Norsk Orientering

Startliste for Lørdagskjappen / Smaaleneneløpet jaktstart elite og ungdom

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen / Smaaleneneløpet jaktstart elite og ungdom
Arrangørorganisasjoner: Indre Østfold OK / OK Moss
Dato: lørdag 27 april 2013 - søndag 28 april 2013

Dag 1Dag 2

D 13-14

2 870 m, 69 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
802Marte SkeiNydalens SK12.01
803128426Tora Drage RotiFossum IF12.02
805172262Synne Eikeland RøstadsandNydalens SK12.04
806176291Marlin HaavengenKongsberg OL12.05
807159033Hanna MoumHalden SK12.06
808175789Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL12.07
809141081Henriette SmebyNydalens SK12.08
810176206Marie BergstrømHalden SK12.09
811151175Tuva Nesheim FlatebakkenIL Tyrving12.10
812182000Hedda Raadal BjørloHalden SK12.11
81387054Ragne WiklundNydalens SK12.12
814154244Helene EgerKongsberg OL12.13
815135155Julie BakkeFossum IF12.14
816183999Synne StrandAsker Skiklubb12.15
817144611Rikke IngesenSarpsborg OL12.16
818130384Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK12.17
819180937Aurora GjølsjøOK Moss12.18
820181966Mari Robøle LienHamar OK12.19
821173018Maria PrestbøenSandefjord OK12.20
822186995Karianne Olsvik DengerudNydalens SK12.21
823153688Andrea VaneboKongsberg OL12.22
824146372Silje MoeFredrikstad SK12.23
825409300Ingvil AhlsandNydalens SK12.24
826161760Kornelia Lønning BrurbergIF Sturla12.25
827146582Andrea Willkommen EikenKongsberg OL12.26
828178188Emma Eithun PaulsenNittedal OL12.27
829124694Silje OpsethRingerike OL12.28
830176217Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss12.29
831151417Marte BergslandTrøsken IL12.30
832160449Ingrid G. KvålsgardFossum IF12.31
833168342Ingrid AaslundFet OL12.32
834187013Hedvig VollsetHeming Orientering12.33
835155540Aurora MoholthKongsberg OL12.34
836147339Karoline AuneHalden SK12.35
837130706Ingrid BredalenNittedal OL12.36
839153300Hanne VassendPorsgrunn OL12.38
840143362Kristiane RogstadKongsberg OL12.39
841123770Ingrid MadslienNydalens SK12.40
84379033Jorid Nandrup NielsenIndre Østfold OK12.42
844144106Thea Charlotte HansenRøyken OL12.43
845171914Ingrid HasaasFossum IF12.44
846186777Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb12.45
847143363Kathinka RogstadKongsberg OL12.46
848184486Ingrid G. MehammerPorsgrunn OL12.47
849119289Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK12.48
85098610Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL12.49
851186180Thea Feiring HaltiaIL Tyrving12.50
852170781Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL12.51
853177787Guro KarlsenLillehammer OK12.52
855173170Synne SkjærsteinIL Tyrving12.54
856176327Henriette Milla F KarlsenOK Moss12.55
858132844Heidi Therese WiestOL Vallset/Stange12.57
859170303Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK12.58
861160442Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL13.00
862183671Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK13.01
863180221Ane DyrkornEiker OL13.02
864159005Sarah WølloKongsberg OL13.03
865165091Ane Holm GrønengLillehammer OK13.04
866158425Heidi Elisabeth BrækkeHalden SK13.05
867128446Åshild Egeberg VáriIF Sturla13.06
868166980Anine LomeHamar OK13.07
869181872Thea DyrkornEiker OL13.08
870141068Nora TorgersenHalden SK13.09
871132177Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF13.10
872158846Agnethe HasliSynnfjell OK13.11
87367669Tilde EineFossum IF13.12
874155550Ingvild Tronstad AndersenKongsberg OL13.13
801Siri PedersenSarpsborg OL13.17
842158007Solveig Hernandez VråleKonnerud IL13.20

D 15-16

3 690 m, 55 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
601Benedicte PedersenSarpsborg OL12.30
603Åse BerganNydalens SK12.32
605409308Ida Karine KarlsenOK Moss12.34
606160838Line Wegner HodtFossum IF12.35
607123913Amalie Fjæstad AmundsenKonnerud IL12.36
609121805Kristin SmebyKongsberg OL12.38
610152469Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn12.39
611184467Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett12.40
612166959Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL12.41
613153842Åshild Faller RåheimFet OL12.42
614146420Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb12.43
615160973Stine NjåsteinIL Tyrving12.44
616157134Caroline BergmanKonnerud IL12.45
617181104Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving12.46
618167389Idunn HaavengenKongsberg OL12.47
619147245Hanna TorjusenFredrikstad SK12.48
620141074Kristin Helland-HansenIL Tyrving12.49
621191080Maiken SandbergNydalens SK12.50
622136923Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett12.51
623132651Tuva BjerketvedtOK Moss12.52
624180137Hanne GrandalIL Tyrving12.53
62595256Stine Frogner TømmervoldHamar OK12.54
626180302Astrid FiskumIL Tyrving12.55
627131283Marie OlaussenFredrikstad SK12.56
629180239Siri MoholthKongsberg OL12.58
630183300Ingvild C. FleisjeNittedal OL12.59
631145312Johanne Øderud VatneBækkelagets SK13.00
632136775Ingeborg EideByåsen IL13.01
633118379Maria OlsbøØstmarka OK13.02
634175980Sigrid BjørgenOL Vallset/Stange13.03
635149323Emilie WestinPorsgrunn OL13.04
636181462Dorte NarumOL Vallset/Stange13.05
637137331Oda SikkelandIL Tyrving13.06
638186182Anniken Eriksrud KarlsenOppsal Orientering13.07
639190662Maren Roll PaulsenFredrikstad SK13.08
64086212Ingrid Nytun NergårdNittedal OL13.09
641181941Marie TreekremÅs-UMB Orientering13.10
642138431Marthe RamstadFet OL13.11
64388730Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett13.12
644176210Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL13.13
646154460Anine HallénNydalens SK13.15
648180936Kristin BlindheimLillomarka OL13.17
649190660Anne Willkommen EikenKongsberg OL13.18
650168479Siri GrandalIL Tyrving13.19
652184455Constance StorvestreVaregg Fleridrett13.21
65339424Gina GranstedtHalden SK13.22
654188467Stine Madslien BakkenNydalens SK13.23
656158322Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering13.25
657186181Ida Feiring HaltiaIL Tyrving13.26
658116447Hanna E. AndersenEiker OL13.27
65991574Rannveig W.NordhagenÅs-UMB Orientering13.28
660132849Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)13.29
662158424Synne Malene BrækkeHalden SK13.31
663155768Dina Sofie AntonsenFredrikstad SK13.32
664158326Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering13.33

H 13-14

2 930 m, 58 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
702Audun BerganNydalens SK12.21
703Sveinar Lunde SoldalKongsberg OL12.22
704170467Eirik Klavestad MoenFredrikstad SK12.23
705146587Oskar ArnevikRingerike OL12.24
709188458Fredrik SveenVang OL12.28
71180043Eskil FrøislandVang OL12.30
712158026Elias ØhmanGjø-Vard OL12.31
713123597Øyvind HjermstadFossum IF12.32
714127172Bjørn Anders FlågenHeming Orientering12.33
716176037Audun Melby JacobsenLardal OL12.35
717141024Kasper FosserHeming Orientering12.36
718120710Njaal Ellegaard MelbyHamar OK12.37
719132178Erik Hæstad BjørnstadFossum IF12.38
72088771Joar GjerdahlBerger og Svelvik OL12.39
721123825Niels Christian HellerudHalden SK12.40
722179422Sindre V. PaulsenKongsberg OL12.41
723132846Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange12.42
724145201August Asheim BirkelandHalden SK12.43
715135140Lavran ThorstensenOppsal Orientering12.44
725175824Erling HjermstadFossum IF12.44
726141372Jørgen WulfsbergNydalens SK12.45
727132176Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF12.46
728144278Petter Astrup ArnesenHeming Orientering12.47
729127099Olav TorgersenBækkelagets SK12.48
730116956Even LindaasElverum OK12.49
731171911Thomas KortNord-Østerdal OK12.50
732183842Tord StrandKongsberg OL12.51
733130756Jørgen BaklidKonnerud IL12.52
735145086Sjur KvisleAsker Skiklubb12.54
736165512Børge BrenåsVarteig OL12.55
737138488Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK12.56
738167080Benjamin AasenSarpsborg OL12.57
739137316Johan StorebakkenHamar OK12.58
740183652Einar MelsomFossum IF12.59
741117730Alexander Skaug YtterbølHalden SK13.00
742159325Ole Johan BråtenVang OL13.01
744152583Øystein Rønning StrandNydalens SK13.03
745143364Henrik André LarsenKongsberg OL13.04
746165787Nicolai HübschleIF Sturla13.05
747152370Mathias RosenlundFana IL13.06
748145125Ole Jørgen Bogen ArenthIF Sturla13.07
749154327Sverre NarumOL Vallset/Stange13.08
750168820Trygve MyhrAsker Skiklubb13.09
751145612Martin Andresen SkotteFossum IF13.10
752123839Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving13.11
753172769Elias JonssonNydalens SK13.12
754137270Sølve DrageKongsberg OL13.13
755157487Espen Hegstad KrügerNydalens SK13.14
756180054Nikolai Jones ArnesenHeming Orientering13.15
757168816Sander ArntzenAsker Skiklubb13.16
758190325Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK13.17
759127245Odin TellesbøØstmarka OK13.18
760129391Håkon LundKongsberg OL13.19
761170819Erlend BrendstuenHalden SK13.20
762167479Aslak HeimdalKonnerud IL13.21
763184641Kristian RykkjeFana IL13.22
764182044Oskar Spets StorhovFreidig13.23
708132852Sigurd DyrstadNydalens SK13.27

H 15-16

4 100 m, 62 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501Knut AasheimOppsal Orientering12.40
502137124Magnus WølnebergIL Tyrving12.41
503151224Mads Aanes HaugenRaumar Orientering12.42
504176272Thomas TubbehaugenOK Moss12.43
506132889Guttorm Snemyr HoltetIndre Østfold OK12.45
507141026Alexander Skeppland HoleNydalens SK12.46
508135330Amund HoelRaumar Orientering12.47
509128479Trygve LægranSteinkjer OK12.48
510181456Brage JørumByåsen IL12.49
511186944Anders LangaasNydalens SK12.50
512132765Anders NyaasTynset IF12.51
513166977Lars KringlebotnHamar OK12.52
514182103Håkon Raadal BjørloHalden SK12.53
515136882Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering12.54
516154839Sverre Bang StøengHamar OK12.55
517174826Martin Borge HeirFossum IF12.56
518160715Are WigaardOppsal Orientering12.57
519146532Sigurd Bonden KjørsvikKongsberg OL12.58
520186179Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK12.59
521159945Jørgen VisterIndre Østfold OK13.00
522145718Fredrik Ramstad HoffFossum IF13.01
523157159Eirik Langedal BreivikNydalens SK13.02
52488630Anders HagaRaumar Orientering13.03
525168821Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb13.04
526183721Audun HeimdalKonnerud IL13.05
527114837Johannes Bakke AashamarFlosta IL13.06
528184263Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn13.07
529172203Jostein TandbergNydalens SK13.08
530153559Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett13.09
531152308Petter Vangen LunåsmoTynset IF13.10
532139525Einar LundKongsberg OL13.11
533174871Hallvard Arntzen FossSandefjord OK13.12
534124720Anders Stiansen NygaardÅs-UMB Orientering13.13
536184944Peter NordbrødenHalden SK13.15
538159626Sturla FrydenlundIF Sturla13.17
539130731Lars Gustav RogneNittedal OL13.18
540132009Åsmund Aamodt ResellNydalens SK13.19
541136878Ivar Jevne ArnesenHamar OK13.20
542165123Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering13.21
543184112Kristoffer NygårdEgersund OK13.22
544180501Håkon Østraat SævareidHalden SK13.23
545144659Tarjei HoloFossum IF13.24
546158194Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett13.25
547181015Karl Kristen GjølsjøOK Moss13.26
548132862Emil Morgenlie SkeiNydalens SK13.27
549143360Toralf GrandeKongsberg OL13.28
550100570Amund Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb13.29
551184693Euan TebbuttLEI13.30
55292337Johannes BordalRingsaker OK13.31
553181019Olav Schmitt GranHalden SK13.32
554123838Skjalg Hundseid KamsvågIL Tyrving13.33
555132726Jørgen Kjos BarkenæsFet OL13.34
556178168Håvard Landro SvingheimKonnerud IL13.35
557174869Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn13.36
558165125Marius Landsem MelhusSteinkjer OK13.37
559145180Sander KnoldSarpsborg OL13.38
560158926Ole Jakob OlsrødStokke IL13.39
56187545Sander ArnevikRingerike OL13.40
562176052Trym Moeng JensenNydalens SK13.41
563151054Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK13.42
564177546Gard DahlenKongsberg OL13.43
565184222Ole KostølKristiansand OK13.44

D 17-18 E

3 420 m, 52 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
307185931Anneli GrindstadHalden SK12.42
309170514Ane Blomseth JohnsenÅs-UMB Orientering12.46
310157521Solveig Hegstad KrügerNydalens SK12.48
311175959Ingrid HoltePorsgrunn OL12.50
312129120Selma Øfsthus GravirAsker Skiklubb12.52
313170687Julie Marie KinnebergIL Tyrving12.54
314146230Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb12.56
315159662Ingunn Egeberg VáriIF Sturla12.58
316157480Ragnhild HjermstadFossum IF13.00
317170780Ingvild BrekkeLillomarka OL13.02
319153666Gina MølnvikFreidig13.06
320186878Idun BækkenNord-Østerdal OK13.08
321145328Eldbjørg NarumFossum IF13.10
322128485Eirin Svanøe-HafstadFrol IL13.12
323180127Åsne Skram TrømborgKongsberg OL13.14
324168791Silje ArntzenAsker Skiklubb13.16
325187327Julie HjortlandLarvik OK13.18
326181542Kaja Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering13.20
327171868Lene Therese MyrlandPorsgrunn OL13.22
328158428Ingvild WangLillomarka OL13.24
329160906Ingrid Landmark TandrevoldFossum IF13.26
330148163Ingeborg Ellegaard MelbyHamar OK13.28
331181492Ingrid PeikliSandnes IL (Rogaland)13.30
332158204Andrine BenjaminsenLillomarka OL13.32
333159545Karen Oline KolstadFreidig13.34
334157005Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg13.36
335179370Synnøve BråtenVegårshei IL13.38
336114843Evine Westli AndersenLøten o-lag13.40
337116491Vibeke RykkjeFana IL13.42
339166958Martine LøwengreenSarpsborg OL13.46
340128504Norunn Kvistad DengerudSteinkjer OK13.48
341123944Marit NerstenFossum IF13.50
342158423Nina Asheim BirkelandHalden SK13.52
343180266Frida SætherFreidig13.54
344140269Toril Aasheim NymarkAskøy OL13.56
345154308Kristiane Elise OttesenVaregg Fleridrett13.58
347117728Heidi JensenBodø og Omegn IF Orientering14.02
348165177Sigrid Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering14.04
349116824Marie Wold StavrumFrol IL14.06
350176073Nora Hui AndersenHamar OK14.08
35178987Trine D. KihleRingerike OL14.10
352117702Christine Williksen HøilandFossum IF14.12
353149243Tonje VassendPorsgrunn OL14.14
355125622Ida RongvedRingerike OL14.18
356116806Sara Angell BakkeLillomarka OL14.20
35798598Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoNord-Østerdal OK14.22
359153860Atalie PedersenBjerkvik IF14.26
360127102Anine AhlsandNydalens SK14.28
361160436Marte Hoff HagenByåsen IL14.30
36297715Stina Johannne SandbergNydalens SK14.32
363141069Ingvild TorgersenHalden SK14.34
364129400Eirin Mari FossøyNotodden OL14.36

D 19-20 E

3 460 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
46186888Ingrid NygårdNotodden OL12.55
462158360Natalia ScieszkoUKS Orientus Lodz12.57
463160719Guro VassendFossum IF12.59
464133218Jenny Andreassen MoeÅs-UMB Orientering13.01
465174588Live Bredholt JørgensenSandefjord OK13.03
466181961Hedvig ÅstebølOppsal Orientering13.05
467177964Marie StyrvoldNTNUI13.07
468181360Gunvor Hov HøydalFossum IF13.09
469160413Marte Fallbakken BergeLøten o-lag13.11
470181958Mathilde RundhaugFrol IL13.13
471123571Siri KollerudLillomarka OL13.15
473145885Johanne RaknerVaregg Fleridrett13.19
474147827Anna UlvensøenOL Tønsberg og omegn13.21
47562220Aurora FossøyNotodden OL13.23
476123591Julie StørmerFossum IF13.25
477183682Solveig BlindheimLillomarka OL13.27
478152517Agata StankiewiczRaumar Orientering13.29
479147466Kristine BergliaEiker OL13.31
481147824Marta UlvensøenOL Tønsberg og omegn13.35
482157054Line Maria Haugen MelbyRaumar Orientering13.37
483129073Malin EijsinkOK Linné13.39
48439428Gry GranstedtHalden SK13.41
485177697Marianne Opsahl BredesenFossum IF13.43
48697462Jorunn KvaklandFreidig13.45
487184264Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn13.47
488114842Emilie Westli AndersenLøten o-lag13.49
489142814Marie Nordbye NybøKonnerud IL13.51
49078037Karoline Dahl FosbyNTNUI13.53

D 21-E

5 070 m, 58 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
908151223Kajsa NilssonHalden SK12.59
909131435Linda SolbergFredrikstad SK13.01
910130501Leena KuusipohjaLahden Suunnistajat -3713.03
911173408Marit KahrsHalden SK13.05
912173001Maren Mohagen HansenNTNUI13.07
913182055Marie Hammer HåversenRaumar Orientering13.09
914146575Line HagmanBækkelagets SK13.11
91582166Elin-Kristin HemSandefjord OK13.13
916158720Ewa GwozdzUKS Orientus Lodz13.15
917156878Ida Mari Borge HoviKonnerud IL13.17
91896182Karoline AndersenAsker Skiklubb13.19
91987047Ingrid Helene SkantzeIL Tyrving13.21
92043837Emma LähdekorpiNydalens SK13.23
92194472Maria BrodinFossum IF13.25
922154050Ingrid BergeNTNUI13.27
923181993Marit IsachsenAsker Skiklubb13.29
924152434Anette BaklidKonnerud IL13.31
92579054Ine HoviÅs-UMB Orientering13.33
92677056Elena RoosHalden SK13.35
927139528Eline DrageKongsberg OL13.37
929176190Marte BalchenBækkelagets SK13.41
93079234Mathilde Korvald SkaareNTNUI13.43
931158223Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK13.45
932152605Christiane TrösseVaregg Fleridrett13.47
934172352Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK13.51
935151290Sara ProforsFrol IL13.53
936158634Anneke Hald BjørgumJärla Orientering13.55
937160743Silje Uhlen MaursetNTNUI13.57
938144273Guro AlexandersenFredrikstad SK13.59
939170531Sofie AarnesNydalens SK14.01
940145734Birgitte HusebyeFredrikstad SK14.03
941157200Kristine FjellangerVaregg Fleridrett14.05
942185835Helene Lund-JohansenIL Tyrving14.07
943152432Maren Jansson HaverstadNTNUI14.09
944158718Natalia EwiakRaumar Orientering14.11
94580719Guro TorpeNTNUI14.13
946181651Ingvild GjessingBækkelagets SK14.15
947168906Marte NarumKonnerud IL14.17
948190327Helen PalmerLillomarka OL14.19
950152460Linn HokholtLillomarka OL14.23
951152511Ingjerd MyhreJärla Orientering14.25
952149316Mali Fjogstad NielsenNTNUI14.27
953170601Jennie RunessonGöteborg-Majorna OK14.29
954153551Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK14.31
956152391Lene Godager KaasBækkelagets SK14.35
95767578Gøril FristadHalden SK14.37
958159016Kine GulliksenBækkelagets SK14.39
959152513Mari FastingHalden SK14.41
960129739Emma JohanssonNTNUI14.43
961184267Hanna Haugen NordbrødenHalden SK14.45
962153681Lone BrochmannEiker OL14.47
963158822Bodil HolmströmHalden SK14.49
964181216Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK14.51
965181112Tone WigemyrBækkelagets SK14.53
966154255Nicole RagvinNydalens SK14.55
967170500Anni-Maija FinckeTampereen Pyrintö14.57
969160867Gøril Rønning SundFrol IL15.01
970181217Ida Marie Næss BjørgulHalden SK15.03

H 17-18E

3 910 m, 73 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201Ledig StartnrNOTEAM12.16
202Ledig StartnrNOTEAM12.18
203Ledig StartnrNOTEAM12.20
204Ledig StartnrNOTEAM12.22
205Ledig StartnrNOTEAM12.24
208165612Jørund ValaOppsal Orientering12.30
210145288Jørgen WeidemannNydalens SK12.34
211157056Elias T. MølnvikFossum IF12.36
212158931Øyvind BergNord-Østerdal OK12.38
21362310Paul Martin RemmePorsgrunn OL12.40
214157755Vebjørn TandbergNydalens SK12.42
215160886Odd Kasper EkreIndre Østfold OK12.44
21692407Petter MoeSandefjord OK12.46
217158725Szymon PalkaUKS Orientus Lodz12.48
218181031Herman MoeFet OL12.50
219187107Oskar StørmerFossum IF12.52
220181989Jonas Madslien BakkenNydalens SK12.54
221165686Vegard Rønning HuberHamar OK12.56
222172734Eivind HøydalNydalens SK12.58
224160339Runar BjørhovdeBækkelagets SK13.02
22591553Mateusz PodsiadlyIL Tyrving13.04
227154343Rein Helle MårdalenFreidig13.08
228155924Øyvind WiggenByåsen IL13.10
229168343Bjørn André AaslundFet OL13.12
230147402Jørgen WingereiPorsgrunn OL13.14
23189464Lars BredalenNittedal OL13.16
232160476Andreas SølbergOL Trollelg13.18
233182098Henrik Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering13.20
235181950Karsten Hervik HansenHaugesund IL Orientering13.24
236134238Jon NilsenVegårshei IL13.26
23766810Morten JørgensenKristiansand OK13.28
238170799Sigurd MelsomFossum IF13.30
239142770Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK13.32
240154163Olai Stensland LillevoldFossum IF13.34
241127046Are Smeland NygårdseterVegårshei IL13.36
242136160Erland KvisleAsker Skiklubb13.38
243187133Erik Olsvik DengerudNydalens SK13.40
244158637Matias Hodne HanischKristiansand OK13.42
245159017Magne JutulstadBækkelagets SK13.44
246184471Henrik UpsalKristiansand OK13.46
247180793Stian SundsvikFrol IL13.48
248152371Anders BergumGjø-Vard OL13.50
24979508Ola SingsdalGimle IF13.52
250150411Aksel MadslienNydalens SK13.54
251174825Steinar KollerudLillomarka OL13.56
252155074Håkon KindemGimle IF13.58
253136880Harald Astrup ArnesenHeming Orientering14.00
254100382Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn14.02
255158052Gard-Martin Udnesseter JohnsonOppsal Orientering14.04
25697986Dag BlandkjennKristiansand OK14.06
257171808Vegard RessemFrol IL14.08
258114931Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb14.10
259181851Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett14.12
260179305Sigur HeggedalKongsberg OL14.14
261144857Lars TreekremHeming Orientering14.16
26292339Simen BordalRingsaker OK14.18
263148485Håvard MyhreKongsberg OL14.20
264158874Krzysztof RzencaUKS Orientus Lodz14.22
265153708Endre AaenStjørdals-Blink Orientering14.24
266152386Jonas RessemFrol IL14.26
267157763Lars Harald AasheimBækkelagets SK14.28
268184414Gaute FriestadKristiansand OK14.30
26996468Hans Peder LangbekkheiNord-Østerdal OK14.32
270144212Johan Otto MunkebyFrol IL14.34
271160885Markus HolterIndre Østfold OK14.36
272142305Anders Sommerstad JuveliLillomarka OL14.38
273182081Anders Felde OlaussenHalden SK14.40
274172191Elias WiklundNydalens SK14.42
275158048Yngvar Høimyr SolbergIF Sturla14.44
276130720Jørgen ElisenbergHamar OK14.46
277181995Einar LofthusLillehammer OK14.48
278169000Karl FremstadKongsberg OL14.50
279177963Ola BrendeFossum IF14.52

H 19-20E

4 100 m, 45 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
405181922Ove BaardsgaardOL Trollelg12.43
406136250Fredrik RaastadNydalens SK12.45
407176221Håkon HegrebergBodø og Omegn IF Orientering12.47
408136874Stian JensenHamar OK12.49
409134226Olav VestølVegårshei IL12.51
410155776Gustav FiskumIL Tyrving12.53
411158081Per Øyvind ValenHaugesund IL Orientering12.55
412182022Per Ola OttesenVaregg Fleridrett12.57
413144862Anders VisterRaumar Orientering12.59
414184313Erlend Søbye GrønvoldPorsgrunn OL13.01
415160440Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg13.03
416183681Borger MelsomFossum IF13.05
417160790Harald KalagerAsker Skiklubb13.07
418154253Oskar RøenVaregg Fleridrett13.09
419158109Jonas Klausen EspedalStavanger Orienteringsklubb13.11
420158400Johannes NarumHamar OK13.13
421127654Emil AhlbäckFossum IF13.15
422168801Erlend IsachsenAsker Skiklubb13.17
423158416Bojan BlumensteinHalden SK13.19
424181671Simen Jevne ArnesenHamar OK13.21
42588631Magne HagaRaumar Orientering13.23
426166666Sindre Engzelius GylverAsker Skiklubb13.25
427145207Mattis HoltFreidig13.27
42888629Håvard HagaRaumar Orientering13.29
429180825Paul SirumFrol IL13.31
430184396Anders TreekremÅs-UMB Orientering13.33
431124727Rasmus Rørholt TheisenIL BUL-Tromsø13.35
432158030Petter JakolaBodø og Omegn IF Orientering13.37
433116401Johan HoelRaumar Orientering13.39
434182001Sindre SandvenKongsberg OL13.41
435156972Sjur HoviKristiansand OK13.43
436153993Bjørnar Smeland NygårdseterVegårshei IL13.45
437157150Jørgen MadslienNydalens SK13.47
43880117Nick HannVerdal OK13.49
439123575Adrian OpheimMåren OK13.51
440174197Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett13.53
44163825Sebastian TorgersenBækkelagets SK13.55
442145310Sindre RønningFrol IL13.57
443181960Sindre JohannessenFreidig13.59
444183679Thomas SchiveBækkelagets SK14.01
445174969Dag LofthusHamar OK14.03
446181696Øystein Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb14.05
447172717Simen Eid NielsenNydalens SK14.07
448153898Thorstein WangLillomarka OL14.09
449159009Mathias DrageKongsberg OL14.11

H 21-E

5 950 m, 128 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
6305546Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL12.30
7158036Harri LuchsingerNTNUI12.31
8173305Thomas RuudÅs-UMB Orientering12.32
9123514Torben Christian WendlerRaumar Orientering12.33
1092300Erling GrammeltvedtNTNUI12.34
11145374Niklas ProforsVaregg Fleridrett12.35
1268522Stian BergersenNTNUI12.36
13158216Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett12.37
14151333Jørgen FiskumFrol IL12.38
15184647Martin HosetNTNUI12.39
16159508Morten Severin SaueIL Tyrving12.40
1771646Per WiréhnByåsen IL12.41
1883152Halvor Eid NielsenNTNUI12.42
19155829Carl Petter LyngenFrol IL12.43
20Terje Faugstad BjertnesNTNUI12.44
2168412Terje MaroniByåsen IL12.45
22181443Simen AamodtNTNUI12.46
23158890Rafal PodzinskiRaumar Orientering12.47
24159002Marius ØieLøten o-lag12.48
2591494Bartlomiej MazanIL Tyrving12.49
26159946Svend Sondre FrøshaugNydalens SK12.50
27165633Ola Marius PedersenOppsal Orientering12.51
28158246Rune OlsenBækkelagets SK12.52
29156787Isak BergsetNTNUI12.53
30158388Dominik ChudzikUKS Orientus Lodz12.54
31123586Knut Sveinung RekaaFreidig12.55
3370638Eirik WatterdalBækkelagets SK12.57
34152468Sondre Sande GullordNTNUI12.58
35179806Øystein HaugFrol IL12.59
36139499Kristian StenerudNTNUI13.00
37176199Simen SmestadBækkelagets SK13.01
38145317Stig Rune HolbergNTNUI13.02
40174751Fredrik RosenqvistIL Tyrving13.04
41182072Sverre Turter SandvoldNTNUI13.05
42141052Lacho IlievHalden SK13.06
43129746Hallvard NordbrødenNTNUI13.07
44186830Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering13.08
45168485Olaf Hesselberg IndbyÅs-UMB Orientering13.09
4689816Per Melander OftenNTNUI13.10
48149108Jon PedersenHalden SK13.12
49175947Hans Petter MathisenNTNUI13.13
50157246Magnus JohanssonKristiansand OK13.14
51188465Asgeir Bakken RognstadNTNUI13.15
52179947Magnus Beyer BrattliFrol IL13.16
53165785Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK13.17
54158886Lukasz CharubaUKS Orientus Lodz13.18
55159922Wojciech KowalskiIL Tyrving13.19
56156843Espen JakobsenNTNUI13.20
5761947Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK13.21
58181025Kjetil OkkenhaugNTNUI13.22
60157743Vegard Brun SagaNTNUI13.24
62169149Erik GustafssonNTNUI13.26
63184943Mats NordbrødenJärla Orientering13.27
64184997Vegard Blomseth JohnsenNTNUI13.28
65175817Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett13.29
66184260Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL13.30
6780133Sverre Waaler KaasNydalens SK13.31
68123574Mathias Stensland LillevoldNTNUI13.32
69132012Vidar SolbergFredrikstad SK13.33
70158220Truls KvaaseBækkelagets SK13.34
71485315Kristian VadHalden SK13.35
72158613Rasmus DjurhuusKristiansand OK13.36
7369018Felix BreitschädelBækkelagets SK13.37
74129688Eirik RustadRaumar Orientering13.38
75145735Bent Olav AamodtFredrikstad SK13.39
76173436Johan Asphjell BjørnaasFrol IL13.40
77159923Christoph BrandtIL Tyrving13.41
78142773Jon Aukrust OsmoenNTNUI13.42
79172051Ragnar TonjerNydalens SK13.43
80167057Kjell Erik RøislandTurun Metsänkävijät13.44
81160828Øyvind EngerNTNUI13.45
82128477Jørgen FrøydLarvik OK13.46
83176276Anders Opsahl BredesenNTNUI13.47
8450000Juho WesterlundKoovee13.48
85156978Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett13.49
86133216Sindre ØsthagenFredrikstad SK13.50
8789498Trygve TømtaRaumar Orientering13.51
88141061Ola LestebergKongsberg OL13.52
89142571Leiv Inge KjemperudFossekallen IL13.53
90159534Torkil Eide SolstadNTNUI13.54
91157500Jo Inge FjellstadÅs-UMB Orientering13.55
93185848Per Øyvind SteneNydalens SK13.57
94159519Gunnar A FiskumIL Tyrving13.58
95167614Joakim PrestmoBækkelagets SK13.59
96159517Jim Øystein NybråtenIL Tyrving14.01
97181246Ivar HaugenKristiansand OK14.03
98174659Vegard RuttenborgNTNUI14.05
9991554Wojciech DwojakIL Tyrving14.07
100Eskil Kinneberg *IFK Göteborg14.09
101153641Kristoffer Fiane PedersenÅs-UMB Orientering14.11
102158615Christian Wiig BøenKristiansand OK14.13
103171020Martin VisterJärla Orientering14.15
104129579Andreas HøyeGöteborg-Majorna OK14.17
105169143Emil WingstedtHalden SK14.19
10698030Øystein PettersenNydalens SK14.21
107159533Torbjørn SagbergIL Tyrving14.23
108152512Espen WeltzienJärla Orientering14.25
109170605Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK14.27
110159921Ruslan GlebovIL Tyrving14.29
11174785Vyacheslav MukhidinovKristiansand OK14.31
113152394Holger HottKristiansand OK14.35
114158399Jonas Sommerstad JuveliLillomarka OL14.37
115129390Damien RenardKongsberg OL14.39
116159512Anders TiltnesIL Tyrving14.41
117158625Thomas Natvig ÅrstadNTNUI14.43
118158238Øyvind LundRaumar Orientering14.45
119155093Jarkko HuovilaKalevan rasti14.47
120147725Eirik Kamstrup HovindNTNUI14.49
121144277Øyvind HelgerudHalden SK14.51
122151194Vegard DanielsenKristiansand OK14.53
123180924Jo Forseth IndgaardFrol IL14.55
124187227Espen FiskumHalden SK14.57
12580376Ulf Forseth IndgaardFrol IL14.59
126181016Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett15.01
127152515Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOK15.03
128180756Håvard VassendenFrol IL15.05
129157488Jostein AndersenKristiansand OK15.07
130174702Stig AlvestadGanddal IL15.09
131181111Bjørn EkebergIL Tyrving15.11
132123585Mattias KarlssonHalden SK15.13
133158614Mats DahlénKristiansand OK15.15
134181255Audun WeltzienIFK Göteborg15.17
135181232Anders NordbergVaajakosken Terä15.19
136170550Carl Godager KaasBækkelagets SK15.21
137160833Håvard LucasenVaajakosken Terä15.23
138173498Eirik Martens SvensenKristiansand OK15.25
139170607Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL15.27
140170705Hans Gunnar OmdalKristiansand OK15.29

Annonser

IOF Eventor