Norsk Orientering

Startliste for Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 9 (HOT)

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 9 (HOT)
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: søndag 19 januar 2014

Alfta-Ösa OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
169255Josefine EngströmDamer (53)10.25.05

Bækkelagets SK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
176071Nikoline Ekeberg SchjerveDamer (53)10.55.58

Falkenbergs OK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
194082Frida AnderssonDamer (53)10.54.02
194088Matilda MartinssonDamer (53)11.22.04

Falköpings AIK OK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
194084Amanda BlennowDamer (53)
183357Sara HagströmDamer (53)

Fet OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
147491Kyrre GranHerrer (58)

FK Göingarna

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
183322Anna PerssonDamer (53)10.28.04

Fossum IF

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
196772Olai Stensland LillevoldHerrer (58)10.27.47
187107Oskar StørmerHerrer (58)10.38.27
154702Håvard IrgensHerrer (58)11.02.58
160719Guro VassendDamer (53)11.05.58
170799Sigurd MelsomHerrer (58)11.34.58
196861Emil AhlbäckHerrer (58)

Fredrikstad SK

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
151054Herman Ryen MartinsenGutter (6)10.39.58
79573Per OlaussenHerrer (58)10.56.58
157041Kamilla OlaussenDamer (53)11.39.58
196727Marie OlaussenDamer (53)11.49.57

Göteborg-Majorna OK

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
195847Ola MartnerHerrer (58)09.52.37
74051Anna ForsbergDamer (53)09.53.27
488433Lina StrandDamer (53)10.11.48

Halden SK

41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
184413Jonas NordströmHerrer (58)09.56.29
123585Mattias KarlssonHerrer (58)10.29.11
173408Marit KahrsDamer (53)10.32.13
169143Emil WingstedtHerrer (58)10.32.57
181875Frauke Schmitt GranDamer (53)10.34.31
181019Olav Schmitt GranGutter (6)10.41.58
180501Håkon Østraat SævareidGutter (6)10.43.58
184944Peter NordbrødenGutter (6)10.45.58
191070Trygve Kristoffer LøvliGutter (6)10.47.58
158430August Asheim BirkelandGutter (6)10.49.26
158089Fredrik EliassonHerrer (58)10.52.59
144277Øyvind HelgerudHerrer (58)10.55.00
184340Eva JurenikovaDamer (53)11.03.58
182081Anders Felde OlaussenHerrer (58)11.04.58
158416Sabine RothaugDamer (53)11.07.58
151223Kajsa NilssonDamer (53)11.11.58
152519Léa VercellottiDamer (53)11.15.59
141069Ingvild TorgersenDamer (53)11.18.09
187227Espen FiskumHerrer (58)11.24.57
158822Bodil HolmströmDamer (53)11.25.59
181113Magne DæhliHerrer (58)11.26.58
152513Mari FastingDamer (53)11.33.59
181141Ingunn FristadDamer (53)11.35.58
193887Gina GranstedtDamer (53)11.37.58
153841Magnus NordbrødenHerrer (58)11.38.59
170854Jennie AnderssonDamer (53)11.41.59
184267Hanna Haugen NordbrødenDamer (53)11.43.58
185931Anneli GrindstadDamer (53)11.45.59
170603Nicole ScaletDamer (53)11.47.58
123570Tore SandvikHerrer (58)11.48.58
182103Håkon Raadal BjørloHerrer (58)11.50.57
172140Øyvind StoksethHerrer (58)11.52.58
67578Gøril FristadDamer (53)11.53.58
181976Vincent CoupatHerrer (58)11.54.57
186978Marcus MillegårdHerrer (58)12.00.57
158423Nina Asheim BirkelandDamer (53)12.01.59
187303Kjetil BjørloHerrer (58)
86221Christian F SchiveHerrer (58)
62771Ingrid Kronborg BronebakkDamer (53)
173098Iliana IlievaDamer (53)
181110Kine Hallan SteiwerDamer (53)

Hamar OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
165686Vegard Rønning HuberHerrer (58)10.42.57

Haninge SOK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
183360Sara EskilssonDamer (53)10.22.34

IFK Lidingö SOK

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
165434Filip DahlgrenHerrer (58)10.24.29
169053Fredrik JohanssonHerrer (58)
183255Annica GustafssonDamer (53)
131451Helena KarlssonDamer (53)

Indre Østfold OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
160885Markus HolterHerrer (58)11.08.58

Järla Orientering

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
171020Martin VisterHerrer (58)11.00.57
184943Mats NordbrødenHerrer (58)11.32.57

Kongsberg OL

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
179305Sigur HeggedalHerrer (58)10.38.57
148485Håvard MyhreHerrer (58)10.48.58
159009Mathias DrageHerrer (58)11.10.59
191178Karl FremstadHerrer (58)11.14.58
180127Åsne Skram TrømborgDamer (53)11.19.57
182001Sindre SandvenHerrer (58)11.44.58

Konnerud IL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
183721Audun HeimdalHerrer (58)10.46.58
182032Therese HaareDamer (53)10.59.57
192661Marie Nordbye NybøDamer (53)11.01.58
168906Marte NarumDamer (53)11.29.57

Larvik OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
187327Julie HjortlandDamer (53)11.31.59

Leksands OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
186518Andreas RüedlingerHerrer (58)11.58.58

Lillomarka OL

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
170607Gaute Hallan SteiwerHerrer (58)10.30.58
158399Jonas Sommerstad JuveliHerrer (58)11.06.58
174825Steinar KollerudHerrer (58)11.12.57
169033Matthew SpeakeHerrer (58)11.30.58
190327Helen PalmerDamer (53)11.57.58
157070Nicholas OskarssonHerrer (58)
176008Sigurd StenvikHerrer (58)

Linköpings OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
141052Alva OlssonDamer (53)10.29.40

Malungs OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
194085William LindHerrer (58)10.22.19

NTNUI

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
129739Emma JohanssonDamer (53)10.57.58
94048Ida Katrine Børstad ThoresenDamer (53)11.51.58

Nyköpings OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
169226Jens WängdahlHerrer (58)10.19.21

Ok Kåre

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
Lisa RisbyDamer (53)

OK Linné

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
183244Oskar SjöbergHerrer (58)10.10.47
131137Albin RidefeltHerrer (58)10.20.37

OK Ravinen

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
168846Gustav BergmanHerrer (58)10.08.37

OK Tisaren

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
169079Andrea SvenssonDamer (53)

Raumar Orientering

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
124040Alexander LubinaHerrer (58)10.41.36
144862Anders VisterHerrer (58)
123514Torben Christian WendlerHerrer (58)

Ryda SK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
194081Johanna ÖbergDamer (53)10.14.35

Sandefjord OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
174697Vilde Bredholt JørgensenDamer (53)11.27.58

Sarpsborg OL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
146419Trygve LeivestadAndre (2)10.37.58
145051Bjørn Tore ThoresenAndre (2)10.51.58
Kristin GrindstadDamer (53)11.28.49

Stora Tuna OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
193974Emil SvenskHerrer (58)10.02.08

SWE

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
Simon HectorHerrer (58)10.13.37

SWE

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
183354Peter ÖbergHerrer (58)10.34.22

SWE

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
Assar HellströmHerrer (58)

SWE

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
Emma BjessomDamer (53)10.15.46

SWE

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
Karro OhlssonDamer (53)10.21.42

SWE

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
169080Lilian ForsgrenDamer (53)

Sävedalens AIK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
Magnus CarlstedtHerrer (58)
194080Maria MagnussonDamer (53)

Södertälje-Nykvarn Orientering

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
193976Jonas LeanderssonHerrer (58)

Turun Metsänkävijät

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
485692Sami HämälistöHerrer (58)11.18.58

Annonser

IOF Eventor