Norsk Orientering

Startliste for KM Sprint / Tambarskjelven

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: KM Sprint / Tambarskjelven
Arrangørorganisasjon: Orkanger IF
Dato: søndag 18 august 2013

N-åpen

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5871327Anne Moa SolstadOrkanger IF
59176761Kari Moa SolstadOrkanger IF
60187837Anja LorentzenOrkanger IF

D -10

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
56182074Mathea Spets StorhovFreidig16.18

D 11-12

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
53145212Maren VikenByåsen IL16.11
54160437Hedda Hoff HagenByåsen IL16.56

D 13-14

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9180322Vera MelkildFreidig16.11
10173139Marie Bakken SørensenFreidig16.12
11145072Martine Klock FletenWing OK16.13
12136772Ragnhild EideByåsen IL16.14
13159018Anna RenolenWing OK16.15
14181017Andrine VikenByåsen IL16.16
15180340Malin OpøienOL Trollelg16.17

D 15-16

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
16160340Emilie Liabakk EriksenByåsen IL16.20
17142526Pernille OpheimFreidig16.21
18136775Ingeborg EideByåsen IL16.22
19137239Emma ArnesenByåsen IL16.23
20154345Frida OpheimFreidig16.24
21160510Line SølbergIL Leik16.25
22145198Helga StenvikByåsen IL16.26

D 17-18

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
152190688Gina MølnvikFreidig16.34
89157005Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg16.35
90160436Marte Hoff HagenByåsen IL16.36
9172399Ida Berg HanssenByåsen IL16.37
92180266Frida SætherFreidig16.38
93161005Kristine Klock FletenWing OK16.39

D 19-20

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
94147824Marta UlvensøenOL Tønsberg og omegn16.42
57177964Marie StyrvollNTNUI16.43

D 21-

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
95177536Marit Rønning SkoglundByåsen IL16.45
9697984Solveig BlandkjennNTNUI16.46
97137400Liv KlemetsauneOL Trollelg16.47
98182034Rannveig JørgensenNTNUI16.48
99152506Mari Jevne ArnesenNTNUI16.49
10062530Marianne DæhliNTNUI16.50
10169051Mari Angell-PetersenFreidig16.51
102485456Margot Bolstad LynumFreidig16.52
103152658Marte ReenaasWing OK16.53
104160743Silje Uhlen MaursetNTNUI16.54
105136905Katharina RogstadNTNUI16.55

D 40-

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
23132741Sigrid MelkildFreidig16.29
24181956Torunn Spets StorhovFreidig16.30
25181864Mari HoffByåsen IL16.31
2672257Hilde ForbordMalvik IL16.32
27127288Nina-Beate LiabakkByåsen IL16.33
28192378Rine HanssenByåsen IL16.34
29153666Mona J. MølnvikFreidig16.35
3092379Gøril EideByåsen IL16.36
31159530Vibeke Klock FletenWing OK16.37
32157006Tone AlmåsIL Leik16.38
33184549Thorlene EgertonWing OK16.39

D 50-

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3492362Anne MelkildFreidig16.42
35128550Gerd BjørsethKrokstadøra IL16.43
36188984Ingrid Lien JohnsenByåsen IL16.44
3786413Turid ArnesenByåsen IL16.45
38176244Grete Berge OwrenFreidig16.46
39181987Sabine SchweigerByåsen IL16.47
40134536Anna Marie HammerBørsa IL16.48

D 60-

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
41159523Anne-Sofie GjermstadOK Nidarøst16.51

H -10

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
55131298Vemund MølnvikFreidig16.15

H 11-12

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
45154344Simen Spets StorhovFreidig16.01
46124945Einar EideByåsen IL16.02
47175811Magnus AntonsenByåsen IL16.03
48142728Mikkel HoltFreidig16.04
49132560Jonas GrønliFreidig16.05
50153660Vegard KittilsenFreidig16.06
51193684Petter Liabakk EriksenByåsen IL16.07
52172166Nikolai RenolenWing OK16.08

H 13-14

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1124940Martin SelmerFreidig16.01
2159540Mathias HermstadFreidig16.02
3179862Kristian Fredrik LynumFreidig16.03
4133793Anders HaugskottOL Trollelg16.04
5182044Oskar Spets StorhovFreidig16.05
6176109Leif BlakeByåsen IL16.06
7114924Sivert BellingmoOL Gaula16.07
8184175Are LodgaardByåsen IL16.08

H 15-16

14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
61132564Jonas UnsgårdIL Leik16.01
62181456Brage JørumByåsen IL16.02
63121201Olav Andreas RemmenOL Trollelg16.03
64193127Johannes LøvåsByåsen IL16.04
65152365Kjetil MølnvikFreidig16.05
66184545Asbjørn MidtbøWing OK16.06
67188753Åsmund StenvikByåsen IL16.07
68185974Preben AntonsenByåsen IL16.08
69160944Brynjar ForsethOL Trollelg16.09
70176026Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg16.10
71137115Adrian OpheimFreidig16.11
72142406Johannes MidtbøWing OK16.12
73147259Thor William SkånøyByåsen IL16.13
74412977Martin LøvåsOK Nidarøst16.14

H 17-18

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
126155924Øyvind WiggenByåsen IL16.23
127160476Andreas SølbergOL Trollelg16.24
128154343Rein Helle MårdalenFreidig16.25
129180173Arvid LyngstadWing OK16.26
130160506Ola KeiseråsIL Leik16.27

H 19-20

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
131181922Ove BaardsgaardOL Trollelg16.30
132145207Mattis HoltFreidig16.31
133160440Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg16.32
134124727Rasmus Rørholt TheisenIL BUL-Tromsø16.33
135160505Geir Inge KeiseråsIL Leik16.34

H 21-

17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
153153970Bjørn Tore MathisenNTNUI16.35
151176656Tomasz PancerowiczWKs Slask Wroclaw16.36
136171971Fredrik SteinsvikNTNUI16.37
137184353Håvar Birkeland StormoenNTNUI16.38
138159508Morten Severin SaueNTNUI16.39
139194465Per Melander OftenNTNUI16.40
140160424Lars OwrenFreidig16.41
141408555Fredrik RosenbergNTNUI16.42
142145374Niklas ProforsVaregg Fleridrett16.43
143120599Klaus Klausen EspedalNTNUI16.44
144181025Kjetil OkkenhaugNTNUI16.45
145184459Ståle GjelstenNTNUI16.46
14667421Brynjar Larssen BakkenNTNUI16.47
147142409Christian HohlWing OK16.48
148128414Sigurd RavnanOL Toten-Troll16.49
149123574Mathias Stensland LillevoldNTNUI16.50
150184647Martin HosetNTNUI16.51

H 40-

20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
106182078Jens Even StorhovFreidig16.01
107173269Knut HagenByåsen IL16.02
108132566Jan HageIL Leik16.03
109152742Jens Kjetil MehammerWing OK16.04
110145075Stein-Erik FletenWing OK16.05
111183818Geir Arne LodgaardByåsen IL16.06
112183774Jonathan SutcliffeWing OK16.07
113128559Pål KittilsenFreidig16.08
114157003Brage KeiseråsIL Leik16.09
11571770Reidar SelmerFreidig16.10
116141637Håvard LorangeFreidig16.11
117181701Harald StorrønningByåsen IL16.12
118179391Geir PaulsenOL Trollelg16.13
119413091Per Ivar SkinderhaugWing OK16.14
120153169Øyvind SchjelderupFreidig16.15
121157222Agnar RenolenWing OK16.16
122155923Øystein WiggenByåsen IL16.17
123153893Bjørnar LynumFreidig16.18
124178779Jon RøstumOL Gaula16.19
125480008Bjørn P. LøvåsOK Nidarøst16.20

H 50-

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
75188889Bjørn Erik JohnsenByåsen IL16.17
76156933Gunnar SkånøyByåsen IL16.18
77176145Erik BlakeByåsen IL16.19
78412983Dag StenersenOK Nidarøst16.20
7986412Haakon ArnesenByåsen IL16.21
80110009Jostein MårdalenFreidig16.22
81160475Svein Olav ÅmotIL Leik16.23
82483728Petter GullikstadRøros IL16.24
83411527Eirik VefsnmoByåsen IL16.25
8481063Bjarne LienByåsen IL16.26
85400936Geir OwrenFreidig16.27

H 60-

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
86126649Anders WaageFreidig16.30
87187009Rune M HoltFreidig16.31
88412688Nils Olav VennevikFreidig16.32

H 70-

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
42157219Gunnar Jarle DrivvoldSelbu OK16.54
44127137Torleif StephansenOK Nidarøst16.56

H 80-

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
43137200Gunnar SmistadOL Trollelg16.55

Direkte B

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
154132883Reidun F. SmaavikFreidig
156160507Kristin SølbergIL Leik

Annonser

IOF Eventor