Norsk Orientering

Startliste for O-idol og Norgescup

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: O-idol og Norgescup
Arrangørorganisasjon: OL Trollelg
Dato: lørdag 6 september 2014

D 17-18

2 860 m, 43 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
505Silje ArntzenAsker Skiklubb14.33
506Ane Svegård ByeByåsen IL14.35
507Marie DaleSteinkjer OK14.37
508Chiara Dalla SantaFrol IL14.39
510Ingunn RognsvågVaregg Fleridrett14.43
511Lovise FremstadLarvik OK14.45
512Kristine AusenPorsgrunn OL14.47
513Julia PlaianAsker Skiklubb14.49
514Gina MølnvikFreidig14.51
515Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering14.53
516Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving14.55
518Kristiane Elise OttesenVaregg Fleridrett14.59
519Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL15.01
520Helene OmdalSandnes IL (Rogaland)15.03
521Line LaurantsenVaregg Fleridrett15.05
522Ida Berg HanssenByåsen IL15.07
523Siri MoholthKongsberg OL15.09
524Ingunn Egeberg VáriSturla, IF15.11
525Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett15.13
526Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg15.15
527Siri GrandalIL Tyrving15.17
528Stine Madslien BakkenNydalens SK15.19
529Marte Hoff HagenByåsen IL15.21
530Nina Asheim BirkelandHalden SK15.23
531Astrid FiskumIL Tyrving15.25
532Gina GranstedtHalden SK15.27
533Åshild KolstadMo OK15.29
534Karen BjergaardNydalens SK15.31
535Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering15.33
536Åsne Skram TrømborgKongsberg OL15.35
537Ingvild TorgersenHalden SK15.37
538Sigrid Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering15.39
539Nanna NorderudIL Tyrving15.41
540Anine AhlsandNydalens SK15.43
541Ragnhild HjermstadFossum IF15.45
542Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb15.47
544Julie HjortlandLarvik OK15.51
545Evine Westli AndersenLøten o-lag15.53
546Frida SætherFreidig15.55
547Ingeborg EideByåsen IL15.57
548Emma ArnesenByåsen IL15.59
549Tonje VassendPorsgrunn OL16.01
550Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering16.03

D 19-20

3 200 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
405Line SundsvikFrol IL14.08
406Marianne Opsahl BredesenFossum IF14.10
407Kajsa Stina SandstadFrol IL14.12
408Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK14.14
409Aurora FossøyNTNUI14.16
410Ragnhild LøvliAsker Skiklubb14.18
411Live Bredholt JørgensenNTNUI14.20
412Norunn Kvistad DengerudSteinkjer OK14.22
413Siri KollerudLillomarka OL14.24
414Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg14.26
415Gry GranstedtHalden SK14.28
416Hedvig ÅstebølNTNUI14.30
417Heidi JensenBodø og Omegn IF Orientering14.32
418Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK14.34
419Mathilde RundhaugFrol IL14.36
420Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb14.38
421Synnøve BråtenVegårshei IL14.40
422Emilie Westli AndersenLøten o-lag14.42
424Gunvor Hov HøydalFossum IF14.46
425Andrine BenjaminsenLillomarka OL14.48
426Eirin Svanøe-HafstadFrol IL14.50
427Sigrid AlexandersenFossum IF14.52
428Runa FremstadLarvik OK14.54

D 21-

4 080 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
305Karoline Dahl FosbyNTNUI13.08
306Agni Fjogstad NielsenNTNUI13.10
307Ingvild Maalen-JohansenNTNUI13.12
308Julie StørmerNTNUI13.14
309Maja Fjellstad KnutsenNTNUI13.16
310Leena KuusipohjaKristiansand OK13.18
311Gunhild Rogne HallandNTNUI13.20
312Iliana IlievaHalden SK13.22
313Camilla ØhmanNTNUI13.24
314Kristin ÅstebølByåsen IL13.26
315Turid Kamstrup HovindNTNUI13.28
317Marte Fallbakken BergeNTNUI13.32
318Hanne VefsnmoByåsen IL13.34
319Anna UlvensøenNTNUI13.36
320Mari Jevne ArnesenNTNUI13.38
321Lene Godager KaasBækkelagets SK13.40
322Guro TorpeNTNUI13.42
323Elena RoosHalden SK13.44
324Katharina RogstadNTNUI13.46
325Sara ProforsFrol IL13.48
326Marit Rønning SkoglundNTNUI13.50
328Guro VassendFossum IF13.54
329Martine ÅstebølNTNUI13.56
330Elin-Kristin HemNTNUI13.58
331Marta UlvensøenNTNUI14.00
332Maren Jansson HaverstadNTNUI14.02
334Marte NarumKonnerud IL14.06
335Audhild Bakken RognstadNTNUI14.08
336Hanna Haugen NordbrødenHalden SK14.10
337Linn HokholtNTNUI14.12
338Anette BaklidKonnerud IL14.14
339Gøril Rønning SundFrol IL14.16
340Ingjerd MyhreJärla Orientering14.18
341Lone BrochmannBækkelagets SK14.20

H 17-18

3 690 m, 56 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
205Anders NyaasTynset IF14.18
206Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK14.20
207Sondre DammTIF Viking14.22
208Endre AaenStjørdals-Blink Orientering14.24
210Are Smeland NygårdseterVegårshei IL14.28
211Øyvind BergNord-Østerdal OK14.30
212Nils Ola KvamFreidig14.32
213Henrik Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering14.34
214Torkel ReinhartsenKristiansand OK14.36
215Asbjørn MidtbøWing OK14.38
216Trygve HeggedalKongsberg OL14.40
218Jakob EiknerFana IL14.44
221Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn14.50
223Sverre Bang StøengHamar OK14.54
224Marius Landsem MelhusSteinkjer OK14.56
225Even Lindstad BørresenHamar OK14.58
226Aksel MadslienNydalens SK15.00
227Einar LofthusHamar OK15.02
228John Kasper SvergjaNord-Østerdal OK15.04
229Petter Norsted KildeboHalden SK15.06
230Odd Kasper EkreIndre Østfold OK15.08
231Lasse SimonsenFredrikstad SK15.10
232Bjørnar AlmelandFana IL15.12
233Johannes K. MidtbøWing OK15.14
234Einar LundKongsberg OL15.16
235Brage JørumByåsen IL15.18
237Trygve LægranSteinkjer OK15.22
238Erlend Nilsen SandnesEmblem IL15.24
239Elias WiklundNydalens SK15.26
240Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering15.28
241Henrik UpsalKristiansand OK15.30
242Peter NordbrødenHalden SK15.32
243Are WigaardOppsal Orientering15.34
244Johannes Bakke AashamarFlosta IL15.36
245Øyvind WiggenByåsen IL15.38
246Ask Kleist GodalBodø og Omegn IF Orientering15.40
247Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn15.42
248Olav Andreas RemmenOL Trollelg15.44
249Sigurd MelsomFossum IF15.46
250Knut AasheimOppsal Orientering15.48
251Oskar StørmerFossum IF15.50
252Johan Otto MunkebyFrol IL15.52
253Ivar Jevne ArnesenHamar OK15.54
254Matias Hodne HanischKristiansand OK15.56
255Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering15.58
256Rein Helle MårdalenFreidig16.00
257Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK16.02
258Elias T. MølnvikFossum IF16.04
260Olai Stensland LillevoldFossum IF16.08
262Karl FremstadKongsberg OL16.12
263Stian SundsvikFrol IL16.14
264Olav EkrheimVaregg Fleridrett16.16
265Håvard IrgensFossum IF16.18
266Audun HeimdalKonnerud IL16.20
267Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett16.22
268Håkon Raadal BjørloHalden SK16.24

H 19-20

3 670 m, 36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
105Olav VestølVegårshei IL14.23
106Henrik GjemdalHeming Orientering14.25
107Jonas Klausen EspedalNTNUI14.27
109Lars Henrik ThonSturla, IF14.31
110Lars TreekremHeming Orientering14.33
111Erik Olsvik DengerudNydalens SK14.35
112Harald Astrup ArnesenHeming Orientering14.37
113Jørgen MadslienNydalens SK14.39
114Per Ola OttesenVaregg Fleridrett14.41
115Håkon HegrebergBodø og Omegn IF Orientering14.43
116Andreas AlvemNTNUI14.45
117Jonas Madslien BakkenNydalens SK14.47
119Ola KeiseråsIL Leik14.51
120Thomas SchiveBækkelagets SK14.53
121Ove BaardsgaardOL Trollelg14.55
122Jon NilsenKristiansand OK14.57
123Tord HaflanNydalens SK14.59
124Sebastian TorgersenBækkelagets SK15.01
125Simen Eid NielsenNydalens SK15.03
126Simen BordalRingsaker OK15.05
127Mattis HoltFreidig15.07
128Morten JørgensenKristiansand OK15.09
129Sindre SandvenKongsberg OL15.11
130Vegard RessemFrol IL15.13
131Sindre Engzelius GylverNTNUI15.15
132Sigur HeggedalKongsberg OL15.17
133Sven HellmüllerFossum IF15.19
134Mathias DrageKongsberg OL15.21
135Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg15.23
136Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett15.25
137Markus HolterHalden SK15.27
138Borger MelsomFossum IF15.29
140Paul SirumFrol IL15.33
141Eivind HøydalNydalens SK15.35
142Jonas RessemFrol IL15.37
143Andreas SølbergOL Trollelg15.39

H 21-

4 820 m, 54 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5Adrian OpheimNTNUI13.08
6Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK13.10
7Sindre JohannessenFreidig13.12
8Jakob Kalvig SkoganNTNUI13.14
9Fredrik EliassonHalden SK13.16
11Snorre HansenByåsen IL13.20
12Jan SchmidOL Trollelg13.22
13Olav Johannes DeelstraNTNUI13.24
14Leif StørmerFossum IF13.26
15Trygve OlsenNTNUI13.28
19Mikkel SørensenNTNUI13.36
20Martin DammTIF Viking13.38
21Simen Jevne ArnesenNTNUI13.40
22Tommy SchmidOL Trollelg13.42
23Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)13.44
24Bjørn LundanesNTNUI13.46
25Øystein PettersenNydalens SK13.48
26Sondre Sande GullordNTNUI13.50
27Øystein HaugFrol IL13.52
28Mats DahlénKristiansand OK13.54
29Halvor Eid NielsenNTNUI13.56
30Magnus JohanssonKristiansand OK13.58
31Dag LofthusNTNUI14.00
33Per OlaussenFredrikstad SK14.04
34Emil AhlbäckFossum IF14.06
35Isak BergsetNTNUI14.08
36Sindre RønningFossum IF14.10
37Mathias BenjaminsenLillomarka OL14.12
38Harald KalagerNTNUI14.14
39Jørgen FiskumFrol IL14.16
40Niklas ProforsVaregg Fleridrett14.18
41Vegard Blomseth JohnsenNTNUI14.20
42Johan Asphjell BjørnaasFrol IL14.22
43Tomas EidsmoFreidig14.24
45Martin HosetNTNUI14.28
46Mats NordbrødenJärla Orientering14.30
47Mathias Stensland LillevoldNTNUI14.32
48Håvard VassendenFrol IL14.34
49Simen AamodtNTNUI14.36
50Lars Sandstad SkjesetFrol IL14.38
51Per Melander OftenNTNUI14.40
52Øyvind EngerNTNUI14.42
53Torkil Eide SolstadNTNUI14.44
54Kjetil OkkenhaugNTNUI14.46
55Espen FiskumHalden SK14.48
56Vegard RuttenborgNTNUI14.50
57Carl Petter LyngenFrol IL14.52
58Jon Aukrust OsmoenNTNUI14.54
60Carl Godager KaasBækkelagets SK14.58
61Ulf Forseth IndgaardFrol IL15.00
62Thomas Natvig ÅrstadNTNUI15.02
63Anders NordbergNydalens SK15.04
64Hans Petter MathisenNTNUI15.06
65Martin VisterFrol IL15.08

O idol H16

6 660 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
601Ola Løvald BråtenAsker Skiklubb11.00
602Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering11.02
603Petter MarkhusVerdal OK11.04
604Vegard MyklemyrEiker OL11.06
605Lars SolliMo OK11.08
606Kjetil MølnvikFreidig11.10
607Trygve Kristoffer LøvliHalden SK11.12
608Hallvard Arntzen FossSandefjord OK11.14
609Marius PyttenKristiansand OK11.16
610Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb11.18
611Erlend Kvittum NytrøenTynset IF11.20
612Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK11.22
613Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett11.24
614Johannes BordalRingsaker OK11.26
615Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett11.28
616Håkon Østraat SævareidHalden SK11.30
617Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK11.32
618Sturla FrydenlundSturla, IF11.34
619Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering11.36
620Eirik Langedal BreivikNydalens SK11.38
621Håvard EidsmoFreidig11.40
622Martin Borge HeirFossum IF11.42
623Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb11.44
624Petter Vangen LunåsmoTynset IF11.46
625Anders HagaRaumar Orientering11.48

O idol D16

5 340 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
701Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)11.31
702Karen RysgårdFrol IL11.33
703Karine VestølVegårshei IL11.35
704Dina Sofie AntonsenFredrikstad SK11.37
705Anniken Helland-HansenIL Tyrving11.39
706Ida Johanne AadlandSamnanger IL11.41
707Emilie WestinPorsgrunn OL11.43
708Ida AurebekkTorridal IL11.45
709Kristin SmebyKongsberg OL11.47
710Marit Melby JacobsenLardal OL11.49
711Malin SandstadFreidig11.51
712Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)11.53
713Silje HaugeHisøy OK11.55
714Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)11.57
715Julie NærestadVegårshei IL11.59
716Åse BerganNydalens SK12.01
717Oda SikkelandIL Tyrving12.03
718Marthe RamstadFet OL12.05
719Ingvild C. FleisjeNittedal OL12.07
720Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OK12.09
721Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering12.11
722Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb12.13
723Tonje Aasheim NymarkAskøy OL12.15
724Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb12.17
725Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb12.19

O idol H16 utfordrer

6 660 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
651Tobias KristensenLarvik OK12.03
652Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn12.05
653Jens Didrik BergLarvik OK12.07
654Adrian OpheimFreidig12.09
655Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering12.11
656Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK12.13
657Olav Schmitt GranHalden SK12.15
658Håvard Landro SvingheimKonnerud IL12.17
659Vegard MyhreKristiansand OK12.19

O idol D16 utfordrer

5 340 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
751Synne Eide RappRaumar Orientering12.34
752Line SølbergIL Leik12.36
753Constance StorvestreVaregg Fleridrett12.38
754Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering12.40
755Emilie Liabakk EriksenByåsen IL12.42
756Margrethe WisløffAsker Skiklubb12.44
757Synne Malene BrækkeHalden SK12.46
758Pernille OpheimFreidig12.48
759Åshild Faller RåheimFet OL12.50
760Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)12.52
761Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett12.54

Annonser

IOF Eventor