Norsk Orientering

Startliste for Blodslitet eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet eliteklasser
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 18 oktober 2014

D17-18

13 475 m, 33 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
602Martina Palumboskodeg-o.com11.15
603Chiara Dalla SantaFrol IL11.15
605Vibeke RykkjeVaregg Fleridrett11.15
606Ragnhild HjermstadFossum IF11.15
607Gina GranstedtHalden SK11.15
608Arianna Tauferskodeg-o.com11.15
609Anine AhlsandNydalens SK11.15
610Idun BækkenNord-Østerdal OK11.15
611Caroline FinderupOK Pan Århus11.15
612Ingunn Egeberg VáriSturla, IF11.15
613Stine Frogner TømmervoldHamar OK11.15
614Emma ArnesenByåsen IL11.15
615Julie HjortlandLarvik OK11.15
616Stina Johannne SandbergNydalens SK11.15
617Sigrid Marie Ståhl VikFredrikstad SK11.15
618Tonje VassendPorsgrunn OL11.15
619Ingvild WangLillomarka OL11.15
621Sofie Secher ThomsenOK Pan Århus11.15
622Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering11.15
623Marie OlaussenFredrikstad SK11.15
624Silje ArntzenAsker Skiklubb11.15
625Evine Westli AndersenLøten o-lag11.15
626Francesca Tauferskodeg-o.com11.15
627Karen BjergaardNydalens SK11.15
629Josefine LindOK Pan Århus11.15
630Åshild KolstadMo OK11.15
631Elisa Lucianskodeg-o.com11.15
632Nina Asheim BirkelandHalden SK11.15
633Benedicte PedersenSarpsborg OL11.15
634Siri MoholthKongsberg OL11.15
635Siri GrandalIL Tyrving11.15
637Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL11.15
639Aleksandra HornikWKS Grunwald11.15

D19-20

14 775 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
703Aina VienaLarvik OK10.45
705Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb10.45
706Sara HagströmFalköpings AIK OK10.45
707Synnøve BråtenVegårshei IL10.45
709Matilda MartinssonFalkenbergs OK10.45
710Emilie Westli AndersenLøten o-lag10.45
711Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering10.45
713Florence HainesEUOC10.45
714Nicoline Friberg KlysnerCopenhagenO10.45
715Gunvor Hov HøydalFossum IF10.45
716Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg10.45
717Sigrid AlexandersenFossum IF10.45
718Caroline GjøtterupOK Pan Århus10.45

D21

16 825 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
401Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK11.00
402Malin JakobssonNydalens SK11.00
403Betty Ann Bjerkreim NilsenIL Tyrving11.00
404Josephine Dewett KristensenOK Pan Århus11.00
405Chloe HainesEUOC11.00
406Hanna Haugen NordbrødenHalden SK11.00
407Kamilla OlaussenFredrikstad SK11.00
408Anne M Hausken NordbergNydalens SK11.00
409Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering11.00
410Anette JuveliKonnerud IL11.00
411Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering11.00
412Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK11.00
413Henriette KløvstadSandefjord OK11.00
414Mathilde Korvald SkaareIL BUL-Tromsø11.00
416Anna BachmanIFK Lidingö SOK11.00
417Bodil HelgerudHalden SK11.00
418Stina PerssonGamleby OK11.00
419Lone BrochmannBækkelagets SK11.00
420Maria MagnussonSävedalens AIK11.00
421Louise OramNydalens SK11.00
423Thalia BertschingerNydalens SK11.00
424Marianne DæhliNTNUI11.00
425Inger Liv Bjerkreim NilsenLillehammer OK11.00

H17-18

16 875 m, 51 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201Elias T. MølnvikFossum IF10.30
202Håvard IrgensFossum IF10.30
203Dag BlandkjennKristiansand OK10.30
204Oskar StørmerFossum IF10.30
205Petter Norsted KildeboHalden SK10.30
206Johannes Bakke AashamarFlosta IL10.30
207Marius Landsem MelhusSteinkjer OK10.30
208Vebjørn TandbergNydalens SK10.30
209Asgeir W. RistesundFredrikstad SK10.30
210Lars Eliseussen-SkalleHarstad OL10.30
212Sverre Bang StøengHamar OK10.30
213Are WigaardOppsal Orientering10.30
214Steinar KollerudLillomarka OL10.30
215Torkel ReinhartsenKristiansand OK10.30
216Einar LundKongsberg OL10.30
217Elias WiklundNydalens SK10.30
218Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering10.30
219Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn10.30
220Ole-Kristian KaspersenMo OK10.30
221Mattia Debertolisskodeg-o.com10.30
222Even Lindstad BørresenHamar OK10.30
223Ola JordheimHemsedal IL10.30
224Skjalg Hundseid KamsvågIL Tyrving10.30
225Ivar Jevne ArnesenHamar OK10.30
226Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett10.30
227Håkon Raadal BjørloHalden SK10.30
228Fabiano Bettegaskodeg-o.com10.30
229Christian Bagger HagnerSilkeborg OK10.30
230Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK10.30
231Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn10.30
232Aksel MadslienNydalens SK10.30
233Sigurd RønningModum OL10.30
234Samuele Taitskodeg-o.com10.30
235Herman KirsteSkien OK10.30
236Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg10.30
237Claus MartinsenHeming Orientering10.30
238Trygve LægranSteinkjer OK10.30
239Magnus WølnebergIL Tyrving10.30
240Fredrik MoeSandefjord OK10.30
241Matias Hodne HanischKristiansand OK10.30
242Øyvind WiggenByåsen IL10.30
244Håvard BakkeRingerike OL10.30
245Olai Stensland LillevoldFossum IF10.30
246Karl FremstadKongsberg OL10.30
247Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering10.30
248Peter NordbrødenHalden SK10.30
249Henrik UpsalKristiansand OK10.30
250Audun HeimdalKonnerud IL10.30
251Peter Martinus Freyborg UranGimle IF10.30
252Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK10.30
253Ludvig RødnesOppsal Orientering10.30

H19-20

17 700 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501Arvid VågLerums SOK10.00
502Stefan Frands PetersenCopenhagenO10.00
503Ola SingsdalGimle IF10.00
504Walter Bettegaskodeg-o.com10.00
505Andreas AlvemNTNUI10.00
506Jon NilsenKristiansand OK10.00
507Tord HaflanNydalens SK10.00
508Håvard MyhreKongsberg OL10.00
509Andreas SølbergOL Trollelg10.00
510Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn Orientering10.00
511Lars Henrik ThonSturla, IF10.00
512Oskar AndrénOK Tisaren10.00
513Markus HolterHalden SK10.00
514Sigur HeggedalKongsberg OL10.00
515Lars TreekremHeming Orientering10.00
516Niklas GustafssonOK Tisaren10.00
517Øystein Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb10.00
518Eivind Romberg KvaaleBø OL10.00
519Gustav HindérOK Tisaren10.00
520Mathias DrageKongsberg OL10.00
521Sindre SandvenKongsberg OL10.00

H21

25 300 m, 47 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Alex MinakovMoscow-O-Club10.45
2Øyvind HelgerudHalden SK10.45
3Jim Øystein NybråtenIL Tyrving10.45
4Philipp SauterGöteborg Majorna OK10.45
5Carl Godager KaasBækkelagets SK10.45
7Henning C StrandhagenRøyken OL10.45
8Anton SjökvistStora Tuna OK10.45
9Aaron Gaioskodeg-o.com10.45
10Anders NordbergNydalens SK10.45
11Lars Steinar HefreBø OL10.45
15Øystein SørensenNydalens SK10.45
16Erik Feyling HaareKonnerud IL10.45
17Niklas OlofssonOK Pan Kristianstad10.45
18Hallvard NordbrødenNTNUI10.45
19Ruslan GlebovOK Ravinen10.45
20Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOK10.45
21Jacob LindstamOK Ravinen10.45
22Øystein PettersenNydalens SK10.45
23Espen FiskumHalden SK10.45
24David GottfridssonÅs-NMBU Orientering10.45
25Emil WingstedtHalden SK10.45
26Eirik RavnanOL Toten-Troll10.45
27Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK10.45
28Carl Petter LyngenFrol IL10.45
29Ola Marius PedersenOppsal Orientering10.45
32Lukas PetersonIFK Umeå10.45
33Giacomo FrattariOK Pan Århus10.45
34Gustav BergmanOK Ravinen10.45
36Simen A BjøringsøyNydalens SK10.45
37Joakim Blix PrestmoBækkelagets SK10.45
38Jo Forseth IndgaardFrol IL10.45
39Ivar LundanesEmblem IL10.45
40Robert FredriksenNotodden OL10.45
41Andrea Orlerskodeg-o.com10.45
42Johan RunessonGöteborg Majorna OK10.45
43Bjørn EkebergIL Tyrving10.45
44Magnus OmbustvedtÅs-NMBU Orientering10.45
45Dag AalvikNydalens SK10.45
46Jon PedersenHalden SK10.45
47Morten Jarvis WestergårdJärla Orientering10.45
48Fredrik JohanssonIFK Lidingö SOK10.45
49Eddy Sandriskodeg-o.com10.45
50Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK10.45
51Ivano Bettegaskodeg-o.com10.45
52Torgeir NørbechIL Tyrving10.45
54Emil AhlbäckFossum IF10.45
55Andreas Mikkelsen JensenCopenhagenO10.45

Annonser

IOF Eventor