Norsk Orientering

Startliste for Sprintcup 2 Bergen

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup 2 Bergen
Arrangørorganisasjon: Bergens TF
Dato: tirsdag 7 mai 2013

DN

27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Tora Aasheim NymarkAskøy OL17.16.42
Victoria Roll-ToftFana IL17.20.35
Eyvor Nora AarøFana IL17.23.16
Marie PontoppidanFana IL17.32.41
Mette StorvestreVaregg Fleridrett17.41.41
Frid Lilleskog TrondstadVaregg Fleridrett17.45.03
Ingrid Lilleskog TronstadVaregg Fleridrett17.45.11
Eli Synnøve LilleskogVaregg Fleridrett17.45.16
Ingrid Emilie WisethVaregg Fleridrett17.45.21
Sarah InstanesVaregg Fleridrett17.47.19
Synne IngebrigtsenÅrstad IL17.49.12
Live Marie LisethTIF Viking17.49.16
Eirin IngebrigtsenBergens TF17.49.22
Sigrid G. BoassonBergens TF17.49.51
Lene H. JensenVaregg Fleridrett17.51.14
Thale BøVaregg Fleridrett17.51.16
Linda LarsenVaregg Fleridrett17.52.31
Victoria TorsvikIL Gneist17.53.06
Andrea SkageIL Gneist17.53.08
Ingelinn MolvikIL Gneist17.53.44
Idun HeklandIL Gular17.58.11
Kjersti SivertsenVaregg Fleridrett18.11.53
Mari StadsnesIL Gneist18.14.30
Marie Roll-TørnqvistFana IL18.23.46
Margrethe FredriksenAskøy OL
Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett

HN

26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Matias Døsen PontoppidanFana IL17.31.51
Tage RosenlundFana IL17.32.19
Knut Christian KanzlerFana IL17.34.36
Ingvar HatletvedtFana IL17.34.40
Gard York HaukenesVaregg Fleridrett17.37.01
Erlend ReinFana IL17.37.55
Tord Ask TverligFana IL17.37.59
Sondre BataldenFana IL17.39.20
Einar StorvestreVaregg Fleridrett17.41.40
Martin ThomassenVaregg Fleridrett17.41.54
Christian WisethVaregg Fleridrett17.45.06
Ulrik HellenTIF Viking17.47.59
Marius Strand JohansenVaregg Fleridrett17.49.29
Jørgen Julius JohansenVaregg Fleridrett17.49.33
Aksel MjelstadTIF Viking17.49.41
Tobias BøVaregg Fleridrett17.52.27
Inge BøVaregg Fleridrett17.52.29
Olve HeklandIL Gular17.58.14
Magnus SkulstadNOR17.58.17
Olav Hammersland GarnesIL Gneist18.02.34
Vegard SkeieBergens TF18.08.51
Cornelius SivertsenVaregg Fleridrett18.10.44
Knut Heikki TorgersenBergens TF18.14.30
Emil Øye KragsethIL Gular
Erlend Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett
Marius Strand JohansenVaregg Fleridrett

D13-15

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL17.29.15
Benedicte JohannessenIL Gneist17.40.16
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular17.48.16
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular17.50.16
Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett17.54.16
Constance StorvestreVaregg Fleridrett17.55.45
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett17.56.14
Anne Mathilde Wilhelmine Lokøen KnudsenIL Gneist18.14.15
Ingunn Torød BusetIL Gneist18.14.45
Julie Roll TørnqvistFana IL18.28.15
Marte Mjeldheim SandvollIL Gneist

H13-15

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular17.42.15
Johan EikangerIL Gular17.53.45
Mads Jørgen SkageIL Gneist18.03.18
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett18.11.15
Kasper R. KomnæsVaregg Fleridrett18.13.15
Knut KyrkjebøTIF Viking18.13.46
Martin SkageIL Gneist18.15.55
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett18.17.45
Egil Lokøen KnudsenIL Gneist
Mathias RosenlundFana IL
Kristian RykkjeFana IL

D16-18

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Toril Aasheim NymarkAskøy OL17.32.15
Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett17.52.15
Vilde SkageIL Gneist18.02.15
Lise Lotte FleslandIL Gneist18.03.46
Sigrid SøvikIL Gneist18.04.15
Katrine MolvikIL Gneist18.04.46
Marlene BergerFana IL18.19.18
Vibeke RykkjeFana IL18.27.16
Ingunn RognsvågFana IL

H16-18

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Fredrik HatlingFana IL17.55.14
Olav EkrheimFana IL17.55.45
Øyvind JohannessenIL Gneist17.56.15
Björn Sundberg KvaleIL Gneist17.57.15
André DyrstadIL Gneist17.58.15
Daniel InstadnesVaregg Fleridrett18.00.45
Jakob EiknerFana IL18.02.14
Erik DymbeIL Gneist18.15.45
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett18.16.15
Bjørnar AlmelandFana IL18.18.44
Sondre DammTIF Viking18.30.15
Mads Bratland ClaussenFana IL
Bjørnar Svanberg HelleTIF Viking

D19-

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Elena GrandIL Gneist17.24.15
Nikoline BromanderFredrikstad SK17.41.15
Johanne RaknerVaregg Fleridrett17.43.14
Kari SvingheimVaregg Fleridrett17.45.16
Kristin JægerBSI - Orientering17.49.16
Anne Katrine AubertVaregg Fleridrett17.53.45
Mariell ArntzenIL Gneist17.54.46
Ann-Elin BendiksenFana IL18.02.45
Ina SkageIL Gneist18.03.15
Ingrid EggenHaugesund IL Orientering18.17.45
Elise RognsvågFana IL18.18.44

H19-

21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Andreas Hopsdal BreisteinBergens TF17.38.25
Tore ReikvamFørde IL17.44.15
Håkon ReikvamIL Gular17.46.15
Pål ThomassenVaregg Fleridrett17.54.45
Andreas G. PoldenStord Orientering17.56.46
Ivar Magnus NatåsBergens TF17.58.48
Håkon SandvenFana IL17.59.15
Espen KristiansenVaregg Fleridrett17.59.44
Magne KnudsenIL Gneist18.01.15
Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett18.01.45
Espen RognsvågFana IL18.02.45
Christoffer RaaIL Gneist18.03.46
Per Ola OttesenVaregg Fleridrett18.24.14
Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett18.25.15
Ronny RykkjeFana IL18.27.15
Lasse SolheimVaregg Fleridrett18.28.15
Morten Andreas NomeBSI - Orientering18.29.15
Ørjan RykkjeVaregg Fleridrett18.33.14
Anders DaltveitFana IL18.35.15
Ivar HaugenKristiansand OK18.43.15
Stian SolheimFana IL

D40-

20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Tone Roll-ToftFana IL17.28.18
Nina GogaBergens TF17.31.16
Jannike Bremar JohannessenIL Gneist17.40.16
Liv Sylvi MeyerIL Gneist17.53.15
Hege FjellbirkelandIL Gular17.55.15
Marit NipenIL Gneist17.56.45
Ingrid SandvollIL Gneist18.05.16
Benedicte Monstad FleslandIL Gneist18.06.16
Gerd KvaleIL Gneist18.07.13
Trude KyrkjebøTIF Viking18.09.17
Vibeke ØyeIL Gular18.10.15
Gro Birkeland SøvikIL Gneist18.13.15
Nina Lokøen KnudsenIL Gneist18.13.45
Inger K NesbøIL Gneist18.15.16
Marianne DymbeIL Gneist18.15.46
Turid RognsvågFana IL18.17.15
Lise RollFana IL18.32.16
May-lill DammTIF Viking
Ylva Svanberg HelleTIF Viking
Lene RykkjeFana IL

H40-

29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Håkon MogstadFana IL17.22.15
Helge ToftFana IL17.26.01
John Nova YorkVaregg Fleridrett17.37.02
Ketil MaldeIL Gular17.41.15
Tommy SævareidFana IL17.43.16
Ove DyrstadIL Gneist17.50.15
Espen HammerslandIL Gneist17.51.16
Tom JohannessenIL Gneist17.52.14
John Fredrik HatlingFana IL17.53.15
Bjart Are HellenTIF Viking17.54.15
Arne JohannesenIL Gular17.57.45
Sverre Johan NærheimIL Gular18.00.15
Svein LingaIL Gular18.08.15
Ole KragsethIL Gular18.12.17
Arne Wilhelm KnudsenIL Gneist18.14.45
Sindre EkrheimBergens TF18.15.15
Knut A MolvikIL Gneist18.16.44
Jon-Kåre HansenTIF Viking18.17.15
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett18.19.15
Kjetil DammTIF Viking18.20.15
Geir Olav BreisteinBergens TF18.21.15
Helge RosenlundFana IL18.22.15
Øistein PaulsenBergens TF18.32.17
Knut GjestemoenBergens TF18.34.16
Jan HauglandÅrstad IL18.36.15
Ole TørnqvistFana IL18.37.15
Øistein StemmeHordaveg BIL18.41.54
Jarle RognøIL Gneist
Ørjan Eirik ValestrandFana IL

D60-

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Astrid OrmbergFana IL17.23.15
Turid TangenFana IL17.25.15
Ingvill VoldFana IL17.27.15
Ingrid RollFana IL17.37.35
Berit HegdalBergens TF17.47.15
Else Lerche RaadalFana IL18.01.45
Astri Ese HoleBergens TF18.22.16

H60-

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Axel IngvaldsenTIF Viking17.17.21
Per Olaf TangenFana IL17.24.15
Olav Ingvar ThornesÅrstad IL17.45.15
Magnus NatåsBergens TF17.49.15
Magne RaadalFana IL18.07.14
Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett

Annonser

IOF Eventor