Norsk Orientering

Startliste for Sommerløpene i Nord-Østerdal

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Sommerløpene i Nord-Østerdal
Arrangørorganisasjoner: Alvdal IL / Folldal IF / Kvikne IL / Tynset IF
Dato: fredag 5 juli 2013 - søndag 7 juli 2013

løp 1 (Folldal)løp 2 (Tynset)løp 3, Dølaspretten (Kvikne)

N-åpen

1 800 m, 40 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
46092342Aksel Lie BolstadOK Skøynar00.00
46592349Sigve Lie BolstadOK Skøynar00.00
47078740Vilde SjøvoldRøros IL00.00
47878803Fanny Staff ValstadNittedal OL00.00
449127167Jørgen RøhjellFolldal IF16.00
450127166Vebjørn RøhjellFolldal IF16.00
451192594Marie ScheeleNydalens SK16.00
452159608Nora SørbergRaumar Orientering16.00
453191393Astrid Berge MjølhusOL Trollelg16.00
45498554Marte Sofie SkroveRingerike OL16.00
455127165Emil HusomFolldal IF16.00
456191302Anders Berge MjølhusOL Trollelg16.00
457127030Sunniva HusomFolldal IF16.00
458144653Håkon HallanOK Skøynar16.00
45971458Benjamin ElverhøiVang OL16.00
461191217Ida HøsøienTynset IF16.00
46292352Eirik Lie BolstadOK Skøynar16.00
463151414Anton HovdalOK Skøynar16.00
46489815Truls LunåsmoTynset IF16.00
466154867Vetle Søndmør MartinsenHamar OK16.00
467154354Sara SivertsenTynset IF16.00
46878801Esten Hansen-Møllerud HauenAlvdal IL16.00
46991583Siri Mette LieOK Skøynar16.00
471191251Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK16.00
47278802Mia UrsetIL BUL-Tromsø16.00
473157012Mari Grøtli SvergjaNord-Østerdal OK16.00
474Lukas KortOs IL16.00
475126999Marit SvendgårdOK Skøynar16.00
476166982Guro SchjølbergTynset IF16.00
47762394Guro HegstadOK Skøynar16.00
47978804Synne Kvittum NytrøenTynset IF16.00
480191250Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK16.00
481191249Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK16.00
50178820Mari NessetFolldal IF16.00
50278817Astrid HovindFolldal IF16.00
50378818Martin Nyheim VollFolldal IF16.00
504192420Ella Njaastad SkjesolFreidig16.00
50578815Jesper Blomqvist OtterleiØstmarka OK16.00
51180560Nora Blomqvist OtterleiØstmarka OK16.00
51280555Erlend  OtterleiØstmarka OK16.00

D -10

2 100 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
429177763Selma Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK18.12
430191222Launy WisethLillehammer OK18.13
431180130Ane Malene KolstadFreidig18.14
432Ella Njaastad SkjesolFreidig18.15

D 11-12

2 500 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
378157482Oda ScheeleNydalens SK18.02
37978757Inga SkjevdalRøros IL18.03
380144652Hege HallanOK Skøynar18.04

D 13-14

3 600 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
339178188Emma Eithun PaulsenNittedal OL18.11
340157196Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK18.12
341187013Hedvig VollsetHeming Orientering18.13
342410568Jorunn LeitheSelbu OK18.14
34371311Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF18.15
344157013Hanne Grøtli SvergjaNord-Østerdal OK18.16
345170776Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL18.17
346116799Gina NygårdTynset IF18.18
347181814Jorun BækkenOs IL18.19
348137334Guri SandvoldTynset IF18.20
349159018Anna RenolenWing OK18.21
350180322Vera MelkildFreidig18.22

D 13-16C

2 500 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
398181493Thea SørbergRaumar Orientering18.22
400148971Rønnaug Hansæl NergaardKvikne IL18.24
401175834Elise Midtskogen UrsetVingelen IL18.25
402188757Åshild Sveen GussgardFolldal IF18.26
403187237Hilde Moan BjørsholKvikne IL18.27
404127029Kine Odden NystuenFolldal IF18.28
405146556Ida UrsetIL BUL-Tromsø18.29
406127164Guri SlettenFolldal IF18.30

D 13-16N

2 100 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
444123841Daniëlle KortOs IL18.27

D 15-16

4 200 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
156412145Kjerstine Wanvik KrogstadmoSelbu OK18.12
15796470Åse Karin LangbekkheiOs IL18.13
158139577Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering18.14
159131427Eldrid BratsbergWing OK18.15

D 17-C

2 500 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
411148970Kaisa SvergjaNord-Østerdal OK18.35
41299154351Grete Sivertsen_Tynset IF18.36
413176115Sissel Bolstad_Tynset IF18.37
414127117Tone FlægstadOK Skøynar18.38
41591451Beathe EdstrømOppsal Orientering18.39
416144649Linda SvendgårdOK Skøynar18.40
417119410Liv TennesWing OK18.41
418400505Marit BrødreskiftFreidig18.42
41996629Bente Bolstad NergårdRena IL18.43

D 17-18

4 900 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
108142669Mari jensen AasNord-Østerdal OK18.06
109173307Sigrid SolheimStjørdals-Blink Orientering18.07
110176222Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoNord-Østerdal OK18.08
111180935Karen BjergaardNydalens SK18.09
112114843Evine Westli AndersenLøten o-lag18.10
113161003Andrea VindalWing OK18.11
114159545Karen Oline KolstadFreidig18.12
11596444Idun BækkenNord-Østerdal OK18.13
116142779Andrea Myre JohaugOs IL18.14

D 19-20

4 900 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
104131367Mari Støen GussiåsMolde og Omegn IF18.02
105114842Emilie Westli AndersenLøten o-lag18.03

D 21-

5 300 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
59178367Hanne VefsnmoByåsen IL18.02
60159524Line Hovdenak Stenersen_NTNUI18.03
6186514Julie ArnesenByåsen IL18.04
6279872Marte Grande ØstbyPorsgrunn OL18.05
63116467Jenny PerssonByåsen IL18.06
64177536Marit Rønning SkoglundByåsen IL18.07
65181993Marit IsachsenAsker Skiklubb18.08
66143211Kirsten Marie LynumOK Skøynar18.09

D 35-

4 900 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
119159316Kjersti SundbergVingelen IL18.17
120154351Grete SivertsenTynset IF18.18

D 40-

4 200 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
161192163Marit EithunNittedal OL18.17
16267404Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK18.18
163148306Anne Mette GrøtliNord-Østerdal OK18.19
164146555Anne UrsetIL BUL-Tromsø18.20
165190619Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF18.21
166155726Ane BjørnsgaardLillehammer OK18.22
167180879Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF18.23
16877057Birgit Økern JensenStjørdals-Blink Orientering18.24
169157006Tone AlmåsIL Leik18.25

D 45-

3 700 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
202117715Irene Kroken BergsetIL Veten18.02
20380518Anne-Lise BratsbergWing OK18.03
204483749Britt Laila NilsgårdRøros IL18.04
20572003Åse Rita EllingsenWing OK18.05
206136974Ingrid M. TengeÅs-UMB Orientering18.06
20791387Nina SøndmørHamar OK18.07
208413285Tone BakkenLillomarka OL18.08
20976115Stina NjaastadFreidig18.09
210132741Sigrid MelkildFreidig18.10
21172257Hilde ForbordMalvik IL18.11
21284215Anita Lindvik-SævareidFana IL18.12
21397438Britt Vangen SandvoldTynset IF18.13
214400534Tove StrandMåren OK18.14

D 50-

3 700 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
217182063Anne LofthusLillehammer OK18.17
218117692Gunn-Marit WanvikSelbu OK18.18
219135159Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK18.19
22083196Ragnhild DåsnesOs IL18.20
22168168Linda HanssenØstmarka OK18.21
222132122Dagrun MelkildHeming Orientering18.22
2239997366Astrid Johansen_Stjørdals-Blink Orientering18.23
224186157Kjersti SkantzeIL Tyrving18.24
22571309Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF18.25
22667569Kari ChristiansenSandefjord OK18.26

D 55-

3 700 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
229Anne Mette Normann TronsliAlvdal IL18.29
23087091Rønnaug SagbakkenLøten o-lag18.30
23180579Marian EggenAlvdal IL18.31
23296659Bente GrøndalenHamar OK18.32
233191273Gro SolnørdalRudsbygd IL18.33
234157217Karin GalaaenSelbu OK18.34
23571784Liv Bente GrandeByåsen IL18.35
236157293Kari NatvigNittedal OL18.36
237123843Kari OsmoenOs IL18.37
238154259Sunniva Johaug RyenOs IL18.38
239176244Grete Berge OwrenFreidig18.39

D 60-

3 000 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
27998066Dagrunn UrsethVingelen IL18.02
28087520Kari StrandeRingerike OL18.03
28162149Inger Johanne SimensenVingelen IL18.04
28261166Marit TyldumRudsbygd IL18.05
28387058Inger A TiltnesIL Tyrving18.06

D 65-

3 000 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
28672133Anne-Lise BrenneOL Trollelg18.09
287401102Berit SaxhaugRaumar Orientering18.10
28892146Solveig VingelenVingelen IL18.11
289186914Anne Margrethe KvamFrol IL18.12
290409342Edel SlettemarkStord Orientering18.13
291181857Kirsten BakkeGjø-Vard OL18.14
29267511Turid Margrete ArnesenGrue IL18.15
29387562Kjersti ThoStabæk IF18.16

D 70-

3 000 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
296137315Siri HestadHamar OK18.19
297191275Odbjørg NordengRudsbygd IL18.20
298191360Bjørg Hagen PrestrudRudsbygd IL18.21
299408501Elin DahlenGjø-Vard OL18.22
30071591Anne SjønnesenNittedal OL18.23
301146490Grete UrsetVingelen IL18.24
302144979Birgitte BekkelundRøyken OL18.25
30367419Eli HasleLillehammer OK18.26
304401037Torid KvaalFreidig18.27

D 75-

3 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30797448Inger E. VamnesHamar OK18.30
30868064Astrid EriksenLillomarka OL18.31

H -10

2 100 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
435181673Jørgen LangbekkheiOs IL18.18
436110649Vetle Bondhus OftenTynset IF18.19
437170789Hans UrsetIL BUL-Tromsø18.20

H 11-12

2 500 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
383191248Jakob HøsøienTynset IF18.07
384181603Hallvar HallanOK Skøynar18.08
385144856Gaute Kvittum NytrøenTynset IF18.09
386151236Simen HegstadOK Skøynar18.10
387179410John OtterleiØstmarka OK18.11
388142728Mikkel HoltFreidig18.12
38992120Elias BergsetIL Veten18.13
390191208Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK18.14
391167087Jørgen SchjølbergTynset IF18.15
392161002Jonas VindalWing OK18.16
393179917Jo Even KolstadFreidig18.17
394172166Nikolai RenolenWing OK18.18
395192801Ola GalaaenVingelen IL18.19
396181491Trym Nergård RønningOK Skøynar18.20
397175917Olav LundKongsberg OL18.21

H 13-14

3 600 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
351181556Kasper SørbergRaumar Orientering18.23
354411306Herman StrangstadRingerike OL18.26
355129391Håkon LundKongsberg OL18.27
35678805Ola Hansen-Møllerud HauenAlvdal IL18.28
357180767Halvor RustenTynset IF18.29
358187153Håvard Støen GussiåsMolde og Omegn IF18.30
359151238Morten SvendgårdOK Skøynar18.31
360186878Thomas KortNord-Østerdal OK18.32
361113233Halvor RønningVingelen IL18.33
362165668Sigurd Ranheim BrynestadRingsaker OK18.34
363178009Hallstein Bondhus OftenTynset IF18.35

H 13-16C

2 500 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
407184301Olve Rønning SkogliKvikne IL18.31

H 15-16

4 900 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
123150989Trygve Bondhus OftenTynset IF18.21
124160944Brynjar ForsethOL Trollelg18.22
125144855Erlend Kvittum NytrøenTynset IF18.23
126147259Thor William SkånøyByåsen IL18.24
127145714Ole Martin EdstrømOppsal Orientering18.25
128139525Einar LundKongsberg OL18.26
129132564Jonas UnsgårdIL Leik18.27
130132765Anders NyaasTynset IF18.28
131113236Anders RønningNord-Østerdal OK18.29
132152308Petter Vangen LunåsmoTynset IF18.30
133144123Jan Edvard NødlandByåsen IL18.31

H 17-C

2 500 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
422146445Magnus BerghTynset IF18.46
423187108Leif Arne NytrøenTynset IF18.47
424154350Jostein SivertsenTynset IF18.48
42596630Jørgen NergårdRena IL18.49
426188862Knut BjerknesRøyken OL18.50

H 17-18

5 300 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
69142770Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK18.12
70189055Anders IsraelssonOK Skøynar18.13
71160506Ola KeiseråsIL Leik18.14
72157015John Kasper SvergjaNord-Østerdal OK18.15
73155924Øyvind WiggenByåsen IL18.16
74157763Lars Harald AasheimBækkelagets SK18.17
75154343Rein Helle MårdalenFreidig18.18
7696468Hans Peder LangbekkheiNord-Østerdal OK18.19
77157732Torgeir LeitheSelbu OK18.20
7878758Lars Gunnar SkjevdalRøros IL18.21
79157730Sigve Wanvik KrogstadmoSelbu OK18.22
80181995Einar LofthusLillehammer OK18.23

H 19-20

5 900 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
32157727Truls Wanvik KrogstadmoSelbu OK18.32
33157073Anders BjergaardNydalens SK18.33
3478806Petter JohanssonLinköpings Ok18.34
35145207Mattis HoltFreidig18.35
36171808Vegard RessemFrol IL18.36
3780796Espen SundsvikFrol IL18.37
38180793Stian SundsvikFrol IL18.38
39152386Jonas RessemFrol IL18.39
40180825Paul SirumFrol IL18.40
41160505Geir Inge KeiseråsIL Leik18.41
42174969Dag LofthusHamar OK18.42
43181960Sindre JohannessenFreidig18.43

H 21-

5 900 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2Rune MüllerTynset IF18.01
399157188Erik Paulsrud_IL Koll18.02
468412Terje MaroniByåsen IL18.03
5409194Snorre HansenByåsen IL18.04
679816Olav Johannes DeelstraNTNUI18.05
7412917Sondre BakkenLillomarka OL18.06
8157996Anders SkjesetVang OL18.07
9411587Øystein Jaren SamuelsenFreidig18.08
10142875Peder Aukrust OsmoenNTNUI18.09
11160424Lars OwrenFreidig18.10
12178333Jan Ola PedersenVang OL18.11
13412146Håkon LeitheSelbu OK18.12
14483745Håvard SundbergStor-Elvdal SK18.13
15155829Carl Petter LyngenFrol IL18.14
16184673Marius WikstrømRingsaker OK18.15
17159002Marius ØieLøten o-lag18.16
1880371Lars Sandstad SkjesetFrol IL18.17
19156787Isak BergsetNTNUI18.18
2080018Gunnar TengeÅs-UMB Orientering18.19
21409207Per WiréhnByåsen IL18.20
2278967Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK18.21
23146554Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø18.22
24145317Stig Rune HolbergNTNUI18.23
2592353Gisle HolbergOK Skøynar18.24
26142773Jon Aukrust OsmoenNTNUI18.25
27152411Bjørnar ValstadNittedal OL18.26
2878819Leiv Inge KjemperudFossekallen IL18.27
2989816Per Melander OftenNTNUI18.28

H 35-

5 900 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
46124919Trond SimensenFreidig18.46

H 40-

5 900 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4978808Edvard HaanæsByåsen IL18.49
50175977Torger HøsøienTynset IF18.50
51145460John-Ola HovdalOK Skøynar18.51
5262096Joar SvendgårdOK Skøynar18.52
53483740Hans Arild SkjevdalRøros IL18.53
54171912Gerard KortOs IL18.54
55157003Brage KeiseråsIL Leik18.55
56180141Geir SchjølbergTynset IF18.56

H 45-

5 300 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
83411747Stig BjergaardNydalens SK18.26
84123801Harald FørdedalWing OK18.27
85157485Rune ScheeleNydalens SK18.28
8662367Andreas BolstadOK Skøynar18.29
87139868Jon Inge BreenÅlen IL18.30
88161004Jon Vindal_Wing OK18.31
89155727Jan Axel LenndinLillehammer OK18.32
90154398Svein Terje KolstadFreidig18.33
91179864Arild H ClausenFreidig18.34
9272484Harald SvergjaNord-Østerdal OK18.35
93159007Dag Vidar JensenByåsen IL18.36
94157222Agnar RenolenWing OK18.37
9592119Anders BergsetIL Veten18.38
96179391Geir PaulsenOL Trollelg18.39
97413091Per Ivar SkinderhaugWing OK18.40
98483339Arild HeggesetFreidig18.41
99155923Øystein WiggenByåsen IL18.42
100153169Øyvind SchjelderupFreidig18.43
101152742Jens Kjetil MehammerWing OK18.44

H 50-

4 900 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
136188773Bjørn GussgardFolldal IF18.34
1379980018Gunnar Tenge_Ås-UMB Orientering18.35
138127163Eirik SlettenFolldal IF18.36
139413092Olav BakkenLillomarka OL18.37
140483539Jan Sverre EdstrømOppsal Orientering18.38
141483391Terje SchjølbergRøros IL18.39
142412988Richard Zeiner-GundersenFossum IF18.40
143167705Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL18.41
144178029Frode SjøvoldRøros IL18.42
14581421Knut Anders LøkenFossum IF18.43
14672194Terje RønningOK Skøynar18.44
147151316Rune SkjesolFreidig18.45
148167045Tommy SævareidFana IL18.46
149120750Hans Boye SkogstadOL Gaula18.47
150412970Per EngebakkenNord-Østerdal OK18.48
151156933Gunnar SkånøyByåsen IL18.49
15286969Torbjørn HalsKongsberg OL18.50
15369137John SvergjaNord-Østerdal OK18.51

H 55-

4 200 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
17278809Jørund EldevikBodø og Omegn IF Orientering18.28
17378953Tore SolheimStjørdals-Blink Orientering18.29
174129068Jostein AlvestadWing OK18.30
175180930Ole Hans ØieLøten o-lag18.31
17680575Johan Ragnar EggenAlvdal IL18.32
177178086Per Christian BerghTynset IF18.33
178187243Asmund PedersenAlvdal IL18.34
179142673Arild BjarkøNord-Østerdal OK18.35
18096657Erik GrøndalenHamar OK18.36
181178050Morten SkoglundByåsen IL18.37
182176255Bård NatvigNittedal OL18.38
183182058Gunnar VeastadLillehammer OK18.39
184186156Donald SkantzeIL Tyrving18.40
185146584Morten DåsnesRingerike OL18.41
18682107Harald ØstbyeElverum OK18.42
187400936Geir OwrenFreidig18.43

H 60-

3 700 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
242400224Tom EidsetherRaumar Orientering18.42
24378810Terje HansenVingelen IL18.43
244402667Ottar RyenNord-Østerdal OK18.44
245161001Tor GjermstadWing OK18.45
246170716Ove Gunnar JacobsenStokke IL18.46
247182069Arne TiltnesIL Tyrving18.47
248187166Ivar ReinåsFrol IL18.48
249189087Avle Christen BjørnHamar OK18.49
250127107Harald AasheimOppsal Orientering18.50
251153958Øivind FadumSande Sportsklubb18.51
25287092Arve SmestadLøten o-lag18.52
25391263Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering18.53
25482155Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar18.54

H 65-

3 700 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
25771709Tore StubbeNord-Østerdal OK18.57
258400004Tor ØstvangOs IL18.58
259172117Knut Vidar JohansenMåren OK18.59
26096238Ivar SkjærvoldOL Gaula19.00
261124858Frode StensrudOL Trollelg19.01
262191276John Birger SkansenRudsbygd IL19.02
263191361Tormod PrestrudRudsbygd IL19.03
264156901Svein HoveByåsen IL19.04
26580763Øistein ÅsmulOL Trollelg19.05
26662148Steinar SimensenVingelen IL19.06
26779227Per Anders FlesjøOK Moss19.07
26897273Sven Otto TobroEidsvoll OL19.08
269186292Harald SteinslandVikebygd IL19.09
270191274Paul Martin BergRudsbygd IL19.10
271132939Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL19.11
27287044Hasse BergstrømIL Tyrving19.12
273157990Bjørn Ivar RyenVingelen IL19.13
27471355Bjørn BrenneOL Trollelg19.14
275400893Lars SaxhaugRaumar Orientering19.15
276312794Steinar SlettemarkStord Orientering19.16

H 70-

3 000 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
31391379Per Helge RyenIL Nansen18.36
314136877Trygve HestadHamar OK18.37
315179385Henry SundsetvikOL Trollelg18.38
31696463Annar VangenTynset IF18.39
31791115Bjørn EriksrudRaufoss IL Orientering18.40
31862150Lars ButtingsrudVingelen IL18.41
319157219Gunnar Jarle DrivvoldSelbu OK18.42
32092147Oddvar ErlienVingelen IL18.43
321149201Tormod DahlenGjø-Vard OL18.44
32272187Leidulv VinjeOK Nidarøst18.45
323179416Anders LaugloOL Trollelg18.46
324139288Reidar MyliusÅlen IL18.47
32591425Sigvald RobberstadHalsnøy OL18.48
32678811Per (Jakob) KjusRøyken OL18.49
327181218Gunnar ØsterbøFreidig18.50

H 75-

3 000 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
330193115Aage ØyvannNittedal OL18.53
331130730Arnfinn SjønnesenNittedal OL18.54
332158051Arne SvalundØyer-Tretten IF18.55
33392311Jon TyldumRudsbygd IL18.56

H 80-

3 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
336165400Mads BergNord-Østerdal OK18.59
337144980Magne BekkelundRøyken OL19.00

Trim/Direkte A

4 200 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
192Aase RanheimRingsaker OK00.00
193157188Erik PaulsrudIL Koll00.00
1959978812Helge Brynestad_Ringsaker OK00.00
196191407Thomas Berge MjølhusOL Trollelg00.00
19999188773Bjørn Gussgard_Folldal IF00.00
19086421Sigrid Grande KlyveFreidig16.00
19180760Marianne Berge MjølhusOL Trollelg16.00
194145694Håkon Nergaard BergStokke IL16.00
197174874Oskar KaaløySandefjord OK16.00
198132566Jan HageIL Leik16.00
506188821Erlend RønnekleivNOTEAM16.00
508123840Bjørn SpjelkavikIL Tyrving16.00
510139546Håvard HågårdStjørdals-Blink Orientering16.00
51380551Svein OtterleiØstmarka OK16.00
51480552Marianne Blomqvist OtterleiØstmarka OK16.00

Trim/Direkte B

3 600 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
366191252Jørn Eugen HaslestadRingsaker OK00.00
36797366Astrid JohansenStjørdals-Blink Orientering00.00
368Jon VindalWing OK00.00
369191209Aase Ranheim_Ringsaker OK16.00
370485386Jan LeitheSelbu OK16.00
37178812Helge BrynestadRingsaker OK16.00
372118688Marit VikSelbu OK16.00
373165025Ingrid TronshaugStokke IL16.00
37498954Wenche JohansenKongsberg OL16.00
375186952Hege HegstadOK Skøynar16.00
507139660Aud I SpjelkavikIL Tyrving16.00
50980586Anne Mette N TronsliAlvdal IL16.00

Utfordringen XL

4 300 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
484124060Anita HortenNTNUI18.24
485Sissel BolstadTynset IF18.25
486Line Hovdenak StenersenNTNUI18.26
48797441Knut AustbøNTNUI18.27
48882353Jørgen MoenTynset IF18.28
48997944Vetle NergårdRena IL18.29
49086275Petter LyngOK Nidarøst18.30

Annonser

IOF Eventor