Norsk Orientering

Startliste for Nattcup 2 Bergen

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Nattcup 2 Bergen
Arrangørorganisasjon: TIF Viking
Dato: onsdag 13 november 2013

HA

45 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Kristian LøvåsVaregg Fleridrett18.16.18
Oskar RøenVaregg Fleridrett18.27.34
Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett18.27.35
Bjørn HøllelandFana IL18.32.19
Øistein StemmeHordaveg BIL18.34.18
Rune NygaardIL Gular18.36.46
Tore NymarkAskøy OL18.37.23
Tor SørevikTIF Viking18.41.18
Helge NysæterBergens TF18.43.19
Tom Eirik EikangerIL Gular18.44.18
Alan CherryVaregg Fleridrett18.47.20
Magne KnudsenIL Gneist18.48.19
Wyatt SoutzoCAN18.49.22
Torgeir StrandFana IL18.50.18
Sondre DammTIF Viking18.52.20
Sverre OttesenVaregg Fleridrett18.53.18
Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett18.54.18
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett18.55.17
Kjetil DammTIF Viking18.56.18
Jens Petter AndersenCAN19.01.19
Morten Andreas NomeBSI - Orientering19.02.19
Per ArnebergIL BUL-Tromsø19.03.19
Sveinung SyvertsenCAN19.05.18
Kasper ValestrandVaregg Fleridrett19.06.18
Tormod SkaugeIL Gular19.09.18
Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett19.11.28
Sturle NordeideIL Gneist19.15.19
Arne Wilhelm KnudsenIL Gneist19.16.19
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett19.18.18
Erik BohneVaregg Fleridrett19.19.19
Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett19.20.17
Jan KocbachFana IL19.21.18
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett19.32.22
Knut A MolvikIL Gneist19.36.25
Mads Bratland ClaussenFana IL
Olav EkrheimFana IL
Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrett
Jan Petter HansenIL Gular
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett
Roald LaurantsenIL Gneist
Tore Svein NeseAskøy OL
Jan SteinegerIL Gneist
Kenneth WesterheimStord Orientering
John Nova YorkVaregg Fleridrett

DA

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Dagrunn Daltveit SlettebøFana IL18.11.19
Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett18.17.18
Karianne StrømmeTIF Viking18.23.19
Valentina DimitrovaIL Gneist18.31.19
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL18.35.16
Camilla VikingsenTIF Viking18.51.18
Ingunn RognsvågFana IL18.58.18
Kristin LöfgrenVaregg Fleridrett19.04.19
Christiane TrösseVaregg Fleridrett19.13.21
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett19.14.19
Constance StorvestreVaregg Fleridrett19.17.19
Kristine GrønlundBSI - Orientering
Helen MartinsenIL Gular

HB

25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Jørn TorgersenTIF Viking17.20.20
Per VikaneFana IL18.22.19
Magne RaadalFana IL18.24.20
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett18.37.47
Dag SlettenBergens TF18.38.18
Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett18.39.18
Olena StrugalovaVaregg Fleridrett18.40.18
Matti TorgersenBergens TF18.42.19
Stein Ove DyngelandStatoil BIL18.45.18
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett18.47.18
Erik JohannessenHordaveg BIL18.52.22
John Olav AlvsvågFana IL18.53.19
Knut HestenesCAN18.55.27
Ragnar KayserFana IL18.57.18
Lars FjellangerFana IL18.59.18
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking19.00.18
Kjell Arne AskelandFana IL19.01.18
Birk TjelmelandIL Gular19.04.19
Magne TjelmelandIL Gular19.05.19
Jan HauglandÅrstad IL
Kjell Erik MyreHordaveg BIL
Svein RosselandHordaveg BIL
Bjørn-Inge SkageIL Gneist
Harald ValenVaregg Fleridrett
Ørjan Eirik ValestrandFana IL

DB

15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Siren GreveBergens TF18.12.18
Kirsti MidttømmeFreidig18.16.20
Linda KlanderudÅrstad IL18.20.43
Lise ChristensenTIF Viking18.23.18
Tove AasheimAskøy OL18.34.19
Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett18.37.18
Mariell ArntzenIL Gneist18.43.19
Ann-Elin BendiksenFana IL18.51.19
Turid RognsvågFana IL18.58.19
Nora Seime PettersenFana IL19.02.18
Ingelinn MolvikIL Gneist19.28.21
Kristin JægerBSI - Orientering
Mai Helen LingaIL Gular
Ingrid SandvollIL Gneist
Vilde SkageIL Gneist

HC

16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett18.34.33
Marcel NiederhauserAskøy OL18.35.18
Christian WisethVaregg Fleridrett18.37.01
Morten WisethVaregg Fleridrett18.37.02
Gard York HaukenesVaregg Fleridrett18.37.05
Michael GunnarsonVaregg Fleridrett18.38.02
Pål ThomassenVaregg Fleridrett18.38.03
Erlend SørheimVaregg Fleridrett18.38.04
Jon William HammerBergens TF18.40.44
Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF18.40.44
Andreas NysæterBergens TF18.40.47
Stig TenoldNHH BIL18.48.58
Otto Grahl-NielsenBergens TF19.01.22
Jørgen Julius JohansenVaregg Fleridrett19.21.46
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett
Tor J. SamuelsenBergens TF

DC

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Nina SoligardBergens TF18.21.40
Agnes LehmannVaregg Fleridrett18.24.47
Nina GogaBergens TF18.24.55
Berit HegdalBergens TF18.25.53
Bjørg KocbachBergens TF18.39.20
May-lill DammTIF Viking18.49.55
Karen Clementsen KayserFana IL18.56.20
Ida LehmannVaregg Fleridrett19.02.19
Birte NordeideIL Gneist19.14.34
Ylva Svanberg HelleTIF Viking
Aleksandra KamienieckaBSI - Orientering
Katrine MolvikIL Gneist

Annonser

IOF Eventor