Norsk Orientering

Startliste for NM ultralang

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM ultralang
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: lørdag 2 august 2014

D 17-18 E

9 890 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
164Guro JordheimHemsedal IL11.10
165Siri MoholthKongsberg OL11.13
167Ingvild TorgersenHalden SK11.19
168Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering11.22
169Marie OlaussenFredrikstad SK11.25
170Emma ArnesenByåsen IL11.28
171Evine Westli AndersenLøten o-lag11.31
172Ragnhild HjermstadFossum IF11.34
173Marte Hoff HagenByåsen IL11.37
174Ingrid LundanesEmblem IL11.40
175Julie HjortlandLarvik OK11.43
176Frida SætherFreidig11.46
177Tonje VassendPorsgrunn OL11.49
178Ingeborg EideByåsen IL11.52
179Gina GranstedtHalden SK11.55
180Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb11.58

D 19-20 E

11 890 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
190Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoNord-Østerdal OK12.02
191Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK12.05
192Hedvig ÅstebølNTNUI12.08
193Karen Oline KolstadFreidig12.11
194Kristine BergliaEiker OL12.14
196Heidi MårtenssonModum OL12.20
197Synnøve BråtenVegårshei IL12.23
198Runa FremstadLarvik OK12.26
199Eirin Svanøe-HafstadFrol IL12.29
200Emilie Westli AndersenLøten o-lag12.32

D 21-E

15 800 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
72Anna UlvensøenNTNUI11.18
73Helen MartinsenIL Gular11.21
74Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering11.24
75Marianne DæhliNTNUI11.27
76Jennie AnderssonHalden SK11.30
77Henriette KløvstadSandefjord OK11.33
78Martine ÅstebølNTNUI11.36
79Lisbeth VollHaugesund IL Orientering11.39
80Audhild Bakken RognstadNTNUI11.42
81Hanna Haugen NordbrødenHalden SK11.45
82Maren Jansson HaverstadNTNUI11.48
83Ingjerd MyhreKongsberg OL11.51
84Therese HaareKonnerud IL11.54
85Ida Marie Næss BjørgulHalden SK11.57
86Elin-Kristin HemNTNUI12.00
87Ingunn Hultgreen WeltzienIL Tyrving12.03
88Malin JakobssonNydalens SK12.06
90Eva JurenikovaHalden SK12.12

H 17-18E

13 990 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
122Sondre DammTIF Viking10.43
123Johan Otto MunkebyFrol IL10.46
128Ola JordheimHemsedal IL11.01
129Are Smeland NygårdseterVegårshei IL11.04
130Einar LofthusHamar OK11.07
131Oskar StørmerFossum IF11.10
132Håvard Nummedal OsFørde IL11.13
133Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK11.16
134Olav Andreas RemmenOL Trollelg11.19
135Vebjørn TandbergNydalens SK11.22
136Rein Helle MårdalenFreidig11.25
137Elias WiklundNydalens SK11.28
138Øyvind WiggenByåsen IL11.31
139Johannes Bakke AashamarFlosta IL11.34
140Dag BlandkjennKristiansand OK11.37
141Stian SundsvikFrol IL11.40
142Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering11.43
143Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering11.46
144Erlend Nilsen SandnesEmblem IL11.49
145Olai Stensland LillevoldFossum IF11.52
146Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg11.55
147Håkon Raadal BjørloHalden SK11.58
148Sigurd MelsomFossum IF12.01
149Audun HeimdalKonnerud IL12.04
151Karl FremstadKongsberg OL12.10
152Håvard IrgensFossum IF12.13
153Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett12.16
154Vegard Rønning HuberHamar OK12.19

H 19-20E

16 980 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
101Tim RobertsonHutt valley11.00
102Sindre Engzelius GylverNTNUI11.03
103Erlend Søbye GrønvoldBSI - Orientering11.06
104Arne Johannes LøkkenFlosta IL11.09
105Harald Astrup ArnesenHeming Orientering11.12
106Jonas RessemFrol IL11.15
107Sven HellmüllerFossum IF11.18
108Vegard RessemFrol IL11.21
109Vetle ChristiansenRaumar Orientering11.24
110Simen Eid NielsenNydalens SK11.27
111Anders Felde OlaussenHalden SK11.30
112Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett11.33
113Paul SirumFrol IL11.36
114Mathias DrageKongsberg OL11.39
115Rasmus Rørholt TheisenNTNUI11.42
116Eivind HøydalNydalens SK11.45
117Sindre SandvenKongsberg OL11.48
118Andreas SølbergOL Trollelg11.51
119Markus HolterHalden SK11.54

H 21-E

23 600 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Ivar HaugenKristiansand OK09.00
14Jonathan AlbonSandefjord OK09.39
16Erik GustafssonNTNUI09.45
17Anders Beyer BrattliRingerike OL09.48
18Frode KonstIL Tyrving09.51
19Robert FredriksenNotodden OL09.54
21Eigil InstebøIL Tambarskjelvar10.00
22Benjamin AnciauxHamok10.03
23Asgeir ÅrdalFørde IL10.06
24Trond StrandbergIL BUL-Tromsø10.09
25Henrik Drange RuudAsker Skiklubb10.12
26Øyvind HyllesethSkien OK10.15
27Andreas MagerøyFrol IL10.18
29Bjørn LundanesNTNUI10.24
30Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering10.27
31Sverre Turter SandvoldNTNUI10.30
32Einar TommelstadNydalens SK10.33
33Glenn Tore LølandNTNUI10.36
34Jørgen FrøydLarvik OK10.39
35Martin JohanssonIL Tyrving10.42
36Dag LofthusNTNUI10.45
37Lars-Inge ArnevikRingerike OL10.48
38Knut Harald HyllesethSentrum OK10.51
39Petter SkedsmoHadeland OL10.54
40Fredrik EliassonHalden SK10.57
41Emil AhlbäckFossum IF11.00
43Jørgen FiskumFrol IL11.06
44Martin HosetNTNUI11.09
45Marcus MillegårdHalden SK11.12
46Mats DahlénKristiansand OK11.15
47Øystein SørensenNydalens SK11.18
48Dag Steinar RagvinBø OL11.21
49Isak BergsetNTNUI11.24
50Rune NygaardIL Gular11.27
51Jon Aukrust OsmoenNTNUI11.30
52Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett11.33
53Carl Petter LyngenFrol IL11.36
54Hans Gunnar OmdalKristiansand OK11.39
56Håvard LucasenÅs-NMBU Orientering11.45
57Espen FiskumHalden SK11.48
58Espen WeltzienIL Tyrving11.51
60Jo Forseth IndgaardFrol IL11.57

Annonser

IOF Eventor