Norsk Orientering

Startliste for O-idol og Norgescup

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: O-idol og Norgescup
Arrangørorganisasjon: OL Trollelg
Dato: lørdag 6 september 2014

H 17-18

3 690 m, 56 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
205Anders NyaasTynset IF14.18
206Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK14.20
207Sondre DammTIF Viking14.22
208Endre AaenStjørdals-Blink Orientering14.24
210Are Smeland NygårdseterVegårshei IL14.28
211Øyvind BergNord-Østerdal OK14.30
212Nils Ola KvamFreidig14.32
213Henrik Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering14.34
214Torkel ReinhartsenKristiansand OK14.36
215Asbjørn MidtbøWing OK14.38
216Trygve HeggedalKongsberg OL14.40
218Jakob EiknerFana IL14.44
221Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn14.50
223Sverre Bang StøengHamar OK14.54
224Marius Landsem MelhusSteinkjer OK14.56
225Even Lindstad BørresenHamar OK14.58
226Aksel MadslienNydalens SK15.00
227Einar LofthusHamar OK15.02
228John Kasper SvergjaNord-Østerdal OK15.04
229Petter Norsted KildeboHalden SK15.06
230Odd Kasper EkreIndre Østfold OK15.08
231Lasse SimonsenFredrikstad SK15.10
232Bjørnar AlmelandFana IL15.12
233Johannes K. MidtbøWing OK15.14
234Einar LundKongsberg OL15.16
235Brage JørumByåsen IL15.18
237Trygve LægranSteinkjer OK15.22
238Erlend Nilsen SandnesEmblem IL15.24
239Elias WiklundNydalens SK15.26
240Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering15.28
241Henrik UpsalKristiansand OK15.30
242Peter NordbrødenHalden SK15.32
243Are WigaardOppsal Orientering15.34
244Johannes Bakke AashamarFlosta IL15.36
245Øyvind WiggenByåsen IL15.38
246Ask Kleist GodalBodø og Omegn IF Orientering15.40
247Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn15.42
248Olav Andreas RemmenOL Trollelg15.44
249Sigurd MelsomFossum IF15.46
250Knut AasheimOppsal Orientering15.48
251Oskar StørmerFossum IF15.50
252Johan Otto MunkebyFrol IL15.52
253Ivar Jevne ArnesenHamar OK15.54
254Matias Hodne HanischKristiansand OK15.56
255Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering15.58
256Rein Helle MårdalenFreidig16.00
257Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK16.02
258Elias T. MølnvikFossum IF16.04
260Olai Stensland LillevoldFossum IF16.08
262Karl FremstadKongsberg OL16.12
263Stian SundsvikFrol IL16.14
264Olav EkrheimVaregg Fleridrett16.16
265Håvard IrgensFossum IF16.18
266Audun HeimdalKonnerud IL16.20
267Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett16.22
268Håkon Raadal BjørloHalden SK16.24

Annonser

IOF Eventor