Norsk Orientering

Startliste for Fjelløpet i Vinje

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Fjelløpet i Vinje
Arrangørorganisasjoner: Idrettslaget Dyre Vaa / Porsgrunn OL
Dato: lørdag 12 juli 2014 - søndag 13 juli 2014

Dag 1Dag 2

N-åpen

1 350 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
443175808Ola MeenPorsgrunn OL10.00
44489036Sondre KornmoPorsgrunn OL10.00
445Sunniva Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa10.00
446186853Marie BeitdokkenPorsgrunn OL10.00
447188025Eskil HafskjoldNydalens SK10.00
448Jonas Fenne IngjerdBækkelagets SK10.00
449187099Anne BeitdokkenPorsgrunn OL10.00
450157213Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa10.00
451187299Torbjørn Berger AuslandGjerstad IL10.00
45239059Christian Berger AuslandGjerstad IL10.00
453157204Eirik Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa10.00
454146611Linne AuslandOddersjaa SSK10.00
455196752Lise BakkejordIL Gular10.00
456176559Daniel Sandvand OmfjordOddersjaa SSK10.00
457206186Birk Bjaadal WinbergOK Skeidi10.00
458206369Ine Bjaadal WinbergOK Skeidi10.00
460187118Vebjørn BlindheimLillomarka OL10.00
462188028Julie M HellandEgersund OK10.00
605Solveig Sandvand OmfjordOddersjaa SSK10.00
606197956Fredrik PyttenKristiansand OK10.00
607157215Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa10.00
608Sondre HafskjoldNydalens SK10.00
609Håkon Fenne IngjerdBækkelagets SK10.00
801Lovisa KristianssonTrollhättans SOK10.00
802Ludvig FarstadPorsgrunn OL10.00
803Leander FarstadPorsgrunn OL10.00
805Henrik StoremyrIL Hauken10.00
901Ole Magnus StoremyrIL Hauken10.00
903Fredrik NilsenBø OL10.00
904Kristoffer NilsenBø OL10.00

D 11-12

1 840 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
401175814Ada Helene OlsenIF Trauma11.04
400187075Ingrid BlindheimLillomarka OL11.05
399189015Mia HirschIF Trauma11.07
398175785Yngvild Langedal BreivikNydalens SK11.08

D 11-12N

1 350 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
442170776Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL11.06

D 13-14

3 260 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
365200510Hanna JohanssonHedrum OL11.03
368173015Mari Landro SvingheimKonnerud IL11.04
369186959Gyri HøisetPorsgrunn OL11.05
36694099Elise StørenBø OL11.06
367153300Hanne VassendPorsgrunn OL11.07
362143363Kathinka RogstadKongsberg OL11.08
363192116Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL11.09
364178035Anna MeenPorsgrunn OL11.10
361160449Ingrid G. KvålsgardFossum IF11.11

D 13-16N

1 350 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
436185856Emilie MyhreSkien OK11.04

D 15-16

4 900 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
134180242Julie NærestadVegårshei IL11.02
131205484Maria PrestbøenSandefjord OK11.03
136160973Stine NjåsteinIL Tyrving11.07
135160425Zuzanna MorawskaUKS Azymut 45 Gdynia11.09
133143362Kristiane RogstadKongsberg OL11.12

D 17-A kort

4 200 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
23979070Toril GranlyStavanger Orienteringsklubb12.45

D 17-B

3 260 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
385182043Anett WallinIL Tyrving11.27
386157220Maria TjønnIdrettslaget Dyre Vaa11.28
390153978Eli Tufte HanssenEiker OL11.32

D 17-C

2 210 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
413130713Lene MeenPorsgrunn OL11.20
415Jane M HellandEgersund OK11.21
414187261Tonje Berger AuslandGjerstad IL11.22
420114910Ingunn GåsoddenSkien OK11.23
42280720Ingrid Anne RosshaugPorsgrunn OL11.24
421142565Ellen Sofie RuudEiker OL11.25
41980750Olaug F MydlandEgersund OK11.26
417176120Anne Marie CeebergHedrum OL11.27
418184147Linda FredhHamar OK11.28
416127086Elisabeth NærestadIF Trauma11.29

D 17-N

1 350 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
433187323Kristin JohanssonHedrum OL11.10

D 17-20

6 410 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
71184487Kristine AusenPorsgrunn OL11.14
72Eirin Mari FossøyNotodden OL11.15
78201520Gunvor Hov HøydalFossum IF11.24
79146230Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb11.25
77191267Tonje VassendPorsgrunn OL11.27
80152661Maja MorawskaUKS Azymut 45 Gdynia11.29
81159011Runa FremstadLarvik OK11.30
7492508Mette LisetOL Trollo11.38
76Josefine KristianssonTrollhättans SOK11.39
75Anna KristiansonTrollhättans SOK11.40

D 21-

6 410 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
105147126Henriette KløvstadSandefjord OK11.58
10787047Ingrid Helene SkantzeIL Tyrving11.59
101487963Ane Næsset RamtvedtIL Tyrving12.00
10462530Marianne DæhliNTNUI12.02
106169675Camilla StridsklevIL Tyrving12.04
103408302Annika ÖstmanDomnarvets GoIF12.05
10295264Gyri MyhreSkien OK12.06
108203010Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa12.07
9880719Guro TorpeNTNUI12.08
94188448Maja Fjellstad KnutsenNTNUI12.11
97200436Linn HokholtNTNUI12.14
95147827Anna UlvensøenNTNUI12.15
100204574Malin JakobssonNydalens SK12.16
9992297Thea Grande ØstbyPorsgrunn OL12.17

D 35-K

3 520 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
310Kjersti Røed HalandVrådal IL11.25
183Eli Marie WiigPorsgrunn OL11.26
332Anita BeitdokkenPorsgrunn OL11.41
343146610Aud AuslandOddersjaa SSK12.07
347157212Nina BugodtIdrettslaget Dyre Vaa12.11
346181678Linn Carina DalandKristiansand OK12.12
345156960Tone HirschIF Trauma12.15

D 40-

4 900 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
23192390Annette Cecilie ArentzSandefjord OK11.20
23682124Christina Sandvand OmfjordOddersjaa SSK11.24
23592509Inger Synnøve LisetOL Trollo11.25
234175944Sara MathisenPorsgrunn OL11.29
23382130Liv SchjervenLardal OL11.35
232270670Kirsti LysakerFana IL11.37

D 45-

4 200 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
206Kristin SandvenNotodden OL12.18
21191446Beth NicolaysenKongsberg OL12.20
210149245Hilde VassendPorsgrunn OL12.21
209181574Anita Sørensen DrageKongsberg OL12.22
212145119Jorunn BlindheimLillomarka OL12.23
208152458Marianne NjåsteinIL Tyrving12.24
207200367Ina Cecilie LandroKonnerud IL12.25

D 50-

4 200 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
168199649Solveig HolteHøydalsmo IL11.19
182127302Magnhild T. MølnvikFossum IF11.22
177186835Anne Gro StyrvoldLarvik OK11.23
17678718Hilde KløvstadSandefjord OK11.27
181141691Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb11.28
179181360Kjersti HovFossum IF11.30
178138776Randi NicolaisenAsker Skiklubb11.31
180180916Tove Evensen MathisenPorsgrunn OL11.32
17396109Sigrun NygårdAsker Skiklubb11.33
175174994May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering11.34
17091403Hilde StorløkkenKongsberg OL11.38
172205483Kirsti RogstadKongsberg OL11.39
17176105Ingrid RavnanOL Toten-Troll11.40
174199599Tiri RebårdSandefjord OK11.41

D 55-

3 520 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
33796605Inger K. HaavikHaugesund IL Orientering11.47
341184157Grete Synnøve HoviSkien OK11.48
34098609Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL11.52
33896588Anne Kallevik GrutleHaugesund IL Orientering11.53
339158078Kristil KristensenOK Skeidi11.54
333159514Randi NilstadIL Tyrving11.58
33698302Anne GarsrudVaulen Orienteringsklubb11.59
33494134Siri FlatekvalOppsal Orientering12.00
335127060Tone GrandePorsgrunn OL12.03

D 60-

3 520 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
31397375Sylvia AndersenElverum OK11.29
315159520Nina KolbergIL Tyrving11.30
314184662Aud KjemperudEiker OL11.34
31166011Britt RameckersHaugesund IL Orientering11.36
312407180Gabriella AxelssonIdefjordens SK11.38

D 65-

3 520 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
139Bjørg MostaulBø OL11.01
299183856Kari Timenes LaugenIL Imås11.06
301188023Lone SvenssonIK Grane Arendal Orientering11.08
297185949Karin KilsetIL Tyrving11.10
29889887Astrid LundeDrangedal OL11.13
300409342Edel SlettemarkStord Orientering11.15
296188850Aud I SpjelkavikIL Tyrving11.16
293136166Unn EllefsenIL Tyrving11.18
29480353Margit Ryen SteenBø OL11.20
295188991Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL11.23

D 70-

3 170 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
26988664Inger Lise SolbergBø OL11.24
274149241Eli KlovningPorsgrunn OL11.31
276195858Torunn Hege FrøvollSturla, IF11.32
275176012Margith ReppesgårdHedrum OL11.33
27388670Synnøve DalvaBø OL11.35
272201694Elin DahlenRingerike OL11.37

D 75-

3 170 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
257137220Tirill Liby SeipOK Skeidi11.01

H 11-12

1 840 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
405184355Halvard KornmoPorsgrunn OL11.09
411182097Vetle DrageKongsberg OL11.14
410176260Martin AusenPorsgrunn OL11.15
409413024Tobias MathisenPorsgrunn OL11.19

H 11-12N

1 350 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
439185915Fredrik MyhreSkien OK11.03

H 13-14

3 260 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
375185097Oliver Wallin HigginsIL Tyrving11.17
381197939Even Andre ThorbjørnsenNotodden OL11.20
384151383Kristian PyttenKristiansand OK11.21
383150938Alexander Repstad StoremyrIL Hauken11.22
38291407Sølve DrageKongsberg OL11.23
378193467Lars BrattliAsker Skiklubb11.24
379176682Fredrik GlänneforsSöders-Tyresö11.25
380186855Rasmus MathisenPorsgrunn OL11.26

H 13-16C

2 210 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
404127087Henrik NærestadIF Trauma11.17

H 15-16

5 450 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
164181677Sebastian DalandKristiansand OK11.51
161180081Henrik Chr. HirschIF Trauma11.53
166177546Gard DahlenKongsberg OL11.57
163178168Håvard Landro SvingheimKonnerud IL11.58
165170787Tobias KristensenLarvik OK12.02
162186556Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb12.05
160157159Eirik Langedal BreivikNydalens SK12.06
159197877Marius PyttenKristiansand OK12.08
158411511Ole Jakob OlsrødStokke IL12.12
157176750Kristoffer LisetOL Trollo12.14

H 15-16B

3 260 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
374192960Håkon NelsonLardal OL11.16

H 17-A kort

5 450 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
111141022Arvid NelsonLardal OL11.51
113411313Thomas BedinIndre Østfold OK11.52
120160972Håkon NjåsteinIL Tyrving11.56
118126640Kenneth MydlandEgersund OK11.57
117165135Hans Christian FalkenbergStavanger Orienteringsklubb12.03
114130718Morten TangenHamar OK12.09
11676109Eirik RavnanOL Toten-Troll12.12
115165079Johannes Hov HøydalNTNUI12.13

H 17-B

3 260 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
392154292Ronny NelsonLardal OL11.33

H 17-C

2 210 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
424186958Magnus BeitdokkenPorsgrunn OL11.30
423Olav HellandEgersund OK11.31

H 17-20

7 710 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
7205446Lari PernuEspoon Suunta11.03
689055Lars Henrik ThonSturla, IF11.04
9196862Anders Stiansen NygaardÅs-NMBU Orientering11.05
5177948Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering11.06
3145803Eivind Romberg KvaaleBø OL11.07
497986Dag BlandkjennKristiansand OK11.08

H 21-

7 710 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
503Bjørge LaugenIL Imås10.59
1Pål Christian IngjerdBækkelagets SK11.00
1186070Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa11.09
10200630Sindre SandvenKongsberg OL11.10
12Sturla StokkelandÅlgård Orientering11.11
13412057Runar HafskjoldNydalens SK11.12
35197815Thomas NipenIL Tyrving11.13
2968522Stian BergersenIL Tyrving11.14
32197823Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett11.15
3473948Eric BörjeskogSödertälje-Nykvarn Orientering11.16
30147127Jonathan AlbonSandefjord OK11.17
38186079Mathias NipenIL Tyrving11.18
28116567Mikal Brastad LarsenNTNUI11.19
31191178Karl FremstadKongsberg OL11.20
40174751Fredrik RosenqvistIL Tyrving11.21
39158614Mats DahlénKristiansand OK11.22
36150597Morten Nilstad PettersenIL Tyrving11.23
27157743Vegard Brun SagaIL Tyrving11.24
37145428Hans Petter MathisenNTNUI11.25
33151194Vegard DanielsenKristiansand OK11.26
17157056Elias T. MølnvikFossum IF11.27
19190618Øyvind HyllesethSkien OK11.28
2289663Dag Steinar RagvinBø OL11.30
2162763Robert FredriksenNotodden OL11.31
15144281Lars Steinar HefreBø OL11.32
26151313Harald HoviSkien OK11.33
1488666Steinar LandeBø OL11.34
20176681per Ivar VaajeMarnardal IL11.35
16172405Øystein SørensenNydalens SK11.36
23203842Kimmo PernuEspoon Suunta11.37
24197760Christian BøenKristiansand OK11.38
18147077Fredrik SandalGanddal IL11.39

H 35-K

4 200 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
331DanEgil LjådalIL Hauken11.40
278187263Ånon AuslandGjerstad IL11.42
344132168Jan Kåre StokkeOK Skeidi12.06
316Jon KvisliBø OL12.18
328411515Jan SteffensenHaugesund IL Orientering12.19
329195680Geir Henrik HirschIF Trauma12.20
324150593Are NjåsteinIL Tyrving12.21
326181465Svein Richard BrandtzægHaugesund IL Orientering12.22
33093939Thorbjørn VærpKristiansand OK12.23
325154627Øyvind StørenBø OL12.24
327131434Lars VestvikHaugesund IL Orientering12.25
31996103Jonas KarlssonOK Tylöskog12.26
322192443Asbjørn BygglandHøydalsmo IL12.27
318156957Tor OlsenIF Trauma12.28
320160834Ole Petter RuudOK Horten12.29
323408323Sven Arne GylterudFossum IF12.30
32191575Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering12.31

H 40-

6 410 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
82203282Hans Christian MeenPorsgrunn OL11.41
84Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL11.42
83411542Geir AuslandOddersjaa SSK11.43
88485679Espen LisetOL Trollo11.45
90177539Tom KristensenLarvik OK11.46
85123999Ola SløgedalMarnardal IL11.48
86116896Per Rune OmfjordOddersjaa SSK11.49
87199320Pål WinbergOK Skeidi11.50

H 45-

5 450 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5494900Helge GisholtOK Skeidi11.13
64157055Ivar MølnvikFossum IF11.19
69186960Oscar EspelandPorsgrunn OL11.20
67485373Bjørn Idar SætranIF Trauma11.21
70169769Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb11.22
66183678Lars Erik GjeinSandefjord OK11.23
65188700Per Olav NærestadIF Trauma11.26
6882194Terje BlindheimLillomarka OL11.28
63193891Gunnar BrattliAsker Skiklubb11.31
5989677Øyvind FlaattenOK Skeidi11.32
62401031Jan Harald BakkejordIL Gular11.33
6080019Trond GjelstadSandefjord OK11.34
61149324Terje BakkePorsgrunn OL11.35
57487937Bjørnar OlsrødStokke IL11.36
58145800Jørn MyrlandNotodden OL11.37

H 50-

5 450 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4191447Henning DahlenKongsberg OL11.00
4268057Jan GatevoldPorsgrunn OL11.01
44176330Harald KvisliNotodden OL11.02
4386885Petter LøeNotodden OL11.03
5089556Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb11.04
5380661Tore Voss FagervoldBærums Skiklub11.05
4967691Lars FremstadLarvik OK11.06
52181573Øyvind DrageKongsberg OL11.08
48Mats KristianssonTrollhättans SOK11.09
4680658Lars Peder VaajeMarnardal IL11.10
4776111Onno VerberneOL Toten-Troll11.11
45167705Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL11.12

H 55-

4 200 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
226197796Roy GjerdingOK Moss12.28
222182094Per SchancheAsker Skiklubb12.29
228114912Rune LaurantsenSkien OK12.30
227181270Martin GranlyLillomarka OL12.31
224149178Arvid MydlandEgersund OK12.32
225154951Tom SagaSkien OK12.33
22378719Kjetil KløvstadSandefjord OK12.34
219170925Jarle BotnenBø OL12.36
21586867Jørgen MårtenssonModum OL12.37
22091404Øivind MyhreKongsberg OL12.38
217188444Arve GlittumOK Skeidi12.39
216190985Inge GlittumOK Skeidi12.40
221403010Torgeir StrandFana IL12.41
218139348Håvard SteinsholtÅs-NMBU Orientering12.42

H 60-

4 200 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
184200404Ole JohanssonPorsgrunn OL11.43
201142566Rolf LundeEiker OL11.50
203195715Are EriksenOslostudentenes IK11.52
19880717Dagfinn TorpePorsgrunn OL11.54
20496590Wigard NilsenHaugesund IL Orientering11.55
202197973Olav NipenIL Tyrving11.56
20060892Dag KristensenOK Skeidi12.01
19966228Lars Johann MiljeHaugesund IL Orientering12.03
195202035Arne Vidar PedersenIL Tyrving12.04
19096600Leif GrutleHaugesund IL Orientering12.07
19396606Erling HaavikHaugesund IL Orientering12.09
187480043Sveinung RekaaNotodden OL12.10
18898304Tore TvedtVaulen Orienteringsklubb12.11
19182155Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar12.13
194186085Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb12.15
19294133Per Chr. HagenBø OL12.16

H 60-K

3 170 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
307176117Bjørn H. CeebergHedrum OL12.09
30692538Ragnar HillestadLardal OL12.10
308200511Rolf LyePorsgrunn OL12.13
30489031Kay JørgensenPorsgrunn OL12.16

H 65-

3 520 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
138186015Bjørn SpjelkavikIL Tyrving11.00
137170716Ove Gunnar JacobsenStokke IL11.01
140Hogne KjæråsAndebu IL11.01
147186174Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering11.01
151184537Jiri UrvalekPorsgrunn OL11.03
148171167Dag Rønning JensenOL Trollo11.04
14979131Harald WesterheimFitjar IL11.05
153176161Arne LandeBø OL11.06
15084126Leif BokerødIdd Sportsklubb11.08
152197848Harry BreilandÅlgård Orientering11.10
14389804Sverre Audun HaardeØlen IL11.11
14189799Jarle HeddelandØlen IL11.13
14586482Trygve LølandBirkenes IL11.14
142139662Helge LyeIL Tyrving11.15
146182064Helge FossheimHedrum OL11.16
14468409Finn PettersenGjerstad IL11.17

H 70-

3 170 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
277203367Olav SolbergBø OL11.39
287203279Lars Magne KlovningPorsgrunn OL11.44
28591425Sigvald RobberstadHalsnøy OL11.45
286176298Jan VærpSøgne og Songdalen OK11.46
29078778Lars Martin GjeinStokke IL11.49
288197827Ingolf DybvikIL Solid11.50
289312794Steinar SlettemarkStord Orientering11.51
283181694Carl Ove BergOK Skeidi11.55
282193014Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL11.56
28477393Klaus EngenEidskog OL11.57
281149201Tormod DahlenRingerike OL12.01
280136868Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering12.02

H 75-

3 170 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
259Olav MostaulHøydalsmo IL11.03
268195892Elling FrøvollSturla, IF11.07
265180919Tormod HøimyrSturla, IF11.09
266205396Harald WibyeOK Moss11.11
26482227Kjell H. EriksenFossum IF11.12
267176014Magnar ReppesgårdHedrum OL11.14
26386980Finn Åge ØsternKongsberg OL11.17
262200585Leiv HopeKongsberg OL11.19
261176808Günter GohdeTurn-Klubb zu Hannover11.21
260195727Olaf HelgesenKongsberg OL11.22

Direkte Mellom

4 200 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
254176683Helen GlänneforsSöders-Tyresö10.00
357Odd AureDrangedal OL10.00
902Ernst PyttenKristiansand OK10.00

Direkte-B

3 260 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
34892449Jorunn Brun SagaSkien OK10.00
34910201Rune DjuveHøydalsmo IL10.00

Annonser

IOF Eventor