Norsk Orientering

Startliste for Tøffen

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Tøffen
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: lørdag 28 desember 2013

Damer - Tøfflus

3 450 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
93Hanna JohanssonHedrum OL11.00
94Eli KlovningPorsgrunn OL11.00
95Ida Sofie HjortlandLarvik OK11.00
98Mona Engel Sjøvaag KierulfLarvik OK11.00

Damer - Tøffeln

5 190 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30Malin JakobssonNydalens SK11.00
40Randi Kristin NærumLarvik OK11.00
41Helle Egeberg VáriIF Sturla11.00
47Kari ChristiansenSandefjord OK11.00
50Grete HoviSkien OK11.00
52Marie StyrvoldNTNUI11.00
53Ingunn BergetÅs-UMB Orientering11.00
54Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK11.00
55Hilde VassendPorsgrunn OL11.00
59Anne Lise AndreassenSandefjord OK11.00
60Ida Vår DirdalLarvik OK11.00
62Veslemøy SolbergKonnerud IL11.00
64Mila ZaharinovaOppsal Orientering11.00
68Hanne VassendPorsgrunn OL11.00
77Live Bredholt JørgensenNTNUI11.00

Damer - Tøffen

10 120 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
11Louise OramNydalens SK11.00
35Kristine FjeldboNTNUI11.00

Herrer - Tøfflus

3 450 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
89Per Arne GrøtterødLarvik OK11.00
90Ole JohanssonPorsgrunn OL11.00
92Lars Magne KlovningPorsgrunn OL11.00
96Iver RingheimLarvik OK11.00
97Henning MathisenSandefjord OK11.00

Herrer - Tøffeln

5 190 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
38Tibor VáriIF Sturla11.00
39Tom AasrumHedrum OL11.00
42Elling AakreAndebu IL11.00
43Atle RemmePorsgrunn OL11.00
44Einar DrengLarvik OK11.00
45Per Øystein AndersenLarvik OK11.00
46Tor RingstadHedrum OL11.00
48Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL11.00
49Oskar KaaløySandefjord OK11.00
56Anders Kristian HoltHedrum OL11.00
57Sven OhrvikKonnerud IL11.00
58Sindre R HoltHedrum OL11.00
61Espen RaastadSkien OK11.00
65Tom SagaSkien OK11.00
66Oddvar GjelstadSandefjord OK11.00
67Ole Edvard HjortlandLarvik OK11.00
69Ronald BjervaDrangedal OL11.00
70Jakob KløverødPorsgrunn OL11.00
71Hans StordalOL Tønsberg og omegn11.00
72Richard Zeiner-GundersenFossum IF11.00
73Kay JørgensenPorsgrunn OL11.00
74Elias Lindhjem MathisenSandefjord OK11.00
75Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn11.00
76Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK11.00
78Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn11.00
79Rolf GjølbergLarvik OK11.00
80Olav NipenIL Tyrving11.00
91Terje LudvigsenLarvik OK11.00

Herrer - Tøffen

10 120 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9Harald HoviSkien OK11.00
10Tobias KristensenLarvik OK11.00
12Per Henning BjervaÅs-UMB Orientering11.00
13Anders NordbergNydalens SK11.00
14Erlend Moster KnudsenVaregg Fleridrett11.00
15Helge StenerudOL Tønsberg og omegn11.00
16Ivar SeierstadIL GeoForm11.00
17Øystein SørensenNydalens SK11.00
18Roar FjeldboSandefjord OK11.00
19Lars FremstadLarvik OK11.00
20Karl FremstadKongsberg OL11.00
21Trygve OlsenNTNUI11.00
22Sigve VågsnesOppsal Orientering11.00
23Ole Petter AasrumLarvik OK11.00
24Frode NysæterSkien OK11.00
25Tom KristensenLarvik OK11.00
26Mathias NipenIL Tyrving11.00
27Jens Didrik BergLarvik OK11.00
28Thomas NipenIL Tyrving11.00
31Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK11.00
32Helge GisholtOK Skeidi11.00
33Dag Steinar RagvinSkien OK11.00
34Øyvind FlaattenOK Skeidi11.00
36Ole FlaattenOK Skeidi11.00
37Vegard Brun SagaIL Tyrving11.00

Tøffer'n(N)

1 780 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
99Lill BirkelundPorsgrunn OL11.00
100Eivind  VågsnesOppsal Orientering11.00
105Bjørn Kristian TveteneLarvik OK11.00
106Iril RingheimLarvik OK11.00
107Ingvild RingheimLarvik OK11.00
104Birgit ClausenLarvik OK11.04

Annonser

IOF Eventor