Norsk Orientering

Startliste for Foll-O-karusellen #5

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #5
Arrangørorganisasjon: Måren OK
Dato: onsdag 28 august 2013

D 11-12

2 000 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
145094Carmen DirroMåren OK
175844Julie Kvarme GangnæsÅs-UMB Orientering
176048Marthe LundqvistÅs-UMB Orientering

D-12N

1 500 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
157169Selma BøhnKolbotn & Skimt OL
145093Hermine DirroMåren OK
132767Noor DirroMåren OK
79201Linnea EdvardsenMåren OK
175912Karoline Kvarme GangnæsÅs-UMB Orientering
176228Christine KureÅs-UMB Orientering
193097Tiril LilleheierÅs-UMB Orientering
192312Terje Sollie m flereKlubbløs
11487Tuva Helwig OphusMåren OK
184271Sanne Aurora UlvestadMåren OK

D 13-14

2 500 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
192116Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL
183811Kjersti LundqvistÅs-UMB Orientering

D 13-16N

2 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
192688Guro SkullerudKolbotn & Skimt OL
179361Ida Margrethe UlvestadMåren OK

D 17-

4 000 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
129073Malin EijsinkOK Linné
181542Kaja Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering
185828Line NybakkenÅs-UMB Orientering
91550Maria TorgersenBækkelagets SK

D 40-

3 000 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
408103Kjersti Holt HanssenMåren OK
98613Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL
136974Ingrid TengeÅs-UMB Orientering

D 50-

3 000 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
400598Grete BerntsenMåren OK
174994May Bente BrurbergÅs-UMB Orientering
480224Ellen-Christine KorenÅs-UMB Orientering
400784Gro Hege LudvigsenMåren OK
91573Sille WinsnesÅs-UMB Orientering

D 60-

3 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80601Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL
80598Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL

D 70-

2 500 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
408172Unni BøhlerengenMåren OK

H 11-12

2 000 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
411884Alrik AasestadÅs-UMB Orientering
192145Mathias AltenÅs-UMB Orientering
179360Mikal B EikMåren OK
157126Terjei LillehammerÅs-UMB Orientering
192176Jon W. SchultzÅs-UMB Orientering
184396Nils TveiteÅs-UMB Orientering

H-12N

1 500 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
162175Simon BraatenMåren OK
88993Sander FrantzenKolbotn og Skimt OL
191207Magnus Kvarme GangnæsÅs-UMB Orientering
174879August Holth-SiegelÅs-UMB Orientering
179362Frode HymerÅs-UMB Orientering
485352Andreas KureÅs-UMB Orientering
179356Birk LilleheierÅs-UMB Orientering
191110Sondre LundqvistÅs-UMB Orientering
79203Erik NormannMåren OK
192624Erlend TveiteÅs-UMB Orientering
10386Konrad Dag UlvestadMåren OK

H 13-14

2 500 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
158540Aksel ArnesenBækkelagets SK
169676Matis BrøndboÅs-UMB Orientering

H 13-16N

2 000 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
176297Morten BerganeSiggerud IL
186874Markus MoenMåren OK
192564Martin RøsholmBækkelagets SK

H 15-16

4 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
124720Anders Stiansen NygaardÅs-UMB Orientering

H 17-

6 000 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80098Audun BjerknesMåren OK
177948Henrik EijsinkÅs-UMB Orientering
171888Robin Bergane JanssonSiggerud IL
153841Magnus NordbrødenHalden SK
153641Kristoffer Fiane PedersenÅs-UMB Orientering
130718Morten TangenHamar OK

H 40-

4 000 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
157500Jo Inge FjellstadÅs-UMB Orientering
79721Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL
121735Kai Fredrik LangebeckKolbotn og Skimt OL
413165Pål WinsentsMåren OK

H 50-

4 000 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
98611Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL
158541Lars ArnesenBækkelagets SK
312738Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL
167705Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL
400006Morten KarlsenMåren OK
147545Per Hermann KrøgerMåren OK
61052Tore LundHadeland OL
180932Ivar MaalenÅs-UMB Orientering
84429Ove MartinsenHauketo IF
80018Gunnar TengeÅs-UMB Orientering

H 60-

3 000 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
87044Hasse BergstrømIL Tyrving
89526Jon FredriksenHauketo IF
186847Jon FærdenKolbotn og Skimt OL
88994Gunnar HarstadKolbotn og Skimt OL
172117Knut Vidar JohansenMåren OK
98612Thor PalmgrenHalden SK
82156Kaare SolhjellKlubbløs
186215Geir TrøanKolbotn og Skimt OL
312743Stein TurtumøygardMåren OK

H 70-

3 000 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
168487Åsmund JahrDriv IL
160730Carl-Fred. KolderupStabæk IF
157735Svein KvalheimKolbotn & Skimt OL
78632Magnar NilsenKolbotn og Skimt OL
78982Erik SørensenHaugerud IF
408423Bjørn TveiteÅs-UMB Orientering

C-åpen

2 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
184147Linda FredhHamar OK
180229Bjarne SmaadahlKolbotn & Skimt OL

B-åpen

2 500 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
191198Thor Ivar GangnæsÅs-UMB Orientering
158106Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL
184397Marie LillehammerÅs-UMB Orientering
178359Andreas LundqvistÅs-UMB Orientering
178349Nina LundqvistÅs-UMB Orientering
180125Anne NilsenÅs-UMB Orientering

Annonser

IOF Eventor