Norsk Orientering

Startliste for Høstkarusellens 4 løp - Buøy

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Høstkarusellens 4 løp - Buøy
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 21 desember 2013

Damer - kort løype

2 200 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
184577Lene AndersenNOTEAM13.30

Damer - mellomlang løype

3 700 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Margot AsheimSUS BIL13.30
0Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb13.30
0IIngrid HestnessStavanger kommune BIL13.30
0Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)13.30
0Brit Vivian MelingSandnes IL (Rogaland)13.30
0Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb13.30
0Kristin SkadsemGanddal IL13.30
0Grethe StoklandGanddal IL13.30
0Vilde M SæbbøStavanger Orienteringsklubb13.30
0Wenche M SæbbøStavanger Orienteringsklubb13.30
0Gry ThengsStavanger Orienteringsklubb13.30
121619Mette WirakStavanger Orienteringsklubb13.30

Damer - lang løype

6 600 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Anne Marie GauselGanddal IL13.30
0Vibeke LamarkGanddal IL13.30
0Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering13.30
0Aud Hognestad TaksdalGanddal IL13.30
0Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb13.30

Herrer - kort løype

2 200 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Harald NilsenTine13.30
0Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubb13.30

Herrer - mellomlang løype

3 700 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb13.30
0Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb13.30
0Peter ChapmanStavanger kommune BIL13.30
0Ingjald EgelandStavanger Orienteringsklubb13.30
0Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb13.30
0Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb13.30
0Gudmund GauselVegvesenet13.30
0Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb13.30
0Jeremy HuthwaiteGanddal IL13.30
0Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb13.30
0Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL13.30
0Jørgen NilsenSandnes IL (Rogaland)13.30
0Paul A PaulsenStavanger kommune BIL13.30
0Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)13.30
0Simon SimonsenNOTEAM13.30
0Einar SolaagardStavanger kommune BIL13.30
0Per Ivar StoklandGanddal IL13.30
0Per Martin StoklandGanddal IL13.30
0Kjell SvihusGanddal IL13.30
0Arvid ThorsenAftenbladet BIL13.30
0John ThorsnæssNOV13.30
0Svend VihovdeStavanger Orienteringsklubb13.30
0Arne ØstensenNOTEAM13.30
158624Finn Morten ÅrstadVaulen13.30

Herrer - lang løype

6 600 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0John BreilandNOTEAM13.00
0Trond BreilandNOTEAM13.30
0Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb13.30
0Joar EilevstjønnGanddal IL13.30
0Jonas Klausen EspedalStavanger Orienteringsklubb13.30
0Odd FuglestadÅlgård Orientering13.30
0Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)13.30
0Per Ingar HadlandGanddal IL13.30
0Espen Fyhn NilsenSandnes IL (Rogaland)13.30
0Geir SandÅlgård Orientering13.30
0Geir UlfengStatoil13.30
0Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb13.30
0Jan Einar ØvermoÅlgård Orientering13.30
0Thomas Natvig ÅrstadNTNUI13.30
62521Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb13.30
160919Endre HauglandVaulen13.30

Nybegynnerløype

1 200 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Arild HundeideSandnes IL (Rogaland)13.30
0Eric Nordbø KnutsenStavanger Orienteringsklubb13.30
0Espen LammenesStavanger Orienteringsklubb13.30
0Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb13.30
0Ingunn RisaStavanger Orienteringsklubb13.30
0Bjørnar Høyland UlfengNOTEAM13.30
0Gjermund  Høyland UlfengNOTEAM13.30
0Anna Halleraker VihovdeStavanger Orienteringsklubb13.30

Annonser

IOF Eventor