Norsk Orientering

Startliste for Fjelløpet i Vinje

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Fjelløpet i Vinje
Arrangørorganisasjoner: Idrettslaget Dyre Vaa / Porsgrunn OL
Dato: lørdag 12 juli 2014 - søndag 13 juli 2014

Dag 1Dag 2

D 11-12

2 940 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
398175785Yngvild Langedal BreivikNydalens SK11.10
399189015Mia HirschIF Trauma11.12
400187075Ingrid BlindheimLillomarka OL11.14
401175814Ada Helene OlsenIF Trauma11.16

D 11-12N

1 890 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
442170776Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL11.10

D 13-14

4 200 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
361160449Ingrid G. KvålsgardFossum IF11.06
362143363Kathinka RogstadKongsberg OL11.08
363192116Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL11.10
364178035Anna MeenPorsgrunn OL11.12
365200510Hanna JohanssonHedrum OL11.14
36694099Elise StørenBø OL11.16
367153300Hanne VassendPorsgrunn OL11.18
368173015Mari Landro SvingheimKonnerud IL11.20
369186959Gyri HøisetPorsgrunn OL11.22

D 13-16C

2 940 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
395176315Emilie StørenBø OL11.04

D 13-16N

2 890 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
436185856Emilie MyhreSkien OK11.20

D 15-16

7 560 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
131205484Maria PrestbøenSandefjord OK11.01
133143362Kristiane RogstadKongsberg OL11.03
134180242Julie NærestadVegårshei IL11.04
135160425Zuzanna MorawskaUKS Azymut 45 Gdynia11.05
136160973Stine NjåsteinIL Tyrving11.06

D 17-A kort

7 560 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
238129400Eirin Mari FossøyNotodden OL12.48
23979070Toril GranlyStavanger Orienteringsklubb12.49
240157195Marit Svenning BergIdrettslaget Dyre Vaa12.50

D 17-B

4 200 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
389176794Jane M HellandEgersund OK12.02
390153978Eli Tufte HanssenEiker OL12.04

D 17-C

2 940 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
416127086Elisabeth NærestadIF Trauma11.46
417176120Anne Marie CeebergHedrum OL11.48
418184147Linda FredhHamar OK11.50
41980750Olaug F MydlandEgersund OK11.52
420114910Ingunn GåsoddenSkien OK11.54
421142565Ellen Sofie RuudEiker OL11.56
42280720Ingrid Anne RosshaugPorsgrunn OL11.58

D 17-N

2 890 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
433187323Kristin JohanssonHedrum OL11.14

D 17-20

10 020 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
7492508Mette LisetOL Trollo11.37
75176662Anna KristiansonTrollhättans SOK11.39
76176666Josefine KristianssonTrollhättans SOK11.41
77191267Tonje VassendPorsgrunn OL11.43
78201520Gunvor Hov HøydalFossum IF11.45
79146230Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb11.47
80152661Maja MorawskaUKS Azymut 45 Gdynia11.49
81159011Runa FremstadLarvik OK11.51

D 21-

10 020 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
93185598Janne ThygesenGanddal IL12.05
94188448Maja Fjellstad KnutsenNTNUI12.07
95147827Anna UlvensøenNTNUI12.09
9672000Marita Weierud KvaaleRøyken OL12.11
97200436Linn HokholtNTNUI12.13
9880719Guro TorpeNTNUI12.15
9992297Thea Grande ØstbyPorsgrunn OL12.17
100204574Malin JakobssonNydalens SK12.19
101487963Ane Næsset RamtvedtIL Tyrving12.21
10295264Gyri MyhreSkien OK12.23
103408302Annika ÖstmanDomnarvets GoIF12.25
10462530Marianne DæhliNTNUI12.27
105147126Henriette KløvstadSandefjord OK12.29
106169675Camilla StridsklevIL Tyrving12.31
10787047Ingrid Helene SkantzeIL Tyrving12.33
108203010Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa12.35

D 35-K

4 940 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
18389041Eli Marie WiigPorsgrunn OL11.53
343146610Aud AuslandOddersjaa SSK12.29
345156960Tone HirschIF Trauma12.31
346181678Linn Carina DalandKristiansand OK12.32
347157212Nina BugodtIdrettslaget Dyre Vaa12.33

D 40-

7 560 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
23192390Annette Cecilie ArentzSandefjord OK12.41
232270670Kirsti LysakerFana IL12.42
23382130Liv SchjervenLardal OL12.43
234175944Sara MathisenPorsgrunn OL12.44
23592509Inger Synnøve LisetOL Trollo12.45
23682124Christina Sandvand OmfjordOddersjaa SSK12.46

D 45-

7 560 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
207200367Ina Cecilie LandroKonnerud IL12.17
208152458Marianne NjåsteinIL Tyrving12.18
209181574Anita Sørensen DrageKongsberg OL12.19
210149245Hilde VassendPorsgrunn OL12.20
21191446Beth NicolaysenKongsberg OL12.21
212145119Jorunn BlindheimLillomarka OL12.22

D 50-

7 560 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
168199649Solveig HolteHøydalsmo IL11.38
169201974Mari HernandezOL Toten-Troll11.39
17091403Hilde StorløkkenKongsberg OL11.40
17176105Ingrid RavnanOL Toten-Troll11.41
172205483Kirsti RogstadKongsberg OL11.42
17396109Sigrun NygårdAsker Skiklubb11.43
174199599Tiri RebårdSandefjord OK11.44
175174994May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering11.45
17678718Hilde KløvstadSandefjord OK11.46
177186835Anne Gro StyrvoldLarvik OK11.47
178138776Randi NicolaisenAsker Skiklubb11.48
179181360Kjersti HovFossum IF11.49
180180916Tove Evensen MathisenPorsgrunn OL11.50
181141691Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb11.51
182127302Magnhild T. MølnvikFossum IF11.52

D 55-

4 940 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
333159514Randi NilstadIL Tyrving12.19
33494134Siri FlatekvalOppsal Orientering12.20
335127060Tone GrandePorsgrunn OL12.21
33698302Anne GarsrudVaulen Orienteringsklubb12.22
33796605Inger K. HaavikHaugesund IL Orientering12.23
33896588Anne Kallevik GrutleHaugesund IL Orientering12.24
339158078Kristil KristensenOK Skeidi12.25
34098609Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL12.26
341184157Grete Synnøve HoviSkien OK12.27

D 60-

4 940 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
31166011Britt RameckersHaugesund IL Orientering11.57
312407180Gabriella AxelssonIdefjordens SK11.58
31397375Sylvia AndersenElverum OK11.59
314184662Aud KjemperudEiker OL12.00
315159520Nina KolbergIL Tyrving12.01

D 65-

4 940 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
293136166Unn EllefsenIL Tyrving11.39
29480353Margit Ryen SteenBø OL11.40
295188991Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL11.41
296188850Aud I SpjelkavikIL Tyrving11.42
297185949Karin KilsetIL Tyrving11.43
29889887Astrid LundeDrangedal OL11.44
299183856Kari Timenes LaugenIL Imås11.45
300409342Edel SlettemarkStord Orientering11.46
301188023Lone SvenssonIK Grane Arendal Orientering11.47

D 70-

4 940 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
272201694Elin DahlenRingerike OL11.18
27388670Synnøve DalvaBø OL11.19
274149241Eli KlovningPorsgrunn OL11.20
275176012Margith ReppesgårdHedrum OL11.21
276195858Torunn Hege FrøvollSturla, IF11.22

D 75-

4 940 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
257137220Tirill Liby SeipOK Skeidi11.03

H 11-12

2 940 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
408180136Gaute FosstveitRaumar Orientering11.30
409413024Tobias MathisenPorsgrunn OL11.32
410176260Martin AusenPorsgrunn OL11.34
411182097Vetle DrageKongsberg OL11.36
412153853Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb11.38

H 11-12N

1 890 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
439185915Fredrik MyhreSkien OK11.04

H 13-14

4 200 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
378193467Lars BrattliAsker Skiklubb11.40
379176682Fredrik GlänneforsSöders-Tyresö11.42
380186855Rasmus MathisenPorsgrunn OL11.44
381197939Even Andre ThorbjørnsenNotodden OL11.46
38291407Sølve DrageKongsberg OL11.48
383150938Alexander Repstad StoremyrIL Hauken11.50
384151383Kristian PyttenKristiansand OK11.52

H 13-16C

2 940 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
404127087Henrik NærestadIF Trauma11.22

H 15-16

7 560 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
157176750Kristoffer LisetOL Trollo11.27
158411511Ole Jakob OlsrødStokke IL11.28
159197877Marius PyttenKristiansand OK11.29
160157159Eirik Langedal BreivikNydalens SK11.30
161180081Henrik Chr. HirschIF Trauma11.31
162186556Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb11.32
163178168Håvard Landro SvingheimKonnerud IL11.33
164181677Sebastian DalandKristiansand OK11.34
165170787Tobias KristensenLarvik OK11.35
166177546Gard DahlenKongsberg OL11.36

H 15-16B

4 200 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
374192960Håkon NelsonLardal OL11.32

H 17-A kort

10 020 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
113411313Thomas BedinIndre Østfold OK12.40
114130718Morten TangenHamar OK12.41
115165079Johannes Hov HøydalNTNUI12.42
11676109Eirik RavnanOL Toten-Troll12.43
117165135Hans Christian FalkenbergStavanger Orienteringsklubb12.44
118126640Kenneth MydlandEgersund OK12.45
119157216Kristian HoltbergerIdrettslaget Dyre Vaa12.46
120160972Håkon NjåsteinIL Tyrving12.47

H 17-C

2 940 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
424186958Magnus BeitdokkenPorsgrunn OL12.02
425180086Gunnar FosstveitRaumar Orientering12.04

H 17-N

2 890 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
428176807Olav HellandEgersund OK11.04

H 17-20

14 040 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3145803Eivind Romberg KvaaleBø OL11.04
497986Dag BlandkjennKristiansand OK11.06
5177948Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering11.08
689055Lars Henrik ThonSturla, IF11.10
7205446Lari PernuEspoon Suunta11.12
8158048Yngvar Høimyr SolbergSturla, IF11.14
9196862Anders Stiansen NygaardÅs-NMBU Orientering11.16
502141022Arvid NelsonLardal OL11.22

H 21-

14 040 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1185198Pål Christian IngjerdBækkelagets SK11.00
2412951Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK11.02
503400145Bjørge LaugenIL Imås11.18
501174702Stig AlvestadGanddal IL11.20
13412057Runar HafskjoldNydalens SK11.24
1488666Steinar LandeBø OL11.26
15144281Lars Steinar HefreBø OL11.28
16172405Øystein SørensenNydalens SK11.30
17157056Elias T. MølnvikFossum IF11.32
18147077Fredrik SandalGanddal IL11.34
19190618Øyvind HyllesethSkien OK11.36
20176681per Ivar VaajeMarnardal IL11.38
2162763Robert FredriksenNotodden OL11.40
2289663Dag Steinar RagvinBø OL11.42
23203842Kimmo PernuEspoon Suunta11.44
24197760Christian BøenKristiansand OK11.46
25157067Steinar KvaaleIL Tyrving11.48
26151313Harald HoviSkien OK11.50
27157743Vegard Brun SagaIL Tyrving11.52
28116567Mikal Brastad LarsenNTNUI11.54
2968522Stian BergersenIL Tyrving11.56
30147127Jonathan AlbonSandefjord OK11.58
31191178Karl FremstadKongsberg OL12.00
32197823Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett12.02
33151194Vegard DanielsenKristiansand OK12.04
3473948Eric BörjeskogSödertälje-Nykvarn Orientering12.06
35197815Thomas NipenIL Tyrving12.08
36150597Morten Nilstad PettersenIL Tyrving12.10
37145428Hans Petter MathisenNTNUI12.12
38186079Mathias NipenIL Tyrving12.14
39158614Mats DahlénKristiansand OK12.16
40174751Fredrik RosenqvistIL Tyrving12.18

H 35-K

4 940 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
317176262Jon SkriubakkenPorsgrunn OL12.03
318156957Tor OlsenIF Trauma12.04
31996103Jonas KarlssonOK Tylöskog12.05
320160834Ole Petter RuudOK Horten12.06
32191575Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering12.07
322192443Asbjørn BygglandHøydalsmo IL12.08
323408323Sven Arne GylterudFossum IF12.09
324150593Are NjåsteinIL Tyrving12.10
325154627Øyvind StørenBø OL12.11
326181465Svein Richard BrandtzægHaugesund IL Orientering12.12
327131434Lars VestvikHaugesund IL Orientering12.13
328411515Jan SteffensenHaugesund IL Orientering12.14
329195680Geir Henrik HirschIF Trauma12.15
33093939Thorbjørn VærpKristiansand OK12.16
331132050DanEgil LjådalIL Hauken12.17
344132168Jan Kåre StokkeOK Skeidi12.30

H 40-

10 020 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
83411542Geir AuslandOddersjaa SSK11.53
85123999Ola SløgedalMarnardal IL11.55
86116896Per Rune OmfjordOddersjaa SSK11.56
87199320Pål WinbergOK Skeidi11.57
88485679Espen LisetOL Trollo11.58
89154292Ronny NelsonLardal OL11.59
90177539Tom KristensenLarvik OK12.00
91181953Pål SkogedalAsker Skiklubb12.01

H 45-

10 020 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
57487937Bjørnar OlsrødStokke IL11.16
58145800Jørn MyrlandNotodden OL11.17
5989677Øyvind FlaattenOK Skeidi11.18
6080019Trond GjelstadSandefjord OK11.19
61149324Terje BakkePorsgrunn OL11.20
62401031Jan Harald BakkejordIL Gular11.21
63193891Gunnar BrattliAsker Skiklubb11.22
64157055Ivar MølnvikFossum IF11.23
65188700Per Olav NærestadIF Trauma11.24
66183678Lars Erik GjeinSandefjord OK11.25
67485373Bjørn Idar SætranIF Trauma11.26
6882194Terje BlindheimLillomarka OL11.27
69186960Oscar EspelandPorsgrunn OL11.28
70169769Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb11.29

H 50-

10 020 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4386885Petter LøeNotodden OL11.02
45167705Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL11.04
4680658Lars Peder VaajeMarnardal IL11.05
4776111Onno VerberneOL Toten-Troll11.06
48176766Mats KristianssonTrollhättans SOK11.07
4967691Lars FremstadLarvik OK11.08
5089556Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb11.09
51200368Njål SvingheimKonnerud IL11.10
52181573Øyvind DrageKongsberg OL11.11
5380661Tore Voss FagervoldBærums Skiklub11.12
55181611Erling FredriksenIF Trauma11.14

H 55-

7 560 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
21586867Jørgen MårtenssonModum OL12.25
216190985Inge GlittumOK Skeidi12.26
217188444Arve GlittumOK Skeidi12.27
218139348Håvard SteinsholtÅs-NMBU Orientering12.28
219170925Jarle BotnenBø OL12.29
22091404Øivind MyhreKongsberg OL12.30
221403010Torgeir StrandFana IL12.31
222182094Per SchancheAsker Skiklubb12.32
22378719Kjetil KløvstadSandefjord OK12.33
224149178Arvid MydlandEgersund OK12.34
225154951Tom SagaSkien OK12.35
226197796Roy GjerdingOK Moss12.36
227181270Martin GranlyLillomarka OL12.37
228114912Rune LaurantsenSkien OK12.38
229488340Tron SolbergOK Skeidi12.39

H 60-

7 560 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
187480043Sveinung RekaaNotodden OL11.57
18898304Tore TvedtVaulen Orienteringsklubb11.58
189124902Jan BøhleOL Trollo11.59
19096600Leif GrutleHaugesund IL Orientering12.00
19182155Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar12.01
19294133Per Chr. HagenBø OL12.02
19396606Erling HaavikHaugesund IL Orientering12.03
194186085Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb12.04
195202035Arne Vidar PedersenIL Tyrving12.05
196201595Øivind FadumSande Sportsklubb12.06
197176577Roger GlänneforsSöders-Tyresö12.07
19880717Dagfinn TorpePorsgrunn OL12.08
19966228Lars Johann MiljeHaugesund IL Orientering12.09
20060892Dag KristensenOK Skeidi12.10
201142566Rolf LundeEiker OL12.11
202197973Olav NipenIL Tyrving12.12
203195715Are EriksenOslostudentenes IK12.13
20496590Wigard NilsenHaugesund IL Orientering12.14

H 60-K

4 940 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30489031Kay JørgensenPorsgrunn OL11.50
305186015Bjørn SpjelkavikIL Tyrving11.51
30692538Ragnar HillestadLardal OL11.52
307176117Bjørn H. CeebergHedrum OL11.53
308200511Rolf LyePorsgrunn OL11.54

H 65-

7 560 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
140411362Hogne KjæråsAndebu IL11.10
14189799Jarle HeddelandØlen IL11.11
142139662Helge LyeIL Tyrving11.12
14389804Sverre Audun HaardeØlen IL11.13
14468409Finn PettersenGjerstad IL11.14
14586482Trygve LølandBirkenes IL11.15
146182064Helge FossheimHedrum OL11.16
147186174Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering11.17
148171167Dag Rønning JensenOL Trollo11.18
14979131Harald WesterheimFitjar IL11.19
15084126Leif BokerødIdd Sportsklubb11.20
151184537Jiri UrvalekPorsgrunn OL11.21
152197848Harry BreilandÅlgård Orientering11.22
153176161Arne LandeBø OL11.23

H 70-

4 940 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
280136868Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering11.26
281149201Tormod DahlenRingerike OL11.27
282193014Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL11.28
283181694Carl Ove BergOK Skeidi11.29
28477393Klaus EngenEidskog OL11.30
28591425Sigvald RobberstadHalsnøy OL11.31
286176298Jan VærpSøgne og Songdalen OK11.32
287203279Lars Magne KlovningPorsgrunn OL11.33
288197827Ingolf DybvikIL Solid11.34
289312794Steinar SlettemarkStord Orientering11.35
29078778Lars Martin GjeinStokke IL11.36

H 75-

4 940 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
260195727Olaf HelgesenKongsberg OL11.06
261176808Günter GohdeTurn-Klubb zu Hannover11.07
262200585Leiv HopeKongsberg OL11.08
26386980Finn Åge ØsternKongsberg OL11.09
26482227Kjell H. EriksenFossum IF11.10
265180919Tormod HøimyrSturla, IF11.11
266205396Harald WibyeOK Moss11.12
267176014Magnar ReppesgårdHedrum OL11.13
268195892Elling FrøvollSturla, IF11.14

Direkte Lang

7 560 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
12191447Henning DahlenKongsberg OL10.00
129185601Johan MalmOK Kolmården10.00

Direkte Mellom

4 940 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
243199650Morten ØstbyPorsgrunn OL10.00
24496567Knut AmundsenWing10.00
245180920Børge StyrvoldPorsgrunn OL10.00
246184665Øyvind StyrvoldPorsgrunn OL10.00
253195812Ingrid StrandeSkien OK10.00
35789873Odd AureDrangedal OL10.00

Direkte-B

4 200 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
247181099Inger StyrvoldPorsgrunn OL10.00
254176683Helen GlänneforsSöders-Tyresö10.00
34910201Rune DjuveHøydalsmo IL10.00
356176246Linda AasPorsgrunn OL10.00
358184430Astrid StyrvoldPorsgrunn OL10.00

Annonser

IOF Eventor