Norsk Orientering

Startliste for Lørdagskjappen / Smaaleneneløpet jaktstart elite og ungdom

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen / Smaaleneneløpet jaktstart elite og ungdom
Arrangørorganisasjoner: Indre Østfold OK / OK Moss
Dato: lørdag 27 april 2013 - søndag 28 april 2013

Dag 1Dag 2

D 13-14

3 150 m, 52 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
802119289Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK11.16.01
803132177Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF11.16.37
804132844Heidi Therese WiestOL Vallset/Stange11.17.38
80587054Ragne WiklundNydalens SK11.17.49
806176217Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss11.18.07
807130384Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK11.18.21
808182000Hedda Raadal BjørloHalden SK11.18.53
809160449Ingrid G. KvålsgardFossum IF11.19.11
810175789Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL11.19.33
811181966Mari Robøle LienHamar OK11.19.37
812143363Kathinka RogstadKongsberg OL11.19.45
813155540Aurora MoholthKongsberg OL11.20.03
814166980Anine LomeHamar OK11.20.05
815183671Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK11.20.16
816165091Ane Holm GrønengLillehammer OK11.20.26
817173170Synne SkjærsteinIL Tyrving11.20.43
818176206Marie BergstrømHalden SK11.20.47
819153300Hanne VassendPorsgrunn OL11.20.58
820183999Synne StrandAsker Skiklubb11.21.00
821168342Ingrid AaslundFet OL11.21.22
822124694Silje OpsethRingerike OL11.21.46
823186995Karianne Olsvik DengerudNydalens SK11.22.14
824144611Rikke IngesenSarpsborg OL11.22.36
825144106Thea Charlotte HansenRøyken OL11.22.37
826161760Kornelia Lønning BrurbergIF Sturla11.22.46
827170303Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK11.23.10
828173018Maria PrestbøenSandefjord OK11.23.21
829154244Helene EgerKongsberg OL11.23.23
830141068Nora TorgersenHalden SK11.24.07
831151417Marte BergslandTrøsken IL11.24.09
832181872Thea DyrkornEiker OL11.24.16
833159005Sarah WølloKongsberg OL11.24.25
836180221Ane DyrkornEiker OL11.25.10
837147339Karoline AuneHalden SK11.25.34
838143362Kristiane RogstadKongsberg OL11.26.07
839132858Marte SkeiNydalens SK11.26.08
840158846Agnethe HasliSynnfjell OK11.26.23
842160442Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL11.27.21
843128426Tora Drage RotiFossum IF11.28.48
84479033Jorid Nandrup NielsenIndre Østfold OK11.28.56
845170781Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL11.28.59
846187013Hedvig VollsetHeming Orientering11.29.09
847158425Heidi Elisabeth BrækkeHalden SK11.30.00
848177787Guro KarlsenLillehammer OK11.31.00
850147378Siri PedersenSarpsborg OL11.33.00
851128446Åshild Egeberg VáriIF Sturla11.34.00
852176096Ingvild HøydalNydalens SK11.35.00
853134150Pernille KatlaFossum IF11.36.00
854173202Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK11.37.00
855180937Aurora GjølsjøOK Moss11.38.00
85667669Tilde EineFossum IF11.39.00
857409300Ingvil AhlsandNydalens SK11.40.00

D 15-16

4 470 m, 51 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
601131283Marie OlaussenFredrikstad SK11.35.00
60239424Gina GranstedtHalden SK11.38.25
603158326Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering11.38.52
604158322Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering11.40.26
605136775Ingeborg EideByåsen IL11.40.43
606180302Astrid FiskumIL Tyrving11.41.19
60791574Rannveig W.NordhagenÅs-UMB Orientering11.41.22
608147245Hanna TorjusenFredrikstad SK11.41.36
609184467Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett11.42.39
610186181Ida Feiring HaltiaIL Tyrving11.42.53
611180239Siri MoholthKongsberg OL11.43.44
612168479Siri GrandalIL Tyrving11.44.00
613155768Dina Sofie AntonsenFredrikstad SK11.44.00
614181462Dorte NarumOL Vallset/Stange11.44.26
615188467Stine Madslien BakkenNydalens SK11.45.27
616184455Constance StorvestreVaregg Fleridrett11.45.41
617137331Oda SikkelandIL Tyrving11.46.28
618180936Kristin BlindheimLillomarka OL11.46.32
619118379Maria OlsbøØstmarka OK11.46.38
620160973Stine NjåsteinIL Tyrving11.47.21
62188730Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett11.47.37
622160838Line Wegner HodtFossum IF11.47.49
623183300Ingvild C. FleisjeNittedal OL11.47.54
624181104Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving11.48.06
625175980Sigrid BjørgenOL Vallset/Stange11.49.35
626132651Tuva BjerketvedtOK Moss11.50.00
627149323Emilie WestinPorsgrunn OL11.51.00
628138431Marthe RamstadFet OL11.52.00
629123913Amalie Fjæstad AmundsenKonnerud IL11.53.00
630153842Åshild Faller RåheimFet OL11.54.00
631186182Anniken Eriksrud KarlsenOppsal Orientering11.55.00
632176210Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL11.56.00
633166959Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL11.57.00
634190662Maren Roll PaulsenFredrikstad SK11.58.00
63595256Stine Frogner TømmervoldHamar OK11.59.00
636136923Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett12.00.00
637158424Synne Malene BrækkeHalden SK12.01.00
638132849Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)12.02.00
639180137Hanne GrandalIL Tyrving12.03.00
640124887Åse BerganNydalens SK12.04.00
641158113Benedicte PedersenSarpsborg OL12.05.00
642181941Marie TreekremÅs-UMB Orientering12.06.00
643191080Maiken SandbergNydalens SK12.07.00
644137239Emma ArnesenByåsen IL12.08.00
645154312Marit Melby JacobsenLardal OL12.09.00
646158177Kristin BrekkeLillomarka OL12.10.00
647147246Alma Haugen KvisgaardFredrikstad SK12.11.00
648141074Kristin Helland-HansenIL Tyrving12.12.00
649186237Anniken Helland-HansenIL Tyrving12.13.00
650143180Elin Fossum RyeAsker Skiklubb12.14.00
651158352Eline Lund WestgaardOppsal Orientering12.15.00

H 13-14

3 150 m, 53 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
701183652Einar MelsomFossum IF11.25.00
702182044Oskar Spets StorhovFreidig11.25.28
703127172Bjørn Anders FlågenHeming Orientering11.26.32
704184641Kristian RykkjeFana IL11.26.44
705175824Erling HjermstadFossum IF11.26.52
706145201August Asheim BirkelandHalden SK11.27.39
707123839Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving11.27.55
708168816Sander ArntzenAsker Skiklubb11.28.08
709141372Jørgen WulfsbergNydalens SK11.29.58
710157487Espen Hegstad KrügerNydalens SK11.30.17
711167479Aslak HeimdalKonnerud IL11.30.21
712135140Lavran ThorstensenOppsal Orientering11.31.00
713144278Petter Astrup ArnesenHeming Orientering11.31.43
714165512Børge BrenåsVarteig OL11.31.50
715170819Erlend BrendstuenHalden SK11.31.52
71680043Eskil FrøislandVang OL11.32.14
717130756Jørgen BaklidKonnerud IL11.32.17
718132178Erik Hæstad BjørnstadFossum IF11.33.21
719137270Sølve DrageKongsberg OL11.33.24
720123597Øyvind HjermstadFossum IF11.33.40
721153565Audun BerganNydalens SK11.34.22
722141024Kasper FosserHeming Orientering11.34.38
723123825Niels Christian HellerudHalden SK11.35.04
724154327Sverre NarumOL Vallset/Stange11.35.36
725138488Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK11.35.37
726176037Audun Melby JacobsenLardal OL11.35.54
728137316Johan StorebakkenHamar OK11.36.27
729132176Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF11.36.31
730171911Thomas KortNord-Østerdal OK11.37.19
731167080Benjamin AasenSarpsborg OL11.37.37
732159325Ole Johan BråtenVang OL11.38.48
733152370Mathias RosenlundFana IL11.39.27
734158026Elias ØhmanGjø-Vard OL11.40.00
735129391Håkon LundKongsberg OL11.41.00
736152583Øystein Rønning StrandNydalens SK11.42.00
737132846Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange11.43.00
738188458Fredrik SveenVang OL11.44.00
739132852Sigurd DyrstadNydalens SK11.45.00
740127099Olav TorgersenBækkelagets SK11.46.00
741145612Martin Andresen SkotteFossum IF11.47.00
742117730Alexander Skaug YtterbølHalden SK11.48.00
743180054Nikolai Jones ArnesenHeming Orientering11.49.00
744168820Trygve MyhrAsker Skiklubb11.50.00
745127245Odin TellesbøØstmarka OK11.51.00
746158188Jens Johan BrekkeLillomarka OL11.52.00
747120710Njaal Ellegaard MelbyHamar OK11.53.00
748120889Sindre Vestengen LianLillomarka OL11.54.00
749179422Sindre V. PaulsenKongsberg OL11.55.00
750186081Andreas BjørgenOL Vallset/Stange11.56.00
751124755Lukas LilandNydalens SK11.57.00
752155978Per Clemet WisløffAsker Skiklubb11.58.00
753177968Sveinar Lunde SoldalKongsberg OL11.59.00
754116956Even LindaasElverum OK12.00.00

H 15-16

6 050 m, 55 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5011821033 BjørloHalden SK11.45.00
502183721Audun HeimdalKonnerud IL11.45.30
503135330Amund HoelRaumar Orientering11.47.56
504184944Peter NordbrødenHalden SK11.48.48
50588630Anders HagaRaumar Orientering11.48.50
506157159Eirik Langedal BreivikNydalens SK11.50.06
507114837Johannes Bakke AashamarFlosta IL11.50.29
508165125Marius Landsem MelhusSteinkjer OK11.51.49
509184222Ole KostølKristiansand OK11.51.51
510174871Hallvard Arntzen FossSandefjord OK11.52.02
511186179Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK11.53.02
51292337Johannes BordalRingsaker OK11.53.03
513159945Jørgen VisterIndre Østfold OK11.53.04
514132765Anders NyaasTynset IF11.53.18
515136878Ivar Jevne ArnesenHamar OK11.53.18
516181019Olav Schmitt GranHalden SK11.53.35
517181456Brage JørumByåsen IL11.54.11
518180501Håkon Østraat SævareidHalden SK11.54.16
519174869Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn11.54.19
520159626Sturla FrydenlundIF Sturla11.54.36
521139525Einar LundKongsberg OL11.55.03
522184112Kristoffer NygårdEgersund OK11.55.10
523136882Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering11.55.15
524132009Åsmund Aamodt ResellNydalens SK11.55.57
525152308Petter Vangen LunåsmoTynset IF11.56.06
526151054Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK11.56.22
527100570Amund Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb11.56.40
528166977Lars KringlebotnHamar OK11.57.21
529168821Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb11.57.41
530132862Emil Morgenlie SkeiNydalens SK11.58.34
531124720Anders Stiansen NygaardÅs-UMB Orientering11.58.46
532184693Euan TebbuttLEI11.59.45
533128479Trygve LægranSteinkjer OK12.00.00
534145385Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett12.01.00
535165123Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering12.02.00
536143360Toralf GrandeKongsberg OL12.03.00
537186944Anders LangaasNydalens SK12.04.00
538172203Jostein TandbergNydalens SK12.05.00
539176052Trym Moeng JensenNydalens SK12.06.00
540153559Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett12.07.00
541158926Ole Jakob OlsrødStokke IL12.08.00
542146532Sigurd Bonden KjørsvikKongsberg OL12.09.00
543132726Jørgen Kjos BarkenæsFet OL12.10.00
544141026Alexander Skeppland HoleNydalens SK12.11.00
545145180Sander KnoldSarpsborg OL12.12.00
546165618Knut AasheimOppsal Orientering12.13.00
547154839Sverre Bang StøengHamar OK12.14.00
548132889Guttorm Snemyr HoltetIndre Østfold OK12.15.00
549176272Thomas TubbehaugenOK Moss12.16.00
550145714Ole Martin EdstrømOppsal Orientering12.17.00
551Tore HeirNydalens SK12.18.00
55271956Trygve HeggedalKongsberg OL12.19.00
553160715Are WigaardOppsal Orientering12.20.00
554184263Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn12.21.00
556147584Helge Nikolai HelmersenFet OL12.22.00

D 17-18 E

6 200 m, 54 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
301170783Andrine BenjaminsenLillomarka OL12.10.00
302145328Eldbjørg NarumFossum IF12.12.24
303127102Anine AhlsandNydalens SK12.12.45
304153666Gina MølnvikFreidig12.12.47
305129400Eirin Mari FossøyNotodden OL12.13.22
306181542Kaja Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering12.13.24
307187327Julie HjortlandLarvik OK12.13.40
308149243Tonje VassendPorsgrunn OL12.13.46
309179370Synnøve BråtenVegårshei IL12.14.33
310160906Ingrid Landmark TandrevoldFossum IF12.14.55
311159662Ingunn Egeberg VáriIF Sturla12.14.59
313146230Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb12.16.02
314180127Åsne Skram TrømborgKongsberg OL12.16.36
355157521Solveig Hegstad KrügerNydalens SK12.16.41
315158428Ingvild WangLillomarka OL12.16.48
316128485Eirin Svanøe-HafstadFrol IL12.17.00
317158423Nina Asheim BirkelandHalden SK12.17.00
318157480Ragnhild HjermstadFossum IF12.17.04
319171868Lene Therese MyrlandPorsgrunn OL12.17.08
320168791Silje ArntzenAsker Skiklubb12.17.13
321157005Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg12.18.03
322159545Karen Oline KolstadFreidig12.18.37
323170687Julie Marie KinnebergIL Tyrving12.19.22
32498598Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoNord-Østerdal OK12.20.13
325148163Ingeborg Ellegaard MelbyHamar OK12.20.30
326165177Sigrid Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering12.20.31
327116806Sara Angell BakkeLillomarka OL12.20.44
328128504Norunn Kvistad DengerudSteinkjer OK12.21.55
329114843Evine Westli AndersenLøten o-lag12.22.07
330180266Frida SætherFreidig12.22.23
331140269Toril Aasheim NymarkAskøy OL12.22.48
332123944Marit NerstenFossum IF12.22.54
333116491Vibeke RykkjeFana IL12.23.30
33497715Stina Johannne SandbergNydalens SK12.23.35
335116824Marie Wold StavrumFrol IL12.23.37
336181492Ingrid PeikliSandnes IL (Rogaland)12.24.21
337117702Christine Williksen HøilandFossum IF12.25.00
338117728Heidi JensenBodø og Omegn IF Orientering12.26.00
339186878Idun BækkenNord-Østerdal OK12.27.00
340160436Marte Hoff HagenByåsen IL12.28.00
341170514Ane Blomseth JohnsenÅs-UMB Orientering12.29.00
342176073Nora Hui AndersenHamar OK12.30.00
343166958Martine LøwengreenSarpsborg OL12.31.00
344175959Ingrid HoltePorsgrunn OL12.32.00
345154308Kristiane Elise OttesenVaregg Fleridrett12.33.00
346Ledig StartnrNOTEAM12.34.00
347180935Karen BjergaardNydalens SK12.35.00
3483022Sigrid Ottestad HansenGimle IF12.36.00
349173052Kajsa Stina SandstadFrol IL12.37.00
350141069Ingvild TorgersenHalden SK12.38.00
351160974Nanna NorderudIL Tyrving12.39.00
352159024Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb12.40.00
353129120Selma Øfsthus GravirAsker Skiklubb12.41.00
354160741Julia PlaianAsker Skiklubb12.42.00

D 19-20 E

7 500 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
451147827Anna UlvensøenOL Tønsberg og omegn12.25.00
452181360Gunvor Hov HøydalFossum IF12.25.19
453181958Mathilde RundhaugFrol IL12.26.17
45497462Jorunn KvaklandFreidig12.26.17
455152517Agata StankiewiczRaumar Orientering12.28.36
456147466Kristine BergliaEiker OL12.28.57
457183682Solveig BlindheimLillomarka OL12.29.02
458181961Hedvig ÅstebølOppsal Orientering12.29.16
459177697Marianne Opsahl BredesenFossum IF12.29.23
460160719Guro VassendFossum IF12.29.29
461184264Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn12.29.31
462145885Johanne RaknerVaregg Fleridrett12.29.54
463114842Emilie Westli AndersenLøten o-lag12.30.54
464174588Live Bredholt JørgensenSandefjord OK12.31.01
465123571Siri KollerudLillomarka OL12.31.04
466147824Marta UlvensøenOL Tønsberg og omegn12.31.27
467129073Malin EijsinkOK Linné12.32.41
468160413Marte Fallbakken BergeLøten o-lag12.33.08
469158360Natalia ScieszkoUKS Orientus Lodz12.33.36
470177964Marie StyrvoldNTNUI12.35.21
47186888Ingrid NygårdNotodden OL12.37.21
472133218Jenny Andreassen MoeÅs-UMB Orientering12.40.00
47362220Aurora FossøyNotodden OL12.41.00
474171961Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb12.42.00
47578037Karoline Dahl FosbyNTNUI12.43.00

D 21-E

8 900 m, 43 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
901152513Mari FastingHalden SK12.45.00
902181216Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK12.45.22
903181112Tone WigemyrBækkelagets SK12.46.21
904158822Bodil HolmströmHalden SK12.47.44
905152511Ingjerd MyhreJärla Orientering12.47.53
906145734Birgitte HusebyeFredrikstad SK12.48.43
907152432Maren Jansson HaverstadNTNUI12.49.22
908159016Kine GulliksenBækkelagets SK12.49.53
909152391Lene Godager KaasBækkelagets SK12.50.21
910152434Anette BaklidKonnerud IL12.50.57
911153681Lone BrochmannEiker OL12.51.09
912170531Sofie AarnesNydalens SK12.51.24
913184267Hanna Haugen NordbrødenHalden SK12.51.25
914168906Marte NarumKonnerud IL12.51.31
915129739Emma JohanssonNTNUI12.51.53
916152460Linn HokholtLillomarka OL12.52.01
91767578Gøril FristadHalden SK12.52.03
91877056Elena RoosHalden SK12.52.57
919190327Helen PalmerLillomarka OL12.53.00
920153551Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK12.53.06
921160867Gøril Rønning SundFrol IL12.54.30
922149316Mali Fjogstad NielsenNTNUI12.54.41
923156878Ida Mari Borge HoviKonnerud IL12.55.25
924173001Maren Mohagen HansenNTNUI12.55.59
92543837Emma LähdekorpiNydalens SK12.56.45
926152605Christiane TrösseVaregg Fleridrett12.57.00
927158223Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK12.57.19
928154050Ingrid BergeNTNUI12.58.01
92980719Guro TorpeNTNUI12.58.38
93082166Elin-Kristin HemSandefjord OK12.58.58
931151290Sara ProforsFrol IL12.59.05
932172352Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK12.59.36
933157200Kristine FjellangerVaregg Fleridrett13.00.00
93479234Mathilde Korvald SkaareNTNUI13.01.00
935158720Ewa GwozdzUKS Orientus Lodz13.02.00
936158634Anneke Hald BjørgumJärla Orientering13.03.00
937181993Marit IsachsenAsker Skiklubb13.04.00
93894472Maria BrodinFossum IF13.05.00
939158718Natalia EwiakRaumar Orientering13.06.00
940130501Leena KuusipohjaLahden Suunnistajat -3713.07.00
941181664Audhild Bakken RognstadNTNUI13.08.00
942160743Silje Uhlen MaursetNTNUI13.09.00
943149001Anne Johanne LindIL Tyrving13.10.00

H 17-18E

8 900 m, 67 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201179305Sigur HeggedalKongsberg OL12.10.00
202160885Markus HolterIndre Østfold OK12.10.53
203181989Jonas Madslien BakkenNydalens SK12.12.27
204159017Magne JutulstadBækkelagets SK12.12.35
205158874Krzysztof RzencaUKS Orientus Lodz12.13.12
206160476Andreas SølbergOL Trollelg12.13.14
207182081Anders Felde OlaussenHalden SK12.13.16
208136880Harald Astrup ArnesenHeming Orientering12.13.19
209134238Jon NilsenVegårshei IL12.13.54
210187133Erik Olsvik DengerudNydalens SK12.14.10
211154163Olai Stensland LillevoldFossum IF12.14.34
212184414Gaute FriestadKristiansand OK12.14.38
213157056Elias T. MølnvikFossum IF12.14.42
214174825Steinar KollerudLillomarka OL12.14.53
215148485Håvard MyhreKongsberg OL12.15.15
216181851Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett12.15.15
217169000Karl FremstadKongsberg OL12.15.22
218172734Eivind HøydalNydalens SK12.15.24
21966810Morten JørgensenKristiansand OK12.15.45
220155074Håkon KindemGimle IF12.16.08
221136160Erland KvisleAsker Skiklubb12.16.23
222187107Oskar StørmerFossum IF12.16.24
223157763Lars Harald AasheimBækkelagets SK12.16.37
224180793Stian SundsvikFrol IL12.16.39
225157755Vebjørn TandbergNydalens SK12.16.46
226154343Rein Helle MårdalenFreidig12.17.05
227155924Øyvind WiggenByåsen IL12.17.07
228165686Vegard Rønning HuberHamar OK12.17.19
229144212Johan Otto MunkebyFrol IL12.17.19
230158048Yngvar Høimyr SolbergIF Sturla12.17.25
231100382Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn12.17.51
232147402Jørgen WingereiPorsgrunn OL12.17.58
23392339Simen BordalRingsaker OK12.18.03
23491553Mateusz PodsiadlyIL Tyrving12.18.10
235170799Sigurd MelsomFossum IF12.18.39
236152371Anders BergumGjø-Vard OL12.19.32
237130720Jørgen ElisenbergHamar OK12.19.55
238144857Lars TreekremHeming Orientering12.20.12
239127046Are Smeland NygårdseterVegårshei IL12.20.16
240184471Henrik UpsalKristiansand OK12.20.30
241171808Vegard RessemFrol IL12.20.59
242152386Jonas RessemFrol IL12.21.25
243172191Elias WiklundNydalens SK12.21.38
245181031Herman MoeFet OL12.22.25
246181950Karsten Hervik HansenHaugesund IL Orientering12.23.47
24792407Petter MoeSandefjord OK12.24.13
248160339Runar BjørhovdeBækkelagets SK12.25.00
249142770Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK12.26.00
250174122Szymon PalkaUKS Orientus Lodz12.27.00
25197986Dag BlandkjennKristiansand OK12.28.00
252181995Einar LofthusLillehammer OK12.29.00
254158931Øyvind BergNord-Østerdal OK12.31.00
255160886Odd Kasper EkreIndre Østfold OK12.32.00
256177963Ola BrendeFossum IF12.33.00
25762310Paul Martin RemmePorsgrunn OL12.34.00
258114931Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb12.35.00
259158052Gard-Martin Udnesseter JohnsonOppsal Orientering12.36.00
260153708Endre AaenStjørdals-Blink Orientering12.37.00
261158637Matias Hodne HanischKristiansand OK12.38.00
262183680Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL12.39.00
263168343Bjørn André AaslundFet OL12.40.00
26496468Hans Peder LangbekkheiNord-Østerdal OK12.41.00
26538394Lasse SimonsenFredrikstad SK12.42.00
266154702Håvard IrgensBodø og Omegn IF Orientering12.43.00
267177948Henrik EijsinkÅs-UMB Orientering12.44.00
26889464Lars BredalenNittedal OL12.45.00
269145288Jørgen WeidemannNydalens SK12.46.00

H 19-20E

10 500 m, 36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
401183681Borger MelsomFossum IF12.35.00
402145310Sindre RønningFrol IL12.35.05
40380117Nick HannVerdal OK12.35.08
404144862Anders VisterRaumar Orientering12.35.08
405182001Sindre SandvenKongsberg OL12.35.30
406181671Simen Jevne ArnesenHamar OK12.35.42
40788629Håvard HagaRaumar Orientering12.35.45
408127654Emil AhlbäckFossum IF12.36.30
409156972Sjur HoviKristiansand OK12.36.30
410158400Johannes NarumHamar OK12.36.48
41188631Magne HagaRaumar Orientering12.37.07
412159009Mathias DrageKongsberg OL12.37.15
41363825Sebastian TorgersenBækkelagets SK12.37.51
414154253Oskar RøenVaregg Fleridrett12.37.57
415174969Dag LofthusHamar OK12.38.02
416174197Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett12.38.04
417183679Thomas SchiveBækkelagets SK12.38.11
418182022Per Ola OttesenVaregg Fleridrett12.38.31
419160440Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg12.38.45
420180825Paul SirumFrol IL12.38.49
421136250Fredrik RaastadNydalens SK12.39.02
422116401Johan HoelRaumar Orientering12.39.28
423158081Per Øyvind ValenHaugesund IL Orientering12.39.33
424181696Øystein Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb12.40.06
425124727Rasmus Rørholt TheisenIL BUL-Tromsø12.40.20
426181922Ove BaardsgaardOL Trollelg12.40.59
427158109Jonas Klausen EspedalStavanger Orienteringsklubb12.40.59
428181960Sindre JohannessenFreidig12.41.07
429158416Bojan BlumensteinHalden SK12.41.08
430158030Petter JakolaBodø og Omegn IF Orientering12.41.23
431160790Harald KalagerAsker Skiklubb12.41.51
432153898Thorstein WangLillomarka OL12.42.02
433145207Mattis HoltFreidig12.43.30
435136874Stian JensenHamar OK12.46.20
436184313Erlend Søbye GrønvoldPorsgrunn OL12.50.00
437176221Håkon HegrebergBodø og Omegn IF Orientering12.51.00

H 21-E

12 600 m, 107 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1170705Hans Gunnar OmdalKristiansand OK12.45.00
2152431Eskil Kinneberg *IFK Göteborg12.45.13
3181111Bjørn EkebergIL Tyrving12.45.19
4169143Emil WingstedtHalden SK12.45.21
5160833Håvard LucasenVaajakosken Terä12.46.25
6181255Audun WeltzienIFK Göteborg12.46.30
761947Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK12.46.41
8152515Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOK12.46.42
980376Ulf Forseth IndgaardFrol IL12.46.45
107173498Eirik Martens SvensenKristiansand OK12.46.55
10153641Kristoffer Fiane PedersenÅs-UMB Orientering12.46.58
11159512Anders TiltnesIL Tyrving12.47.17
12129579Andreas HøyeGöteborg-Majorna OK12.47.29
13158613Rasmus DjurhuusKristiansand OK12.47.30
14123585Mattias KarlssonHalden SK12.47.51
15158615Christian Wiig BøenKristiansand OK12.48.10
16156843Espen JakobsenNTNUI12.48.26
17159517Jim Øystein NybråtenIL Tyrving12.48.38
18174702Stig AlvestadGanddal IL12.48.38
19171020Martin VisterJärla Orientering12.48.38
20180924Jo Forseth IndgaardFrol IL12.48.43
211000043Eirik Kamstrup HovindNTNUI12.48.44
22161304Eirik RustadRaumar Orientering12.48.46
23181016Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett12.48.52
24187227Espen FiskumHalden SK12.48.59
25133216Sindre ØsthagenFredrikstad SK12.49.06
26158399Jonas Sommerstad JuveliLillomarka OL12.49.15
27174659Vegard RuttenborgNTNUI12.49.23
28142773Jon Aukrust OsmoenNTNUI12.49.31
29159923Christoph BrandtIL Tyrving12.49.39
30144277Øyvind HelgerudHalden SK12.49.41
31159921Ruslan GlebovIL Tyrving12.49.42
32170607Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL12.49.42
33175947Hans Petter MathisenNTNUI12.49.43
34158625Thomas Natvig ÅrstadNTNUI12.49.44
35159533Torbjørn SagbergIL Tyrving12.50.07
36152512Espen WeltzienJärla Orientering12.50.18
3780133Sverre Waaler KaasNydalens SK12.50.25
38173436Johan Asphjell BjørnaasFrol IL12.50.31
39157743Vegard Brun SagaNTNUI12.50.36
40188465Asgeir Bakken RognstadNTNUI12.50.40
41149108Jon PedersenHalden SK12.50.45
42145735Bent Olav AamodtFredrikstad SK12.51.29
43155829Carl Petter LyngenFrol IL12.51.35
44180756Håvard VassendenFrol IL12.51.36
45185848Per Øyvind SteneNydalens SK12.51.44
4698030Øystein PettersenNydalens SK12.51.46
47123514Torben Christian WendlerRaumar Orientering12.51.47
4850000Juho WesterlundKoovee12.51.49
49184943Mats NordbrødenJärla Orientering12.52.05
50157246Magnus JohanssonKristiansand OK12.52.31
5189816Per Melander OftenNTNUI12.52.46
52158238Øyvind LundRaumar Orientering12.52.49
53167057Kjell Erik RøislandTurun Metsänkävijät12.52.56
54181443Simen AamodtNTNUI12.53.08
55184647Martin HosetNTNUI12.53.12
56158216Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett12.53.23
57141052Lacho IlievHalden SK12.53.36
5874785Vyacheslav MukhidinovKristiansand OK12.53.49
59184997Vegard Blomseth JohnsenNTNUI12.53.55
60184260Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL12.54.15
61159534Torkil Eide SolstadNTNUI12.54.17
6268522Stian BergersenNTNUI12.54.23
63181025Kjetil OkkenhaugNTNUI12.54.39
64172051Ragnar TonjerNydalens SK12.54.48
65485315Kristian VadHalden SK12.54.49
66159002Marius ØieLøten o-lag12.54.56
6771646Per WiréhnByåsen IL12.55.04
68152468Sondre Sande GullordNTNUI12.55.23
69174190Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett12.55.29
70145374Niklas ProforsVaregg Fleridrett12.55.32
71103739Rafal PodzinskiRaumar Orientering12.55.33
72123574Mathias Stensland LillevoldNTNUI12.55.34
73169149Erik GustafssonNTNUI12.55.51
74159508Morten Severin SaueIL Tyrving12.56.11
106182072Sverre Turter SandvoldNTNUI12.56.11
7583152Halvor Eid NielsenNTNUI12.56.52
76157500Jo Inge FjellstadÅs-UMB Orientering12.56.53
77151333Jørgen FiskumFrol IL12.56.56
78139499Kristian StenerudNTNUI12.57.11
79179806Øystein HaugFrol IL12.58.13
80145317Stig Rune HolbergNTNUI13.00.00
8168412Terje MaroniByåsen IL13.01.00
82129746Hallvard NordbrødenNTNUI13.02.00
83173305Thomas RuudÅs-UMB Orientering13.03.00
84134845Terje Faugstad BjertnesNTNUI13.04.00
85158886Lukasz CharubaUKS Orientus Lodz13.05.00
86186830Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering13.06.00
87147725Dominik ChudzikUKS Orientus Lodz13.07.00
88176276Anders Opsahl BredesenNTNUI13.08.00
89156978Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett13.09.00
90142571Leiv Inge KjemperudFossekallen IL13.10.00
9191494Bartlomiej MazanIL Tyrving13.11.00
9286967Øivind Thorvald Due TrierNydalens SK13.12.00
93158036Harri LuchsingerNTNUI13.13.00
9495863Daniel MarstonBækkelagets SK13.14.00
95128477Jørgen FrøydLarvik OK13.15.00
96170550Carl Godager KaasBækkelagets SK13.16.00
9769062Anders EinumNTNUI13.17.00
9870638Eirik WatterdalBækkelagets SK13.18.00
99169033Matthew SpeakeLillomarka OL13.19.00
100158614Mats DahlénKristiansand OK13.20.00
101160828Øyvind EngerNTNUI13.21.00
102158246Rune OlsenBækkelagets SK13.22.00
103151194Vegard DanielsenKristiansand OK13.23.00
104156787Isak BergsetNTNUI13.24.00
105181246Ivar HaugenKristiansand OK13.25.00

Annonser

IOF Eventor