OK18.55
1625154245Johan EgerKongsberg OL18.56
1626191343Sindre Vie StrislandFossum IF18.57
1627183847Håkon TorsethLillehammer OK18.58
1628209963Mats LindaasElverum OK18.59
1629186016Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett19.00
1630213433Birk F. SætnanFossum IF19.01
1631179399Vegard Holm JohannesenKongsberg OL19.02
1632184532Arne BerganKongsberg OL19.03
1633199522Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn19.04
1634203345Fredrik MøllerStjørdals-Blink Orientering19.05
1635203311Jonas KroghOppsal Orientering19.06
1636184338Teodor Mo HjelsethNydalens SK19.07
1637217671Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK19.08
1638171913Vegard HaugSandnes IL (Rogaland)19.09
1639187160Sigurd VatnFrol IL19.10
1640200477Kasper Bakken UlsethNydalens SK19.11
1641208999Christian Fredrik BorgIL Koll19.12
1642194460Fridtjof ReuschHeming Orientering19.13
1643154046Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL19.14
1644170812Alfred BjørnerødOK Moss19.15
1585165318Andreas KorstadStjørdals-Blink Orientering19.16

H 11-12N

1 410 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1667143170Sebastian AldárTrøsken IL17.30
1669213222Kristoffer EngebretsenRaumar Orientering17.30
1670179351Gaute LindaasElverum OK17.30
1671181790Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL17.30
1672188981Markus FinskudRaumar Orientering17.30
1673212894Simen KolbergsrudRøyken OL17.30
167410022Marius Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IF17.30
167692549Erlend Gløgård StensrudNittedal OL17.30
1677168579Martin Oseng LiholtLillomarka OL17.30
167882133Hallvard TjentlandLardal OL17.30
1679180195Mathias BerganFet OL17.30
1680149918Jørgen Brenna LoennechenBrandval/Kongsvinger OK17.30

H 13

1 790 m, 52 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1035180136Gaute FosstveitRaumar Orientering18.03
1037142787Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL18.05
1038165270Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering18.06
1039216989Eirik ØvstedalNydalens SK18.07
1040215180Even BordalRingsaker OK18.08
1041195842Tobias AlstadFrol IL18.09
1042202983Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK18.10
1043203103Mikkel KatlaFossum IF18.11
1044180216Joakim Wilkens JernbergNydalens SK18.12
1045188960Ole Kristian TaksdalGanddal IL18.13
1046192251Christopher EngebretsenOK Moss18.14
1047195549Iver RingheimLarvik OK18.15
1048205545Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb18.16
1049179410John OtterleiØstmarka OK18.17
1050195742Sondre Zahl HagenFossum IF18.18
1051202127Sondre YtterbøAsker Skiklubb18.19
1052175878Sander BystrømIndre Østfold OK18.20
1053144662Vebjørn Blom-HagenFossum IF18.21
1054211313Birk Bell LysakerFana IL18.22
1055186901Theodor LierIndre Østfold OK18.23
1056209976Einar EideByåsen IL18.24
1057186911Marius BakkeFossum IF18.25
1058202159Lars Øderud VatneBækkelagets SK18.26
1059194450Henrik ReuschHeming Orientering18.27
1060192756Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering18.28
1061188863Ferdinand FremmingHeming Orientering18.29
1062201777Adam ConwayGuildford Orienteers18.30
1063187011August Syrdal ØenHeming Orientering18.31
106487623Hans Matias GlomsrudIndre Østfold OK18.32
1065178312Olav BirkelandFossum IF18.33
1066192439Peder Bonden KjørsvikKongsberg OL18.34
1067184396Nils TveiteÅs-NMBU Orientering18.35
1068175917Olav LundKongsberg OL18.36
1069171140Erlend BørliFossum IF18.37
1070160804Felix FinsrudAsker Skiklubb18.38
1071208676Ulrik HellenTIF Viking18.39
1072187287Henrik R HoltHedrum OL18.40
1073211220Cornelius BjørkSandefjord OK18.41
1074410804Håkon Omholt BerrefjordLardal OL18.42
1075186133Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK18.43
1076184529Odin SætherFredrikstad SK18.44
1077153554Tobias Mikael EspedalNydalens SK18.45
1078184323Mikkel HoltFreidig18.46
1079187042Kristian ØstermannHeming Orientering18.47
1080173244Ådne SkjærsteinIL Tyrving18.48
1081217086Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL18.49
1082207566Martin BirkelundAsker Skiklubb18.50
1083185976Aksel MjelstadTIF Viking18.51
1084165307Martin Wold StavrumFrol IL18.52
1085182097Vetle DrageKongsberg OL18.53
1086160762Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb18.54
1087205387Simen FritznerNittedal OL18.55

H 14

1 720 m, 40 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1136187105Eivind Berner MyhreFossum IF18.51
1138172962Odd-Anton HermansenKristiansand OK18.53
1139211519Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering18.54
1140154304Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett18.55
1141142524Lars SandstadFreidig18.56
1142132217Trygve Nummedal OsFørde IL18.57
1143172370Ethan TebbuttLEI18.58
1144182092Bendik EliassenFredrikstad SK18.59
1145181812Ole Øivind NorstedHalden SK19.00
1146203586Simen Spets StorhovFreidig19.01
1147199628Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn19.02
1148191208Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK19.03
1149219254Tomas MilanKOS Tesla Brno19.04
1150171151Even Nygaard ØstrengRaumar Orientering19.05
1151186295Lars Young VikNydalens SK19.06
1152161002Jonas VindalWing OK19.07
1153182012Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett19.08
1154187109Gaute Kvittum NytrøenTynset IF19.09
1155190333Herman BrunborgNittedal OL19.10
1156184460Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK19.11
1157181972Eirik ImrikFredrikstad SK19.12
1158203667Asgeir EspelandTynset IF19.13
1159211324Tore MarkhusVerdal OK19.14
1160199482Petter Liabakk EriksenByåsen IL19.15
1161153660Vegard KittilsenFreidig19.16
1162203625Even GravningenStokke IL19.17
1163179917Jo Even KolstadFreidig19.18
1164195832Marius MøllerStjørdals-Blink Orientering19.19
1165212553Sondre OttesenFredrikstad SK19.20
1166191225Jostein KarlsenLillehammer OK19.21
1167180240Anders HorveiRaumar Orientering19.22
1168168286Simen MasdalLillomarka OL19.23
1169179826Sivert Sande KvermeFossum IF19.24
1170209742Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF19.25
1171177780Even KarlsenLillehammer OK19.26
1172215056Eirik BlågestadIndre Østfold OK19.27
1173173014Nicolai HarvikKonnerud IL19.28
1174157065David RundeKristiansand OK19.29
1175211484Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL19.30
1176127089Anders VestølVegårshei IL19.31

H 13-16C

1 590 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1887211176Kristian StrømNydalens SK17.30
1888176148Lars Gåsvik NarvestadHalden SK17.30
1889154271Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb17.30
1890147115Simeon BraatenOdal OL - Orientering17.30
1891217088Even Amundsen BjørkliRingerike OL17.30
1892191645Tage RosenlundVaregg Fleridrett17.30
1893213269Martin Kjos BarkenæsFet OL17.30
1894212369Eilev KvaaleAsker Skiklubb17.30
1895154302Martin ThomassenVaregg Fleridrett17.30
1896193040Jens HusbyMalvik IL17.30
1897206537Sigurd Paulsen AskLierbygda OL17.30
1898195925Andreas Skjelland HeggStokke IL17.30
1899207604Petter StigeAsker Skiklubb17.30
1900208659Eirik AndersenNydalens SK17.30

H 13-16N

1 410 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2104208818Kasper OlsenBotne SK17.30
2106184364Mathias RøddeSandnes IL (Rogaland)17.30

H 15

2 290 m, 52 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1228137316Johan StorebakkenHamar OK17.46
1229185939Even LundeVarteig OL17.47
1230146587Oskar ArnevikRingerike OL17.48
1231185097Oliver Wallin HigginsIL Tyrving17.49
6805188458Fredrik SveenVang OL17.49
1232165214Sivert Åmodt AmundsenLardal OL17.50
1233207518Andreas RambergØstmarka OK17.51
7193158040Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering17.51
1234176037Audun Melby JacobsenLardal OL17.52
1235413048Skjalg NysæterSkien OK17.53
1236155978Per Clemet WisløffAsker Skiklubb17.54
1237217168Sølve Nordahl RolfsenHeming Orientering17.55
1238158026Elias ØhmanGjø-Vard OL17.56
1239165324Kristoffer BryneHeming Orientering17.57
1240186855Rasmus MathisenPorsgrunn OL17.58
1241127099Olav TorgersenBækkelagets SK17.59
1242209966William Resvoll SkaugOppsal Orientering18.00
1243184085Sølve WathneSandnes IL (Rogaland)18.01
1244186896Elias Skjolden SørensenLillomarka OL18.02
1245147718Patrick ThomassenModum OL18.03
1246198904Peter GisholtFossum IF18.04
1247214741Emil StørmerFossum IF18.05
1248118039Stian RykkjeStord Orientering18.06
1249207610Sander ArntzenAsker Skiklubb18.07
1250211112Petter Astrup ArnesenHeming Orientering18.08
1251152370Mathias RosenlundVaregg Fleridrett18.09
1252181979Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK18.10
1253151383Kristian PyttenKristiansand OK18.11
1254120710Njaal Ellegaard MelbyVang OL18.12
1255208085Eskil FrøislandVang OL18.13
1256207399Trygve MyhrAsker Skiklubb18.14
1257145620Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering18.15
1258192615Simen Eliassen KvarmeSteinkjer OK18.16
1259202094Even LindaasElverum OK18.17
1260211391Sølve DrageKongsberg OL18.18
1261208101Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb18.19
1262184175Are LodgaardByåsen IL18.20
1263206905Niels Christian HellerudHalden SK18.21
1264213681Alexander Repstad StoremyrIL Hauken18.22
1265208690Marius AurebekkKristiansand OK18.23
1266179813Mats EidsmoFreidig18.24
1267201650Vegard LøvliAsker Skiklubb18.25
1268186097Jonas MyhreKristiansand OK18.26
1269199342Torjus UllernIL Tyrving18.27
1270189060Vegard Øverli BergKongsberg OL18.28
1271159324Ole Johan BråtenVang OL18.29
1272191177Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange18.30
1273197833Erik Hæstad BjørnstadFossum IF18.31
1274195937Kristian Fredrik LynumFreidig18.32
1275153565Audun Uglenes BerganNydalens SK18.33
1276184641Kristian RykkjeVaregg Fleridrett18.34
1277192570Aslak HeimdalKonnerud IL18.35

H 16

2 410 m, 54 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1336203535Håvard HovdeRingsaker OK18.30
1337218723Nicholas WilsonLEI18.31
1339157487Espen Hegstad KrügerNydalens SK18.33
1340201911Henrik André LarsenKongsberg OL18.34
1341152583Øystein Rønning StrandNydalens SK18.35
1342197711Sindre Vestengen LianLillomarka OL18.36
1343202997Sindre Rolfsen HaugmoHeming Orientering18.37
1344109335Selmer WathneSandnes IL (Rogaland)18.38
1345165121Andreas GlomsrudStjørdals-Blink Orientering18.39
1346200597Håkon LundKongsberg OL18.40
1347153168Erik Rolfsen HaugmoHeming Orientering18.41
1348199496Styrk Hundseid KamsvågFossum IF18.42
1349145612Martin Andresen SkotteFossum IF18.43
1350411521Nikolai Jones ArnesenHeming Orientering18.44
1351182044Oskar Spets StorhovFreidig18.45
1352203283Sindre R HoltHedrum OL18.46
1353197985Benjamin AasenSarpsborg OL18.47
1354190677Erling HjermstadFossum IF18.48
1355220117Oscar JohanssonOK Dacke18.49
1356195673Børge BrenåsVarteig OL18.50
1357147113Samuel BraatenOdal OL - Orientering18.51
1358205500Sjur KvisleAsker Skiklubb18.52
1359158430August Asheim BirkelandHalden SK18.53
1360182130Even-Johan KaspersenMo OK18.54
1361123597Øyvind HjermstadFossum IF18.55
1362201651Jørgen BaklidKonnerud IL18.56
1363411075Joar OldernesLillomarka OL18.57
1364186141Håvard RokkanMo OK18.58
1365209873Bjørn Anders FlågenHeming Orientering18.59
1366183842Tord StrandKongsberg OL19.00
1367159540Mathias HermstadFreidig19.01
1368412980Lavran ThorstensenOppsal Orientering19.02
1369181256Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb19.03
1370197745Oscar LyngenFrol IL19.04
1371195770Erlend BrendstuenHalden SK19.05
1372181677Sebastian DalandKristiansand OK19.06
1373192182Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK19.07
1374197879Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF19.08
1375176109Leif BlakeYukon O Association19.09
1376216521Håkon Thunshelle ØvstedalNydalens SK19.10
1377183652Einar MelsomFossum IF19.11
1378200717Einar EkelandOddersjaa SSK19.12
1379199493Haakon JohannesenIndre Østfold OK19.13
1380188760Joar GjerdahlKonnerud IL19.14
1381206442Sverre NarumOL Vallset/Stange19.15
1382207564Axel HoveidAsker Skiklubb19.16
1383158618Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering19.17
1384165127Sigurd Landsem MelhusSteinkjer OK19.18
1385204803Sivert SemSteinkjer OK19.19
1386207830Alexander Skaug YtterbølHalden SK19.20
1387195708Kasper FosserHeming Orientering19.21
1388215129Håvard Olai SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering19.22
1389206287Sigurd Ranheim BrynestadRingsaker OK19.23
7294186886Michael SvobodaFoothills Wanderers Orienteeri19.24

H 15-16B

1 710 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1902Sivert Åmodt AmundsenLardal OL17.30
1904171917Magnus GjerstadOsterøy IL17.30
1905219843Sindre BråtenVegårshei IL17.30
1906203377Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering17.30

H 17-B

1 710 m, 38 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1910143171Terje AldárTrøsken IL17.30
1912202999Vegard KvisleAsker Skiklubb17.30
1913199334Trond RetteraasenIndre Østfold OK17.30
1914154267Haakon DolvenAsker Skiklubb17.30
1915177963Terje BrendeFossum IF17.30
1916111551Anders NybøKonnerud IL17.30
1917153713Gunnar PedersenAsker Skiklubb17.30
1918181702Kjetil JacobsenHamar OK17.30
1919160771Arild NyhaugAsker Skiklubb17.30
192084213Øystein MelbyVang OL17.30
1921204646Tony HalsallOtra IL17.30
192294372Glenn Ekholdt HillerenEiker OL17.30
1923184415Bjørn A FriestadKristiansand OK17.30
1924158106Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL17.30
192595804Tobias R. HyllesethSentrum OK17.30
1926186958Magnus BeitdokkenPorsgrunn OL17.30
1927209106Mads LillevoldÅs-NMBU Orientering17.30
1928480175Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL17.30
1929190252Sjur GrindstuenIndre Østfold OK17.30
193089549Sondre ØstbyeElverum OK17.30
1931408088Arild SvihusGanddal IL17.30
1932195593Kenneth DybvikStokke IL17.30
1933205551Robert HafsrødOppsal Orientering17.30
1934176967Tor Sverre GravningenStokke IL17.30
1935205546Pål Espen NordhaugKonnerud IL17.30
1936411053Vegard NørstebøenNittedal OL17.30
1937181295Ove HildrumLillomarka OL17.30
1938153876Tom André AlstadsætherNotodden OL17.30
1939203271Leif JordetVingelen IL17.30
1940204645Ove KjetsåOtra IL17.30
1941216665Thor VollsetHeming Orientering17.30
1942132553Per Anders YtterbøAsker Skiklubb17.30
1943204550Leif Arne NytrøenTynset IF17.30
1944152220Magne AasAsker Skiklubb17.30
1945219291Ole Jakob OttestadHalden SK17.30
1946186196Martin KaspersenMo OK17.30
1947202985Francisco VelázquezOslostudentenes IK17.30
1948207832Jarle RogndokkenFet OL17.30

H 17-C

1 520 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1950180086Gunnar FosstveitRaumar Orientering17.30
1951204622Harald AulieIL Koll17.30
1953400186Lars-Erik ØsterudEiker OL17.30
1954127154Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering17.30
1955212416Claus FritznerNittedal OL17.30
1956199687Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn17.30
195776196Anders EspenesVarteig OL17.30
1958195762Roger ØstvoldHeming Orientering17.30
1959114852Sten Øivind BjerkeLarvik OK17.30
1960155193Torbjørn BarikmoKongsberg OL17.30
1961160007Børge TaraldsenLillehammer OK17.30
1962204771Kristoffer NylundEiker OL17.30
196383146Roy Roger EspenesVarteig OL17.30
1964204724Kinne H. HogewegModum OL17.30
1965168813Jon OIav HjerpaasenAsker Skiklubb17.30
1966219533Svein KvåleÅs-NMBU Orientering17.30
1967480093Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn17.30
1968206245Marius HolmenSnertingdal IF Orientering17.30
1969206534Jan Magne GundersveenRøyken OL17.30
1970207018Espen Ekholt BergKongsberg OL17.30
1971211497Sindre LobbenModum OL17.30
1972195860Nils-Henrik PedersenHisøy OK17.30
1973209930Petter LøkkebergFredrikstad SK17.30
1974216740Svein-Tore Gåsvik NarvestadHalden SK17.30
1975187248Geir Egil NorbomKonnerud IL17.30
1976216991Trygve Jan BjerkeHamar OK17.30

H 17-N

1 410 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1979209826Morten EngebretsenRaumar Orientering17.30
1980204656Markus HeideModum OL17.30
1981198793Stian LillegårdLillomarka OL17.30

H 17-20

2 000 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2531177012Krister HovdeRingsaker OK18.20
2532219272Takashi HitraharaTeam Japan18.21
2533200526Takaksugu KobayashiTeam Japan18.22
2534196645Taiki TanakaTeam Japan18.23
2536160315Håvard BakkeRingerike OL18.25
2537184474Simon NysæterSkien OK18.26
2538214979Are WigaardOppsal Orientering18.27
253971981Lasse SimonsenFredrikstad SK18.28
2540182098Henrik Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering18.29
254187545Sander ArnevikRingerike OL18.30
2542158117Vetle ReinhartsenKristiansand OK18.31
254399110Vegard BendiktsenKonnerud IL18.32
2544211219Anders LøsetRingerike OL18.33
2545154346Are Helle MårdalenFreidig18.34
2546130732Lars Gustav RogneNittedal OL18.35
2547211449Håvard Nummedal OsFørde IL18.36
2548412226Fredrik StudsrudHisøy OK18.37
2549180926Peter Martinus Freyborg UranGimle IF18.38
2550182004Jørgen Teigen SøgårdKongsberg OL18.39
2551180081Henrik Chr. HirschIF Trauma18.40
2552200550Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)18.41
2553187179Håkon BlågestadIndre Østfold OK18.42
2554211357Kjetil MølnvikFreidig18.43
2555206558Arvid NelsonLardal OL18.44
255689464Lars BredalenNittedal OL18.45
2557190000Erland KvisleAsker Skiklubb18.46
2558413186Euan TebbuttLEI18.47

H 21-

2 310 m, 48 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2559184269Erlend BjerkestrandÅrvoll IL17.30
256092554Fredrik RosenbergNTNUI17.31
2561132701Erlend NydalNTNUI17.32
2562150597Morten Nilstad PettersenIL Tyrving17.33
2563150983Sindre FjogstadOppsal Orientering17.34
2564407403Sondre Sande GullordNTNUI17.35
2565220084Erin SchrimOUSA17.36
2567216664Bjørn Tore MathisenIL Tyrving17.38
2568207789Christian F SchiveHalden SK17.39
256966192Vegard Østlid BagstevoldKongsberg OL17.40
2570199548Stefan RingOK Löftan17.41
2571193089Øyvind LundRaumar Orientering17.42
2572194465Per Melander OftenNTNUI17.43
2573219159Eskil Sande GullordRaumar Orientering17.44
2574188468Bjørn HaavengenKongsberg OL17.45
2575201971Damien RenardKongsberg OL17.46
2576168801Erlend IsachsenAsker Skiklubb17.47
2577189074Erik StordalAsker Skiklubb17.48
2578211224Ola LestebergKongsberg OL17.49
2579200351Audun HokholtKolbotn og Skimt OL17.50
2580202062Daniel OliversenTrøsken IL17.51
2581205585Terje Faugstad BjertnesNTNUI17.52
258291001Eirik Holth JohannessenRøyken OL17.53
258310042Erik TrøenModum OL17.54
2584203638Leif StørmerFossum IF17.55
2585159519Gunnar A FiskumNTNUI17.56
2586207708Fredrik LarsenIndre Østfold OK17.57
2587192303Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK17.58
2588142520Tor Andreas AndersenHalden SK17.59
2589197807Henrik Kvikne HansenStavanger Orienteringsklubb18.00
2590155776Gustav FiskumNTNUI18.01
2591216922Kristoffer NeslandNTNUI18.02
2592197889Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering18.03
259387109Sindre BækLøten o-lag18.04
259495866Ruben OlsenOK Silsand18.05
259571568Stein Arve SkjakerHadeland OL18.06
2596182106Halvor AurmoHeming Orientering18.07
2597188954Morten Bjerga SundliGanddal IL18.08
2598165754Kristian Frafjord HaarrGanddal IL18.09
2599197802Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb18.10
2600217038Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering18.11
2601400907Håvard Krey HansenOK Silsand18.12
2602210888Sturle NordeideGneist, IL18.13
2603210017Halvor LundFreidig18.14
2604181559Jan Fredrik HelgakerFossum IF18.15
2605159953Mikael OlaussonOslostudentenes IK18.16
2606192947Magnus KyrkjebøTIF Viking18.17
2607203615Håkon Nergaard BergStokke IL18.18

H 21- kort

1 890 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2006134798Geir Strande SyrristRingerike OL17.30
2007168972Trond FlaskerudOL Toten-Troll17.30
200861057Øyvind Hung StrandeRingerike OL17.30
2009190788Juha FräntiRasti-Kurikka17.30
2010Audun HokholtKolbotn og Skimt OL17.30
2011Stefan KernstockOslostudentenes IK17.30
2012Ola LestebergKongsberg OL17.30
2013Bjørn Tore MathisenIL Tyrving17.30
2014179878Mattis HoltFreidig17.30
2015159002Marius ØieLøten o-lag17.30
2016199348Håkon Gaute KvammeOppsal Orientering17.30
201771900Stig Carlson StrandhagenRøyken OL17.30
201897799Knut Ivar VestliÅl IL17.30
201986863Henrik MårtenssonModum OL17.30
2020120599Klaus Klausen EspedalNTNUI17.30
2021413219Stig DalsørenKristiansand OK17.30
2022199378Einar KlavenesSandefjord OK17.30
202388628Sindre ValsgårdIndre Østfold OK17.30
2024480253Even ErlienGjø-Vard OL17.30
202560555Magnus ZachariasenOppsal Orientering17.30
2026219222Sigurd NørstebøenNittedal OL17.30
2027159508Morten Severin SaueNTNUI17.30
2028172259Tor RingstadHedrum OL17.30
2029217280Siggen YtrehusBø OL17.30
2030116947Oddbjørn KrageSarpsborg OL17.30
2031209977Roger HagenSandefjord OK17.30
203297614Sindre AlnæsRaumar Orientering17.30
2033219516Patrick TschoppOLV Luzern17.30
2034189148Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)17.30
203582586Bård KolåsLøten o-lag17.30
2036198898Rudi B OlsenLillomarka OL17.30
2037147277Håvard Sandvoll AskLierbygda OL17.30
2038169814Donatas KontautasOK Moss17.30
2039210725Lenny Viking EnströmOslostudentenes IK17.30

H 35-

2 310 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2611208926Erik Rytter JakobsenOK Moss18.19
261264724Jon KjensethHeming Orientering18.20
2613219503Fredrik CampbellAlmby18.21
2614Damien RenardKongsberg OL18.22
2616130676Ivar SeierstadIL GeoForm18.24
2617409351Stefan KernstockOslostudentenes IK18.25
2618206291Helge BakkehøiØstmarka OK18.26
2619192989Kjell Arne HålandOK Sør18.27
2620157221Stian OverskeidIndre Østfold OK18.28
2621187033Morten Vilbo SørumRaumar Orientering18.29
2622121608Morten SvihusGanddal IL18.30
262397240Hans EgefalkHagaby GoIF18.31
2624216827Petter Oen-SivertsenTIF Viking18.32
2625181802Trond KortnerØstmarka OK18.33
2626179985Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering18.34
2627206906Vegard BroxIL Tyrving18.35
2628206018Rolf AlstadFrol IL18.36
2629220028Pavel MilanKOS Tesla Brno18.37
2630188699Kim RichterSandnes IL (Rogaland)18.38
263163889Claus BobachAalborg OK18.39
2632189066Jostein F. TellnesAsker Skiklubb18.40

H 40-

2 340 m, 64 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
263689765Anders FærdenKolbotn og Skimt OL17.30
2637Øyvind StoksethHalden SK17.31
263879095Espen DanevadFredrikstad SK17.32
2639201975Magne SætherFredrikstad SK17.33
2640186900Dag Arne LierIndre Østfold OK17.34
2641203561Ola BratlieIL BUL-Tromsø17.35
264289475Harald BakkeFossum IF17.36
2643487950Jan Anders IstadAsker Skiklubb17.37
2644160438Tor BrennaNittedal OL17.38
2645204757Espen RøsteKongsberg OL17.39
2646400119David LøverModum OL17.40
2647184473Frode NysæterSkien OK17.41
2648160884Øyvind ThømtIndre Østfold OK17.42
264992154Anders SollienOL Toten-Troll17.43
2650192650Eirik JørgensenAsker Skiklubb17.44
2651181103Tom BerganFet OL17.45
2652207827Jan-Henrik NilsenOppsal Orientering17.46
2653202170Runar StangTrøsken IL17.47
2654188449Øystein WiersdalenNedre Sigdal IF17.48
2655209868Charles HalaasFossum IF17.49
2656413093Simo MartomaaKalevan rasti17.50
2657216686Vegard SpitenKongsberg OL17.51
2658401142Kjetil KjernsmoRøyken OL17.52
2659185198Pål Christian IngierdBækkelagets SK17.53
2660212379Øystein RastadAsker Skiklubb17.54
2661192335Geir Johan AndersenRaumar Orientering17.55
2662187134Gunnar VatnFrol IL17.56
2663180172Jon Arne GlomsrudStjørdals-Blink Orientering17.57
2664206503Jørn-Are LongfjeldModum OL17.58
2665149005Ole Petter KjerkreitSteinkjer OK17.59
2666205393Frode BakkehøiØstmarka OK18.00
2667196745Martin ReichenbachOppsal Orientering18.01
2668203011Torbjørn Blom-hagenFossum IF18.02
2669176318Henning Bratland CarlsenOK Moss18.03
2670191287Steinar EastwoodLillomarka OL18.04
2671178176Runar ThorstensenOppsal Orientering18.05
2672411313Thomas BedinIndre Østfold OK18.06
2673188797Johs HjelmstadBækkelagets SK18.07
2674165201Jens TjentlandLardal OL18.08
2675187067Rune BlågestadIndre Østfold OK18.09
267688666Steinar LandeBø OL18.10
2677217460Gisle NysæterSkien OK18.11
2678178166Øyvind LienGjø-Vard OL18.12
2679202393Christopher RolsdorphGrue IL18.13
2680215130Sander StielstraSauda Orienteringsklubb18.14
268180098Audun BjerknesMåren OK18.15
2682158017Martin ØhmanGjø-Vard OL18.16
2683480109Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL18.17
268468487Tormod KleppaLillehammer OK18.18
268580670Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK18.19
2686154303Pål ThomassenVaregg Fleridrett18.20
2687198820Trond EvensenOL Tønsberg og omegn18.21
2688175795Øystein HusbyMalvik IL18.22
2689180192Kyrre GranFet OL18.23
2690146383Olav EideOslostudentenes IK18.24
2691158546Torbjørn KravdalGjø-Vard OL18.25
2692181039Per Kristian RamstadFet OL18.26
2693193630Knut Jostein SætnanFossum IF18.27
2694212910Leif Erik HavnenRøyken OL18.28
2695219189Erik PaulsrudIL Koll18.29
2696411372Bjørn HaugeFet OL18.30
2697206040Pål KittilsenFreidig18.31
2698165329Svein Anders MelhusSteinkjer OK18.32
2699193017Jon-Kåre HansenTIF Viking18.33

H 45-

2 240 m, 137 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2702157500Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering17.00
2703154220Henning RøbergNittedal OL17.01
2707146571Eilert B AamodtOppsal Orientering17.05
270967577Torgeir SnilsbergOK Moss17.07
2710145390Odd StrandKongsberg OL17.08
2096204225Stein MellaOppsal Orientering17.09
2712145134Asle Sagli GudimIndre Østfold OK17.10
2713182083Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn17.11
2714197500Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL17.12
2715Stig MellingRingerike OL17.13
2716483399Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering17.14
2717483388Olav NedrelidOppsal Orientering17.15
2718176001Eivind LandeEidskog OL17.16
2719169769Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb17.17
2720400732Lars-Inge ArnevikRingerike OL17.18
2721211550Lars EnerhaugenModum OL17.19
2722219488Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa IL17.20
272379101Paul TorvundØstmarka OK17.21
2724487816Svein OtterleiØstmarka OK17.22
2725199331Harald Eide-FredriksenHeming Orientering17.23
2726401132Pål SommerheinOK Horten17.24
2727215133Jon-Anders BordalRingsaker OK17.25
2728116918Frode IkdahlBodø og Omegn IF Orientering17.26
272971460Erik LundgårdVang OL17.27
2730147489Øyvind SolliFet OL17.28
2731204203Per Olav GulbrandsenLarvik OK17.29
2704219781Dario BeltrambaTOL17.30
2732154868Ole Christian BangHamar OK17.30
2705218722Itsuki KunisawaTeam Japan17.31
2708219808Ian WilsonLEI17.32
273489677Øyvind FlaattenOK Skeidi17.32
2735192132Henrik OttesenStord Orientering17.33
2736178250Syver LøkenKongsberg OL17.34
2737401161Nils Ragnar LiholtLillomarka OL17.35
2738182126Anders Kristian HoltHedrum OL17.36
273991537Finn Henry LillestrandTrøsken IL17.37
2740170824Bård MoumHalden SK17.38
274160888Carl Henrik BjørsethOL Tønsberg og omegn17.39
2742217554Hans Otto ØverbyKongsberg OL17.40
2743215109Claus NorstedHalden SK17.41
2744485677Espen WigaardOppsal Orientering17.42
2745168827Sverre WisløffAsker Skiklubb17.43
274686870Knut Ivar JohansenSandefjord OK17.44
274779120Peder NatvigIL Koll17.45
2748203614Bjørnar OlsrødStokke IL17.46
2749144864Sigmund VisterIndre Østfold OK17.47
2750158094Øyvind MikkelsenKristiansand OK17.48
275171508Jon Erik KvarmeRøyken OL17.49
2752124868Øystein RappRaumar Orientering17.50
2753411745Steinar LågAsker Skiklubb17.51
2754196846Pål AngvollFredrikstad SK17.52
2755150990Viggo EriksenFossum IF17.53
2756206276Hans JevanordFossum IF17.54
275794900Helge GisholtOK Skeidi17.55
2758186898Per Erik LarsenSandefjord OK17.56
2759160742Henning MartinsenFredrikstad SK17.57
2760184539Gudmund JenssenHalden SK17.58
276194058Frank LøwengreenFredrikstad SK17.59
2762134846Einar GisholtFossum IF18.00
2763487966Einar TesloHadeland OL18.01
2764159317Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)18.02
2765198012Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering18.03
2766402940Trond LundIL Tyrving18.04
2767197501Trond BrevikFossum IF18.05
2768181701Harald StorrønningByåsen IL18.06
2769192707Bent Erik SkaugOppsal Orientering18.07
277093939Thorbjørn VærpKristiansand OK18.08
2771127263Vidar GjelstadSandefjord OK18.09
2772160979Dag Helland-HansenIL Tyrving18.10
2773157168Lars BaklidKonnerud IL18.11
2774219832Odd WallumSävedalens AIK18.12
2775184366Espen MesselIL Koll18.13
277669872Gard AntonsenFredrikstad SK18.14
277778337Jan Erik AalbergBækkelagets SK18.15
2778173172Inge HaugeHisøy OK18.16
2779130750Knut Harald HyllesethSentrum OK18.17
2780206434Sten Åge NygårdseterVegårshei IL18.18
2781157055Ivar MølnvikFossum IF18.19
278279721Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL18.20
2783194878Henrik OttesenFredrikstad SK18.21
2784206480Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering18.22
2785207595Gjermund GravirAsker Skiklubb18.23
2786211559Jon Terje EkelandOddersjaa SSK18.24
2787193090Svein NygårdLillomarka OL18.25
2788177837Atle WølloKongsberg OL18.26
2789156872Arnfinn MoeFredrikstad SK18.27
2790165904Arild AndresenFossum IF18.28
2791185875Stig MjelstadTIF Viking18.29
2792176262Jon SkriubakkenPorsgrunn OL18.30
2793191200Håkon BørliFossum IF18.31
279476216Kjetil DammTIF Viking18.32
2795195680Geir Henrik HirschIF Trauma18.33
2796177539Tom KristensenLarvik OK18.34
2797184477Ronny RykkjeVaregg Fleridrett18.35
2798203431Tor OlsenIF Trauma18.36
2799203849Bjørn MartiniAsker Skiklubb18.37
2800173137Tomas EidsmoFreidig18.38
2801192629Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett18.39
2802158440Bernt BrynhildsenWing OK18.40
2803410848Espen BergstrømHalden SK18.41
2804312832Christian GløgårdNittedal OL18.42
280584024Kimme ArnesenHeming Orientering18.43
2806189047Rune SørensenSturla, IF18.44
2807402908Sveinung RykkjeStord Orientering18.45
2808200390Ole MyklemyrEiker OL18.46
2809206921Tore BredalenNittedal OL18.47
2810199999Tommy JauhojärviAsker Skiklubb18.48
281167818Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)18.49
2812206289Stein H. HagenFossum IF18.50
2813413165Pål WinsentsMåren OK18.51
2814192524Tore NymarkAskøy OL18.52
2815408323Sven Arne GylterudFossum IF18.53
2816154160Morten RannemFossum IF18.54
2817180922Jørn MoeFet OL18.55
2818174694Arne Håkon JørgensenSandefjord OK18.56
2819187303Kjetil BjørloHalden SK18.57
2820208567Bjart Are HellenTIF Viking18.58
2821196869Per Øivind EgerKongsberg OL18.59
2822182033Andreas SylteFreidig19.00
2823203566Erik HaugStokke IL19.01
2824187118Terje BlindheimLillomarka OL19.02
2825173400Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering19.03
2826146329Helge RosenlundVaregg Fleridrett19.04
2827170750John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orientering19.05
2828192566Roar MathisenOL Tønsberg og omegn19.06
2829197727Oddvar TaksdalGanddal IL19.07
2830181471Bjørn Axel GranHalden SK19.08
283186372Håvard HågårdStjørdals-Blink Orientering19.09
2832400927Odd-Ivan LorentsenOK Silsand19.10
2833155923Øystein WiggenByåsen IL19.11
2834211305Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering19.12
2835158074Håkon BrynjulfsenOK Silsand19.13
2836191345Christian JomaasFossum IF19.14
2837194449Christian ReuschHeming Orientering19.15
2838216677Bjørn Idar SætranIF Trauma19.16
2839159513Christian GrotnesIL Tyrving19.17
2840411539Anders FlågenHeming Orientering19.18

H 45- kort

1 800 m, 46 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2044212437Arne OlaussenOppsal Orientering17.30
2045219994Stefan JohanssonFrölunda OL17.30
2046219492Pär JohanssonOK Alehof17.30
2047184425Trond LamarkGanddal IL17.30
2048146576Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL17.30
2049John HansenKristiansand OK17.30
2050Frode IkdahlBodø og Omegn IF Orientering17.30
2051Øystein JensenSarpsborg OL17.30
2052Are NjåsteinIL Tyrving17.30
2053Thor NorderudIL Tyrving17.30
2054Sverre WisløffAsker Skiklubb17.30
2055480058Øivind PedersenOK Skeidi17.30
20561005599Bjørn Victor LarsenKongsberg OL17.30
205798424Ole WiikLardal OL17.30
2058184693Iain TebbuttLEI17.30
2059211653Andreas HuberHamar OK17.30
2060219497Torstein KvaaleAsker Skiklubb17.30
2061154729Tore LindaasElverum OK17.30
2062207901Rune EngehultNotodden OL17.30
2063410843Erik Broers DamsgaardHisøy OK17.30
2064200438Tommy SæterKongsberg OL17.30
2065129578Stig WiestVang OL17.30
2066198968Erik EngløkkHaugesund IL Orientering17.30
2067182078Jens Even StorhovFreidig17.30
2068168075Espen BerghOppsal Orientering17.30
2069183818Geir Arne LodgaardByåsen IL17.30
2070150454Atle StrømHedrum OL17.30
207171067Per Olav AndersenHalden SK17.30
2072188881Øivind StenstadOddersjaa SSK17.30
2073192453Yngve MobråthenBotne SK17.30
2074203405Roar PedersenOppsal Orientering17.30
2075179970Trygve RognstadHadeland OL17.30
2076190986Arnstein DaleOL Vallset/Stange17.30
2077188995Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL17.30
2078182118Espen JohnsenHedrum OL17.30
2079145800Jørn MyrlandNotodden OL17.30
2080191221Morten HulløenKristiansand OK17.30
2081144608Espen SvaeSarpsborg OL17.30
2082207695Peter CarlsenRøyken OL17.30
2083202026Arne ArnesenHamar OK17.30
208491688Ketil NummedalFana IL17.30
208577361Petter FureOppsal Orientering17.30
208683067Magne BrændenLillomarka OL17.30
2087211361Odd Arne LianØstmarka OK17.30
2088204721Trond FrøvollOdal OL - Orientering17.30
6907Bård MoumHalden SK17.30

H 50-

2 000 m, 106 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
284396253Kolbjørn KasinKongsberg OL17.30
2844219165Graeme DawsonGaringal Orienteers17.31
2845219086Odd WallumSävedalens AIK17.32
2846180836Bjørn Victor LarsenKongsberg OL17.33
2847219848Marek WolowczykUNTS Warszawa17.34
2848208050Håkon LøvliAsker Skiklubb17.35
2849154398Svein Terje KolstadFreidig17.36
2850206100Vidar BenjaminsenLillomarka OL17.37
2851188452Jon FixdalIL Koll17.38
2852209846Jan Richard EriksenAsker Skiklubb17.39
2853173451Gjermund RørenEiker OL17.40
2854160778Arne FossheimAsker Skiklubb17.41
2855176250Trond BaklidKonnerud IL17.42
2856305546Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL17.43
2857207589Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb17.44
2858187259Thor MellaOppsal Orientering17.45
2859412490Terje BråtenRaumar Orientering17.46
2860179812Øystein ØstermannHeming Orientering17.47
2861188842Thor NorderudIL Tyrving17.48
286283070Øivind BergetSarpsborg OL17.49
2863157519Gunnar HopeModum OL17.50
2864174776Klaus HorneIL Tyrving17.51
2865145051Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL17.52
286663107Jim OlaussenHalden SK17.53
286779573Per OlaussenFredrikstad SK17.54
2868483517Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering17.55
286969803Sven SimonsenFredrikstad SK17.56
2870206026Øystein JensenSarpsborg OL17.57
287180675Tore SandemIndre Østfold OK17.58
2872211190Pål Kogstad NæssRaumar Orientering17.59
2873206550Are NjåsteinIL Tyrving18.00
2874Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL18.01
2875152478Per StedjeØstmarka OK18.02
2876201988Øyvind HelmersenFet OL18.03
287798502Lars D. FjeldstadRingerike OL18.04
2878201500Kim Farnes HansenLierbygda OL18.05
287963815Bo EngdahlIL Koll18.06
2880134123Erlend RåheimOK Øst18.07
2881179363Ole Petter VestølVegårshei IL18.08
2882207696Øyvind GrandumIL GeoForm18.09
2883181054Bent SkatvedtRaumar Orientering18.10
2884413423Bjørn BakkevigHeming Orientering18.11
2885214746Håkon JendalFossum IF18.12
288696681Arne KristensenStokke IL18.13
288779248Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering18.14
2888159926Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering18.15
288999164Bjørn BendiktsenKonnerud IL18.16
2890205575Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn18.17
2891192584Lars BergersenStavanger Orienteringsklubb18.18
2892219518Tore JuvikIL Gular18.19
2893181461Tore KolstadMo OK18.20
289496397Ole TørnqvistFana IL18.21
2895199499Frode KamsvågIL Tyrving18.22
2896193869Roar ByeModum OL18.23
2897145053Tormod JensenSarpsborg OL18.24
2898118489Torkjel NesheimIL Tyrving18.25
2899195569Dag BrenåsVarteig OL18.26
2900187010Knut Erling ØenHeming Orientering18.27
2901209078Terje HenriksenAsker Skiklubb18.28
2902220011Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett18.29
2903211193Bjørn HøllelandFana IL18.30
2904181985Geir BråtenVegårshei IL18.31
2905187254Peter DirksenSauda Orienteringsklubb18.32
2906152270Atle DengerudSteinkjer OK18.33
2907201600Phil ConwayGuildford Orienteers18.34
290886885Petter LøeNotodden OL18.35
290984741Hallvard KorenOK Moss18.36
2910188700Per Olav NærestadIF Trauma18.37
2911181573Øyvind DrageKongsberg OL18.38
2912167705Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL18.39
2913181874Knut AasRingerike OL18.40
2914211651Stein MarkhusVerdal OK18.41
2915151139Terje MelsomFossum IF18.42
291638368Arne TorgersenBækkelagets SK18.43
2917200231Knut HagenByåsen IL18.44
2918207706Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb18.45
2919211230Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)18.46
2920207900Harald KvisliNotodden OL18.47
2921200368Njål SvingheimKonnerud IL18.48
2922190326Bjørn Henning GrandalIL Tyrving18.49
2923211178Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering18.50
2924219723Jim RussellBendigo Orienteers18.51
2925210013Øyvind SchjelderupFreidig18.52
2926206911Johan LundeIL Koll18.53
292767813Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)18.54
292894324Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering18.55
2929488280Gløer WinsvoldSentrum OK18.56
293061943Tore BjørnerødOK Moss18.57
2931198901Jostein MårdalenFreidig18.58
2932215058Per ØstrengRaumar Orientering18.59
2933181858Arild AasheimGanddal IL19.00
2934116813Sturla SætherFreidig19.01
2935117717Egil EideIL Tyrving19.02
2936196876Lasse ArnesenHeming Orientering19.03
2937186247Are KristiansenIL Tyrving19.04
2938171970Johannes GjerstadOsterøy IL19.05
2939159509Nils Petter FremmingHeming Orientering19.06
294096736Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)19.07
2941209814Terje Ulla EikenKongsberg OL19.08
2942145386Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett19.09
2943210110Guttorm L EggeOslostudentenes IK19.10
294484871Øystein HoloFossum IF19.11
2945182003Svein-Erik SøgårdKongsberg OL19.12
2946160905Rolv Anders SystadLyn Ski19.13
294780018Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering19.14
2948208598Roger Andre VaneboKongsberg OL19.15

H 55-

2 100 m, 95 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2951160802Kristian KalagerAsker Skiklubb17.30
295267804Karl Aasmund ErøyOK Moss17.31
3035181270Martin GranlyLillomarka OL17.31
2953168785Trond RønnebergAsker Skiklubb17.32
2954148992Rolf E. AndersenLierbygda OL17.33
2955219133Sönke BandixenOLG Pfäfikon17.34
2956410006David RoachSLOWLUX17.35
2958158053Ketil ÅstebølOppsal Orientering17.37
2959215084Knut Anders LøkenFossum IF17.38
2960175824Lars HjermstadFossum IF17.39
2961207790Christopher SchiveOK Moss17.40
2962197830Jack BjørnsenKristiansand OK17.41
296386497Axel DamgaardOL Trollo17.42
296491600Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering17.43
2965480106Kjell WestinPorsgrunn OL17.44
296684770Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK17.45
296789632Olav JohannessenKolbotn og Skimt OL17.46
2968186156Donald SkantzeIL Tyrving17.47
2969139436Arve LægranSteinkjer OK17.48
2970402029Yngve GottfridssonNittedal OL17.49
297178646Jens Olav KløvrudLillomarka OL17.50
2972197796Roy GjerdingOK Moss17.51
297396245Øyvin ThonKongsberg OL17.52
2974175840Bernt O. MyrvoldSarpsborg OL17.53
297563826Yngvar ChristiansenBækkelagets SK17.54
297687606Sture OttesenIndre Østfold OK17.55
2977193943Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL17.56
2978207731Bjarte LindstadOL Toten-Troll17.57
2979176246Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL17.58
298074130Jan SævigLøten o-lag17.59
2981Bjørn Are CarlssonFossum IF18.00
2982487949Hallvard FjærLillomarka OL18.01
2983175868Tore SannesLillomarka OL18.02
2984195822Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb18.03
2985208650John HansenKristiansand OK18.04
2986185092Arild KirkerødSarpsborg OL18.05
298767393Christian SchibstedRøyken OL18.06
298874968Tor StrandRaumar Orientering18.07
2989483008Bo EmilssonOppsal Orientering18.08
299086520Tore SundtjønnÅrvoll IL18.09
2991156924Knut EngenRaumar Orientering18.10
2992406011Rune MoianAsker Skiklubb18.11
2993207687Axel BromanderFredrikstad SK18.12
2994403010Torgeir StrandFana IL18.13
2995207674Onno VerberneOL Toten-Troll18.14
2996219181Ingar HalsSogndal IL18.15
2997192394Frode LøsetRingerike OL18.16
2998158107Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL18.17
2999180825Torbjørn SirumFrol IL18.18
3000400286Morten DueMåren OK18.19
3001211420Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)18.20
300289402Jan GranstedtHalden SK18.21
3003152690Kjell Einar AndersenVarteig OL18.22
3004488340Tron SolbergOK Skeidi18.23
3005182094Per SchancheAsker Skiklubb18.24
3006181043Truls AngellLillomarka OL18.25
3007174023Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)18.26
3008300090Morten Anker HoffmannLillomarka OL18.27
3009211281Lars FremstadLarvik OK18.28
301080512Johan MattssonLillomarka OL18.29
3011176152Thor Inge TollehaugEiker OL18.30
3012146379Bjørn ReinhartsenKristiansand OK18.31
301386867Jørgen MårtenssonModum OL18.32
301480826Jan BlandkjennKristiansand OK18.33
3015203634Hallvard BergIL Tyrving18.34
3016217582Håvard SteinsholtÅs-NMBU Orientering18.35
3017199744Ove MartinsenHauketo IF18.36
3018400936Geir OwrenFreidig18.37
301982107Harald ØstbyeElverum OK18.38
3020170706Håkon B. BøBodø og Omegn IF Orientering18.39
3021411320Jon BergetHeming Orientering18.40
302263750Nikolay KrupnovIL Tyrving18.41
3023145796Pål HellerudHalden SK18.42
3024191375Nils HæstadFossum IF18.43
3025312789Svein Harald HansenOK Silsand18.44
3026204800Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK18.45
3027211555Per Kristian EkebergIL Tyrving18.46
302892249Peter PrydzNeverfjord IL18.47
3029209927Jon BjørgumKristiansand OK18.48
3030201948Matti TorgersenBergens TF18.49
3031215003Sigbjørn ModalsliFossum IF18.50
3032167045Tommy SævareidOs Orienteringsklubb18.51
3033152151Pål WærumSteinkjer OK18.52
303461154Arne JohannesenIL Gular18.53
303666662Kjell MarksetIL Koll18.55
3037180932Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering18.56
3038411668Egil Wickstrand IversenHeming Orientering18.57
3039400006Morten KarlsenMåren OK18.58
3040152688Per Olaf KlemsdalVarteig OL18.59
304198610Roar TønnessenKongsberg OL19.00
3042144108Øyvind Roger HansenRøyken OL19.01
3043174738Morten KongsbergIL Tyrving19.02
3044408486Bjørn SolbergseterAustmarka IL19.03
304584996Kristen RibeSøgne og Songdalen OK19.04
3046199601Helge EriksenByåsen IL19.05

H 60-

1 880 m, 58 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3049480242Lars KlyveOppsal Orientering18.35
3050219831Stefan BergstromOrienteering Ottawa18.36
3051154255Jan LärfarsLeksands OK18.37
305379861Einar Kristian LundeVarteig OL18.39
3054201595Øivind FadumSande Sportsklubb18.40
305591530Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn18.41
3056204649Ola BroxOL Toten-Troll18.42
3057197876Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK18.43
3058172937Jan SveenRaumar Orientering18.44
3059312743Stein TurtumøygardMåren OK18.45
3060483010Torgeir StrandhagenRøyken OL18.46
3061147545Per Hermann KrøgerMåren OK18.47
3062206460Svein S JacobsenIL Tyrving18.48
3063209837Harald ThonSturla, IF18.49
3064190254Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering18.50
3065159515Alf PettersenIL Tyrving18.51
3066400831Tore RingerikeOppsal Orientering18.52
3067172115Øystein AndersenEiker OL18.53
3068197800Ragnar Niemi BergStokke IL18.54
3069152652Vidar ElvekrokEiker OL18.55
3070181778Mathias MartinsenHeming Orientering18.56
3071169765Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb18.57
3072412254Geir Holm GundersenSturla, IF18.58
3073154258Ottar RyenOs IL18.59
307482155Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar19.00
307580466Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn19.01
307691022Magne VollenOslostudentenes IK19.02
3077198537Morten DåsnesRingerike OL19.03
3078487974Sjur GjestvangOL Toten-Troll19.04
307987607Bent GalborgenIndre Østfold OK19.05
308080717Dagfinn TorpePorsgrunn OL19.06
3081165580Geir NilsenEmblem IL19.07
3082413173Arne TesliIL Koll19.08
308394483Anders FjogstadOppsal Orientering19.09
3084144105Morten JohannessenRøyken OL19.10
3085206414Rolf LundeEiker OL19.11
3086210128Torgny HasåsVestre Akers SK19.12
3087195801Øyvind GylverAsker Skiklubb19.13
308893914Hans HusebySarpsborg OL19.14
308989115Frode SandersenNittedal OL19.15
3090480043Sveinung RekaaNotodden OL19.16
3091207289Rolf Gunnar BredesenFossum IF19.17
3092217340Bård NatvigNittedal OL19.18
309394133Per Chr. HagenBø OL19.19
3094205708Ketil BergeVestre Akers SK19.20
3095192022Ove ForsströmOK Raseborg19.21
309661050Torbjørn NørbechRingerike OL19.22
309792319Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL19.23
3098204100Tom A. KarlsenFredrikstad SK19.24
3099187140Bjørn GrindeOslostudentenes IK19.25
3100168804Jon Arvid FossumAsker Skiklubb19.26
310179756Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering19.27
3102195715Are EriksenOslostudentenes IK19.28
310376183Einar LienLøten o-lag19.29
3104207921Torgeir StenstadOppsal Orientering19.30
3105110694Harald BakkenFrol IL19.31
3106197509Per OsenVestre Akers SK19.32
3107121565Svein AckenhausenKonnerud IL19.33

H 65-

1 940 m, 56 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2393219632John PalmerNotts OC17.33
3112155920Jørgen HolmboeIL Tyrving18.17
311366745Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg18.18
311496183Tor TrøanHadeland OL18.19
3115127238Jimmy NordliTrøsken IL18.20
3116209778Hans R. BakkenEiker OL18.21
3117480120Per Oscar SaugestadOK Moss18.22
3118160984Kjell SvihusGanddal IL18.23
3119169037Eystein WeltzienIL Tyrving18.24
3120151371Kjell WintherOppsal Orientering18.25
3121214964Helge RevhaugRingerike OL18.26
3122184542John Thomas PetersenNittedal OL18.27
3123186999Hans Lyder HaareKonnerud IL18.28
3124204722Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering18.29
3125170836Magnus NatåsBergens TF18.30
312660530Einar LundHamar OK18.31
3127201977Per-Erik ØstlieDriv IL18.32
3128184862Poul BobachAalborg OK18.33
3129400893Lars SaxhaugRaumar Orientering18.34
3130214919Hasse BergstrømIL Tyrving18.35
3131181554Elling AakreAndebu IL18.36
313284731Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK18.37
3133146244Atle AlvheimFana IL18.38
313489695Bernt TollefsenIL GeoForm18.39
3135195881Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking18.40
3136156867Rolf GjølbergLarvik OK18.41
3137201917Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL18.42
3138199657Nils-Petter WiikDriv IL18.43
3139192646Willy GrønstadGimle IF18.44
3140200425Harald BakkeGjø-Vard OL18.45
3141192162Tore AabergIndre Østfold OK18.46
3142168544Helge Sigurd HansenHeming Orientering18.47
3143199326Per ØhlckersIL Tyrving18.48
3144191276John Birger SkansenRudsbygd IL18.49
314567485Tor Arne StoksethFredrikstad SK18.50
3146186015Bjørn SpjelkavikIL Tyrving18.51
3147191274Paul Martin BergRudsbygd IL18.52
3148483691Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb18.53
3149156593Øyvind HoveidAsker Skiklubb18.54
3150172117Knut Vidar JohansenMåren OK18.55
3151181244Jørn TorgersenTIF Viking18.56
3152186202Atle RemmePorsgrunn OL18.57
315387027Dag KaasHeming Orientering18.58
315498008Widar Taxth LølandIL Express18.59
3155169014Runar KittilsenStokke IL19.00
3156206901Terje MalmHamar OK19.01
315789582Paul SkjakerHadeland OL19.02
3158217390Vidar BerteigFossum IF19.03
3159144294Geir ArnesenBærums Skiklub19.04
3160207969Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb19.05
3161201390Anders WaageFreidig19.06
3162170716Ove Gunnar JacobsenStokke IL19.07
3163211431Torodd OsFørde IL19.08
3164402606Øystein HolmenSnertingdal IF Orientering19.09
3165211532Kåre ThorbjørnsenLarvik OK19.10
3166211274Tom BuggeByåsen IL19.11

H 70-

1 660 m, 44 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3170211556Tore LangaardOppsal Orientering17.54
3172199690Hans StordalOL Tønsberg og omegn17.56
3173193993Henrik HvoslefIK Stern17.57
3174159532Kjell RøkkeIL Tyrving17.58
3175483336Magnus LandstadFreidig17.59
3176179386Thore SundsetvikOL Trollelg18.00
3177211376Tormod DahlenRingerike OL18.01
3178211221Kjell KlokkerudEiker OL18.02
317960725Bjørn A. SchouOK Sør18.03
3180208714Per FosserIndre Østfold OK18.04
3181217272Helge BjaalandHeming Orientering18.05
3182188709Olav HøiåsVang OL18.06
318398612Thor PalmgrenHalden SK18.07
3184172294Bjørn SandelienHeming Orientering18.08
3185214743Per Anders FlesjøOK Moss18.09
3186208683Terje ThrondsenNittedal OL18.10
3187159313Dagfinn HoleBergens TF18.11
3188183833Roar BjordalOppsal Orientering18.12
3189158606Floke BredlandSøgne og Songdalen OK18.13
3190147450Lasse VråleSturla, IF18.14
3191198837Øivind Magne RogndalenHamar OK18.15
3192165465Bjørn-Wiggo N. HusebyeFredrikstad SK18.16
3193136868Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering18.17
3194219097Benkt AndersonLunds OK18.18
3195206358Harald BrekkeHamar OK18.19
319662992Geir HusdalTIF Viking18.20
3197209738Leidulv VinjeNidarøst OK18.21
3198189011Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)18.22
319978849Paul BisethKongsberg OL18.23
3200165151Olav MoRøyken OL18.24
320198409Arne SørensenHadeland OL18.25
3202193014Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL18.26
3203203368Anders TaraldrudIndre Østfold OK18.27
3204216401Klaus EngenEidskog OL18.28
3205211333Arne KristensenArnadal IL18.29
3206183686Knut LindløvOK Moss18.30
3207203627Lars Martin GjeinStokke IL18.31
3208203279Lars Magne KlovningPorsgrunn OL18.32
3209208600Roar ForbordMalvik IL18.33
3210208631Ingar HåkonsenKongsberg OL18.34
3211210912Henning GaarderKonnerud IL18.35
3212182002Per Øystein AndersenLarvik OK18.36
3213190255Jonny HalvorsrudEidskog OL18.37
3214202135Trond FeiringHamar OK18.38

H 75-

1 730 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3217195723Knut Kristen HangeraasIL GeoForm18.27
3218152194Arne ØfsthusAsker Skiklubb18.28
3219412580Bjørn GunnerødAsker Skiklubb18.29
3220157739Svein F. KvalheimKolbotn og Skimt OL18.30
3221200639Eivind HagenHadeland OL18.31
3222184298Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn18.32
3223176287Per VikaneFana IL18.33
3224186891Kåre KnudsenIL GeoForm18.34
3225204689Tor HenriksenÅrvoll IL18.35
3226187284Ronald MalcolmLarvik OK18.36
3227177772Thor EdvardsenLarvik OK18.37
3228206426Ivar Louis BergSturla, IF18.38
3229158461Knut KjemhusKongsberg OL18.39
323087022Jappe BlomhoffHeming Orientering18.40
3231168119Erling TidemannLommedalens IL18.41
3232169036Sturle HånesIL GeoForm18.42
3233186219Bjørn StrømmeTIF Viking18.43
3234192660Jon Vegard LundeLillehammer OK18.44
3235191358Jon TyldumRudsbygd IL18.45
3236181218Gunnar ØsterbøFreidig18.46
323794503Oddvar GjelstadSandefjord OK18.47
3238192009Reijo RytköläIF Sibbo Vargarna18.48
3239210997Steinar RuudKonnerud IL18.49
324082384Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering18.50
3241207009Bjørn EgnerHeming Orientering18.51
3242203598Magnar ReppesgårdHedrum OL18.52
324378225Ola AaldeFreidig18.53
324462038Svein SolerødOL Toten-Troll18.54
3245170833Ronald InglingstadOppsal Orientering18.55
3246198001Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb18.56
3247181511Jon C. FougnerHeming Orientering18.57
3248488252Sven Erik RognesOslostudentenes IK18.58

H 80-

1 720 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3251176094Iver RognstadHadeland OL17.31
325286980Finn Åge ØsternKongsberg OL17.32
3253483028Svein M. ForthunKolbotn og Skimt OL17.33
3254154275Arne StrandlieGjø-Vard OL17.34
3255157981Tor DrageHaugerud IF17.35
325682227Kjell H. EriksenFossum IF17.36
3257165516Kjell AndersenVarteig OL17.37
3258217478Johannes SollidVerdal OK17.38
3259408423Bjørn TveiteÅs-NMBU Orientering17.39
3260487955Hans LarsenRaumar Orientering17.40
3261211619Einar JørundlandOK Sør17.41
326267756Olaf SmåstuenGjø-Vard OL17.42
3263401144Tor E. HenriksenLillomarka OL17.43
3264160324Helge KvaaseBækkelagets SK17.44
3265188971Ole SannesLillomarka OL17.45
326684658Stein KorenOK Moss17.46

H 85-

1 720 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3267169252Helge TvedtenLarvik OK17.55

Direkte AK

1 790 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
6808186140Elise BrenneVarteig OL17.30
6810188869Siri SpjelkavikIL Tyrving17.30
6822160811Maria PerssonAsker Skiklubb17.30
684178976Øystein MadsenNOTEAM17.30
6855155318Peichi ChuangNOTEAM17.30
6861217263Nina Hausen-MøllerudKongsberg OL17.30
69013022Sigrid Ottestad HansenGimle IF17.30
6906Pål Kogstad NæssRaumar Orientering17.30
69871584276987 WangLillomarka OL17.30
6988185988Torun DyrkornEiker OL17.30
6989144744Lars StorslettHamar OK17.30
6990219748Yngve LienNOTEAM17.30
6991145356Stig DahleMolde og Omegn IF17.30
6992114839Åge AashamarFlosta IL17.30
699377441Line SletnerLillomarka OL17.30
6994182054Pål RundeKristiansand OK17.30
6995181863Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn17.30
6996153613Katrine Austmo MøllerStjørdals-Blink Orientering17.30
6997215007Bjørn BaklidKonnerud IL17.30
6998219868Stein Erik BerthelsenNOTEAM17.30
6999179367Kristian NøssRøyken OL17.30

Direkte AL

1 890 m, 36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
6801206381Knut LangeggenKongsberg OL17.30
680296424Sven Reidar TonjerIL Tyrving17.30
6803Rolf AlstadFrol IL17.30
6811181970Simen BjøringsøyNydalens SK17.30
6813206429Terje GulbrandsenHamar OK17.30
6815183732Thomas LieFredrikstad SK17.30
682095258Trond Ivar TømmervoldHamar OK17.30
6824215004Stig MellingRingerike OL17.30
682898068Ingrid UrsethVingelen IL17.30
682978332Berit HerstadBækkelagets SK17.30
6832219874Eirik Myhr FossumLyn Ski17.30
683393984Anders Johan KrosbyFredrikstad SK17.30
6834198021Nora WoodwardOK Moss17.30
6836411525Bjørn CarlssonFossum IF17.30
6837154166Rune NergårdNittedal OL17.30
6839174589Anders EmilssonOppsal Orientering17.30
6840205402Thomas JohanssonHeming Orientering17.30
684496502Eirik AalNTNUI17.30
6845203229Kristian Markus BrekkeLillomarka OL17.30
6850209908Anrgrim UtskarpenNoteam17.30
6853483516Marte BalchenBækkelagets SK17.30
6858195953Stein BlomsethLillomarka OL17.30
6859219657Kristian  HammerNOTEAM17.30
6862219922Ragnhild SøvigStord Orientering17.30
688979290Anja WingstedtHalden SK17.30
6890215579Anna-Thekla TonjerElverum OK17.30
6891216838Audun FingarsenElverum OK17.30
6892202163Frode ReiersenTrøsken IL17.30
6893213297Siw Kristin VestengenMåren OK17.30
6894159624Snorre FrydenlundSturla, IF17.30
6895413203Atle Toft AlmelandFana IL17.30
6896195885Marit Melby JacobsenLardal OL17.30
689796427Lea-Rebekka TonjerOslostudentenes IK17.30
6898197505Dag WangLillomarka OL17.30
6899206255Ronny NelsonLardal OL17.30
6900220086Neeme LooritsBækkelagets SK17.30

Direkte B

1 710 m, 37 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
6804220165Atle RokkanMo OK17.30
6807219798Aase RanheimRingsaker OK17.30
6816213717Kristian  RyenRaumar Orientering17.30
6817213711Joakim RyenRaumar Orientering17.30
6818480036Kari Kamstrup HovindRaumar Orientering17.30
6819188777Kristin HusbyAsker Skiklubb17.30
6830412861Olav KjetsaaOtra IL17.30
6831216662Olav HovdelienSnertingdal IF Orientering17.30
6835176023Inger SkjæveslandIF Trauma17.30
6847194812Trond Ivar FossaasGimle IF17.30
6852144732Mette LyngenFrol IL17.30
6856198754Jonas HaugsmoHeming Orientering17.30
7001191644Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL17.30
7002211330Irene LangeggenKongsberg OL17.30
7004Liv Kristin Omholt BerrefjordLardal OL17.30
7079182075Ellen NielsenStjørdals-Blink Orientering17.30
7080185868Øyvind BjoråIL Koll17.30
7081197970Hanne HermansenKristiansand OK17.30
708287615Marte LundNOTEAM17.30
7083206438Jørill GjeitnesMolde og Omegn IF17.30
7084219990Assaf Bar-NathanLillomarka OL17.30
7085219934John PalmerNotts OC17.30
7086217250Kristin HjortlandLarvik OK17.30
7087165202Egil AmundsenLardal OL17.30
7088191209Aase RanheimRingsaker OK17.30
708987616Daniel HatcherNOTEAM17.30
7090177531Andreas FløLillomarka OL17.30
7091144210Randi Wold StavrumFrol IL17.30
7092129453Harald Hammershaug TvedtenKongsberg OL17.30
7093188443Mai Britt BjørkSandefjord OK17.30
7094197998Roar HermansenKristiansand OK17.30
7095159310Øistein PaulsenBergens TF17.30
7096182148Inger BjergaVaregg Fleridrett17.30
7097160997Susanna BrynhildsenWing OK17.30
7098176049Marit VinjeOppsal Orientering17.30
7099204610Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett17.30
2733123904Atle RokkanMo OK17.31

Direkte C

1 520 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
6812184365Balder Gammelli-MesselIL Koll17.30
6821175829Henrik VaneboGrue IL17.30
6843219302Oda Eithun PaulsenNittedal OL17.30
6848205550Ann-Charlotte FossaasGimle IF17.30
7192Tron-Erik HovindRaumar Orientering17.30
7194186275Line Bar-NathanLillomarka OL17.30
7195191356Reidun HansenSarpsborg OL17.30
7196212597Jørn Idar EllingsenKonnerud IL17.30
7197177978Aileen RundeKristiansand OK17.30
7198199487Hans Gøran BjørkSandefjord OK17.30
7199211239Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL17.30
7200123895Hilde Anita RokkanMo OK17.30
729792374Jens Kjær JørgensenMåren OK17.30

Direkte Nybegynner

1 410 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
6809220076Jan BeltrambaTOL17.30
6814141077Inez NelsonLardal OL17.30
6823219616Martin  BeltrambaItaly17.30
6825212062Magnus JacobsenRingerike OL17.30
6826206509Magnus JevanordFossum IF17.30
6827206508Mads JevanordFossum IF17.30
6842204849Ivar AarsethNydalens SK17.30
6846177966Simen ÅnensenOppsal Orientering17.30
6849211949Mathilde FossaasGimle IF17.30
6854119624Christian Bergg GjellestadNydalens SK17.30
6857203005Per NoahIL Koll17.30
6860219968Tuva JernbergNydalens SK17.30
7295212866Cecilie Wærp HaugeNydalens SK17.30
7296220098Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering17.30
7298194896Ingrid T. Rolfsen HaugmoHeming Orientering17.30
7299206181Dagfinn GjerstadOsterøy IL17.30

Annonser

IOF Eventor